» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
gość
Gość
Cytuj
Ja się wybieram z Sun FUN do Turcji w lipcu 5* hotel na riwierze tureckiej, all inclusive za 2700 zł/os - ta sama oferta, ten sam termin w biurze wezyr holidays 4200 zł/os!!! Mam nadzieję że będzie ok.

podaj jakies konkrety, gdzie i jaki hotel, tez bym chcial zaoszczedzic 1500zł
IP: 89.77.108.141
gość
Gość
Ja lece z Sun Fun do Egiptu 4.06.08 4* hotel Park Inn .Wylot z Balic -Leci może ktoś? A może ktoś coś wie o tym hotelu.
IP: 83.19.37.122
rakso41
Gość
witam! wykupiliśmy przelot z Katowic do Hurghady hotel: Sun Rise Mamlouk z biurem SUN &FUN wylot 21.06.08r. moze ktoś sie wybiera w tym terminie?? rodzina 2+2 ( dziecko 5 - letnie i 15 letnie)
IP: 79.188.211.138
Kubu$
Gość
W sierpniu wybieram się z rodzicami do Egiptu,konkretnie do Taby,właśnie z biura Sun&Fun.
Hotel Sonesta Beach Resort.
Ale czytając tutejsze opinie,podobnie jak "katarinka" jestem zdruzgotany :( .
Nie wiem już komu ufać.Bardzo proszę,aby ktoś obiektywny dał szczerą opinię na ten temat.
IP: 83.4.97.247
Kubu$
Gość
Drogi "rakso41"!
Byłem w kwietniu (tego roku) w hotelu Sunrise Mamlouk.
Hotel wygląda jak pałac z bajki.Jedzenie jest przepyszne!!!
Na terenie hotelu znajduje się parę basenów.Hotel wybudowany dwa lata
temu więc pokoje czyste,łazienki KRÓLEWSKIE!Obsługa The Best!
Wiecznie uśmiechnięci kelnerzy,niechcący napiwków.
Krok od hotelu,olbrzymi pasaż handlowy.
Mogę więc tylko Was zapewnić, że będą to wasze wymarzone wakacje! :)
IP: 83.4.97.247
gość
Gość
pozdrawiam wszystkich pracowników san&fun ktorzy tak zaciekle reklamuja biuro, pamietajcie ze sa ludzie ktorzy juz zostali oszukani przez was i mamy na to dowody. dlaczego nie rozpatrujecie reklamacji?
IP: 89.77.108.141
271
Gość
Kto sie wybiera 5.06 z Katowic do Tunezji??Holel Sandra Club:)
IP: 83.14.247.74
anka
Gość
Wybieram się od 4 do 18.09. do hurgady rejs po Nilu + zwiedzanie.
Prosze o wskazówki.


mamy 4* statek i 4* hotel na chybił trafił. czy to dobre rozwiązanie jechać nie wiedząc gdzie dokładnie będzie się ulokowanym??
IP: 83.12.111.210
gość
Gość
podaj maila to wysle ci zdjecia jaki hotel my dostalismy i pierwsza zasada nigdy ponizej ***** ja bym zrezygnowal albo zamienil oferte na troche lepsza
IP: 89.77.108.141
tito
Gość
a czy może ktoś coś napisać o Hilton Long Beach w Hurghadzie? lecę z Sun&Fun 26 czerwca z Krk.
IP: 83.13.104.234
pawel
Gość
czytając wasze opinie o SUN & FUN to zaczynam się bać mamy jechać 24 lipca do Tunezji hotel Corniche Palace może ktoś z was wie coś o tym hotelu
IP: 77.253.122.68
gratulacje
Gość
pawel ty to lubisz chyba cierpieć, wybrales najgorsze biuro i hotel *** POWODZENIA
IP: 89.77.108.141
pawel
Gość
Dlaczego najgorsze biuro hotel też polecono nam
IP: 77.253.99.42
latosia
Gość
wrócilam 29.05.08 z Egiptu (wyjaz z rejsem i pociąg do Kairu) Hotel hilton long beach jest ok, ale trzeba uważać bo oszukują w recepcji i w barkach. Jeżeli zna sie troche angielski to ok. Przed wyjazdem proponuje zakupić Nifuroksazyd - 1 opakowanie i systematycznie łykać 1-2 tabletki dziennie(to aby unilnąć zemsty faraona). w Egipcie możecie Państwo zakupić odpowiednik (lepszy) za 1 $.
Oczywiście 1$ na napiwki dla sprzatających - prosze wziąć drobne nominaly $ i euro
1$ to ok 5 funtów, a 1 euro - 8,3 funów Egipskich.
W przypadku problemów pomoca służy rezydentka- Wirginia-prosze nie podpiswac żadnych rachunków i sprawdzic jaki pokój macie w umowie. mozna wlożyc w paszport 20$ i dostanie sie pokój z widokiem na morze. Czysto i przyjeminie.
IP: 193.193.181.43
eliza
Gość
bardzo bym prosiła o opinie po powrocie z tego hotelu i czy wszystko było tak jak w umowie mój e-mail eliza.c@op.pl :)
IP: 79.187.175.98
eliza
Gość
chodzi mi o hotel sunrise mamlouk palce,do rakso 41
IP: 79.187.175.98
piotrek
Gość
kupiłem super hotel tropikana grand azur w sharmie specjalnie z atrakcjami dla dziecka , a na miejscu władowali nas do RADISSONA gdzie są sami starzy włosi , dziecko nudzi się strasznie , zajeżdza nas ,że on tu nie chce być bo się nudzi , pani z biura ma włączony tzw. olewator , chociaż inny hotel ze zjeżdzalnią , nie nie nie da rady , problem jest bo takich jak my jest tu ze 30 osób z polski i przybywają nowi którzy kupowali coś konkretnego a wylądowali tam gdzie tańsze miejsca wykupił sun fun , porażka ta firma odradzam uważajcie , nawet wrócić do polski nie można , chociaż jest to w umowie zawarte , ostrzegam wszystkich !!! a sun fun zdecydowanie odradzam !!! sun tak , fun nie
IP: 196.205.183.95
Aluchna65
Gość
W zeszłym roku byłam z tym biurem w Tunezji Monastir hotel SAADIA ***, byłam bardzo zadowolona hotel czysty, miła obsługa, jedzenie nie doprzejedzenia, rezydentka pomocna - ale jak ktoś szuka niańki, to niech zostanie w domu. Rezydentka jest do pomocy a nie do opieki, wycieczka na SAHARĘ - 2 dniowa to esencja bycia w AFRYCE. Jedynie mi wstyd za naszych "turystów" , malkontenci, szukający luksósów za grosze, nadużywających darmowych alkoholi, brak szacunku dla kultury, obyczajów kraju do którego przyjechali ( roznegliżowane kobiety, nadużywanie alkoholu). W tym roku wybieram sie do Egiptu 14-06-2008 Rejs po Nilu i wypoczynek. Starannie przygotowuję się do tej podróży : historia, kultura, obyczaje - preferuję aktywny wypoczynek i z każdego kraju staram się znaleź jak najwięcej miłych wrażeń by w zimowe wieczory wspominać letnią przygodę. Radzę wszystkim , którzy ciężko pracują na swoje wakacje ( niezależnie od ceny , bo zarobki w Polsce sa bardzo zróznicowane a pojęcie wysoka cena jest subiektywnym odczuciem ), by żadne duże przykrości was nie spotkały , a do małych podchodxcie z poczuciem humoru i co najgorsze może się zdarzyć to wzajemne negatywne nakręcanie. :P
IP: 88.156.170.31
Grześ
Gość
Przewodniczka miała rację. Kto był tylko w Hurghardzie i Szarm, ten nie widział Egiptu!. Bieda, brud i smród. Koniecznie zabrać ze sobą Nifuroksazyd albo kupić na miejscu Antinal (2x mocniejszy). Tubylcy kilka razy dziennie chcą naciągnąć (kradzieży nie ma w islamie) bladych na kasę. Szczytem wszystkiego było na dowidzenia, jak taki jeden opalony w mundurze wyciągnął mnie na ślepo z kolejki na lotnisku i chciał 10$ za rzekomy nadbagaż! Dodam, że moja walizka ważyła 18kg, a dozwolone było 20kg. Tak przy okazji - tego nie znajdziecie w żadnym folderze - pociąg 1szej klasy z Asuanu do Kairu jest tak brudny, że po dotarciu na miejsce odzież najlepiej już spalić, a samemu się porządnie wyszorować, tak ze 2 razy.
Dla dzwoniących często do domu polecam zabranie telefonu bez simlocka. W salonach Vodafone można zakupić starter za 35LE (17zł) i doładować np. za 100LE (50zł). Koszt połączenia do Polski to 4LE (2zł) za minutę zamiast 10zł w roamingu :).
Jeśli chodzi o biuro SUN&FUN to mają taki bajzel w dokumentach i brak przepływu informacji biuro <-> rezydenci, że sam się dziwię, że ta firma jeszcze istnieje. W resorcie Magawish (hotel fortuna, nawet całkiem przyjemny, duży teren i nie widać tłoku) obydwie rezydentki będąc na miejscu nie mogły się dogadać między sobą i każda z nich opowiadała coś innego.
Pochwała się należy Pani Natalii, naszej przewodniczącej podczas rejsu. Opowiadała fachowo, nie nudnie i potrafiła zdyscyplinować grupę.
Takie są moje wrażenia po 2 tygodniowej imprezie - Rejsie po Nilu i pobycie w Hurghardzie i chyba nie mam ochoty tam wracać.
IP: 83.4.30.188
bozka
Gość
pawel napisał
czytając wasze opinie o SUN & FUN to zaczynam się bać mamy jechać 24 lipca do Tunezji hotel Corniche Palace może ktoś z was wie coś o tym hotelu


Bylismy tam ubiegłego lata w 4 rodziny, wrócilismy zadowoleni. Nic sie nie bój. :P :P
IP: 87.207.230.33
anka
Gość
gość napisał
podaj maila to wysle ci zdjecia jaki hotel my dostalismy i pierwsza zasada nigdy ponizej ***** ja bym zrezygnowal albo zamienil oferte na troche lepsza



ania_bielec@vp.pl

Proszę o zdjęcia
IP: 83.12.111.210
Gość
Gość
Lecimy w lipcu z Sun&Fun do Hurghady, do hotelu Alladin, obok Ali Baby... Czy ktoś był w tym hotelu i jak tam jest?
IP: 83.10.155.8
DOTI
Gość
20 lipca lecę do Hurghady hotel SINDBAD AOUA PARK jak tam jest?
IP: 78.88.147.24
Aga
Gość
Czytam te wszystkie negatywne wypowiedzi i trochę mnie one bawią, więc mały komentarz na pocieszenie dla tych, którzy wybierają się na wakacje z biurem Sun&Fun lub jakimkolwiek innym... Po pierwsze, jeśli ktoś liczy, że w krajach arabskich standard 3 czy 4* odpowiada standardom europejskim jest w błędzie. Po drugie, wszystkie komentarze o brudzie, syfie itd. świadczą o braku znajomości tamtejszej kutury, więc proponuję w zamian wakacje w Szwecji albo Danii - na pewno będzie czyściej. Po trzecie, słynna klątwa faraona - trzeba uważać na to, co się je nawet w najlepszym 5* hotelu. To sprawa flory bakteryjnej, a nie biura podrózy. Po czwarte byłam na wakacjach z Neckermannem (Kreta) - zmienili nam hotel bez uprzedzenia, w Tui w Turcji (4* hotel) śmierdziało w pokoju z kanalizacji, z Triadą (Egipt) również zmieniono nam hotel, a w czasie rejsu na Nilu zepsuł się statek (5*) i nie było 2 doby klimatyzacji. Na odlot do Polski czekaliśmy parę godzin, w końcu podstawiono za mały samolot i nie wszyscy się zmieścili. W tym roku lecę do Sharmu (Domina Bay) z tym biurem i zobaczymy. Chcę tylko powiedzieć, że takie sytuacje zdarzają się w KAŻDYM biurze podróży i nie do końca mamy na to wpływ, więc może lepiej się po prostu cieszyć wakacjami i piękną pogodą. Pozdrawiam wszystkich wakacjowiczów!
IP: 89.76.112.199
anikar
Gość
Wróciłam właśnie z Sharmu w Egipcie (27.05-10.06.2008). Biuro Sun& Fun to poprostu złodzieje!!! Mieliśmy być w hotelu Tropicana Grand Azure a byliśmy w Radissonie Sas. Jeden i drugi ma 5*, no ale Radisson to porażka. Życie zamiera tam o 22, All jest do 24,( wszystko podają z wielką łaską, jak by Ci sie nie należało), w Tropicanie do 2.00., są zjeżdżalnie i dużo atrakcji- byliśmy na przeszpiegach bo to całkiem nie daleko od Radissona, ludzie z którymi rozmawialiśmy wniebowzięci. W Radissonie wszystko to co w Tropicanie za darmo- płatne( bilard, sauna, kolacje tematyczne, dyskoteka, busy do Namma-5 euro), porażka. Ja wiem, że takie rzeczy jak zamiana hotelu się zdarzają, ale w Radissonie było kilkudziesięciu Polaków i tylko 6 osób zamówiło Radissona, reszta to tacy jak my. Tydzień po nas przyjechało następnych kilka osób i też mieli nie fart, trudno tu mówić o przypadku! Biuro poleciła mi kuzynka, była z nimi rok temu i było ok. no ale wychodzi na to, że to odosobnione przypadki i rzadkie jak wygrana w totka...
IP: 89.174.120.217

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij