» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Leptokaria - hotel Galaxy

 Dodaj opinię Opinie o hotelu Galaxy

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Treść
Szieletorek
Gość
Hotel Galaxy to tak naprawdę dwa hotele. Ten mniejszy - niestety nie jest Bristolem. Nie stał nawet obok.
Małe pokoiki. Łazienka wyższa niż szersza, i ten brak pryszniców... po pewnym czasie nawet do zimnej wody można się przyzwyczaić (woda ogrzewana jest bateriami słonecznymi; jest ciepła, pod warunkiem, że się kąpiesz pierwszy... przed resztą mieszkańców ;p).
Jedzenie - okropne. Miała być kuchnia polska,a była "ściepkowa" - co zostało to do gara i będzie na jutro ;p Głodna byłam non stop, co jak dla mnie było nowością. Gratuluje "moim" chłopakom wytrzymałości i że nie pogryźli stołów z głodu.
Obsługa... jaka obsługa? Minas non stop się darł. Zero szacunku dla kobiet. Achilles był spokojniejszy. Dużo spokojniejszy, ale mniej komunikatywny.
Kucharki bywają miłe. Za to "narzeczona szefa" dwulicowa.
Do hotelu nie można wnosić: piasku, jedzenia, materacy... najlepiej nic nie wnosić.
Plaża brudna, wąska. Kamienie i piach. Za to woda boska :)
Miasto - od strony plaży same hotele, sklepy i bary. Za przejazdem kolejowym ekskluzywne butiki, szkoła (fajne boisko ;p), lekarz (MIŁY!!!) i domy prywatne. Nic specjalnego. W każdy wtorek targ - trochę ciuchów i supertanie owoce. Aha... lodziarnia - główna ulica, przy plaży. Miły Grek, obsługa polsko - czeska. Dobre lody. Mój rekord - 12 kulek. Życzę smacznego w pobijaniu :>
Wycieczki. Fajne, choć drogawe. Na wieczorze greckim radzę się najeść - to jedyna okazja ;p Ateny boskie, ale za szybko i za mało. Olimp - porażka; w góry autokarem... :I Meteora - piękna, czarująca i zachwycająca. Chyba nawet bardziej od Aten.
Dyskoteka (na T.. ? czy jakoś tak) - całkiem fajna.
Grecy (Ci na mieście) mili, uprzejmi, uśmiechnięci...

Trzeba brać dużo kasy na jedzonko. Arbuzy i winogrona są przepyszne. I nie spędzać czasu w hotelu, bo żal serce ściska...
IP: 83.4.254.10
Szkieletorek
Gość
Mac napisał
Dodam, że wycieczki bardzo drogie, kolega za Ateny zapłacił ponad 150euro !!! skandal !!!


Bo kolega to ciapa ;p
IP: 83.4.254.10
gość
Gość
wybieram się do Galaxy w te wakacje i mam pytanaia czy na plazy sa jakies lezaki i parasole darmowe ?? odpiszcie
IP: 83.5.91.122
nadkuus
Gość
hotel Galaxy?! szczerze odradzam!! tylko syf kiła i mogła! Pokoje straszne, bardzo małe, nie było gdzie się ruszyć, łózka nie wygodne, brudno. Najgorsze łazienki. Prysznic to tylko kran i na dole wypustka zeby ona nie wylewała się-lecz to nic nie dawało. Cała woda spod "prysznica" wylewła się w pokoju, dlatego też ciągle bylo tam pewno błota;/
Jeśli chodzi o jedzienie.. - lepiej najesz się w obliskiej knajpce. Dania serwowane.
Na śniadanie codziennie to samo. Obiad-Codziennie ta sama zupa- a raczej woda bo nie mozna tego nazwac zupą. I sałatka grecka która również była codziennie. Brak basenu.
Ogólnie- odradzam!!
IP: 85.89.173.73
weronika
Gość
w 2009 bedzie nas z calej polski 200 dzieciakow przez 63 dni
wspaniale wycieczki i rozrywka
przegladalam oferte bezposredniego organizatora
polskie biuro w grecji sandratours maja swoja stronke www.sandratours.eu
maja kontrahentow w calej polsce
hotel po remoncie,obsluga polska :
IP: 83.28.116.239
Gośc
Gość
Ja chciałabym sie wybrac tam na obóz ale zastanawiają mnie te warunki jadni piswza inaczej drudzy inaczej ?!
Jechałabym :
2009-06-24 - 2009-07-05
lub
2009-07-03 - 2009-07-14

Jeśli ktoś był to napiszcie do mnie na Gadu : 7047743
IP: 85.198.255.24
lala
Gość
Mam zastrzeżenia do tego co napisaliście tzn.jak ja byłam w tym roku w lipcu w galaxy to mozna bylo wnosić owoce Achilles bardzo miły i pomocny tzn. kilka razy musialam iść do niego i prosić raz o prąd raz o naprawienie mojego łózka znaczy sie leżaka raz o naprawienie prysznica i było wiele innych sytuacji.Achilles zawsze uśmiechnięty wszystko naprawiał.Monza było z nim porozmawiać.Kucharki zależy jaki miały humor zazwyczaj dobry.Oglolnie nie bylo tak zle tylko pokoje w strasznym stanie .Miałam pokój z 2 koleżankami tam byly 2 łóżka i jedeeeeen LEŻAK ale weźcie swoj materac i spijcie na balkonie ja spalam kilka nocy i bylo zajebisciie . ;DD

A Grecy bardzo mili niektórzy zboczeni no ale cóż . ; )

Ogólnie to polecam . ; DDDDDDDD
IP: 89.79.181.155
Podróżniczka
Gość
W tym roku jade na kolonie do Grecji do Laptokarii do hotelu Galexy!Są różne opinie na ten hotel ...jak tam jest???Drogo?jak hotel?mozna kupywac rozne rzeczy?tz.słodycze,ciuchy,pamiatki?odpiszcie czekam :lol:
IP: 89.229.218.81
weronika
Gość
ILE CZASU SPEDZASZ W HOTELU?PLAZE MASZ 50 M OD HOTELU,KAFEJKI.DYSKOTEKA.WYCIECZKI-KOLES PISAL ZE ZAPLACIL 150 EURO ZA ATENY TO CHYBA NA REKACH GO GRECY NIESLI BO KOSZT PO ZNIZCE TO 36 EURO W TYM HOTELU,BYLAM JUZ DWA RAZY I W TYM ROKU BEDE JUZ OSTATNI RAZ.....ZARAZ 18 -TKA.ACHILES JEGO BRACIA ZAWSZE POMOCNI.POLSKA OBSLUGA,LEKARZ NA MIEJSCU NO I RESS NA SKIATIOS Z DYSKOTEKA TROKADERO NIZAPOMNIANE WRAZENIA.GDYBY BYLO ZLE TO NIE BYLO BY NAS CORAZ WIECEJ W TYM HOTELU
ZARABISCIE!!! JEDZIEMY WERONIKA :P
IP: 83.28.89.37
Maciej
Gość
Ja jade w tym roku na początku lipca do hotelu galaxy. Podobno po remoncie dużo się zmienił. Kto był na koloniach w tamtym hotelu??
Jest tam jakaś rozrywka? (w hotelu) albo na jego terenie?? Bo wiecie, to są kolonie, to troche czasu w nim spędze... Odpiszcie
IP: 84.201.220.5
Maciej
Gość
podam swój gg - 1002938
IP: 84.201.220.5
greogry pek
Gość
siema wszystki!! byłem w zeszłym roku w galaxy i w tym roku tez sie tam wybieram> Co do hotelu hmmm..no lekka lipa, ale czego wy sie spodzewaliscie dla kolonistów?? szczerze mnie to waliło, ze były niewygodne łoża:D, ze zarcie było okropne, ze nei było zasłon w prysznicach.Tu chodzi o miasto!! a miasto jest masakryczne, dobre imprezy sie kręcą w klubie San lornzo(mały ale klimatyczny) i co najwazniejsze wy tam chyba nie jechaliscie topic sie w luksusie, tylko dobrze sie bawic, a dobra zabawa to dobra ekipa i alkohol, a alkohol tani np. za 0,7l metaxy 3 gwiazdkowej dałem 4euro(opłaca sei okropnie) browarki rez tanie . Takze jak chcecie sie pobawic, popic i poznać dobrą ekipe to polecam, a jezeli chcecie sie topic w luksuie tj. łózka wodne, poranne sniadanie do łózka przynoszone prze obsługę do wybierzcie hotel na np.rodos za 2,500zł na tydzień (5*0 pozdrawiam ..i pamiętajcie M jak melange..peas:D:D
IP: 83.4.52.21
greogry pek
Gość
aaha zapomnaiłem dodac o tych wycieczkach jak ktos tu wczesniej pisał ze zapąłcił 150 E.to naprawde albo go neisli albo kupował tam alkohole z górnej półki i stawiałwszystkim drinki za 10 euro..pfff.fajan bajeczka....co do wypady na dyskoteke niedlaeko od lepto. to osobiscie polecam w 1000%..dyskoteka jest na otwartym terenie ogrodzona płotem...no prze konkretnie tam jest ...co do rejsu na skiatos nie mam zastrzezeń, jednak kompletnie wraz z kumplem nic my tam nie robili gdyz leczylismy okrutnego kaca :) pozdro wszystkim..ja wybieram sie tam 3 lipca, do galaxy i mysle ze bedzie gruuubaśnie..pozdor:D
IP: 83.4.52.21
greogry pek
Gość
co do tego co pisali te typki wczesniej..k***a panowie jak wy mozecie mówic ze własciciele hotelu są debilami?? po prostu nie potraficie nawet zagadac do nich...k***a ja jak tam byłem to jedne z nich taki jakby młodszy przy pełenej kulturze napił sie z nami saki. tazke nie mozecie mówic ze są debilami, jednak przyznam ze rezydentak to gruba głupia piznda, ale maiłem konkretnych wychowawców co pozwalali nam pic i palic i wstawac o której chcemy i chodzic na imprezy razem z nami(pili z nami ostro przyznam) to gasili ta tepą gubą s*ke, zeby sie od nas odpieprzyła jak my palili albo cos w tym stylu, to tak jak mówilem wczesniej trzeba trafic na dobrych wychowawcó a w tym roku jade z tymi samymi tazke znowu melange ostry sie szykuje...;d
IP: 83.4.52.21
Maciej
Gość
a skąd jestes bo ja tez sie wybieram 3 lipca?? ;p
IP: 84.201.220.5
basia
Gość
jedzie ktoś 12 lipca do Galaxy??
IP: 83.8.185.181
bbbb
Gość
11 lipca ;D jade ;)
IP: 83.16.218.34
Asia
Gość
:P W zeszłym roku miałam okazje odwiedzić Leptokarie, a także hotel Galaxy, w którym mielismy zakwaterowanie. Ogolnie o Leptokarii moge wypowiadac sie w samych superlatywach :) Naprawde mile miejsce, bliziutko do morza (bynajmniej z hotelu Galaxy widac morze z balkonu - jakies 100 m) oraz bliziutko do miasta gdzie pelno barow, knajpek, dyskotek i oczywiscie sklepow z ubraniami tez :) Napewno bedziesz mogla cos kupic ciekawego. A jesli chodzi o hotel Galaxy to juz jest troche gorzej, chociaz idzie sie przyzwyczaic ..... ciasne pokoje, lazienki jeszcze bardziej, jedynie plusem jest balkon, nie polecam brac pokoi na samym dole bo wtedy nie ma cieplej wody, bo tam woda ciepla jest tylko przez baterie sloneczne, wiec ja osobiscie kapalam sie w poludnie kiedy bylo najwieksze slonce :) Ogolnie trzeba byc cicho bo Grecy po poludniu chca spac, bo wiadomo to nocne marki i w nocy imprezuja :) Jedzenie jest ohydne, wiec zabierz sobie kasy troche wiecej zeby cos kupic :) Na miescie jest bardzo dobra piekarnia :) Ale ogolnie da sie przyzwyczaic :) Wiec udanych wakacji zycze w Leptokarii :) Ja w tym roku mozliwe ze wybiore sie do Hiszpanii :D
IP: 85.89.175.47
bbb
Gość
kto jedzie na przelomie lipca? poczatek?
IP: 83.16.218.34
Gość
Gość
wszyscy wybierają się w połowie wakacji a ja na początku 27.06 ;/ może ktoś też tam jedzie w tych dniach? jak tak dajcie znać na moje gadu xD 4403962 ;)
IP: 217.197.72.121
greece
Gość
w w w. nasza-klasa. pl/ profile/ 25008122
IP: 83.16.218.34
Beata<33
Gość
ja jade 24.06 kto też jedzie jakąś tak to dawajcie gg może się spotkamy-będzie fajnie
IP: 81.210.76.235
99999999999
Gość
gdzie jedziesz?
IP: 83.16.218.34
dumel
Gość
ja jade 24.06;) 11400239 gg:D
IP: 77.254.223.93
Monia
Gość
a jdzie ktoś 21 lipca;>??
IP: 83.4.118.49

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria - hotel Galaxy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij