» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
aga85
Gość
czy ktosc byl w Hammamet w Hotelu SOFITEL SAPHIR PALACE 5* z Bp sun&fun?? mam zaplanowana wycieczke na mai, opinie mnie zdziwily, napewno nie bedzie az tak zle,jak niektorzy pisza,ale moze ktos podzieli sie z wrazeniami z tamtgo regionu lub hotelu??pozdrawiam
IP: 141.89.66.2
Beata
Gość
Byłam w ubiegłym roku na wczasach z rodzinką i ze znajomymi w Tunezji właśnie z biurem Sun@ Fun. Nie mogę nic złego powiedzieć na to biuro, wszystko było ok. Odebrano z nas lotniska pomimo że czekali na nas 15 min , zakwaterowania tez ok, szybko, rezydentka stała przy kazdej osobie i pomagała wszystko załatwiać. Wycieczki tez były bardzo dobrze zorganizowane, super pani przewodniczka- Polka mieszkająca w Tunezji juz 25 lat. Naszym hotelem był Skanes Rivage- oddalony 5 km od lotniska i centrum Monastyru. Było czysto, dobre jedzenie, każdy znalazł coś dla siebie. Brakowało nam animacji dla dzieci po polsku lub angielsku, a francuskiego mielismy serdecznie dość. Wspominamy te wakacje bardzo dobrze, napewno sa osoby które narzekaja na ten hotel i to biuro. Zawsze znajdzie się osoba niezadowolona. W tym roku w lipcu wybieramy sie z tym biurem podrózy do Egiptu do hotelu ALLADYN w Hurghadzie, i myśle ze tez bedziemy mile wspominac ten czas. :)
IP: 213.76.167.253
Dorota
Gość
czesc.wybieram sie z tym biutrm do TUNEZJI do EL MOURADI SKANES BEACH (4 os rodzina)jest to nasz pierwszy wyjazd,duzo czytam ale wiem ze zle robia.najlepiej zostawic biego losowi co ma by to bedzie choćbym stawala na glowie tego nie zmnienie.jesli ktos byl w tym hotelu to prosze o jakies info na meila kajetan2001@wp.pl. ;)
IP: 83.10.181.57
asiek 23
Gość
Szczerze nie polecam tego biura oszusci!!!!!!! W piatek wrocilam z Egiptu z Hurghady a mialam wrocic w sobote, jestem wsciekla bo dosc ze lot byl opozniony o 10 godz do Egiptu to z Egiptu zabrano nas wczesniej o jeden dzien!! Skandal!!
IP: 83.29.156.241
zbig
Gość
aron napisał
Bylismy z sun&fun w sierpniu2007 wSEA GULL było super!!!!!! czysty duzy hotel super obsluga .Biuro podrórzy sie spisało pod kazdym wzgledem.POLECAM ten hotel jest super.
Ja bylem z tym biurem i ok ale trzeba wybrac odpowiedni hotel i ilosc * POLecAM
IP: 213.227.74.116
zbig
Gość
Super urlop polecam egipt i sun &fun
IP: 213.227.74.116
sun&chłam
Gość
To korzystaj z tego biura ja na wakacje wybieram orbis, niechce mieć schrzanionego kolejnego wyjazdu, płace i wymagam w sun&fun płace i niemam prawa wymagać
IP: 89.77.108.141
zadowolona
Gość
oj narzeczony coś koloryzujesz, po pierwsze nikt nie dowiaduje sie na lotnisku o przesunięciu terminu wylotu, po drugie w grobowcach nie ma żadnych mumii, jedyne mumie znajduja sie w pokoju mumii w muzeum kairskim. takze przesadzasz troszeczke, z sun&fun jeżdzę od dawna i zawsze było wszystko w porządku.
IP: 87.207.26.191
dziad&fan
Gość
Przepraszam, a Pani zadowolona była w grobowcu Tutenhamona? A jezeli chodzi o zmiany wylotow to wystarczy wczytac sie w fora chyba Pani tego nie zrobila.
IP: 89.77.108.141
elki
Gość
Zaplacilam juz zaliczkę za wyjazd do Hurgady w dn 27 czerwca 2008 i dopiero teraz zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. czytając opinie o biurze, zaczęłam się zastanawiać czy nie zrezygnować. wybieram się z córką po raz pierwszy tak daleko i naprawdę mam stracha. Bardzo proszę o konkretne rady na maila olawihara@o2.pl Dodam, ze hotel nzaywa się Iberotel saraya superior
IP: 81.190.154.219
jagus1969
Gość
Do Elki. Nic sie nie martw i nie wycofuj zaliczki. Ja byłam z tym biurem w kwietniu i jestem bardzo zadowolona. Dodam ze byłam sama ale było super. Jezeli ma sie choc troche odwagi i rozumu to mozna naprawde duzo zobaczyc i dobrze wypoczac. :lol:
IP: 83.2.116.13
piter1975
Gość
Cześc

Lece w sierpniu z rodziną do Tunezji do Hotelu Soviva Resor z biurem SUN&FUN .
Prosze o informacje na temat tego hotelu i biura podróży
IP: 62.148.94.221
strambek
Gość
Przestroga dla osob, ktore wybieraja sie na wakacje z biurem podrozy SUN&FUN do Hurghady: zamiast wybierac sie gdziekolwiek z tym biurem lepiej sie wczeniej powiesic i tak czy siak wakacje przesrane.
IP: 83.29.130.41
rakso41
Gość
witam! Dziś wykupiliśmy przelot z Katowic do Hurghady hotel: Sun Rise Mamlouk z biurem SUN &FUN wylot 21.06.08r. moze ktoś sie wybiera w tym terminie?? rodzina 2+2 ( dziecko 5 - letnie i 15 letnie)
IP: 79.188.211.138
Uff mam to za sobą
Gość
no cóż ... współczuje.
IP: 89.77.108.141
rakso41
Gość
no cóż?!
IP: 79.188.211.138
anka30
Gość
Dlaczego wszyscy tylko narzekają? Bo jak ktoś jest marudą to mu nic nie pasuje w pracy, w domu i oczywiście na wczasach. Byłam w tamtym roku w Tunezji z Sun&Fun i było naprawde ok , a słyszałam turystów którzy ciągle narzekali . Ludzie trochę więcej uśmiechu i optymizmu . Nie psujcie innym wypoczynku o którym marzyli cały rok, a wpadki się zdarzają nawet najlepszym biurom podróży. Życzę wszystkim miłego wypoczynku. Ja w tym roku lece do Egiptu i tez z tym biurem.
IP: 87.204.199.0
do anka30
Gość
wydaje mi sie ze dla niektorych to i w Mikołajkach jest tropik. trzeba miec troche godnosci. wpisz sobie w google sun&fun skargi a potem sie produkuj jakie to fajne biuro. acha mam super prace, mam wlasny wyremontowany dom i extra dziewczyne i takie tez chce miec wspomnienia z wyjazdow za granice, ale przez to biuro od lutego nie moge o tym ponizajacym fakcie zapomniec. proponuje zebys sobie pisala na innym forum pt. niemam wymagan wiec wybralam san&fun
IP: 89.77.108.141
jozek
Gość
15maja wylatuje z krakowa rejs po nilu 'kair'i tydzien wypoczynku w hurgadzie>? co bedzie zobaczymy sun@fun polecono mi.czy ktos leci w tym terminie?
IP: 62.111.200.202
jozek
Gość
wylatuje z Krakowa 15 maja rejs po Nilu'Kair /itydzienwypoczynku wHurgadzie Nie damy sie bedzie okej.!
IP: 62.111.200.202
po rejsie
Gość
Ciekawe co powiesz po spotkaniu z Ashrafem...jezeli bedzie Piotruś przewodnikiem tpo przekaz mu ze powinni sie cieszyc ze nie dostali po mordach, cwaniaki...
IP: 89.77.108.141
jozek
Gość
8) Po przeczytaniu tych rewelacji wynika ze przewodnicy po Nilu Aschar iNatalia sa super arezydenci kasia i Virdzinia najgorsze czy to sie potwierdza?
IP: 62.111.200.202
Karcia
Gość
Właśnie jestem po urlopie w Tunezji Bousten Club 3* z Sun &Fun. Byłam z chłopakiem, urlop udany wszystko było tak jak chcieliśmy, pogoda ładna, jedzenie dobra na pewno każdy coś dla siebie znajdzie, hotel czysty, zadbany, sprzątaczki codziennie sprzątały nie zdarzyło się by coś zginęło z pokoju.Jeśli chodzi o biuro podróży Sun& Fun to również nic do zarzucenia zarówno wylot jak i przylot punktualny również opieka rezydenta wporządku. Ludzie wyjażdżający na wakacje nie czytajcie głupot wypisywanych przez konkurencję nie ma potrzeby ani się bać ani rezygnować z udanych wakacji
IP: 80.55.4.70
hmm
Gość
troche zabrzmiało jakbys pracowała w tym biurze...
IP: 89.77.108.141
Karolcia
Gość
Niestety nie pracuję i nie ma nic z nimi wspólnego, po prostu napisałam jak było a było wporządku
IP: 80.55.4.70

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij