» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > »

Autor Treść
Miki75
Gość
Michał co to był za hotel, wktórym brakło miejsc, lece do Almaz 14 sierpnia i słyszałam, że tam także brakowało miejsc. marwie się tym wylotwem ale cóż kupione, zapłacone trzeba lecieć zacisnąc zęby i zakopać się w ciepłym piaseczku.
IP: 83.17.191.50
justyna
Gość
Witam! Ja z innej beczki. Bardzo proszę o podpowiedź który miesiąc jest najlepszy na rejs po Nilu, dodam że właśnie z SUN FUN. Wybieram się co prawda w przyszłym roku, ale wciąż nie mogę się zdecydować kiedy. Początkowo miał być to lipiec, jedakże jest tam wtedy "piekiełko" i ponoć nie da rady zwiedzać. Chodzi mi o rejs połączony z wypoczynkiem czyli musi być tak, by można było i pozwiedzać, i wykąpać się w ciepłym morzu a także poopalać się. Który więc miesiąc będzie najlepszy? Wczoraj wyczytałam że w maju zdarzają się pochmurne i deszczowe dni, więc teraz to już naprawdę nie wiem czy maj, wrzesień a może jakiś inny miesiac.
IP: 212.244.129.147
iwonka
Gość
witam!
do tych, którzy narzekają, że zmienili il miejsce zakwaterowania...przeczytajcie sobie regulamin biura sun&fun i z reszta każdego innego: "4.8. Jeżeli w trakcie trwania imprezy z przyczyn niezależnych od SUN & FUN nastąpiła zmiana programu imprezy bądź miejsca zakwaterowania określonego w umowie, SUN & FUN zapewni świadczenia zastępcze o tym samym bądź wyższym standardzie. Jeżeli jakość świadczenia zastępczego jest niższa od określonej w umowie, klient może domagać się odpowiedniego obniżenia ceny imprezy. Jeżeli wykonanie świadczeń zastępczych, jest niemożliwe albo klient z uzasadnionych powodów nie wyraził na nie zgody i odstąpił od umowy, Organizator zapewni mu powrót do miejsca rozpoczęcia imprezy turystycznej lub do innego uzgodnionego miejsca w warunkach nie gorszych niż określone w umowie." To samo tyczy się jeżeli ktoś marudzi, że musi za telef zapłacić w hotelu, to są Wasze zachcianki, za które trzeba płacić i tyle. Po prostu przeczytajcie sobie dokładnie regulamin!!!
IP: 94.145.242.6
Aerobie
Gość
Elkam68 napisał
Dzisiaj wróciłam z moja całą rodziną z Egiptu z Taby.Hotel Sofitel super.Biuro Sun&fun także super .Wszystko zapięte było na ostatni guzik.Rezydent Bili jest ok.Pilot wycieczek P.Ola super dziewczyna.Wszystko było naprawdę na wysokim poziomie.Wyjeżdżaliśmy z różnymi biurami i mamy porównanie.Nie możemy narzekać.Myślę,że ludzie sami sobie wyszukują problemów.Naprawdę Sun&fun jest godne polecenia.Tym bardziej,że byliśmy znim na wycieczce w Jerozolimie,Betlejem i Petrze.godne polecenia biuro Pozdrawiam.


Witam,
mam pytanie do osoby, które była w Sofitelu. Czy cena jaka zaplaciles tez byla taka niska jak obecnie? Teraz ten hotel kosztuje ok. 3500PLN za 14 dni, a w innych biurach np. alfa star 6000PLN. Czy to nie jakas sciema Sun&Fun? Moze planuja od razu przeniesc nas do innego tanszego hotelu?
Czy znacie takie praktyki?
pozdrawiam
IP: 83.27.124.99
babu
Gość
Wlasnie ciagla - tak wynika z wpisow ludzi - praktyka przenoszenia do innego hotelu najbardziej mnie zastanawia w SunFun! Nie wiem czy istnieje mozliwosc sprawdzenia istnienia rezerwacji dla biura w danym hotelu czy od poczatku to jakas "sciema"... jak sie przed tym obronic? pozostaje chyba na miejscu sprawdzenie czy w wybranym hotelu sa wolne miejsca w razie jakiegos zamieszania.
IP: 84.195.121.39
Iwa
Gość
Miki75 napisał
Michał co to był za hotel, wktórym brakło miejsc, lece do Almaz 14 sierpnia i słyszałam, że tam także brakowało miejsc. marwie się tym wylotwem ale cóż kupione, zapłacone trzeba lecieć zacisnąc zęby i zakopać się w ciepłym piaseczku.


Lecimy z koleżanką 14 sierpnia do Almaz- koleżanka była tam w maju i nie narzekała . Kobieta z Biura Podróży doradziła nam san&fun ponieważ ma on dużo więcej pokoi w tym hotelu niż biuro Viva.
Nie martwmy się na zapas. Na pewno będzie fajnie :)
IP: 83.29.240.6
julek46
Gość
byłem w maju zs&f lecę znowu było super
IP: 85.221.197.113
julek46
Gość
byłem w maju z s&f było super
IP: 85.221.197.113
julek46
Gość
hotel empire***
IP: 85.221.197.113
michal
Gość
iwonka napisał
witam!
do tych, którzy narzekają, że zmienili il miejsce zakwaterowania...przeczytajcie sobie regulamin biura sun&fun i z reszta każdego innego: "4.8. Jeżeli w trakcie trwania imprezy z przyczyn niezależnych od SUN & FUN nastąpiła zmiana programu imprezy bądź miejsca zakwaterowania określonego w umowie, SUN & FUN zapewni świadczenia zastępcze o tym samym bądź wyższym standardzie. Jeżeli jakość świadczenia zastępczego jest niższa od określonej w umowie, klient może domagać się odpowiedniego obniżenia ceny imprezy. Jeżeli wykonanie świadczeń zastępczych, jest niemożliwe albo klient z uzasadnionych powodów nie wyraził na nie zgody i odstąpił od umowy, Organizator zapewni mu powrót do miejsca rozpoczęcia imprezy turystycznej lub do innego uzgodnionego miejsca w warunkach nie gorszych niż określone w umowie." To samo tyczy się jeżeli ktoś marudzi, że musi za telef zapłacić w hotelu, to są Wasze zachcianki, za które trzeba płacić i tyle. Po prostu przeczytajcie sobie dokładnie regulamin!!!
IP: 77.254.10.196
michal
Gość
Właśnie problem w tem, że ja regulamin znam i nie musisz cytować bo każdy go dostaje. Niestety jest tak, że biuro nie wywiązuje sie z niego a rezydent na miejscu mimo obowiązku nie chce przyjąć reklamacji i to jest skandal a nie moje marudzenie. No coż jak ktoś jest pracownikiem biura to zawsze będzie narzekał na reklamujących klientów, super byłoby gdyby każdy siedział cicho jak mu wcisną kit, a biuro zbijało na takich kokosy. Pozdrawiam
IP: 77.254.10.196
michal
Gość
Miki75 napisał
Michał co to był za hotel, wktórym brakło miejsc, lece do Almaz 14 sierpnia i słyszałam, że tam także brakowało miejsc. marwie się tym wylotwem ale cóż kupione, zapłacone trzeba lecieć zacisnąc zęby i zakopać się w ciepłym piaseczku.
IP: 77.254.10.196
michal
Gość
Właśnie chodzi o ALMAZ, niestety zamiast do Almazu zawieziono nas do Imperial Park. Ponoć przed nami też zdarzały się takie sytuacje. Przy Almazie są hotele o takim samym lub wyższym standarcie np. Lelle Baya więc mogli nas tam zakwaterować bo biuro ma go w katalogu, a tego hotelu do którego nas zawieziono nawet nie posiadają w ofercie. Powodzenia
IP: 77.254.10.196
bogna1971
Gość
ja lecę do sea gull resort 14.08.2009 mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i nie zmienią nam hotelu może ktoś też leci tego dnia z bydgoszczy?? jeśli natomiast ktoś wrócił z sea gull z biura sun&fun to prosze o krótka recenzję
IP: 83.19.158.44
syla
Gość
Witam, jadę 21.08. do hotelu Primasol Titanic w Hurgadzie ,czy ktoś może już tam był i czy miał przygody z zamianą hotelu?Jadę tam ze względu na aquapark dla dzieci i nie wyobrażam sobie takiej zamiany.....Ale czytając to forum spodziewam sie już wszystkiego
IP: 83.27.108.210
Mikołaj
Gość
Czy ktoś wybiera się z SUN & FUN do ALIBABY 04 września 2009 z gdańska?
Pozdrawiam
IP: 80.55.51.35
babu
Gość
syla napisał
Witam, jadę 21.08. do hotelu Primasol Titanic w Hurgadzie ,czy ktoś może już tam był i czy miał przygody z zamianą hotelu?Jadę tam ze względu na aquapark dla dzieci i nie wyobrażam sobie takiej zamiany.....Ale czytając to forum spodziewam sie już wszystkiego


JA sie wybieram do LTI Titanic - prawie to samo - i tez jestem zainteresowany praktyka naglych zamian hotelu... moge zrozumiec sporadyczne przypadki, ale zbyt czesto sie o tym slyszy z S&F!!!
IP: 84.195.120.217
gość
Gość
witam. wybieramy sie do egiptu 01.09. do hotelu Grand Plaza, czy ktos moze juz tam byl?
IP: 77.253.194.141
availableredsea
Gość
izabeell napisał
Witam !

Czy ktoś był z biurem podróży Sun&Fun w Egipcie Hurghada hotel Empire albo może ktos jedzie w terminie 14.08 na 2 tygodnie. Bardzo proszę o jakieś info zwrotne jak było czy biuro wywiązało się ze swoich zadań. Trochę poczytałam o organizacji biura i generalnie trochę się przeraziłam ?


hotel ok, rezydenci biura s&f tez, informacje wszystkie zgarniecie na spotkaniu informacyjnym,zeby nie bylo niespodzianek. w kazdym biurze moze przydarzyc sie mniejsza/wieksza przygoda. a czytajac wszelkie fora wszystkich biur wyszlo by na to,ze lepiej siedziec w domu przed tiwi. nie ma co sie przejmowac i szykujcie sie na piatkowy lot :D slonecznego wypoczynku
IP: 41.153.212.210
availableredsea
Gość
inia napisał
Ludziska, czy ktoś wybiera się z tym biurem do hotelu Royal Palace w Hurghadzie? Ja po przeczytaniu tych wszystkich opini mam dosyć :( Chyba pójdę dziś do biura i zrezygnują z tej wycieczki. Czy ktoś wie, czy można zrezygnować przed podpisaniem umowy? NIestety kasę już przelałam pośrednikowi :(


zawsze sie smieje z takich postow, bez obrazy. idz, wycofaj oferte z sun&fun, agent sprzeda ci triade, poczytasz na forach , pojdziesz do agenta zmienic na kolejne, bedzie alfa star-poczytasz i powtorka, wybierzesz exim, pozniej selectorus, viva club, oasis, 7islands i zanim sie onbejrzysz dwa tygodnie urlopu zleca ci nadspodziewanie szybko w plsce na spacerach. i jaka oszczednosc. tylko buty nowe. w sezonie wakacyjnym, zreszta zima tez, szczegolnie w egipcie czasami przygoda ze zmiana hotelu moze sie zdarzyc, nikt tego nie zmieni, mimo,ze rezerwacje sa sprawdzane dodatkowo na dzien przed przylotami do konkrtnych hoteli, hotel w ostatniej chwili potrafi poinformowac,ze nie przyjmie gosci (wystarczy,ze arabska rodzina zaplaci gotowka i po pokoju ;)) takze bez nerwow, pakowac sie i przylatywac. slonecznego wypoczynku!
IP: 41.153.212.210
basialg
Gość
A czy ktoś był z sun@fun w hotelu Kiroseiz? Wybieram się z nimi 1 września 2009 i nie wiem czy warto? Czy ten hotel jest godny polecenia? Wybieram się do niego z 3 letnią dziewczynką? Czy będzie miała dużo tam atrakcji czy lepiej zmienić ten hotel na inny?
IP: 195.200.212.19
Alicja
Gość
Witam, wyczytałam na stronie Sun & Fun w rozkładzie lotów, ze lot z Poznania do Monastiru jest ok 22.35,( aktualizacja z 11.08.09.),a w umowie mam lot o 16.50. Skąd aż 6 godzin takiej różnicy??? No i cały dzień pobytu juz w plecy.Ale oni kombinują! Oszuści!
IP: 83.15.42.77
babu
Gość
availableredsea napisał
inia napisał
Ludziska, czy ktoś wybiera się z tym biurem do hotelu Royal Palace w Hurghadzie? Ja po przeczytaniu tych wszystkich opini mam dosyć :( Chyba pójdę dziś do biura i zrezygnują z tej wycieczki. Czy ktoś wie, czy można zrezygnować przed podpisaniem umowy? NIestety kasę już przelałam pośrednikowi :(


zawsze sie smieje z takich postow, bez obrazy. idz, wycofaj oferte z sun&fun, agent sprzeda ci triade, poczytasz na forach , pojdziesz do agenta zmienic na kolejne, bedzie alfa star-poczytasz i powtorka, wybierzesz exim, pozniej selectorus, viva club, oasis, 7islands i zanim sie onbejrzysz dwa tygodnie urlopu zleca ci nadspodziewanie szybko w plsce na spacerach. i jaka oszczednosc. tylko buty nowe. w sezonie wakacyjnym, zreszta zima tez, szczegolnie w egipcie czasami przygoda ze zmiana hotelu moze sie zdarzyc, nikt tego nie zmieni, mimo,ze rezerwacje sa sprawdzane dodatkowo na dzien przed przylotami do konkrtnych hoteli, hotel w ostatniej chwili potrafi poinformowac,ze nie przyjmie gosci (wystarczy,ze arabska rodzina zaplaci gotowka i po pokoju ;)) takze bez nerwow, pakowac sie i przylatywac. slonecznego wypoczynku!


Do availableredsea: Z najwiekszym szacunkiem! czytam Twoje posty juz od jakiegos czasu, poniewaz obserwuje to forum i zaczynam myslec, ze masz cos wspolnego z biurem S&F. Jak juz wspominalem zmiana hotelu moze sie zdarzyc, ale...!!! (nie podejrzewam biura o celowe oszustwa) czy to nie jest tak, jakbys poszla (?) do restauracji, zamowila strogonowa a kelner przynosi pomidorowa i mowi, ze albo jesz albo spadaj glodna???? tak mi sie to kojarzy. Jesli wybieram konkretny hotel (mam jakies powody ku temu, jak kazdy) a trafiam do innego, ktory nie ma absloutnie nic wspolnego z moim swiadomym wyborem to mam powody byc conajmniej niezadowolonym. Jesli bedzie mi obojetne gdzie trafie to wybiore opcje FORTUNA.Kolejna sprawa jest zachowanie rezydentow w takiej chwili. Jesli nie daja sobie rady to moze lepiej wyjechac do jakiegos kraju na zbior jablek a nie zajmowac sie opieka nad turystami... PS. Jesli hotel robi wspomniane przez Ciebie "psikusy" to uwazam, ze jedynym rozwiazaniem jest zerwanie wspolpracy z takim hotelem. Wtedy opinia biura napewno pojdzie do gory. Pozdrawiam.
IP: 81.164.168.121
Użytkownik
Posty: 2
kilka razy wyjeżdżałam z biurem sun&fun. teraz przymierzamy się do kolejnego wyjazdu w sierpniu. nigdy nie przydażyły mi się opisane przez was sytuacje, ale nie będę ukrywać, że zaczynam się trochę obawiać:( i też jestem zdania, ze jak się wybrało konkretny hotel, to miało się ku temu powody. człowiek czeka tyle miesięcy na wakacje i nagle coś ma iść nie po jego myśli?!
IP: 87.205.241.213
alicja
Gość
San Fun i hotel Sea Gull w Hurghadzie -polecam!
IP: 83.5.2.6

Strona: « < ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij