» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży oskar

biuro podróży oskar

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Treść
Jan
Gość
Ktoś kto lubi rodzinną atmosferę na urlopie to proponuję Paralię w Grecji- Hotel REA , ale tylko prywatnie gdyż właściciel nie podpisanej żadnej umowy z biurami turystycznymi.Na pewno nie podpisał umowy z Oskarem.Właściciel Pan Chrystos i jego żona Stella są zbulwersowani że Oskar wykorzystuje reklamę REA.
IP: 95.41.96.42
kamil_24
Gość
Czy ktoś z osób, które były w Paralii zna miejscce, gdzie jest dostępny internet bezprzewodowy (hotspot wi-fi)? Okolice jakiegoś hotelu/kawiarenka/miejsca na promenadzie? Dzięki temu telefony do rodziny przez Skype nic nie kosztują, można sprawdzić pocztę, wysłać komuś maila ze zdjęciem...
IP: 178.235.146.211
Joanna
Gość
Witam,czy ktoś był w Albanii w hotelu Denta (Vlora)? Chciałabym się dowiedzieć cokolwiek na ten temat...
IP: 31.60.163.19
max
Gość
czy ktos jedzie do Albani z Rybnika 14sierpnia
IP: 178.235.102.108
kasia
Gość
Denta to nowy hotel. Bylismy tam w tym roku. Naprawde super miejsce. Czysta plaza, moze cieplutkie. Ceny sa niskie i w sklepach i co najwazniejsze w restauracjach. Niedaleko sa tez dyskoteki. Bardzo duzo wycieczek, fajni rezydenci.

W samym hotelu pokoje czyste, z klimatyzacja i balkonem. Mniej wiecej 100 metrow od plazy.

Czas nam minal przyjemnie i mamy ochote na jeszcze!
max napisał
czy ktos jedzie do Albani z Rybnika 14sierpnia
IP: 79.106.15.36
gościu
Gość
Wybieram się do Bułgarii do hotelu Bahami, był tam może ktoś, jakie wrażenia, jak z przejazdem do Bułgarii, czego unikać, co możecie polecić.
Wyjazd 2 sierpnia.
Pozdrawiam
IP: 89.72.106.248
asia
Gość
max napisał
czy ktos jedzie do Albani z Rybnika 14sierpnia

Wybieramy sie do vlory w nocy z 14 na 15.08 :> z gliwic jakby co;)
IP: 157.158.183.248
Ala
Gość
A czy ktos jedzie w sierpniu do LLoret de mar? :)
IP: 83.11.210.233
natalia
Gość
czesc, wybiera sie ktos moze do Bulgarii 14.08.2011 do hotelu tomczo?
IP: 84.10.117.108
Anka
Gość
witam,
ja wybieram się we wrześniu do Paralii, Hotelu Atlantis i jestem na 100% pewna, że będę zadowolona. śmiać mi się chce z tych wszystkich narzekających na wszystko, a w szczególności na organizację podróży... no nie wiem. jak by się czuli ci malkontenci, gdyby spotkało ich to co mnie w 2009 r.kiedy jechałam z biurem Reinbow do Chorwacji na wyspę Korczule.....MASAKRA!!!
szczególnie powrót, 5 przesiadek i prawie 40 godzin do Warszawy i powiedziałam nigdy więcej renomowanych biur, w zeszłym roku byłam w Grecji z Fun Clubem i było super, to małe biuro też z Poznania i też narzekających nie brakowało, a ja bawiłam się świetnie, podróż była długa ale fantastycznie zorganizowana, więc szybko minęła, więc mam taką nadzieję, że z Oskarem tez tak będzie i się nie zawiodę. Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających i bawcie się wspaniale, zażywajcie morskich kąpieli i korzystajcie cudownego słoneczka, którego w Polsce brakuje. :P
IP: 178.73.49.66
magdA879@VP.PL
Gość
hotel bahami w bulgarii super obsluga bardzo mila pokoje wysprzatane czysto zadbane wszystkow pokoju na 5 pietrze byly mrowki wiec go nie polecam jedzenie w hotelu nie za dobre lepiej na miescie zjesc restauracja la banana takie duze porcje robi i pakuje jak ktos nie zjadl z dyskotek to polecam lazur panie maja wstep za darmo do polnocy przejazd do bulgari z katowic ok 30h wiec dalo sie wytrzymac pozdrawiam
IP: 213.241.123.176
max
Gość
dlaczego nie ma wyjazdu do durres 14-08
IP: 178.235.102.108
b_s
Gość
Pytanie do osób, które odwiedziły hotel Denta we Vlore:

na jakim poziomie jest wyżywienie w tym hotelu? Jako że dopłata do wyżywienia nie jest mała, chciałem się dowiedzieć czy jedzenie jest w porządku, czy też lepiej żywić się we własnym zakresie.

Pozdrawiam.
IP: 217.173.194.27
natalia
Gość
a do rawdy nikt sie nie wybiera? fajnie byloby poznac kogos wczesniej, przed podroza :)
Ja bylam wiele razy z funclubem owszem jakies wpadki sie zdarzaly ale za taka cene nie ma co narzekac a atmosfera naprawde bardzo fajna, wszystko zalezy od ludzi...
IP: 84.10.117.108
max
Gość
ja bylem w rawdzie w 2009 wiecej info na gg 32232507
IP: 178.235.102.108
agnes-7666
Gość
Organizacja w Oskarze fatalna dziecko jechalo na kolonie z tym biurem wyjezdzaly do Primorska i w trakcie trasy zmieniono im hotel na miejscowość Kiten nie potrafili nam w biurze wyjasnic dlaczego po zajechaniu po 36 godzinach na miejsce czekaly 3,5 godziny na zakwaterowanie opieka fatalna,wykwaterowano ich o godz 11 rano po czym od godz 16 do 2 w nocy czekaly na autokar do Polski na dworze przed hotelem.kpina nie polecam
IP: 213.25.178.132
Rysio
Gość
W zeszłym roku byłem z OSCAREM w Makarskiej 12.wrzesień z wyżywieniem i wycieczkami.Wszystko było OK. Uwagi;wycieczki warto wykupic na miejscu u rezydenta bo jest taniej Ja wykupiłem opcje wypoczynek i zwiedzanie ,a na miejscu musiałem dopłacic niby na wstępy itp.wyszło 1/3 drożej .Podróż ważne że szczęśliwa!!!!
IP: 77.112.52.216
Arecki
Gość
Byliśmy po raz drugi w Albanii z biurem co do kierowców zgadzam sie są wredni ,aroganccy i beszczelni.Co do samych wczasów w zeszłym roku w Durres jak i w tym we Vlorze nie mamy nic do zarzucenia.Hotele super,pełna kultura i wysoki standard.Rezydentki też bez zarzutu.W tym roku rezydentka Iza była dostepna 24h na dobę.Stawała na głowie żeby nikomu niczego nie zabrakło i nie było problemów.Wyżywienie bardzo dobre.Problemy stwarza rezydentom samo biuro przysyłając 18 osób gdy wyjeżdża 10 wszystko skupia się na rezydencie a on jest Bogu ducha winny.Świadczy to o bezmyślności pracowników biura.
IP: 95.40.253.178
Anka
Gość
Czy ktoś był w Hotelu Atlantis w Paralii?
Bo oprócz oferty nie ma żadnej informacji na forum:))
IP: 178.73.49.66
ania
Gość
Nie polecam tego biura !
IP: 87.207.74.221
gościu
Gość
jechałem z tego biura do czarnogóry. autokar spoźnił sie do katowic o 2 godziny potem
kierowca jechał za szybko,zatrzymała go policja.
a w autokarze śmierdziało z kibla.
po rozdzieleniu pokojów weszłem do łazienki gdzie niebyło wody w spłuczce
przyszed majster i naprawa trwała 3 godziny
po naprawie przez kolejne 7 dni łazienka co dziennie była zalana bo z niej kapało. W dniu powrotu opuściliśmy pokoje o godzinie 9. potem wszyscy pojechali na rejs statkiem po powrocie z rejsu były tylko 2 prysznice na 40 osób.
w jednym niebyło ciepłej wody a potem jej brakło. w drodze powrotnej jechaliśmy piętrowym autokarem który wogule nienadawał sie na te tereny, autokar sie trząs.
kierowca jechał za szybko i po 2 godzinach jazdy autokar udyżeł w barierke i odrzuciło go na drugi pas,naszczęscie nic sie niestało i skończylo sie na rozbitej szybie i na naderwanych drzwiach.

jeśli ktoś chce jechać gdzieś z tego z biura to odradzam!!!
IP: 178.252.12.67
gościu
Gość
zapomniałem jeszcze o wyżywieniu, na obiad były małe porcje do tego brakowało przypraw na niektórych stolikach. a jak były parówki to każdemu na talerz dawali po jednej łyżecce musztardy
IP: 178.252.12.67
wczasowiczka
Gość
Nigdy więcej z biurem podróży Oskar. Kierowcy swoją jazdą narażają życie pasażerów.
IP: 178.252.12.67
wczasowicz
Gość
wrocilam z Makarskiej- do Warszawy 28 godzin, nie sprawny telewizor i toaleta. kierowcy jada bardzo szybko i sa bezczelni dla turystow.obowiazkowe postoje po 2 godziny bo trzeba czekac na inne autokary w Katowicach, na postoju gdzie nie ma toalety i sklepu, tylko piasek wszedzie. pilot niby liczy ludzi po postojach, ale chyba tak od oka bo zawsze kogos brakowalo a on mowił OK i jedziemy.
IP: 178.180.233.152
pawoch
Gość
nie polecam, jechalismy zepsutym, niesprawnym autokarem od początku drogi z chorwacji do polski.Autokar psul sie po drodze i dojechalismy o wiele pozniej niz przewidywano.
do tego nie zgodnosci z tym co mialo byc a nie bylo
IP: 89.72.253.79

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Forum turystyczne » biuro podróży oskar

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij