» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
katarinka
Gość
nasi znajomy byli w el palacio rok temu w podróży poślubnej i byli bardzo zadowoleni. dlatego tez zdecydowallismy sie na ten hotel. wiadomo jak ktos ma wiecej kaski to se moze pozwolic na luksus w najlepzym hotelu... :) pozdrowienia!
IP: 87.105.43.226
jacekj
Gość
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z objazdówki po Maroku ?
Znalazłem ofertę SUN FUN ale przeraziły mnie opinie na forum.
Może ktoś poleci inne biuro?
8)
pozdr.
IP: 83.29.120.28
pati
Gość
Ja spędziłam dwa tygodnie we wrześniu w hotelu Sunrise Mamlouk Palace Resort. Hotel jest rewelacyjny, obsługa bardzo miła, świetnie wyposażone pokoje, bardzo dobre jedzenie. Hotel zasługuje na swoje gwiazdki. Wszystkim gorąco go polecam!!! REWELACJA! Odradzam natomiast jakiekolwiek wycieczki fakultatywne organizowane przez to biuro a w szczególności mega safari – ta wycieczka jest żenująca, …wróciłam do hotelu wściekła i wykończona, żałowałam, że zmarnowałam cały dzień… Nasza pani rezydent mówiła nam, ze mamy szczęście bo trafiliśmy do bardzo dobrego hotelu gorzej mają ci, którzy trafili do gorszych bo ona tak naprawdę nic nie może zrobić…, centrala ją olewa. Podczas pobytu kilka osób korzystało z lekarza i to musze przyznać było sprawnie i dobrze zorganizowane. Pod hotel podjeżdżała taksówka, która wiozła do polskojęzycznego lekarza, na koszt ubezpieczyciela. Na terenie hotelu Sunrise Mamlouk jest natomiast lekarz, który w razi potrzeby udziela bezpłatnie fachowej pomocy. Hotel naprawdę polecam, biura raczej nie.
IP: 83.17.143.74
editt
Gość
polecam w sumie w hurgadzie hotlele w centrum sea gul minamark beach resort le pasche a poza ali babe sułtan beach jasmine vilage i king tut rewelka a z biurem sun fun byłam kilka razy i ok ludzie w sezonie róznie bywa ale gorszego hotelu sie nei dostanei wrzuccie na luz :D
IP: 213.227.72.212
ralf
Gość
cześć Wszystkim ...
Ja dość dużo już przejrzałem forów i opini i... stwierdzam że ile ludzi tyle opini...
Zwiedziłem świata trochę;) ale zawodowo na tourne, teraz wybieram się na wczasy właśnie z biurem san&fan. Sam nie wiem czy dobrze zrobiłem czy nie to sie okaże. Lecę do Tunezji 12,06 z dwójką dzieci ( 6 i 1,8 lat). Zaryzykowałem i wybrałem opcje " fortuna marhaba" tzn. że będę w którymś z hoteli sieci MARHABA minimum **** ( tak mam na umowie) z tego co czytałem o tej sieci hotelowej to raczej na nią nie narzekają. Czy ktoś w ten sposób kiedyś leciał?? Jeśli tak to proszę o opinie. może być też na maila jurami@o2.pl
pozdrawiam Rafał
Co nas nie zabije to nas wzmocni:))))))))))))
IP: 87.239.177.56
ralf
Gość
Pomyłka:((((((((((((((
Sieć tych hoteli nazywa się MOURADI
IP: 87.239.177.56
Kasia
Gość
my lecimy z Sun & FUn pierwszy raz. Wybieramy się do Sharmu do hotelu Amphoras 10.06.
To bedzie nasza podroz poślubna, więc mam nadzieje,że będzie ok. Jak na razie jestem dobrej myśli :)
IP: 195.212.29.171
Krystyna
Gość
Byliśmy w lutym 2008 z biurem Sun & Fun.Wszystko było dobrze zorganizowane.Hotel w spokojnej części miasta.Pokoje i meble potrzebują lekkiego odświeżenia, ale bardzo czysto i wygodnie. Obsługa niesłychanie uprzejma. Wyżywienie bardzo obfite i urozmaicone, pięknie wyeksponowane na przeróżnych stoiskach, wszystko świeże. Wystrój stoiska z pieczywem, to wielkie dzieło sztuki. Po zostawieniu w pokoju bakszyszu, zawsze mieliśmy zrobione zwierzątka. Rezydentka Magda była w hotelu tylko raz, ale wszystko dokładnie wytłumaczyła. Przed wycieczkami, budzenie w pokoju, punktualne odjazdy.Leżaków na basenie nie brakowało, czyściutkie ręczniki. Polecam hotel i biuro podróży.
IP: 83.8.193.156
Krystyna
Gość
Dodam, że przebywaliśmy w hotelu Palma de Mirette w Hurghadzie. :D
IP: 83.8.193.156
Marcin
Gość
Tak na prawdę, to nie wiadomo jakie biuro wybrać, z każdym może być coś nie tak. Jeżeli chodzi o Maroko (objazdówka), to byłem w zeszłym roku z Rainbow Tours i powiem że rewelacja. Pod warunkiem, że traficie na przewodnika Sebastiana. Pozdrawiam.
IP: 83.30.169.221
Agnieszka
Gość
A był może ktoś w Tunezji z biura Sun&Fun w hotelu El Olf Las Palms? Zastanawiam się nad tym hotelem, ale czytając opinie o hotelu to mam wątpliwości :)
IP: 82.177.124.123
aada
Gość
Czy był ktoś z tym biurem w hotelu TITANIC RESORT W Hurghadzie ???
IP: 195.68.31.231
jacek
Gość
Hej Aada. W drodze powrotne leciałem z ludzmi którzy byli w Titaniku Resort Aqua Park. Jeśli chodzi o ten, czyli Aqua Park, to tak, byli bardzo zadowoleni. Jedyny mankament to brak dostępu do morza. Ale przez ulice jest kompleks trzech hoteli z których można korzystać ( Jasmin, Aladi. Alli Baba).Właśnie do jednego z nich jadę ale dopiero końcem maja(Alli Baba).Pozdrawiam
IP: 83.30.36.211
Kaila23
Gość
A ja wybieram sie do egiptu między 29.08 a 06.09 chyba do hurghady. Czy jest jeszcze ktos kto chce tam spędzić wakacje?? Chyba się jednak zdecyduje na to sun&fun.. Co ma byc to bedzie.. A moze ktos ma jakies konkretne rady??
IP: 89.229.246.193
nazeczony
Gość
wyjechalem z dziewczyna na rejs po nilu z dziewczyna, glownie zeby odpoczac cos zwiedzic i przede wszystkim zareczyc sie. dzieki obsludze aroganckich i olewawczych malolatow moja dziewczyna dostala zalamania nerwowego dwa dni placzu a ja sie ledwo powstrzymalem od pobicia tych typow(rezydent, przewodnik)
IP: 89.77.108.141
nazeczony
Gość
sun&chłam
IP: 89.77.108.141
Kaila23
Gość
No ja rozumiem,że z takiego wyjazdu nie mozesz byc zadowolony ale nikt nigdy wszystkim nie dogodzi. Chodzi mi o to, że nawet najlepsze biuro podróży ma jakieś wpadki. Wiem, że sun&fun nie jest wcale tym najwiekszym i dobrze sprawdzonym ale musze zaryzykowac. Czytalam duzo opini. Trafialy sie zarowno negatywne i pozytywne. Uwazam, że też dużo zależy od nastawienia. Wybrałam 5* hotel w Hurghadzie Sunny days El Palacio i mam nadzieję, że nie bedzie tak żle.
Proszę niech odezwą sie jeszcze osoby które zamierzają sie tam wybrac. miedzy 29.08 a 04.09.
Jak się razem postaramy będzie fajnie. Mam nadzieje, że bedzie się dużo działo bo jestem dość rozrywkowa ;)
IP: 89.229.246.193
ewa
Gość
wycieczka do Egiptu w lutym 2008 w porzadku, a zwlaszcza wspaniala przewodniczka Natalia
IP: 85.222.20.218
MONIKA
Gość
WYBIERAM SIĘ Z CAŁA RODZINĄ 9 OSÓB W TYM SYNEK NA WÓZKU INWALIDZKIM W CZASIE ŚWIĄT NA DJERBĘ DO HOTELU MARIQEEN PROSZĘ JEŚLI KTOŚ BYŁ O INFORMACJĘ . JESTEM TOTALNIE ZAŁAMANA TYM CO PRZECZYTAŁAM
IP: 83.31.26.6
stopka
Gość
napiszcie coś lecę z biurem sun&fun w czerwcu do Sharm el Sheikh do hotelu Millenium Oyoun , rezygnować
IP: 89.174.33.1
Kaila23
Gość
Nie rezygnuj!! Jest troche negatywnych opinii na temat sun&fun ale zapewniam cie ze jeszcze wiecej pozytywnych!! Nie ma się co martwić... Głowa do góry i będzie dobrze.. Chyba, że jestes jakąś wymagającą primadonną?? Wtedy to i najlepsze BP ci nie dogodzi....
IP: 89.229.246.193
asik
Gość
więc generalnie jesli chodzi o opinie trzeba troche wyśrodkować, bo wiadomo ze niezadowolony klient zaraz się wyżali na forum, a zadowolony nie.... Stąd pewnie mniej opini na plus. :)
IP: 83.22.47.157
Kaila23
Gość
Dokładnie tak asik. Jeśli komuś coś się nie podobało to bardziej prawdopodobne, że poczuję się do opisania tego na forum ku przestrodze innych. A jeśli wszystko było ok to ogólnie większość osób przyjmue to, że w końcu tak miało być i raczej nie pisze nic. Oczywiście są wyjątki...Jak od każdej regóły...

PS. Moje motto: Lepiej żałować, że coś nie wyszło niż żałować, że nie zrobiło się nic ;)
IP: 89.229.246.193
marcin
Gość
byłem w Ali Babie (hurghada) polecam ten hotel nie ma lipy
IP: 82.210.159.124
nazeczony
Gość
z 30 osobowej grupy rejsu po Nilu 27 osob bylo niezadowolonych. grupa to zle okreslenie bo np. ja z moja dziewczyna zostalismy pozuceni na innym statku na pastwe losu bez opieki, reszta plynela innym statkiem z rezydentem i przewodnikiem. inna para na lotnisku dowiedziala sie ze wracaja dzien puzniej i musza znalezc sobie hotel na 1 noc oczywiscie sami bo rezydentka odmowila pomocy. grupa jadaca do Kairu nie dostala obiadu ani kolacji musieli koczowac na walizkach czekajac na pociag. rezydentka w Hurgadzie odradzala wejscie do grobowca twierdzac ze w nim nic niema a ja obejzalem w nim mumie faraona i sarkofag. jak na dobre biuro to troche dziwne ze to na jednym wyjezdzie sie wszystko stalo...
IP: 89.77.108.141

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij