» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
borkar
Gość
na brak imprez napewno nie będziemy narzekać:)...wprowadzimy Cie w tureckie klimaty :) pozdrawiam i do zobaczenia :)
IP: 83.4.97.113
marlena
Gość
dokładnie :) a wiec do zobaczenia mam nadzieje ze jakos odnajdziemy pozdrawiam i rowniez do zobaczenia
IP: 91.94.182.202
żuraw
Gość
wylatuje 03.09. z Poznania, pozdrowiam wszystkich i do zobaczenia :)
IP: 85.221.170.121
ania
Gość
super.Ja też tam bede!!!do zobaczenia:)
IP: 85.221.170.121
Grzegorz
Gość
Wróciliśmy z Turcji 3 tygodnie temu i ciągle jesteśmy pod wrażeniem. Bardzoi dobre opinie o hotelu możemy potwierdzić w 100%. Na co mogę zwrócić uwagę to plaża. Ogólnie słaba. Piasek bury i brudny ze żwirem. Wejście do wody bardzo trudne. Pod wodą dużo skał i kamieni. Trzeba bardzo uważać. Widziałem jak grupą Holendrów majtnęła fala na skały. Poobijali się tak, że w hotelu pogotowie wołali do nich. Polecam specjalne obuwie do pływania. Używaliśmy ich z małżonką i byliśmy bardzo zadowoleni. A na plaże najlepiej pojechać do Alanyi (dolmuszem 1 lira) na Plażę Kleopatry. Plaża czysta, wejście do wody piaszczyste, fala mniejsza i woda czystsza. Wycieczki – warto jeździć. Jednak nie kupowaliśmy wycieczek u rezydenta tylko na mieście. Polecam biuro Minister. W lewo z hotelu 100 m po lewej stronie. Bardzo sympatyczny młody Turek oferuje wycieczki w bardzo dobrej cenie i nie oszukuje! Można powołać się na informacje o biurze z internetu. Wycieczki tańsze o połowę niż te oferowane w hotelu. Natomiast przestrzegam przed biurem Shougan położonym 10 m dalej. Obsługuje Polka – Joanna. Niestety 2 dniowa wycieczka do Kapadocji, którą nam zaoferowała nie była taka jak podana w ofercie. Zakwaterowanie było w kiepskim hotelu (a miał być 4 gwiazdkowy z basenem!). Wyżywienie byle jaki, po powrocie odchorowaliśmy z małżonką 2 dni na biegunkę. Rozmawialiśmy ze znajomymi, którzy jechali z biurem Minister i tam wszystko było OK i cena niższa. Na wprost wyjścia z hotelu kawiarenka internetowa – można tez wyładować zdjęcia z aparatu. No i na koniec - po polsku można się dogadać wszędzie, rosyjski panuje niepodzielnie ale najlepsze rezultaty osiąga sie w języku angielskim. Uzyskałem dużo obniżek cen operując płynnym angielskim. Acha jeszcze jedno do czego nie mogłem się przyzwyczaić. Nic nie można kupić bez targowania. Turcy zawyżają cenę co najmniej dwukrotnie. Polecam sieć sklepów BIM ok 500m od hotelu – coś jak nasza Biedronka. Np. woda tańsza 2,5 razy a ceny wypisane na półkach.
Pozdrawiam
IP: 91.94.154.249
adam
Gość
a jakie sa ceny ciuchow i jak jedzenie mozesz opisac
IP: 62.69.206.143
adam
Gość
żuraw a ty sam lecisz:) ile masz lat i z kim lecisz ja tez z poznania lece ze znajomymi:)
IP: 62.69.206.143
marlena
Gość
o widzę ze towarzystwo sie powiększa na wyjazd ale wszyscy na 3 września :( ja jadę 10 a wiec jak ktoś jedzie na 2 tyg to pewnie sie z niektórymi spotkam pozdrawiam :)
IP: 79.162.56.232
Jaca
Gość
Wczoraj wróciliśmy z Sea Sight.Hotel i obsługa super.Byliśmy dwa tygodnie i pod koniec naszego pobytu większa część obsługi hotelu operowała polskimi zwrotami grzecznościowymi np.proszę,dziękuję,smacznego i na zdrowie(to przy barze).
Hotel cichy i spokojny można fajnie odpocząć,a dla żądnych wrażeń polecam dyskoteki w Alanyi w porcie.Najlepiej pojechać większą grupą taksówką z pod hotelu(z taksiarzami też trzeba się targować,nas jechało 9 osób w jednej taxsi za 12 lira).Dyskoteki są bardzo bezpieczne i nikt nikogo nie zaczepia!!!!Jeżeli ktoś się boi to hotelowi animatorzy też organizują wyjazdy na dyskoteki,ale to nie to samo.
Polecam wszystkim ten hotel i samą Alanye.Bądzie mili dla Turków a oni odwdzięczą się wam tym samym.
IP: 195.116.35.108
Martinez
Gość
Nasi przyjaciele, małżeństwo z Poznania 10.09,a my z Gdańska - na tydzień. Do zobaczenia na stołówce, w knajpie, plaży, basenie...
IP: 194.237.142.7
wiesiu
Gość
martinez a o ktorej macie wylot to juz moze sie spotkamy w drodze do hotelu :) to do zobaczenia w sea sight mam nadzeje ze sie jakos poznamy pozdrawiam :)
IP: 91.94.89.211
wiesiu
Gość
Musimy ustalić jakieś znaki albo coś w tym stylu co nam ułatwi poznanie się
IP: 91.94.89.211
Jarek
Gość
Hotel rewelacja, obsługa super, jedzenie poprostu karamba, animacje OK, pokojówki w średnim wieku. polecam wszystkim. Byłem z rodziną 13-28.08.08 hotel w 100% zasługuje na cztery gwiazdki. POLECAM !!!!!!!!!!
IP: 90.156.119.77
paula
Gość
jade 10.09 na 2 tyg z chłopakiem ale widze ze jak narazie w naszym wieku(22)i w naszym terminie jest tylko marlena zatem marleno znasz jeszcze kogos kto leci w tym terminie i ile masz lat?:)
IP: 88.156.136.11
marlena
Gość
hej paula super ze jeszcze ktos jedzie na 2 tyg ja jade ze znajomymi w sumie 4 osoby przedzial wiekowy 22 do 25 :) a wiec bedzie super imp aha jeszcze jedzie kilka osób z tego forum a moge wiedzieć skąd lecisz my z Poznania jak by co to bede wieczorem na forum tak ok 22-23 to sie jeszcze spiszemy co i jak aby sie jakos poznać w sea sight pozdrawiam
IP: 91.94.195.148
paula
Gość
to super:)my lecimy z krakowa w takim razie do zobaczenia w sea sight bede wypatrywac jakies rozesmianej czwórki:P
IP: 88.156.136.11
marlena
Gość
nio super :) roześmianą napewno a wiec do zobaczenia w hotelu na śniadanku pozdrawiam papapap :)
IP: 91.94.210.229
paula
Gość
nom do zobaczenia a orientujesz sie jakie jest przesuniecie czasu w turcji?o ktorej wylatujecie bo my o2;45 w nocy jutro
IP: 88.156.136.11
marlena
Gość
my wylatujemy o godz 23 a wiec wczesniej nio to na sniadanku sie nie zobaczymy predzej na obiedzie albo przy barze hehehe:) a jezeli chodzi o czas to godzinaka do przodu tyle ze ta podroz z lotniska do hotely troche trwa :(
IP: 91.94.131.183
Michał
Gość
siemka:) ja jade 17 wrzesnia do hoteliku sea sight!!!! Więc z niektóruymi osobami się spotkam na miejscu:) Jedzie nas wsumie 4 osoby przedział wiekowy 21-26 lat. No to widzimy się za 8dni :)
IP: 83.13.101.60
Martinez
Gość
wiesiu napisał
martinez a o ktorej macie wylot to juz moze sie spotkamy w drodze do hotelu :) to do zobaczenia w sea sight mam nadzeje ze sie jakos poznamy pozdrawiam :)


Wylatujemy dziś w nocy 2:45 z Gdańska, ok 10 pewnie dopiero bedziemy w hotelu, pzdr i do zobaczenia
IP: 194.237.142.7
marlena
Gość
michał my bedziemy jeszcze a wiec do zobaczenia w sea sight :) pozdrawiam
IP: 91.94.178.71
wiesiu
Gość
nio nio towarzystwo sie powieksza :) MARTINEZ a wiec do zobaczenia na obiadku narka
IP: 91.94.178.71
Michał
Gość
Więc jak zobaczysz wieczorem 17 września jakiś warjatów to zagadaj, bedzie 3 chopa i dziewczyna :) Ja 24 wrzesnia mam urodziny więc spodziewajcie się imprezki :)
IP: 83.13.101.60
marlena
Gość
dokładnie bedziemy wygladac ale bedzie troche trudno my rowniez w 4 tyle ze 2 K i 2 M :) nio to bedziesz musial przyspieszyc imp urodzinowa bo my 24 juz bedziemy wyjezdac a tak a propo ja i moj kumpel tez mamy urodzinki a wiec szykuja sie same imp :) my juz jutro wylatujemy juz nie moge sie doczekac
IP: 91.94.178.71

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij