» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... > »

Autor Treść
pan otwur
Gość
MASAKRA Wiec WSZYSTKIM KOMPLETNIE WSZYSTKIM ODRADZAM BIURA OIS I MAM NADZIEJE ZE JESZCZE W TYM ROKU SPLAJTUJE ALBO KTOS IM SIE DOBIERZE DO DUPY I ICH ZNISZCZY
POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAWIEDZIONYCH TYM FATALNYM WYJAZDEM
IP: 84.201.211.11
do przyglupa Wielki F O
Gość
Ois zdechnie razem z toba przyglupie. Za jaja to dla ciebie marzenie ty dziewczyno
IP: 195.116.125.125
żrdw
Gość
do AntyOIS ten koleś w czarnej kurtce to ja, naprawde niewiele brakowało żebym go uwalił a wcześniej tego misiowatego jacka n, ale jakis koleś chyba z poznania mnie powstrzymał a taką miałem chęc gnoja trzasnąc, a ten jacek w tej czarnej ruskiej czapce to od początku mi nie pasował
IP: 83.6.130.113
żrdw
Gość
a ta barbara to faktycznie starsza blondynka, jak sie z nią gadało indywidualnie to była całkiem całkiem ale jak przyszło w grupie organizaować sie to babka po prostu odpływała i sie totalnie gubiła
IP: 83.6.130.113
KArol
Gość
W 2007 roku może i ciekawie było ale rok później PORAŻKA. Totalny brak organizacji. Mieliśmy wyjechać 27 grudnia a pojechaliśmy dzień później. Jechaliśmy na Słowację 21 godzin !!!. Niektórzy w ogóle nie dojechali. W każdym autokarze był 1 kierowca który robił średnio 1200 km. Ciepła woda w ośrodkach tylko dla szczęściarzy !!. Temperatura w domkach uwaga 12 stopni !!. A kontakt - BRAK. NIE KORZYSTAJCIE Z TEGO SYFU NIGDY !!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 85.193.243.132
gosc
Gość
co do jednego kierowcy w moim bylo dwoch :)
IP: 89.76.189.2
PAW
Gość
Fuckois
Nie wiedzialem ze te foty tak zajebiscie wyszly .
To po prostu wizytowka OIS wypisz wymaluj. "Na pierwsza strone gazet"

Trza by zrobic taka prawdziwa strone OIS ,cala prawda zebrac te opowiesci , forma wspomnien. Troche uroczych zdjec. (wiesz szkoda ze nie zrobilem zdjecia tego obiadu co nikt prawie nie zjadl po nowym roku odgrzana salatka caly talez z tym czyms co na to mowili mieso,przedstawialo by to wyzywienie co oferuja)
Ale nie wiem czy wiesz mam jeszcze te smierdzace zatechle pokoiki tez pasuja do OIS
Nastepnie porozsylac wspomnienia z nowego roku do znajonych na gg na email nailepiej o2.pl i nieznajomych a ci znajomi i nieznajomi do kolejnych znajomych i nieznajomych (kto mieczem wojuje od miecza ginie)
IP: 195.116.125.125
Użytkownik
Posty: 22
Przeglądam fotki z wyjazdu na narty z OIS.pl i gofun.pl znajomych.

To była dopiero przygoda, pełna wyzwań :) co nas nie zniszczy to nas wzmocni.


Na stoku najważniejsze to dobrze zawiązane buty
i mocna guma w gatkach bo inaczej to może i was spotkać.
:mrgreen:
User posted image
User posted image
User posted image
IP: 77.253.195.6
paw
Gość
Ale foty seba . Nie wiem czy sie smiac czy nie .Chlop mial kupe szczescia w nieszczesciu.
FuckOIs - zobacz moderatoz usunol twoje foty co tak ladnie reklamowaly OIS czyzby ois naa szybko juz z ta strona sie dogadal ;) Pajeczyna
IP: 195.116.125.125
Dogg
Gość
Biuro OIS to najgorsze biuro z jakim sie spotkalem, moze jezeli chodzi o wyjazdy latem jest inaczej, wrocilem nie dawno z wycieczki na slowacje, wkrotce potem dostalem okolo 40 maili od wszystkich uczestnikow tej jak i innej wycieczki, w ktorych jest jedno wielkie oburzenie i wyklinanie na biuro OIS, zdjecia nie odpowiadaja rzeczywistosci, kontakt praktycznie nie mozliwy, nie odbieraja telefonow. Zero organizacji, macie mapke i jedzcie Sobie, wyzywienie przez 7 dni nie bylo ani razu cieple. Najgorsze ze dziewczyna skonczyla z urazem kregoslupa w szpitalu a oni nawet nie racza podniesc telefou nawet alarmowego bo potrzebny byl numer polisy ubezpieczeniowej. Jedni wielcy oszusci i szczerze odradzam wyjazdow z tym biurem, warto dopacic nawet 20% wiecej i jechac z innym biurem. Nigdy wiecej
IP: 212.14.14.215
żrdw
Gość
Przepraszam wszystkich, że tak się tutaj wyżalałem. Jestem tylko prostym chłopakiem z podwarszawskiej wsi i nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Tu przynajmniej mogę spędzić kilka godzin i wylać swoje troski. Widzę, że w życiu z powodu mojego niedorozwoju będą miał przesrane, staram się część mojego szamba przelać na innych. Przepraszam, że żyję, to się już więcej nie powtórzy.
IP: 83.15.38.50
Użytkownik
Posty: 24
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6140791,Wypad_czy_wpadka__czyli_studenci_ostrzegaja.html ARTYKUL O OIS
IP: 62.121.79.39
Użytkownik
Posty: 24
kurcze cos sie nie chce podlinkowac wiec trzeba skopiowac do przegladarki http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6140791,Wypad_czy_wpadka__czyli_studenci_ostrzegaja.html
IP: 62.121.79.39
WIELKI FAN OIS
Gość
ZOSTAWCIE OIS ODDAM ZA NICH ZYCIE MOZECIE MNIE POWIESIC ZA JAJA W ZAMIAN ZADOŚĆUCZYNIENIA ZA TE FATALNE WYJAZDY
IP: 84.201.211.11
jogi
Gość
ja byłem we włoszech szok. ale kierowcy zajeb...i pozdro dla JARKI II(autokar)i dla kierowcy Marcina
IP: 83.238.240.2
studek
Gość
ja też tam byłem.Porażka delikatnie mówiąc dobrze że chociaż kierowcy z jarków wiedzieli gdzie mają jechać i robili to rewelacyjnie w porównaniu z resztą kierowców byli zawsze trzeźwi!!!!!!!!!
Czy ktoś z was może im dać pracę w innym biurze aby z tymi ...ami nie jeździli z tego co wiem to kierowca marcin to również właściciel tej firmy. To jest gość sam pracował by jego kierowcy mogli być z rodziną. Czy ktoś jechał jeszcze w jarkach!!!!!! i się ze mną zgadza
IP: 83.238.240.2
prawdziwy żrdw
Gość
Przepraszam wszystkich, że tak się tutaj wyżalałem. Jestem tylko prostym chłopakiem z podwarszawskiej wsi i nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Tu przynajmniej mogę spędzić kilka godzin i wylać swoje troski. Widzę, że w życiu z powodu mojego niedorozwoju będą miał przesrane, staram się część mojego szamba przelać na innych. Przepraszam, że żyję, to się już więcej nie powtórzy.

Gościu jak ci cos nie pasuje to możemy to sobie wyjasnić szmaciarzu i nie podszywaj sie pod czyjś nick prastaku ze wsi to jestes ty , ja urodzilem sie w warszawie i wychowalem i nauczyli mnietakich tanich ćwoków prostować!!!
IP: 83.31.98.52
hihi
Gość
rejestrujcie nicki to moze wymiecie to tych tepych podszywaczy ,dzieci neostrady ,serwery tibii im chyba pozamykali
IP: 83.10.115.10
piotr
Gość
Szukam ludzi , którzy byli na sylwestrze zakwaterowani w hotelu tatranec w tatrzańskiej łomnicy (słowacja) - czy ma ktoś z Was zrzut ekranu lub jakiś inną zapisaną formę oferty ze strony internetowej??
IP: 213.128.122.2
Użytkownik
Posty: 22
http://chomikuj.pl/kawa121/Dokumenty/gofun.pl+oferta.pdf
Oferta ze strony gofun.pl Slowacja 2008
IP: 95.48.50.10
Użytkownik
Posty: 22
Ramowy program wycieczki
Program:
1 dzień: 28 grudnia - wyjazd w nocy z Polski wg rozkładu jazdy na formularzach zapisów
2 - 6 dzień: 29.12 - 2.01 pobyt na miejscu (31.12/01.01 Zabawa Sylwestrowa)
7 dzień: 3.01 - wykwaterowanie w godzinach rannych i powrót do Polski.

Cena obejmuje
- 6 dni pobytu (5 noclegów, doba noclegowa rozpoczyna się 29.12.2008 w godzinach rannych, a wykwaterowanie następuje w godzinach rannych 03.01.2009)
- pokoje 2, 3, 4 i 6 osobowe;
- wyżywienie wg opisu z hoteli
- super Zabawę Sylwestrową - OMY/SKJ96/2(dyskoteka w naszym gronie, bogaty szwedzki stół, 2 gorące posiłki, szampan na 2 osoby, wermut);
- przejazd komfortowym autokarem (video, ogrzewanie)
- opiekę pilota podczas podróży, :shock:
- opiekę rezydenta podczas pobytu; :shock:
- podatek Vat
- ...a do tego smak taniego :P piwa :) :twisted:

Cena nie obejmuje
- opłaty klimatycznej 20 zł za cały pobyt*
- obowiązkowego ubezpieczenia Ski-NNW Warta (35 zł)*
- kaucji 500 SK lub 60 zł (zwrotna w drodze powrotnej jeśli wszystko było OK :)
- Balu :mrgreen: Sylwestrowego dla opcji SKJ96/1

*opłaty zostaną doliczone do ceny
IP: 95.48.50.10
Użytkownik
Posty: 21
Marcin Kopyś

Marymoncka 159/85,
woj. mazowieckie, Polska

Tel.: 48 48 502660218
Fax: 48 48 8252258
E-mail: marcinkopys@o2.pl

bip biuro informacji podatkowej
5138/w adres: www.emka.resnet.pl 05-09-05 nowe mechanizmy finansowe zgodnie z kpa Rozwoju i Inwestycji


Organizator emka
Adres ul. Marymoncka 159/85 Warszawa
E-mail mazury@emka.resnet.pl
Telefon 502660218
WWW www.kruk.org.pl

działka w rembertowie ?
IP: 77.252.121.2
Użytkownik
Posty: 22
http://chomikuj.pl/kawa121/Dokumenty/gofun.pl+oferta.pdf Koszyce
Oferta ze strony gofun.pl Slowacja 2008
http://chomikuj.pl/kawa121 w zakładce dokumenty jest także Tatrzańska Łomnica
IP: 95.48.50.10
Eli
Gość
Szukam ludzi , którzy byli na sylwestrze zakwaterowani w hotelu SAt Mineral w Bardejovie(słowacja) - czy ma ktoś z Was zrzut ekranu lub jakiś inną zapisaną formę oferty ze strony internetowej??
IP: 83.8.69.50
Użytkownik
Posty: 21
Eli napisał
Szukam ludzi , którzy byli na sylwestrze zakwaterowani w hotelu SAt Mineral w Bardejovie(słowacja) - czy ma ktoś z Was zrzut ekranu lub jakiś inną zapisaną formę oferty ze strony internetowej??


jak miales oferte otworzona w przegladarce internetowej i nie czyscisz zbyt czesto historii to zrob tak

otworze przegladarke wcisnij Ctrl+h zobacz pliki starsze niz 6 dni (tydzin) i w wyszukaj wpisz ois
powinienes cos znalezc
IP: 77.252.121.2

Strona: « < ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij