» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Treść
Dziubek
Gość
Zgadzam sie z przedmowcami. W 2007 bylismy w Le Pachy z S&F. i wszystko bylo ok. Teraz 1.12 wybieramy sie do Club Faraany i po wpisie Majki nie moge sie juz doczekac wyjazdu. Jak mozesz Maju to napisz jeszcze cos ciekawego o tym hotelu.
IP: 89.167.39.57
boohu
Gość
Wykupiłem wycieczkę w listopadzie roku 2008, do Turcji. Zapłaciłem, podpisałem umowę, niby święty spokój. Guzik! W lutym dostałem list polecony, że niestety, ale musieli zerwać kontrakt z hotelem do którego miałem lecieć, więc lecę do hotelu innego. Ok, więc wszedłem na stronę z opiniami o tym hotelu, zdjęcia obiektu jak i opinie internautów były straszne! Dwa miesiące trwało rozpatrywanie mojej reklamacji, musiałem fatygować się na pocztę, potem do pośredniczącego biura podróży, telefonicznie nic nie dało się zrobić, ponieważ pani przez telefon oznajmiła, że w umowie istnieje taka możliwość, ale w zamian dostaje hotel o lepszym standardzie. Hotel mi się nie podobał, ale pogodziłem się z tym.
W czerwcu dostaje telefon z biura, że niestety, ale hotel zostaje zamieniony na jeszcze inny. Znowu ta sama procedura, opinie, które znalazłem całkiem, całkiem, zdjęcia ładne, ok, niech im będzie. Nowa umowa itd. itp. znowu wszystko na mojej głowie, żeby podpisać blablabla. We wrześniu tydzień przed wylotem, dosłownie tydzień!!! dostaje telefon, że hotel idzie do remontu i mam dwa hotele do wyboru, rozumiecie?:) Jakaś paranoja. Ale ok, wybrałem, poleciałem.
Myślicie, że to koniec?
Ta firma jest na rynku parę lat, powinna mieć już doświadczenie w różnych sytuacjach, ale gówno, nie macie tam żadnej pieprzonej opieki. Po tygodniu zauważyłem, że w hotelu jest mniej niż 30 gości, wszyscy pracownicy powoli po wszystko sprzątają, ustawiają, porządkują, chowają stoliki i leżaki do magazynu, jest coraz mniej jedzenia, animacje się skończyły, nie ma dyskoteki w hotelu, jacuzzi pozamykane? Co się dzieje?!
Znajomy barman oznajmij, że hotel jest zamykany 4 października, a 7 był nasz wylot. Dowiedzieliśmy się od barmana, podkreślam, że od barmana, nie od pracownika biura SUNFUN, że zostaniemy przeniesieni do jeszcze innego hotelu. Wszystko byłoby dobrze, ale miałem jeden problem, wykupiliśmy wycieczkę fakultatywną do Kapadocji, o 4 rano mieliśmy wyjechać, a o 12 mieli nas przewozić do innego hotelu. Więc dzwonie do rezydenta, który się nami 'opiekuje', że jest taka i taka sytuacja, że barman nam powiedział, że hotel jest zamykany, czemu my nic nie wiemy, czemu nikt nas nie informuje?! Pan cudowny rezydent oznajmij, że WŁAŚNIE się dowiedział. Powiedział mu jaka jest sytuacja, co mamy zrobić z bagażami, a on do nas, że hotel i SUNFUN nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony bagaż w pokoju, bo wycieczka nie została wykupiona w biurze SUNFUN tylko gdzieś indziej i on uprzedzał przed takimi wycieczkami z innych biur podróży. Nie ostrzegł nas natomiast, że będziemy przenoszeni do innego hotelu. Wyobraźcie sobie, że po moim telefonie pan rezydent łaskawie pojawił się w hotelu i pomachał karteczką, że właśnie nas informuje, 24 godziny przed zamknięciem hotelu, gdzie pracownicy już od tygodnia wszystko czyścili, że dopiero się dowiedział, że będziemy transferowani do innego hotelu, paranoja!
Żadnej pomocy od niego nie uzyskaliśmy, a jak zaczęliśmy na niego naciskać, żeby dał numer telefonu do swojego przełożonego, powiedział, że ma ważniejsze sprawy niż szukanie numerów i sobie poszedł, zostawiając nas w recepcji, rozumiecie? A Ty teraz siedź i myśl, co zrobić, żeby nie przepadło 70 euro za wycieczkę.
Niestety musieliśmy zrezygnować z wycieczki takiej pięknej, bo baliśmy się o bagaże, mogliśmy je wziąć ze sobą, ale wyobraźcie sobie ciągać się w upale z walizami po górach.
Byłem ze znajomymi, a gdybym pojechał z rodziną, dziećmi?
Zastanówcie się nad wyborem biura podróży, bo to co zrobili mi z wakacjami to nie było przyjemne, a niby poważne i szanowane biuro podróży. Jasneeee. Nie polecam.
IP: 93.105.181.201
Majka
Gość
Dziubek napisał
Zgadzam sie z przedmowcami. W 2007 bylismy w Le Pachy z S&F. i wszystko bylo ok. Teraz 1.12 wybieramy sie do Club Faraany i po wpisie Majki nie moge sie juz doczekac wyjazdu. Jak mozesz Maju to napisz jeszcze cos ciekawego o tym hotelu.


Ale Wam zazdroszczę...ja byłam 02.09.2009 ale już mnie nosi i kombinuję jak tam wyjechać...Osobiście nie znam innych hoteli w Sharmie niż Club Faraana (chyba że z opowieści znajomych) ale wybierając kiedyś pierwszy raz ten hotel kierowałam się przede wszystkim genialnym położeniem na rafie(interesuje mnie święty spokój, możliwość snurkowania dla mało zaawansowanych i dobre jedzenie).Standard hotelu jest na prawdę przyzwoity-w latach 70-tych wybudowany jako jeden z pierwszych hoteli w Sharmie przez Żydów(przez to najlepsze położenie)utrzymany w stylowym klimacie;później zakupiony przez Włocha.To właśnie na tą zatoczkę będą przypływać codziennie dziesiątki statków z innymi amatorami snurkowania i nurkowania na cudownej rafie.Ale żeby tam popływać muszą wykupić wycieczkę na takim stateczku za ok.30$ na ileś tam godzin.A my mieszkańcy Clubu Faraana mamy możliwość pływania kiedy chcemy i ile chcemy-wliczone w cenę pobytu...polecam poranne godziny ok.6.00 (hm 01 grudnia to może póżniej...no w każdym razie coby jasno było) cisza, nie ma ludzi a wrażenia z rafy...Przy meldunku dać w paszport 10$ i powiedzieć co się chce(może Ty chcesz coś dla dzieci-też są pokoje blisko basenu dziecięcego)chociaż ostatnio kasę dałam naszemu opiekunowi co nas odbierał z lotniska i on mi wszystko załatwił z recepcjonistą.Uśmiech i miły sposób bycia też pomaga w radzeniu sobie,języka angielskiego też w końcu nie znam jakoś wybitnie a dałam radę.Zostawiałam jeszcze codziennie na łóżku 1$ - codziennie były świeże ręczniki,posprzątane, rozsypane kwiaty albo fantazyjnie ułożona koszulka nocna.Ja wiem, że obsługa na to liczy no i co z tego..oni są mili , ja jestem miła.I było miło...takie mają być wakacje...a te parę groszy-mąż więcej wydaje na paczkę papierosów niż ten napiwek wart.(wskazówka praktyczna:zabrać drobne dolary po 1$ przydadzą się i nie łamać sobie głowy z przeliczeniami na ichniejsze funty-różnica jakaś drobna a tak sprawa prosta) Przy plaży jest grill bar-jedzenie tu podawane jest jak sama nazwa wskazuje - z grilla.Warto spróbować tego chociaż np. mojemu mężowi mniej smakowało niż na stołówce a przede wszystkim mniejszy wybór jedzenie.Ale żeby wiedzieć jak jest musisz chociaż raz tam iść-polecam kolację świetny widok na morze a im później to podpływają statki na nocne nurkowanie. Acha aby tam zjeść trzeba w trakcie śniadania zapisać się na posiłek-kiedyś była tam tylko kolacja teraz wprowadzono jeszcze obiad(praktyczna uwaga na zwrot bo mi się zamieszało:nasz obiad to lunch a nasza kolacja to dinner).Ja miałam wykupione all incllusiv i nic nie potrzebowałam dokupywać-wszystko jest w tej opcji.Przy basenach w barach jest picie wszelakie bezalkoholowe, drinki,herbata i świetna kawa(w końcu włosi).Wszystko produkcji egipskiej tak że nie nastawiaj się na markową whisky ale spoko na wakacje wystarczy...soki mają okrutnie słodkie ale od czego jest woda..piwko cienkie ale zimne i na plaże suuper..Ach jak potrzeba kupić coś po wyjściu z hotelu skręcić w lewo i prosto podejść jakieś 5-8min wprost na market-ceny urzędowe.No i idź na spotkanie z rezydentką..mam nadzieję że będzie pani Ania...kobieta wszystko wie i jest dostępna..No nie wiem co jeszcze...W każdym bądź razie życzę wspaniałych wakacji a, że takie będziesz miał to w to nie wątpię..no i proszę o wrażenia po powrocie...pozdrawiam
IP: 78.8.3.129
Mariusz
Gość
Mam bardzo złą opinię o tym biurze. Wykupiłem u nich wycieczkę do HURGHADY do hotelu 4* od 22 listopada do 6 grudnia. Na dwa dni przed wylotem okazało się ,że nie ma dla nas miejsc w samolocie. Nie mogliśmy zmienić terminu urlopu.
Po ciężkich bojach znaleźli samolot wylatujący 24 listopada lecący do SHARM i hotel 5* za który kazali słono dopłacić mimo że to z ich winy nastąpiła ta zmiana.Ktoś źle wprowadził nasze dane do systemu<Jednym słowem oszuści nic nie rąbiący sobie z klientów<Ordynarni chamscy i bezczelni>Powiedzieli mi ,że oni woleli by lecieć obojętnie gdzie niż w ogóle nie lecieć (Wiec niech biorę co dają i się ciesze) . Zdecydowanie odradzam i jeszcze raz odradzam>nie polecam nikomu biuro jeszcze gorsze od biura Kopernik>
IP: 83.8.47.6
mason
Gość
Mam bardzo złą opinię o tym biurze. Wykupiłem u nich wycieczkę do HURGHADY do hotelu 4* od 22 listopada do 6 grudnia. Na dwa dni przed wylotem okazało się ,że nie ma dla nas miejsc w samolocie. Nie mogliśmy zmienić terminu urlopu.
Po ciężkich bojach znaleźli samolot wylatujący 24 listopada lecący do SHARM i hotel 5* za który kazali słono dopłacić mimo że to z ich winy nastąpiła ta zmiana.Ktoś źle wprowadził nasze dane do systemu<Jednym słowem oszuści nic nie rąbiący sobie z klientów<Ordynarni chamscy i bezczelni>Powiedzieli mi ,że oni woleli by lecieć obojętnie gdzie niż w ogóle nie lecieć (Wiec niech biorę co dają i się ciesze) . Zdecydowanie odradzam i jeszcze raz odradzam>nie polecam nikomu biuro jeszcze gorsze od biura Kopernik>
IP: 83.8.46.105
slonko211
Gość
Witam:)
Byłam w tym roku we wrześniu na "wczasach" z biurem Sun$Fun i nigdy więcej. te biuro to sami oszuści. mają tam niezły burdel. Po przybyciu do hotelu dostaliśmy pokój wieloosobowy, ja mąż i kilka grzybów na ścianie. Masakra na dodatek ten smród, musieliśmy zmieniać pokój. Hotel brudny, karaluchy chodziły po parapecie stołówki, a sama stołówka to totalna masakra. wyglądała jak stołówka przyzakładowa 20 lat temu. Jedzenie ciągle to samo, że po tygodniu masz juz dość. z rezydentem w ogóle nie ma co dyskutować i mamy być zadowoleni, że w ogóle robi nam łaskę i coś załatwi jak musi. Tak naprawde to sam powiedział, że jest od sprzedawania biletów na wycieczki fakultatywne. Czego się spodziewać po Tunezyjczyku:( Nikomu nie polecam tego biura i hotelu El Bousten w Hammamecie.
IP: 87.206.237.74
piter86
Gość
witam wszystkich:) 05.01.2010 lece z san&funu do sharmu hotel bodajze Kiroseiz czy moze mi ktos cos napisac o tym hoteliku...?? moze ktos sie wybiera równiez w tym terminie....?? pozdrowionka
IP: 83.16.159.106
Ynio
Gość
Wybieram się z tym biurem S&F - w maju do Taby z żoną. Zakwaterowani będziemy w hotelu Movenpick . Wycieczki fakultatywne są drogie, ale pewnie będziemy chcieli zobaczyć Petrę, Jerozolimę . Jedynym problemem może być moja niepełnosprawność - jestem wózkowiczem i zadaję sobie pytanie"Czy aby nie będę miał większego problemu z dostaniem się do Petry. Wiem, że można skorzystać na miejscu z czegoś co przypomina dorożkę. Na wielbłądzie, koniu czy ośle nie do rady ;) . Czytałem, że największe problemy są na przejściach granicznych. Czym podróżować na Petrę ; statkiem, wodolotem czy autobusem ? Czy jest możliwość wyboru środka lokomocji na miejscu u animatora?Jaką walutę mieć ze sobą dolary czy euro?Jak zawsze jestem ciut, ciut podenerwowany , czy podołam. Ale jedziemy . Proszę o rady . Pozdrawiam Ynio :).
IP: 83.30.77.192
ewa
Gość
czy byl ktos moze w hotelu Jasmin?ja wybieram sie w lipcu i w sumie to jest siec trzech hoteli pwoiedzieli nam ze bedzie mogli korzystac takze z aladdina i ali baby musze przyznac ze posrednik w biurze podrozy bardzo polecial mi sun&fun a wykupuje u tego posrednika wczasy co roku i co roku z innego biura mam nadzieje ze nie bedzie zadnych przygod chociaz troche mnie zaniepokoiliscie
IP: 80.54.10.199
Mirela
Gość
A ja polecam gorąco hotel-Aqua blue w Sharmie-było cudownie!!! Hotel jak z bajki z dużym aqua parkiem:)
IP: 89.74.159.22
monia***
Gość
Czy ktoś był w Egipcie-Hurghada w hotel Sunrise Festival Riviera Club?? Mogłby ktoś powiedzieć coś mi o tym hotelu??Czy tam łądnie,czysto i czy daleko do morza??I jak baseny??
IP: 83.8.174.33
optio
Gość
Bylismy w zeszlym roku w lipcu z sun&fan w Alladin. Nie mielismy zadnych zastrzezen, oprocz tego ze to szczyt sezonu i masa turystow, szczegolnie ze wschodu. Mozna kozystac z wszystkich 3 hoteli i musze przyznac, ze to dosc rozlegly teren. Ogolnie fajnie.
IP: 212.87.244.2
monia***
Gość
Tylko mi chodzi o hotel Sunrise Festival Riviera Club, bo jest jeszcze inna nazwa hotelu Sunrise Festival Riviera i ponoc z tego clubu trzeba przechodzic do hotelu Sunrise Festival Riviera.I chciałam wiedziec co to za hotel ten Club;/?
IP: 83.8.151.108
Kika
Gość
Hejki! Ja mam zamiar wybrać się z tym biurem do Egiptu miasto Hurghada, hotel Sultan Beach. Może mi ktoś coś nadmienić na temat tego hotelu. Z góry dziękuję. Trochę mnie przeraziły opinie na temat tego biura.
IP: 83.26.23.92
lulu
Gość
Czesc moze ktos napisac cos o hotelu Hilton long beach w Hurgadzie.
IP: 91.192.145.138
irenka
Gość
Hotelu sułtan front nie polecam, chyba że uda wam się otrzymać apartamenty w bocznej części.Plaza beznadziejna,a właściwie wcale je nie ma.Jest mała zatoczka z mętną wodą.Pozostaje siedzieć na basenie.W koło hotelu remonty.
IP: 83.19.35.122
irenka
Gość
Czy ktoś był w Tunezji Hamamet Jasmine hotel Marilla
IP: 83.19.35.122
homara
Gość
monia*** napisał
Tylko mi chodzi o hotel Sunrise Festival Riviera Club, bo jest jeszcze inna nazwa hotelu Sunrise Festival Riviera i ponoc z tego clubu trzeba przechodzic do hotelu Sunrise Festival Riviera.I chciałam wiedziec co to za hotel ten Club;/?


Jesli chodzi o hotel festival riviera to ma on dwa budynki - glowny z bezposrednim dostepem do plazy (niektore pokoje z widokiem na morze), oraz tzw club - po drugiej stronie ulicy (nie ma co liczyc na sea view). Korzystac mozna z calego zaplecza hotelowego (w tym z plazy, basenow) i wszystkich atrakcji na takich samych zasadach niezaleznie od tego, w ktorej czesci bedzie mialo sie pokoj.
tutaj o hotelu www. festivalhotels - egypt. com / Default. aspx (usun spacje ;) )
o ile sie nie myle, to riviera nie jest sunrise (festival le jardin zostal wlaczony do sieci sunrise, ale o rivierze nie slyszalam)
IP: 41.153.233.5
agnieszka
Gość
Był ktoś może w hotelu Caribbean World Soma Bay? Już kilka razy byłam w Egipcie za każdym razem z innym organizatorem i nigdy nie miałam takich problemów jakie opisano powyżej!
IP: 87.205.92.221
andzia-anula
Gość
witam, czy był ktoś w hotelu TITANIC RESORT &AQUA PARK ,wybieram się tam 16 lipca.
IP: 83.31.32.51
andzia-anula
Gość
andzia-anula napisał
witam, czy był ktoś w hotelu TITANIC RESORT &AQUA PARK ,wybieram się tam 16 lipca.
Egipt.
IP: 83.31.32.51
homar
Gość
agnieszka napisał
Był ktoś może w hotelu Caribbean World Soma Bay? Już kilka razy byłam w Egipcie za każdym razem z innym organizatorem i nigdy nie miałam takich problemów jakie opisano powyżej!

hotel ok, 60km od hurghady, hotelowy bus do hurghady 8 euro/os. pokoje duze, czyste, nie ma minibarkow w ogole, jedzenie ok, plaza fajna bo piaszczysta, kilka basenow, jeden z miniaquparkiem, dookola hotelu nic, wiec na spacer nie wyjdziesz.
IP: 41.153.230.208
patka
Gość
18.06.2010 wybieram sie do SUNRISE FESTIVAL RIVIERA CLUB, wakacje załatwiałam w na poczatku stycznia. Wtedy mnie nie poinformowali że club jest odzielnym budynkiem, i że dzieli go ulica z głównym budynkiem. Powtarzali że jest to poprostu taka nazwa że raz pisza club a raz nie. Dopoki sama do tego nie doszłam do nic nie wiedziałam. A najlepsze jest to że nigdzie nie ma zdjęć clubu. Czy mógł by mi ktoś pomóc? Chciała bym wiedziec gdzie bede spała:p
IP: 83.30.112.50
patrycja
Gość
my lecimy 10 lipca z katowic do Titanic resort w hurghadzie
IP: 94.254.217.69
patrycja
Gość
Zarąbisty hotel szczerze polecam ;)
IP: 94.254.217.69

Strona: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij