» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
wiech
Gość
Ja tez jestem nieszczęsnym uczestnikiem wyjazdu na maladiwy Pani Magda lekcjeważy sobie wszystkich uczestników domniemam że to koniec tego biura - prawdopodobnie bedziemy musieli się wszyscy skontaktować i sprawę przekazac do prokuratury o popełnieniu przestępstwa o wyłudzenie pieniedzy . Pozdrawiam wsystkich
IP: 80.53.40.10
gosc
Gość
Chyba nie ma na co czekać.
IP: 80.54.68.125
gosc
Gość
W biurze numer wyłączony!
IP: 80.54.68.125
adin
Gość
Rozumiem że poprzez organizatora tudzież zleceniodawcę na umowach grupowych zostanie zorganizowane spotkanie mające na celu odzyskanie zainwestowanych pieniędzy...
IP: 195.187.14.118
jjj
Gość
spokojnie, nr nie jest wyłączony - ja dziś dwa razy bez problemu się dodzwoniłem. To, że nie dowiedziałem się niczego - to inna sprawa. M. rzekomo "jest znów w szpitalu".
IP: 95.40.131.80
jaja
Gość
mam prosbe do administratora forum o zmiane tematu na - "Happy Travel i Happy Box - Zielonka - ku przestrodze"
IP: 89.74.170.177
turystka22
Gość
to nieprawda, pani M. czuje się świetnie za Wasze ludzie i moje pieniądze. Firma już nie działa, więc letnie szmatki Wam się nie przydadzą niestety. Zresztą te teksty powyżej o udanych wyjazdach z "tym" biurem, to też dzieło pani m. i spólki. Walczmy ludzie o kasę, bo czarno to widzę.... to po prostu, najzwyczajniej taki typ... :twisted:
IP: 83.14.190.106
adin
Gość
Oraz dobre pozycjonowanie strony...
IP: 195.187.14.118
jaja
Gość
...z informacja na glownym banerze na stonie startowej "Lato 2008, wybierz interesujaca Cie wycieczke" - co powinno byc pierwszym sygnalem, ze biuro nie do konca radzi sobie ze wszystkimi sprawami
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
wlasnie otrzymalem informacje, co prawda z "drugiej reki", ze jedna z osob otrzymala oficjalna informacje, ze listopadowy wyjazd na Malediwy, decyzja organizatora/kontrahenta zostal odwolany. Jezeli ta osoba czyta forum bedziemy zobowiazani za zabranie glosu.
IP: 89.74.170.177
adin
Gość
Po raz ostatni wzywamy do zwrotu wpłaconych pieniędzy na wycieczkę 5.11.2010 z Warszawy na Malediwy:
BIURO HAPPY TRAVEL w Zielonce przy ul. prym. Wyszyńskiego 36a a przede wszystkim właścicieli:
Pana Tomasza W. oraz Panią Magdalenę W.
Na chwilę obecną jest to jedyny sposób komunikowania się z wyżej wymienionymi osobami, więc proszę o pozostawienie tej informacji na forum.
IP: 195.187.14.118
UWAGA
Gość
Szanowni Państwo. Jestem pracownikiem renomowanego biura turystycznego typu touroperator. Od wielu lat organizujemy wyjazdy, m.in. do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i na Malediwy. Biuro Happy Travel w Zielonce nie jest organizatorem wycieczek, tylko agentem turystycznym, co oznacza, że wyjazdy które rzekomo "organizują", są tak naprawdę ogranizowane przez zupełnie inne fimy, a pani Madga otrzymuje prowizję. Jako touroperator mielismy "przyjemność" współpracować z biurem Happy Travel. Każdorazowo był problem z płatnościami. Szefowa firmy płaciła dopiero pod groźbą ostatecznej anulacji wycieczki lub nie płaciła wcale. Klienci oczywiście nic nie wiedzą, mysląc że Happy Travel jest organizatorem. PRZESTRZEGAMY wszystkich, którzy mają jakiekolwiek rezerwacje - prawdopodobnie nie dojdą one do skutku. Jeśli mają Państwo potwierdzenia rezerwacji lub umowy, zgłoszenia itp., na których nie ma ujawnionej innej firmy, poza Happy Travel, prosimy o zgłaszanie ich do Urzędu Marszałkowskiego. Każdy agent ma obowiązek poinformować klientów, kto jest organizatorem wyjazdu. Jeśli nie jest to ujawnione, klient nie może mieć pewności, że taka rezerwacja istnieje.

Dziś rozmawiałam z klientem, który zakupił wycieczkę na 5.11 na Malediwy, do hotelu Sun Island. Proszę o kontakt, jeśli sprawa się nie wyjaśniła. Rezerwacja nie została anulowana z decyzji organiozatora/kontrahenta, gdyz taki nie istnieje. Happy Travel podszywa się pod ogranizatora a prawdopodobnie wycieczka nie jest nigdzie zarezerwowana.
IP: 77.253.208.22
jaja
Gość
hmm to chyba wystarczy do zawiadomienia o popelnionym przestepstwie....
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
do UWAGA: bardzo prosimy o dane kontaktowe - sprawa jest w toku i bardzo by sie przydala konsultacja z Panstwem
IP: 89.74.170.177
jaja
Gość
pani Magdalena W. wlasnie sie zalogowala na Facebooka - widocznie w szpitalu maja WIFI
IP: 89.74.170.177
adin.
Gość
Dostęp zarówno do Pani Magdy jak i Pana Tomasza jest praktycznie na każdym portalu społecznościowym.
IP: 195.187.14.118
UWAGA
Gość
Niestety Urząd Ochrony Konsumeta nie jest w stanie reagować, jeśli nie ma dowodów w postaci dokumentów... Umowy, zgłoszenia lub potwierdzenia rezerwacji wystawione prze Happy Travel, które nie ujawniają innego organizatora, są w tym przypadku dowodami.
IP: 77.253.208.22
zirytowana
Gość
Witam wszystkich,

jestem jedną z osób, które mają wykupioną wycieczkę na Malediwy w terminie 5.11-13.11. Nie będę ukrywać, że te wszystkie informacje mocno mnie niepokoją... już wcześniej "coś mi nie pasowało", ale coraz bardziej utwierdzam się w owym przekonaniu. Brak informacji lub ich niekompletność jest na to najlepszym dowodem - nawet jeśli jest to niezamierzone (coraz mniej w to wierzę) to i tak jest to mega nieprofesjonalne podejście do tematu.
Na ten moment dysponuje skanem umowy, która została podpisana między Happy Travel Zielonka, a osobą, która reprezentuje naszą grupę. W punkcie 2 owej umowy jest informacja, że niezależnie od przyczyny i okoliczności odwołania wycieczki firma Happy Travel jest zobowiązania oddać pieniądze (100% wartości wycieczki) w przeciągu 7 dni od daty wylotu, tj. od 05.11.2010. Umowa ta posiada pieczątkę oraz podpis pani Magdaleny W., więc mam nadzieję, że jako dokument jest wiarygodna...
Proszę o informacje co o tym myślicie.
IP: 94.75.121.218
toommaann
Gość
Witam czy ma ktoś numer komorkowy do pani M
IP: 89.171.114.98
adin.
Gość
Po konsultacji z adwokatem mogę zapewnić że dokumenty którymi dysponuje grupa "Malediwy" są w zupełności wystarczające by właściciele firmy Happy Travel odpowiedzieli przed sądem za popełnione przestępstwo, natomiast po konsultacji z UOKIK otrzymałem informacje że podstawą są już same informacje z ostatnich 2 dni dot. biura dostępne w internecie.
IP: 195.187.14.118
jaja
Gość
zirytowana napisał
Witam wszystkich,

jestem jedną z osób, które mają wykupioną wycieczkę na Malediwy w terminie 5.11-13.11. Nie będę ukrywać, że te wszystkie informacje mocno mnie niepokoją... już wcześniej "coś mi nie pasowało", ale coraz bardziej utwierdzam się w owym przekonaniu. Brak informacji lub ich niekompletność jest na to najlepszym dowodem - nawet jeśli jest to niezamierzone (coraz mniej w to wierzę) to i tak jest to mega nieprofesjonalne podejście do tematu.
Na ten moment dysponuje skanem umowy, która została podpisana między Happy Travel Zielonka, a osobą, która reprezentuje naszą grupę. W punkcie 2 owej umowy jest informacja, że niezależnie od przyczyny i okoliczności odwołania wycieczki firma Happy Travel jest zobowiązania oddać pieniądze (100% wartości wycieczki) w przeciągu 7 dni od daty wylotu, tj. od 05.11.2010. Umowa ta posiada pieczątkę oraz podpis pani Magdaleny W., więc mam nadzieję, że jako dokument jest wiarygodna...
Proszę o informacje co o tym myślicie.


Juz pisalem, ze ta umowa nijak ma sie do rzeczywistosci - ja juz czekam 20 dni i pieniedzy nie dostalem - dodatkowo w umowie nie widnieje faktyczny organizator wycieczki co jest niezgodne z prawem - wycieczka 5.11 na Malediwy do Sun Island podobno oficjalnie zostala odwolana.
IP: 89.74.170.177
zirytowana
Gość
Nie dostałam żadnej oficjalnej informacji na temat tego, że wycieczka została odwołana.
Biorę pod uwagę, że Pani Magda może nie wywiązać się z umownych 7 dni, ale chyba jest coś takiego jak odsetki?
Skoro w umowie nie istnieje faktyczny organizator wycieczki to czy to znaczy, że umowa nie ma mocy prawnej? W umowie tej jest podana informacja czego dotyczy oraz ile pieniędzy zostało wpłaconych, więc mam nadzieję, że jest to jakiś punkt wyjścia jeśli chodzi o dochodzenie swoich praw.
IP: 94.75.121.218
Tomasz W
Gość
Witam,

Chcę wnieść sprostowanie do niżej zamieszczonej informacji. Współwłaścicielem biura podróży Happy Travel nie jestem od 11.2007r.. Od tamtej pory na moim miejscu jest Pan Jarosław F.

Za nim ktoś napisze jakąś informację to warto ją zweryfikować.

Pozdrawiam
Tomasz W.

adin napisał
Po raz ostatni wzywamy do zwrotu wpłaconych pieniędzy na wycieczkę 5.11.2010 z Warszawy na Malediwy:
BIURO HAPPY TRAVEL w Zielonce przy ul. prym. Wyszyńskiego 36a a przede wszystkim właścicieli:
Pana Tomasza W. oraz Panią Magdalenę W.
Na chwilę obecną jest to jedyny sposób komunikowania się z wyżej wymienionymi osobami, więc proszę o pozostawienie tej informacji na forum.
IP: 193.111.236.31
jaja
Gość
umowa ma moc prawna i jest jak najbardziej podstawa do dochodzenia swoich praw - odnosze jednak wrazenie, ze brak organizatora w umowie jest pierwszym z powodow kwalifikujacych do scigana z urzedu a nie z powodzctwa cywilnego.
IP: 89.74.170.177
zirytowana
Gość
punkt 3 owej umowy mówi, że w sprawach nieuregulowanych niniejszą umową mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
IP: 94.75.121.218

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij