» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 22
szukajcie też w kopiach z google, wystarczy wpisać
sylwester xxxxx Słowacja na przeglądarce google.pl i sprawdzić kopię zachowaną na serwerach z oferty gofun.pl
IP: 95.48.50.10
Użytkownik
Posty: 21
Seba napisał
szukajcie też w kopiach z google, wystarczy wpisać
sylwester xxxxx Słowacja na przeglądarce google.pl i sprawdzić kopię zachowaną na serwerach z oferty gofun.pl


dokłanie np:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=ois+sylwester+s%C5%82owacja&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=0&oq=ois+sylwester+s%C5%82

i pod treścią spod linku wybrać Kopia
klikamy i juz

zapytanie oczywiście można rozszerzyć o dowolne słówka
np. Hradok itp...
IP: 77.252.121.2
Liza
Gość
A zobaczcie to: www.biuroczajka.pl/

wyglada jak OIS.tzn ze oni dzialaja pod inna nazwa tez?
IP: 213.92.154.171
Użytkownik
Posty: 21
Liza napisał
A zobaczcie to: www.biuroczajka.pl/

wyglada jak OIS.tzn ze oni dzialaja pod inna nazwa tez?


to jest tez ich biuro w krakowie
właśnie pod taka nazwą działają w krakowie
IP: 77.252.121.2
pwa
Gość
Ale zobacz tam jest jeczcze inny wlasciciel. Patrz jakie dranie jedno zostanie spalone to maja kolejne .
Oni rozmnazaja sie chyba przez paczkowanie.
Tu jest przemyslaw Borowski
IP: 195.116.125.125
Michał
Gość
Wrogowi nawet tego biura bym nie polecił masakra kazde inne biuro tylko nie to strasznie naciagaja ludzi !!!!!! Pamiętaj tylko nie ois ani gofun bo to ten sam wlasciciel
IP: 193.239.80.21
Eli
Gość
Dziękuje bardzo za pomoc, znalazłam pozdrawiam
IP: 83.8.92.173
Ania
Gość
a czy ktos moze byl w SVIT z OiS? Pozdrowienia dla ludzi z autobusu powrtnego do Warszawy przez Krakow:) Impreza z tylu byla boska! Pozdrowienia tez dla pana strazaka, z tego co pamietam to chyba Jacek, ktory nam zapewnil nieopisane atrakcje - brawo za odwage!!!

Wyjazd tragedia, ale ludzie super!
IP: 194.73.217.244
uczestniczka wycieczki
Gość
Dzisiaj rano w radio "planeta" słyszałam o O.I.S
Oczywiście same negatywy,że oszukali studentów i ogólnie biuro do du...y. Chcieli również porozmawiać z właścicielem biura,żeby wyjaśnił parę rzeczy,ale podobno przebywa za granicą i jest nieuchwytny. Obiecali,że sprawę jeszcze bardziej nagłośnią.
IP: 80.53.68.2
Aga
Gość
jesteście beznadziejni!! Nie wiedziałam nawet,ze byłam z takimi burakami. Co wy wypisujecie? żenada!!!
żul napisał
władek napisał
żul napisał
władek napisał
żul napisał
cwelik napisał
władek napisał
cwelik napisał
żrdw napisał
...


PANI BARBARA hehe


kto ja przeleciał ?
wiecie


moze nie bylo az tragicznie na tej wycieczce przynajmniej pani Barbara dawała tej d..py zabawa w kolejarza w sylwka niezapomniana


a łądna chociaz ??


dajcie jej zdjecie


podobno nie mieści sie w w obiektywie

nawet w fullHD ? :D


jej to juz opcja full nie pomoze ....
IP: 80.53.68.2
rzygam na ciebie
Gość
ago vice versa bitchhhhhhhhh
IP: 84.201.211.11
Aga
Gość
no właśnie o Tobie mówiłam. Brawo udowodniłeś od razu kim jesteś. Nie będę się zniżać do Twojego poziomu i dalej z Tobą rozmawiać. Pozdrawiam.
rzygam na ciebie napisał
ago vice versa bitchhhhhhhhh
IP: 80.53.68.2
zab
Gość
tłumaczenie rezydenta dlaczego nie pojedziemy w nowy rok na nabozenstwo do Watykanu "bo jest sylwester". cos podobnego... :D
IP: 195.117.173.118
Użytkownik
Posty: 21
zab napisał
tłumaczenie rezydenta dlaczego nie pojedziemy w nowy rok na nabozenstwo do Watykanu "bo jest sylwester". cos podobnego... :D

faktycznie niezłe
totalny ignorant albo całkowity imbecyl
i taki do włoch się pcha :/
IP: 77.252.121.2
adBiuroCzajka
Gość
Biuroczajka - to to samo co OIS (oddzial krakowski) - to samo zezwolenie

ois.at.desk.pl/biuroczajka/images/certyfikatBig.jpg
IP: 83.238.109.68
adBiuroCzajka
Gość
tutaj macie ich odzialy/agencje/biura, z ktorymi wspolpracuja:
www.ois.pl/kontakt.php
IP: 83.238.109.68
cristiano italiano
Gość
Kochani co wy wypisujecie. To wyjazd studencki wiec nie ma co wymyslac.
Jak ktos nie umie sie bawic to niech nie jezdzi z OIS. Ja 4 dni imprezowalem, alkoholik, dziewczynki. Zabawa na maksa.
Bylem z nimi na jachtach, w alpach, pradze i zawsze impreza na maksa. Jestem bardzo zadowolony.
IP: 83.15.38.50
Liza
Gość
naszczescie nie pojechalam z OIS, a bylam bliska tej decyzji..wspolczuje wszystkim poszkodowanym studentom i mam nadzieje ze sie wkoncu wezma za OIS!!! Obawiam sie jednak ze zawsze znajda sie studenci, ktorych nabiora! jak nie OIS , to gofun albo "biuro czajka" :(
IP: 213.92.154.171
Rudy
Gość
Było kilka niedociągnięć, ale jaka ekipa się trafiła:)) Pozdro!
IP: 85.221.180.178
Użytkownik
Posty: 24
wpisujcie sie tez na forum pod artykulem http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=752&w=89526379&a=89566157
IP: 62.121.79.39
Użytkownik
Posty: 22
cristiano co Ty gadasz, jak pamiętam to urżnąłeś się jeszcze w autokarze i spałeś pod krzesłami no i w WC, jeśli to nazywasz imprezowaniem to równie dobrze możesz zabawić się z kolesiami na centralnym, oni też waniają dziwnie.
Nie pamiętam by jechały z nami "dziewczynki", studentki wstydziły się tego pijaka który nurkował w WC, więc wątpię by jakaś zechciała się z nim bawić. Tak bawić można się wszędzie, ale czy trzeba jechać aż za granicę?
IP: 77.254.79.209
jano
Gość
widzieliscie wreszcie dobierają siędo dupy oisowi. GAZETA WYBORCZA O NICH PISZE PODAJE LINKA PONIZEJ miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6140791,Wypad_czy_wpadka__czyli_studenci_ostrzegaja.html[size=14][/size=14]
IP: 193.200.150.137
uczestniczka
Gość
Liza napisał
A zobaczcie to: www.biuroczajka.pl/

wyglada jak OIS.tzn ze oni dzialaja pod inna nazwa tez?


TAK TO ONI, KLIKNIJCIE W ZAKŁADKE "O NAS" A NA DOLE JEST WPIS DO REJESTRU MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO . aDRES WARSZAWSKI JAK ois TYLKO ZE TU JEST 4 WŁASCICIELI
IP: 83.20.117.107
2ojcow masz
Gość
Ten italiano alkoholik mnie bawi jaki to figo fago diewczynki a ktos zna go czy choc jedna zerwal
Wlochow nie lubie jak psow
IP: 195.116.125.125
uczestniczka
Gość
szkoda ze nie moge wstawić zdjęcia z 3 gwiazdkowego hotelu we Włoszech i ze śniadania -"szwedzkiego stołu" PORAŻKA !!!
IP: 83.20.117.107

Strona: « < ... 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij