» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 111 112 113 114 115 116 117 118 119 ... > »

Autor Treść
gosc
Gość
nie jestem Panem to raz , dwa odnosze sie do pobytu we Włoszech w hotelach o standardzie *** i taki tez był.....ludzie troche zrozumienia i trzezwej oceny ...nic wiecej a tu oprocz chamstwa i negatywnych ocen nie ma nic ..............
IP: 83.7.29.189
PAW
Gość
A to jest jeszcze smieszne ze ja wcale nie mialem mieszkac w tej chacie bascie bo placilem calkiem za inne miejsce.
IP: 195.116.125.125
gosc
Gość
chata baska na zadupiu? A wiesz gdzie byl Janosikovy? To bylo zadupie :P Chata Baska byla 1km od Hostelu a Janosikovy jakies 4 lub 5 km od centrum miasta...
IP: 89.76.189.2
KLIP3R
Gość
Normalnie Cyrk na kółkach, i niektore osoby niech ochłona bo wyzywanie sie do nieczego nie prowadzi. Ja byłem we Włoszech i na przekór wszystkim mi sie podobało :] osoby które wymagają nie wiadomo czego proponuje wycieczki 3-4 razy droższe wtedy każdy bedzie miał wszystko pierwsza klasa ale znając polaków to i wtedy coś komuś nie przypasuje.
Tez miałem pokój w Sud America i o dziwno mi nie było zimno a juz na pewno nie do tego stopnia zeby siedziec w WC i spac w swetrach bo brzmi to jak jakies kpiny.
BTW. Pzd. Dla autokaru JARKI II 8)
IP: 94.42.31.42
gosc
Gość
xdołaczamy sie do pozdrowien dla autokaru JARKI II i dla pilotki....pozdrawiamy ,dzieki nim nasza impreza była ok...... :)
IP: 83.7.29.189
PAW
Gość
Do gosc Pani ktora nie jest Panem hmm jak bym wiedzial ze Pani nie jest Panem to bym tak do Pani nie napisal. Wybaczy mi pani.
A Chata Baska moze byla z 1.5 km od hostelu(choc nie wiem do konca gdzie byl hostel) i jak by wziac te Baske i Hostel razem to to razem bylo od centrum miasta z 16km
A Janosikovy to byl taki wielki hotel myslalem ze on byl bardziej w centrum.
Ale najlepszy byl tem noclek tych co w tej szkiole mieszkali budynek jak przeznaczony do rozbiorki z tym ze ten chyba juz byl blisko centrum
IP: 195.116.125.125
gosc
Gość
oki rozumiem, mysle ze sie nie zrozumielismy, wiem ze było ciezko u Was na tej Słowacji ale ja nie moge tego powiedziec o naszej wyprawie do Włoch bo mnie sie niestety podobało...pozdrawiam i zycze fajniejszych wyjaz dow... :)
IP: 83.7.29.189
nataszka
Gość
nasz hotel(ktory okazał się schroniskiem) na słowacji byl od najblizszego sklepu 28 km.przez tydzien bylismy tylko na jedzeniu z hotel.a miała byc taka wspaniała baza gastronomiczna;/ o reszcie nie wspomne..
IP: 85.222.86.81
gosc
Gość
PAW napisał
Do gosc Pani ktora nie jest Panem hmm jak bym wiedzial ze Pani nie jest Panem to bym tak do Pani nie napisal. Wybaczy mi pani.
A Chata Baska moze byla z 1.5 km od hostelu(choc nie wiem do konca gdzie byl hostel) i jak by wziac te Baske i Hostel razem to to razem bylo od centrum miasta z 16km
A Janosikovy to byl taki wielki hotel myslalem ze on byl bardziej w centrum.
Ale najlepszy byl tem noclek tych co w tej szkiole mieszkali budynek jak przeznaczony do rozbiorki z tym ze ten chyba juz byl blisko centrum


Janosikovy nie byl 16 km do centrum... Co najwyzej 2 max do centrum Hradoku :)

A janosikovy byl super tylko daleko :P Mila obsluga :)

Jesli chodzi o Baske to pamietam ze jak sie skrecalo na hostel to tam byl znak na Baske ze 1.3 km. :)

No ale nocleg w szkole?
IP: 89.76.189.2
Jacek - Ratownik
Gość
Uczestniczka Włochy napisała

Najgorsze jest to, że nie mozemy nawet złozyc skargi na to zafajdane biuro, bo nie mamy nawet podpisanej umowy- wyjazd załatwialismy dosyc późno, mimo licznych telefonow do OIS i obietnic, umowa nie została dosłana mailem, wiec podstaw prawnych nie mamy zadnych, dobrze, ze w ogole byliśmy na liście.

Nie masz racji. Co prawda nie masz umowy na pismie ale zawarłas umowe ustną, i na jej podstawie mozesz miec roszczenia. Jezeli jeszce ktos z tego wyjazdu ma takowa umowe na pismie sprawa jest przesadzona na Wasza strone.
IP: 89.174.104.230
Jacek - Ratownik
Gość
Potwierdzam że odres do skarg jest prawidłowy. Jestem tym ratownikiem ktory w imieniu uczestnikow domagal sie spelnienia podstawowych obowaiazkow przez pilota. To na mnie ten czlowiek wezwal policje. Nie bede rozpisywal sie co i jak bylo(wczesniej troche popisalem) aby nie uprzedzic OISa o moich zamiarach. Akurat mam nadzieje ze to biuro juz dlugo nie pociagnie. I prosze uwqazac z nawolywaniem do wybijania szyb i innymi takimi stwierdzeniami o spuszczeniu baniek- to jest karalne. A to nie my uczestnicy mamy odpowiadac ale organizator.
IP: 89.174.104.230
masz
Gość
Wczoraj udalo mi sie dodzwonic do Oszustów i Szmaciarzy i próbowalem dowiedziec sie dane ubezpieczenia. po 15 minutach czekania pani powiedzial ze oddzwoni jak znajdze:). po dwoch godiznach dostaje telefon ze nie moze znaleśc mojego nazwiiska iz e da mi numer do ubezpieczyciela:) i zebym tam pytał... dobrze ze nikomu z moich znajomych nic sie nie stało.
IP: 85.222.8.179
jddhg
Gość
masz napisał
Wczoraj udalo mi sie dodzwonic do Oszustów i Szmaciarzy i próbowalem dowiedziec sie dane ubezpieczenia. po 15 minutach czekania pani powiedzial ze oddzwoni jak znajdze:). po dwoch godiznach dostaje telefon ze nie moze znaleśc mojego nazwiiska iz e da mi numer do ubezpieczyciela:) i zebym tam pytał... dobrze ze nikomu z moich znajomych nic sie nie stało.


wszystko przed Toba hehe
IP: 84.201.211.11
Oszukana
Gość
Michal napisał
jutro w gazecie wyborczej w dodatku stołecznym i na portalu gazeta.pl bedzie artykul o OIS mial byc dzis tylko ze dziennikarz ktory go pisal chcial tez skontaktowac sie telefonicznie z kims z oisu , co oczywiscie nie jest latwe , wiec dzis mial wybrac sie na Batorego osobiscie i jutro bedzie artykul


Niestety nie znalazłam artykułu w GW, jeśli gdzieś się ukaże, koniecznie napiszcie! (widocznie OIS skutecznie unika dziennikarzy, wcale im się nie dziwię... złodziej też za policją nie przepada, że pozwolę sobie dokonać skrótu myślowego...)
IP: 195.187.136.3
..I.. OIS
Gość
PAW napisał
OIS to OSZUSCI BYLEM Z TYM BIUREM W SLOWACJI TO JAJA JAK BERETY Z TAMTAD NAWET PRZEWODNICY UCIEKALI JUZ W PIERWSZYM DNIU .
oRGANIZACJA ZADNA . KARMILI NAS JAK SWINIE BY TEGO NIE ZJADLY . HOTRL TO JAK PRZYTUKLEK AQ TA KATKE TO BYM DO STAWU W BETONOWYCH BUTAH ZAPROSIL.

jAK KTOS IDZIE WYBIJAC IM SZYBY TO NIECH PISZE TEZ SE RZUCE KAMIENIEM


No ja sie wybieram na szybki :)
ów Kate fakt makabra
IP: 77.252.121.2
..I.. OIS
Gość
gosc napisał
chata baska na zadupiu? A wiesz gdzie byl Janosikovy? To bylo zadupie :P Chata Baska byla 1km od Hostelu a Janosikovy jakies 4 lub 5 km od centrum miasta...


janosik to byl wypas
dla chcacych dyskoteki i zabawa jak sie patrzy
no i z 1-2k od centrum
przestan bo blazna z sebie robisz
IP: 77.252.121.2
..I.. OIS
Gość
jddhg napisał
masz napisał
Wczoraj udalo mi sie dodzwonic do Oszustów i Szmaciarzy i próbowalem dowiedziec sie dane ubezpieczenia. po 15 minutach czekania pani powiedzial ze oddzwoni jak znajdze:). po dwoch godiznach dostaje telefon ze nie moze znaleśc mojego nazwiiska iz e da mi numer do ubezpieczyciela:) i zebym tam pytał... dobrze ze nikomu z moich znajomych nic sie nie stało.


wszystko przed Toba hehe


wlasnie nalezy zlozyc doniesienie do prokuratury i instytucji zajmujacej sie ubezpieczeniami
IP: 77.252.121.2
..I.. OIS
Gość
gosc napisał
PAW napisał
Do gosc Pani ktora nie jest Panem hmm jak bym wiedzial ze Pani nie jest Panem to bym tak do Pani nie napisal. Wybaczy mi pani.
A Chata Baska moze byla z 1.5 km od hostelu(choc nie wiem do konca gdzie byl hostel) i jak by wziac te Baske i Hostel razem to to razem bylo od centrum miasta z 16km
A Janosikovy to byl taki wielki hotel myslalem ze on byl bardziej w centrum.
Ale najlepszy byl tem noclek tych co w tej szkiole mieszkali budynek jak przeznaczony do rozbiorki z tym ze ten chyba juz byl blisko centrum


Janosikovy nie byl 16 km do centrum... Co najwyzej 2 max do centrum Hradoku :)

A janosikovy byl super tylko daleko :P Mila obsluga :)

Jesli chodzi o Baske to pamietam ze jak sie skrecalo na hostel to tam byl znak na Baske ze 1.3 km. :)

No ale nocleg w szkole?


szkola :) hehe
Domanowka

mam wypas foty :)
IP: 77.252.121.2
Pilotka
Gość
i co z tym artykułem w Wyboreczej i w gazeta.pl??
przeszukalam i jedno i drugie i nic nie znalazłam
IP: 81.219.148.5
..I.. OIS
Gość
Pilotka napisał
i co z tym artykułem w Wyboreczej i w gazeta.pl??
przeszukalam i jedno i drugie i nic nie znalazłam


mowilem jakas sciema ja do tvn sie pofatyguje mam tam nawet znajomka
IP: 77.252.121.2
gosc
Gość
:) pozdrowienia dla pilotki Gosiii....dziekujemy za te trudna prace....do zobaczenia na kolejnych imprezach.
IP: 83.7.58.209
Użytkownik
Posty: 21
Witamy na slowacji tak oto przywitalo nas pierwsze miejsce noclegowe,
co bylo w srodku ... lepiej nie pokazywac

User posted image
IP: 77.252.121.2
Użytkownik
Posty: 21
kolejne urocze zdjecie

User posted image

Hilton to to nie jest i nikt Hiltona nie oczekiwal za te pieniadze ale...
kur...wa, bez przesady, w takich warunkach powinni doplacac
i niech mi tutaj nie pisza "ze za takie pieniadze to czego sie spodziewales" zyjemy w XXI wieku ludzie komuna upadla wozy bydlece tylko nawalily i chyba tylko przez przypadej jechalismy autokarem

wiecej nie umieszczam bo moga forum przegladac dzieci i ich rodzice posadza mnie o wywolanie traumy i depresji
IP: 77.252.121.2
gosc
Gość
zdjecia demanovki ?
IP: 89.76.189.2
Użytkownik
Posty: 21
kolejne urocze zdjecie

User posted image User posted image User posted image

Hilton to to nie jest i nikt Hiltona nie oczekiwal za te pieniadze ale...
kur...wa, bez przesady, w takich warunkach powinni doplacac
i niech mi tutaj nie pisza "ze za takie pieniadze to czego sie spodziewales" zyjemy w XXI wieku ludzie komuna upadla wozy bydlece tylko nawalily i chyba tylko przez przypadej jechalismy autokarem

wiecej nie umieszczam bo moga forum przegladac dzieci i ich rodzice posadza mnie o wywolanie traumy i depresji

piekne romantyczne miejsce jedziesz sobie z dziwczyna i co ... eee

nie mam sumienia umieszczac zdjec z tego co widzialem w srodku

wyjazdy studenckie = rynsztok ?

pilotka gdzie jestes ?

niech ktos madry napisze ile zapłaciłby za przyjemnosc spedzenia tam sylwestra Czekam !
IP: 77.252.121.2

Strona: « < ... 111 112 113 114 115 116 117 118 119 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij