» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Autor Treść
bogna1971
Gość
San Fun i hotel Sea Gull w Hurghadzie -polecam!

a kiedy w nim byłaś , czy łatwo bez problemu dostać dobry pokój z widokiem na morze ??
IP: 83.19.158.43
SUN & FUCK YOU
Gość
Sun Fun to najgorsza firma jaka istnieje na rynku, obiecują niewiadomo co ....ZŁODZIEJE , LUDZIE LEPIEJ DOPŁACIĆ I JECHAĆ NA PRAWDZIWE WAKACJE SUN AND FUCK YOU TAK POWINNI SIĘ NAZYWAĆ!
IP: 79.175.225.218
Hubert
Gość
Ale mi napędziliście stracha tymi opiniami! Mam z nimi jechać 21.08 do Hilton Long Beach, choć jeszcze nie wiem na pewno, bo jestem na jakiś rezerwowej liście. W poniedziałek się okaże, czy tak, czy nie.
Czy ktos był w tym roku w tym hotelu z SUN&FUN? Czy jest może ktoś, kto miał do niego trafić, a został oszukany?

Zaraz mnie szlag trafi. Ciuła czlowiek na wakacje, a zamiast ekcytującego oczekiwania, mam na razie STRES :shock:
IP: 89.228.208.106
KoizumiR
Gość
Hubert olej to. Nikt nigdy nie będzie w 100% zadowolony z biura podróży. Zawsze znjadzie się ktoś kto będzie narzekał. Popatrz na opinie o innych biurach - dzieje się to samo. Ja jadę z sun&fun 227 września i mam nadzieję dobrze się bawić :).
IP: 79.187.250.42
Hubert
Gość
Oby! dzięki za słowa otuchy. Dobrej zabawy :)
IP: 89.228.208.106
kaja
Gość
polecam hotel Kiroseiz w Sharmie!Dla wszystkich niezdecydowanych -WARTO!!! Byłam 2 razy w tym hotelu i jestem bardzo zadowolona za tydzien jadę tam ponownie.Mam porównianie z 5 gwiazdkowym Regency Plaza-wole Kiroseiz!
IP: 217.153.161.42
Alka
Gość
Może ktoś coś wie,coś słyszał o zmianie godzin lotu z Poznania do Monastiru 20 sierpnia, przesunęli ponoć lot z 16.50 na 22.35. SKANDAL!!!!!!!!!!!!
IP: 77.254.95.211
Paula
Gość
to nie wina biura tylko przewoznika wiec sie opanuj z tym skandalem. mi godziny wylotu tez zmienili - pomysl moze ze zmienili przewoznika bo temu pierwszemu sie samoloty rozpadalay - glupi przyklad - i ktos Ci wlasnie tylek uratowal!
IP: 91.199.246.99
Alka
Gość
A nie zastanowiło Cie Paula,to że wiekszośc naszych biur podróży, na pare dni przed wyjazdem zawsze stosuje taka taktyke ze zmianami godzin.I czemu nigdy nie przesuną lotu na wczesniejsza godzine tylko na pózniejszą???!!! To jest jawne oszustwo,bo ten dzień który masz juz oplacony i powinnas byc w hotelu,spedzasz do poznych godzin nocnych na lotnisku.
IP: 87.205.48.21
paula
Gość
mnie akurat przesuneli na wczesniejsza godzine, zmienili mi w trakcie rowniez hotel - na lepszy. te 6 godzin urlopu Cie nie zbawi. po co sobie zatruwac wakacje
IP: 89.74.217.56
Alka
Gość
No to Tobie sie udało . Ale prawde mówiąc , to powinno byc zawsze tak wszystko zorganizowane(oczywiście w miare możliwości) by byc na miejscu ,wtedy, gdy zaczyna sie doba hotelowa :) a nie 13 godzin pozniej.A tak na marginesie gdzie lecisz ?
IP: 87.205.48.21
dragan
Gość
cześć zastanawiamy się właśnie z moją narzeczoną nad hotelem sandra club w tunezji, był ktoś może? i co ważne z biurem sun and fun?
bardzo proszę o kontakt jeśli nie tutaj na forum to na tomdraganek@interia.pl
bedę wdzieczny za podpowiedzi
IP: 83.19.162.83
ada
Gość
jade we wrzesniu do egiptu do hurgady do hotelu sułtam beach, czy ktos cos wie?
IP: 85.158.139.99
ada
Gość
oczywiscie z sun & fun
IP: 85.158.139.99
Stefan
Gość
Dziś w nocy wróciłem z Taby (Egipt). Jechałem z biura Sun&Fun po raz pierwszy i ostatni. Rezydent zachowywał się niesamowicie nieuprzejmie, wręcz chamsko. Oferta hotelu daleka od stanu faktycznego. Pytałem przed wyjazdem czy na plaży w barze jest opcja AI. Odpowiedziano, że na 100% tak, po przyjeździe okazało się, że na przykład za piwo w tym barze trzeba płacić 6 USD za egipskie piwo, a bar z darmowym piwem jest, bagatela, 1.5 km dalej, gdyż hotel jest położony z dala od plaży. To tylko detal, ale takich "drobiazgów" było mnóstwo. Biuro śmieszne, nigdy więcej Sun&Fun.
IP: 195.225.68.27
Karolcia
Gość
Hej, ja też jadę z sun&fun 4 września do Sunny Days- Hurghada. Na razie się nie boję, ale napiszę wrażenia po powrocie ;) Rzeczywiście nie ma biura, które miałoby same dobre opinie. Przypadki i wpadki zdarzają się zawsze. Tylko niektóre opisywane są w TV. Także wszyscy wczasowicze głowa do góry. ważne jest dobre nastawienie, a ja takie mam :):):)
IP: 89.75.167.247
ulalala
Gość
Zasmiecicicie ludzie forum nagatywnymi opiniami, a pozniej czlowiek przez wylotem zastanawia sie, A moze jednak zmienie biuro? PO co mam sie stresowac w trakcie wakacji?
Ja tez po przeczytaniu kilku wpisow na forum zastanawialam sie czy nie odwolac w ostaniej chwili wakacji, bo moze cos bedzie nie tak. Wrocilismy kilka dni temu z Kiroseiz w Sharm. Hotel zgodny z opisem (czyt. bardzo fajny), rezydentka, P. Renata tez fajna kobitka. Ja na szczescie nie pojachalam na wakacje dla p. Rezydentki tylko dla siebie. U mnie wszystko bylo dobrze i zgodnie z umowa. Nie moge zlego slowa napisac.
A wy ludzie, zastanowcie sie. Po co piszecie te glupoty, stresujecie siebie i innych? Wakacje to czas odpoczynku, takze dla zlosliwego polaka.
IP: 85.222.73.195
Diana33
Gość
Zastanawiam się nad ludzmi, którzy wykupują wczasy za 2500 zł i oczekują traktowania co najmniej królewskiego! Jeśli ktoś chce być tak traktowany to polecam biuro CLUB MED sa to luksusowe pobyty od 15000 zł/os/tydz- wtedy po gości wyjezdza limuzyna z rezydenntem tylko do ich dyspozycji, hotele też tylko z ,,górnej półki,,więc nikt nie bedzie zaskoczony i rozczarowany. Właśnie wróciłam z Turcji gdzie byłam z BP Sun&Fun i jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że nie czytałam tych głupot przed wyjazdem które są tu zamieszczane.Przekonałam się na własnej skórze, że biuro jest naprawde ok, a rezydenci bardzo pomocni i non stop dostepni pod telefonem. Otóż...wybrałam sobie hotel 5* ale po przyjeżdzie okazało się, że standard tego hotelu mi nie odpowiada i poprosiłam rezydentkę o poszukanie dla mnie innego hotelu 5*.Rezydentka natychmiast wykonała kilka telefonów i zaproponowała kilka hoteli, do których nas póżniej osobiscie zawiozła i pokazała abyśmy mogli zadecydować który hotel nam odpowiada.Wybralismy hotel Delphin Botanik-oczywiście musielismy dopłacić ale chyba każdy się z tym liczy, że jeśli chce wyższy standard to musi zapłacić. Jak można mieć pretensje do rezydenta,że wybrało się hotel który nie spełnia naszych oczekiwań-to nie rezydent wybiera nam hotel tylko my sami i nie rezydent decyduje ile gwiazdek ma hotel.
Osobiscie jestem bardzo zadowolona z pobytu w Hotelu Botanik i pracy rezydentów!

Jeśli ktoś wybiera się do Turcji to polecam BP S&F mają super rezydentów!!!
IP: 195.205.221.230
babu
Gość
I tego sie trzymajmy: NIECH KAZDY DOSTANIE TEN HOTEL, KTORY WYBIERA... niczego wiecej nie oczekuje!
IP: 81.164.169.223
WALDI
Gość
lece z s&f 1 wrzesnia do Sharmu , wie ktos moze ile kosztuje wycieczka do jerozolimy od nich?
IP: 83.29.129.213
izabeell
Gość
Ludzie nie potrzebnie zaśmiecacie forum negatywnymi opiniami ludzie to czytają i stresują się na samą myśl o wyjeździe zamiast cieszyć się wakacjami. Byłam z Sun&Fun dwa tygodnie od 14.08-28.08.2009 roku w Egipcie Hurghada hotel Empire wyjazd zorganizowany perfekcyjnie wszystko zgodnie z ofertą cena konkurencyjna w stosunku do innych biur podróży organizacja biura Sun&Fun bez zastrzeżeń rezydent spisał się na medal. Jednym słowem ludzie nie czytajcie i nie sugerujcie się nie zgodnymi z prawda opiniami na forum. Biuro podróży Sun&Fun polecam w 100%
IP: 212.191.130.226
babu
Gość
Duzo reklam ostatnio na tym forum jest...
IP: 81.164.168.216
Elżbieta
Gość
Byłam w Egipcie w Hurgadzie w hotelu Bella Vista z bp Sun&Fun w październiku 2008.Ja i moja rodzina byliSmy zachwyceni, wszystko było ok, żadnego wcześniejszego wykwaterowania z pokoi, nie był to mój pierwszy wyjazd za granicę, więc mam porównanie.Gdy wracaliśmy na lotnisko wsiadł pewien facet z żoną i też mu nic nie pasowało, aż nie chciało się słuchać tych wywodów.
IP: 83.23.236.14
jac777
Gość
sun&fun-nigdy więcej!!!
IP: 94.254.200.102
janet
Gość
Ja byłam w 2002 r z biura NECKERMANN na Majorce i tez mnie zrobili w konia.Obskurny pokoj bez okna!!!Tragedia!A niby najlepsze biuro:/
IP: 83.14.127.20

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij