» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Leptokaria - hotel Galaxy

 Dodaj opinię Opinie o hotelu Galaxy

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
Monia
Gość
Więc rezydentka to oszustka!! Bierze za Skiatos 35Euro, a za Merkury 27Euro, po czym po zebraniu pieniedzy zmienia numer telefonu, jest poza zasiegiem w ogole, a pojawia sie moze tylko raz cos powiedziec, poza tym bylam w drugim osrodku hotelu Galaxy i nasi opiekunowie mieli podsluch pod lozkiem, wiec radze kazdemu sprawdzic po przyjezdzie. Ci wlasciciele maja caly czas krotkofalowki przy sobie i wszystko slysza. Traktują gości jak szmaty do podlogi... nawet arbuza nie mozna zjesc w pokoju swoim... takze nie polecam tego gowna czym nazywaja hotelem Galaxy... a i te zdjecia co sa na ich stronkach te pokoje i w ogole to są zdjecia z tej lepszej części hotelu, a ta druga czesc nie jest w ogole pokazana, tylko z zewnatrz, pozdrawiam :)
IP: 83.5.4.1
LPK
Gość
Hello. Ja bylam w hotelu galaxy juz 2 razy. powiem tak. hotel jak na ** nie najgorszy, choc wilekosc pokoi faktycznie przystosowana do 2 osob, a nie do 4. Jest ciasno i brakuje polek. Woda na baterie sloneczna, wiec nie ma sie co dziwic ze w nocy jej nie ma. W grecji to normale i przeze mnie jak najbardziej popierane. Wlasciciele sa w porzadku o ile stosujesz sie do ich prosb - plukanie stop z piasku przed wejsciem do hotelu, nie wnoszenie materacy do hotelu, cisza poobiednia i cisza nocna, nie wnoszenie arbuzow do pokoi.... i takie tam. Jesli stosujesz sie do ich wymagan wszystko jest ok. W hotelu prawie sami polacy, młodziez ;) dlatego jest wesolo. Panie w kuchni sympatyczne, jedzenie dalekie od polskich przysmaków, bo grecka kura smakuje inaczej!!! Bylam na zakupach w supermarkecie, kupilam sobie parowki i zolty ser i powiem wam szczerze do naszych parowe i sera to im baaaaaaaaaaaaaardzo daleko. Tego nie dalo sie jesc. My polacy jestesmy po prostu przyzwyczajeni do innych smakow. U nich nawet jogurt nie smakuje jak nasz. Takze nie ma sie co oszukiwac, ale w grecji nie ma pysznej goudy i suchej krakowskiej ;)
Za to sa dobre gyrosy na miescie za 2€. Polecam tawerne obok galaxy - pyszne owoce morza!!! Ogoleni pobyt udany, nie nastawiajcie sie na hiltona to bedziecie zadowoleni ;)
Pozdrowionka
IP: 85.72.218.173
Kinga
Gość
Zgadzam sie z LPK hotel nie jest wcale taki zły, obsługa też nie . Ja wróciłam niedawno i jestem bardzo zadowolona . Polecam Grecje , Leptokarie ten hotel i wogóle ! :D
IP: 83.19.142.221
P ; )
Gość
minas to kutas achilles pedal rezydentka k***a a pan krzysiu wymiata xD
IP: 83.22.36.63
Mac
Gość
powiem tak, wszystko napisane powyżej to niestety prawda ;/ obsługa tragiczna. Minas (jeden z dwóch braci, pilnujących "hotelu") tyle co podstawy angielskiego zaznajomił i oczywiście wulgi od których nie stronił; może trochę mniej agresywny, jednak również niemiły Achilles (brat Minasa)
żona Minasa jak i kucharki tak samo mendy ;p
Pokoje tragedia, rozlatujące się lampy, wypadające z zawiasów drzwi (a w niektórych pokojach nawet zawiasów nie było) Toaleta 2x1m, brak kabiny prysznicowej (kąpać się trzeba było nad wc, dodatkowo woda wyciekała do pokoju); skrzypiąca, rozlatująca się szafa, połamane wieszaki; łóżko to sam materac (brudny) i parę sprężyn. Ale co najgorsze, sprzątaczki kradną !! To 20euro, to 10 euro, aż w końcu największego 13 kilogramowego arbuza (eh kupi sobie człowiek największego arbuza w mieście, a tu taka sprzątaczka ukradnie, jak tu sie nie zdenerwować ;/ ).
NIE POLECAM TEGO HOTELU !!!
IP: 85.89.173.171
Seba
Gość
Hotel galaxy - centrum chujozy. Zgadzam się z kolegą wyżej.
IP: 85.89.175.87
OdbióR
Gość
Powiem tak z całego tego pobytu ch**j zbity. Ci dwaj pierdolnięci grecy są jacy są od przekleństw nie stronią to jest prawda ale mniejsza o to. Najbardziej wkurwiająca jest jednak sama rezydentka tego obozu jak i pojebani grecy wokół całego hotelu. Zresztą co ja tu bede pisał HOTEL CHUJOWY! LUDZIE CHUJOWI JEDZENIE no comment ;]
IP: 85.89.175.64
P ; )
Gość
Sprzątaczki wychodzą z założenia - co leży na wierzchu należy do nich.
IP: 83.22.36.63
Mac
Gość
Dokładnie. Dodam, że wycieczki bardzo drogie, kolega za Ateny zapłacił ponad 150euro !!! skandal !!!
IP: 85.89.173.171
P ; )
Gość
Zdecydowanie odradzam ten hotel.
IP: 83.22.36.63
Pingpondzista
Gość
Zgadzam się z panem OdbióR, ch**j zbity. Rezydentka liże dupę Grekom i sama opierdala dzieci. Jednym słowem ch**j ZBITY a nie Grecja. Grecy zjebane mendy, które maja oczy w dupie i wszystko robią by mieć, jak najwięcej kasy. Skurwole jebane. Tyle mam do powiedzenia, Dobranoc!

HOTEL - CHUJNIA
JEDZIENIE - CHUJNIA
PIWO - ZAJEBISTE!
LASKI - ZJEBISTE!
podsumowanie: "ch**j zbity!"
IP: 85.89.175.34
XYZ
Gość
Ostatnio wyjebałem Marte, było ostro, w końcu mam duża armatkę.
Widziałem walizki pełne pieniędzy u niej w pokoju... Masakra.
IP: 85.89.175.87
Jagodzianowsky
Gość
k***a weźmy teraz panią Jagótke której marta lizała dupsko.
IP: 85.89.175.64
Pingpondzista
Gość
Zjebana po pachy, tak zjebanej baby to jeszcze nie widziałem. Tak lizać dupe to nawet pies nie umie >.< a o p. Jagodzie to się nie wypowiadam. 2 zjebana baba po pachy!
IP: 85.89.175.34
P ; )
Gość
' ALE JA NIE WIEM GDZIE SĄ ARBUZY! '

=='
IP: 83.22.36.63
xDgdsd
Gość
k***a ja ostatnio wyjebałem jagodzianke i ch**j i zaśpiewałem jej jeszcze piosenke i ch**j i ten tego widziałem walizkę koksu
IP: 85.89.175.64
Pingpondzista
Gość
Sram na ten zjebany hotel i tych Grekow, a na Rezydentke to sikam sikiem prostym!
IP: 85.89.175.34
Kierowca kosiaRki
Gość
ja peirdole
IP: 85.89.175.64
Widzący za dnia
Gość
co??
IP: 85.89.175.64
Rudy Darek
Gość
CHUJSTWO!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
IP: 85.89.175.64
Marek Rakietaaaa
Gość
galaxy jebie gownem ;d
IP: 85.89.175.34
Sanitariusz MAriusz
Gość
k***a na wstepie opowiem kawał idą se 3 pomarańcze przez pustynie nie?> noi ten nie? noi se ida nie? i jedna mói ide prosto nie? druga w prawo nie? a trzecia w lewo nie?
IP: 85.89.175.64
czemp
Gość
haaa Mac najlepiej wszystko opisałes. a co do wycieczki to w atenach bylo zajebiscie ;d
hotel hu**wy. mysmy jako jedyne miały normalną łazienke ;d galaxy inn pokoj 105 ;d bez kabiny przysznicowej ale za to był przynajmniej wymurowany brodzik haha ;d mowili ze nie mozna wrzucać papieru do kibla ale to nie prawda nic sie nie zatyka ;]]
jedzienie najczesniej dawali z wczesniejszego dnia tylko w innej postaci haha ;d
narzeczona tego jednego z grekow chyba minasa strzelała z dupy jak szło. wiec lepiej przy niej nic nie mowic ;d
owoców do pokoji wnosić nie mozna yyy ;|
rezydentka najlepsza xd kazda dyskoteka do trocadero ta ten sam ubiór <lol2>. wszyscy ją kochali haha ;d wredna szmata ;/
odradzam ten hotel ;]

jedyny plus pokoju to taki iż są lodówki i mozna co nieco sobie zmrozić ;d
IP: 77.223.195.145
Ortopeda
Gość
to nie jest plus, tlyko podstawa :>
IP: 85.89.175.34
Szkieletorek
Gość
Mac napisał
Ale co najgorsze, sprzątaczki kradną !! To 20euro, to 10 euro, aż w końcu największego 13 kilogramowego arbuza (eh kupi sobie człowiek największego arbuza w mieście, a tu taka sprzątaczka ukradnie, jak tu sie nie zdenerwować ;/ ).
NIE POLECAM TEGO HOTELU !!!



A wychowawcy zabierają inne rzeczy ;p
IP: 83.4.254.10

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij