» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

hotel sea sight - Alanya

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sea Sight

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
mantana
Gość
justyna ja wlasnie slyszalam ze pamukale sa beznadziejne, juz dawno minely czasy ich swietnosci, wiekszosc jest powysychana i nie warto tam jechac. moja kolezanka byla i mowila ze szkoda pieniedzy. zdjecia zamieszczane na stronach internetowych sa zrobione sprzed paru dobrych lat, pokazywala mi obecnie - rzeczywiscie roznica ogromna!!!!! za to polecala riifting, czy jak to sie tam pisze:P podobno swietna sprawa.
IP: 79.187.156.226
wiesiu
Gość
[quote=MArtinez]
Jadę z żoną 10.09 ale z Gdańska, na 7 dni, dobrze poczytać Wasze opinie,pzdr


my rowniez jedziemy 10wrzesnia tyle ze z poznania ale na 2tyg[/quote=MArtinez]
IP: 79.162.60.145
Jaca
Gość
Rozmawiałem ze znajomymi,którzy wrócili z Turcji.Oni twierdzą,że dla tureckich sklepikarzy 1$=1E.Czy ktoś to może jeszcze potwierdzić?
IP: 195.116.35.108
wojtek
Gość
JACA- Twoi znajomi mają racje. My też dopiero wróciliśmy i potwierdzamy że najlepiej się wychodzi gdy się kupuje w ich walucie!
IP: 87.205.249.238
adam
Gość
czy ktos sie wybiera 3 wrzesnia z poznania??
IP: 62.69.206.143
asia
Gość
lece z mezem 3 wrzesnia i jeszcze dwie pary z gdanska
IP: 83.25.197.146
AbRaT
Gość
Ja lece 13 sierpnia z ekipą 4 osobowa :)
ale z Wrocławia... ale czy wylot jest wazny :p Wazne zeby kogos poznac i zeby sie dobrze bawic... jak cos to piszcie na GG 6609256 !!
IP: 80.54.106.161
AbRaT
Gość
Lece 13 sierpnia z Wroclawia :)
z ekipa 4 osobowa :)
Fajnie bedzie... jak cos to piszcie na gg 6609256 !!
IP: 80.54.106.161
asd
Gość
Jaca napisał
Rozmawiałem ze znajomymi,którzy wrócili z Turcji.Oni twierdzą,że dla tureckich sklepikarzy 1$=1E.Czy ktoś to może jeszcze potwierdzić?


w zyciu nie ;] predzej 1lir=1dolar, ale napewno nie z euro..

obsluga, jedzenie, AHMED super;) w ogole swietne miejsce - polecam
IP: 87.205.53.61
Jaca
Gość
asd napisał
Jaca napisał
Rozmawiałem ze znajomymi,którzy wrócili z Turcji.Oni twierdzą,że dla tureckich sklepikarzy 1$=1E.Czy ktoś to może jeszcze potwierdzić?


w zyciu nie ;] predzej 1lir=1dolar, ale napewno nie z euro..

obsluga, jedzenie, AHMED super;) w ogole swietne miejsce - polecam
To co brać?Dolce czy Euro?????????
IP: 195.116.35.108
gonia
Gość
Tydzień temu wróciliśmy :-) Było naprawdę super. Polecam hotel - jest nowiutki, czysty, bardzo porządnie urządzony, ładne pokoje, klima (pilot do odebrania w recepcji - kaucja 10 dolarów/albo euro; na koniec oddają). Ale odpowiadając na pytanie czy dolary czy euro brać odpowiadam, że wszystko jedno - Turcy to przeciez nie obca cywilizacja ;-) i bardzo dobrze i DOKŁADNIE wiedzą jak stoi dolar a jak euro i przeliczają wszystko wręcz na kalkulatorze. Nie ma zmiłuj. Mieliśmy dolary i było ok. Wszystko jedno.
Poza tym obsługa hotelu ok, Turcy - kelnerzy, barmani, animatorzy bardzo mili i zawsze uśmiechnięci. Jedzenie bardzo dobre. Wiadomo - każdy ma swoje podniebienie - ale dla mnie bomba - urozmaicone, smaczne, nie ciężkie. Trochę trzeba "walczyc" o leżaki przy basenie (jest ich zdecydownie mniej niż ludzi w hotelu) poprzez zostawianie ręczników (wszyscy tak robią, więc nie ma innej rady;-). Ale basen czysty i zupełnie w porządku, mimo, że nie jest duży. Animacje także są, nie cały czas - ale są, mini disco dla dzieci co wieczór (wszystkie dzieci czekają na to:-), jakieś skecze i konkursy. Animatorzy to młodzi Turcy - bardzo mili i kontaktowi (angielski przede wszystkim, i trochę oczywiście "mieszanka" róznych języków - niemiecki, polski, rosyjski).
Ktoś pytał o jedzenie do samolotu - można wziąć spokojnie. W samolocie bezpłatna tylko kawa i herbata, i jakies kanapki - ale już do kupienia, słodycze, alkohol i papierosy także.
Ogólnie polecam Turcję i hotel Sea Sight także.
Pozdrawiam i życze wszystkim wyruszającym udanych wakacji:-)
IP: 213.158.196.110
borkar
Gość
Czy ktos jeszcze wylatuje 3 wrzesnia z Pyrzowic ? :D
IP: 79.187.9.158
klaydia
Gość
euro brac i liry
IP: 84.10.96.96
sylkol
Gość
mam pytanie - czy nadal bezpiecznie jest teraz jechac do Turcji ze wzgledu na ostatnie wydarzenia?
czy ktos zrezygnowal z tego powodu?
ja jade 3 wrzesnia i zaczynam sie obawiac czy do tego czasu nic gorszego sie tam nie wydarzy....
IP: 91.189.0.198
OK!!!
Gość
Czy bezpiecznie jest jechać na wczasy za granicę autokarem?
Czy nie będzie trzęsienia ziemi w Grecji?
Czy jadąc na wczasy w Polsce bezpiecznie jest jechać samochodem?
Czy bezpiecznie jest w polskich kurortach wśród rozbrykanej,pijanej i naćpanej gównażerii?

Sama musisz się zastanowić.Podpowiem Ci tyle,że w Turcji w miejscowościach turystycznych jest Policja,Policja turystyczna,Ochrona :hotelowa,dyskotekowa i.t.p. :twisted:
IP: 195.116.35.108
Monika24
Gość
Mam pytanie. Czy ktoś wylatuje z Poznania 13 sierpnia do hotelu Sea Sight? Jaką walutę najlepiej wziąć ze sobą?
IP: 85.221.204.110
klaydia
Gość
dziewczyno czytaj inne wypowiedzi bo nie bede sie powtarzac 5000 razy!!!!!! bylo to powiedziane troche wyzej!!!
IP: 84.10.96.96
rafal27
Gość
kto leci z Pyrzowic 03.09 ? :)
IP: 83.4.35.199
adam
Gość
ja lece 3 wrzesnia ale z poznania a z kim lecisz
IP: 62.69.206.143
rafal27
Gość
z kumplem i 2 kolezankami a Ty ?
IP: 83.4.88.182
adam
Gość
z kumplem
IP: 62.69.206.143
rafal27
Gość
wiec do zobaczenia w sea sight :) po wystawionych komentach widze ze bedzie sporo Polaków..pozdrawiam ;)
IP: 83.4.10.184
marlena
Gość
halo juz wcześniej pisałem ale odzewu nie bylo może tym razem będzie :) może ktoś sie wybiera do tego hotelu tak ok 10 września jak by co to piscie pozdrawiam :)
IP: 91.94.171.98
borkar
Gość
my tam będziemy od 03.09 do 17.09 :))
IP: 83.4.97.113
marlena
Gość
dzieki BORKAR za odp to licze na to ze nas wprowadzisz w zycie sea sight i zaproponujesz jakies imp pozdrawiam :)
IP: 79.162.18.228

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Turcja » hotel sea sight - Alanya

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij