» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
Tomek
Gość
mona napisał
czy 11 lipca leci ktoś do tunezji? 8)
hotel Corniche Palace
2+2 (dzieci 8i 14l ) :twisted: :evil:

lecimy 11-go do hotelu Corniche z Katowic .Lącznie 8 osób z dzieckiem .Jedna osoba z nas już tam była w ubiegłym roku . Było super i myśłę żetak będzie i teraz . Pozdrawiam Tomek z Rudy Śląskiej
IP: 213.199.243.150
Andrzej
Gość
Byliśmy w zeszłym roku z rodziną w Cornish Palas z SUN&FAN.
Wróciliśmy bardzo zadowoleni.Organizacja pobytu była na wysokim
poziomie.Opieka rezydenta bez zarzutu.Obsługa hotelu była bardzo
przyjazna.Hotel czysty,ładnie położony.W Polsce przed wyjazdem zamówiono nam pokój z widokiem na morze i taki dostaliśmy.Wielkim atutem hotelu były animacje prowadzone przez
Tunezyjczyków.Naprawdę było co robić.Gorąco polecam.
Przedwczoraj wróciliśmy z Egiptu z Sharm hotel Club Faraana.Organizatorem był SUN&FAN.I znów biuro stanęło na wysokości zadania.Rezydentka bardzo uprzejma,reagowała na każdy problem.Polecam to biuro bo jest solidne i rzetelne.
IP: 88.199.251.175
mona
Gość
to super!!! podobno w tym hotelu jest 80% polaków.ale fajnie wiedzieć że ktos tam już był i hotel jest sprawdzony.po tych wszystkich komentarzach miałam obawy)))
pozdrawiam Rudę Sląską!!!
do zobaczenia na lotnisku...
IP: 193.34.52.245
gość
Gość
:twisted: a ja polecam to biuro wszystkim wrogom
IP: 89.77.76.167
Aga
Gość
gość napisał
ja wybieram sie z tym biurem podroży do tunezji 24 lipca...hotel soviva resort..może ktoś tam już był??ogladałam w necie zdjęcia i opinie hotelu-nie są tak tragiczne..ale te opinie o biurze podróży mnie przerażają...To jest moja pierwsza taka wycieczka i zaczynam żałować,że wybrałam to biuro podróży...

Ja też jadę 24 lipca. Mam nadzieję, że bedę się dobrze bawić. Pozdrawiam. :)
IP: 83.8.119.60
ziemba
Gość
czy ktoś był w hilton long
IP: 77.112.222.98
ja24
Gość
Dromader napisał
Wrocilem wlasnie z Egiptu z Hurgady, wycieczka z biura Sun&Fun. I powiem wam, tak jak juz wiele osob to zrobilo, to biuro to porazka. Co prawda hotelu nam nie zamieniono na inny ( i jak czytam to cud jakis chyba byl), ale rezydenci daja taki popis, ze brak slow zeby to opisac.
Jedynym celem tego biura jest oszustwo turystow. Rezydent od razu po przylocie wciska kity, ktore dopiero z czasem, dzien po dniu wychodza. Na kazdym kroku klamstwo, chamstwo i bezczelnosc jaka rzadko mozna spotkac.
Jedyne slowa jakie slyszysz w trakcie pobytu od rezydenta, jesli tylko masz jakis problem (tutaj szczegolne pozdrowienia dla pani Ewy - szefowej rezydentow, od ktorej najwiecej takich slow mozna uslyszec) to: nie mam czasu dla was, mam inne rzeczy do zrobienia, nic takiego nie mowilam, nic nie moge dla was zrobic, nie obchodzi mnie gdzie bedziecie spac i co jesc, sami sobie musicie to zorganizowac, nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie.
Jesli ktos po przeczytaniu tylu zlych opinii bedzie mial nadal ochote udac sie na wycieczke z tym biurem, to proponuje zabrac sobie ze soba gruby zeszyt, w ktorym bedziecie zapisywac kazde slowo rezydenta i nalezy kazac mu podpisac od razu to co powiedzial.
Bo najlepszym motywem stosowanym przez to biuro jest zapewnianie na poczatku ze oni wszystkim sie zajma, a jak pojawia sie problem wypieraja sie w zywe oczy, ze nic takiego nie mowili, i koncza rozmowe haslem, ktore powinno byc dla nich haslem reklamowym "nic nie moge dla was zrobic, radzcie sobie sami".
Szczegolnie nalezy sie wystrzegac tego biura jesli ma sie zamiar zabrac ze soba dzieci, bo najczestszym numerem jaki robi biuro jest wykwaterowanie z hotelu 24h przed odlotem samolotu + brak posilkow na ten czas.
Pani Ewa twierdzi ze jest to w regulaminie firmy, w ktorym jest napisane ze pierwszy i ostatni dzien przeznaczony jest na transport. Dlatego ostatnia dobe spedza sie w recepcji, lub jak ktos woli spiac na plazy, a jedzenie do wyboru, albo ciastka ze sklepu albo ryzyko zatrucia jedzeniem na miescie...
Odradzam jakakolwiek podroz z nimi, ci ktorzy pisza ze bylo wszystko ok to po prostu przypadek.



Popieram, ta cala pani ewa jest do zaorania!!!!!!! :twisted:
IP: 195.69.83.203
Ann.
Gość
A czy ktoś leci z biura Sun&Fun, 17 lipca, do egiptu?
IP: 83.22.42.62
ewela
Gość
Ann. napisał
A czy ktoś leci z biura Sun&Fun, 17 lipca, do egiptu?
IP: 89.151.9.87
ewela
Gość
ja wybieram sie 13 lipca do egiptu z sun&fun i juz mam stracha po tym co przeczytałam
a Ty do jakiego hotelu sie wybierasz???
IP: 89.151.9.87
gola
Gość
witam
czy ktoś leci do Corniche Palace w terminie 11 lipca?? mam nadzieję, że będzie spoko znajomy był rok temu i był zadowolony. :))
IP: 217.8.188.38
kinia
Gość
Byłam całą rodziną niedawno z biurem Sun&Fun w Tunezji w hotelu Sindbad Center.Jest to bardzo dobrze zorganizowane biuro.Wszystko było super od początku do końca.Polecam!Ci,co są niezadowoleni,mieli pecha.Klienci innych biur mieli podobne tarapaty,jak oni.My nie.
IP: 79.184.50.138
Iza
Gość
Czy może ktoś był w Golden resort,bo to czytam dodało mi siwych włosów,a wylatuję 15 07.
IP: 83.19.40.194
agent
Gość
nazeczony napisał
Ale mnie rozbawiles ta kwta i kazdy mysli ze zaplaciles 5000zl za os na tydzien- oczywiscie to jet niemozliwe!!! To 5000zl to juz zaokraglona kwota za 2 osoby, a skoro jechales po rejsie do Kairu to oznacza ze byles 2 tygodnie bo ja tez tak bylem i tez w opcji z rejsem i wiem ile takie wycieczki kosztuja. 5000zl za 2 os, hotel; All i jeszcze rejs ze zwiedzaniem...no coz ciekaw jestem gdzie bys pojechal za taka kase w Europie?? Chyba nad polskie morze na tydzien ze swoja zgrzewka piwa:)
Pozdrawiam narzeczonego- nienarzeczonego. :):)

(p.s. wycieczki dwoutygodniowe lansuja sie z granicach 2000-3000 zkl za os z rejsem wlacznie- a w tym i przelot i ubezpieczenie i wyzywienie....szkoda ze tylko namiotow i stolikow polowych nie maja rezydentki w torebkach bo wtedy napewno bys mial stolik na czas:)
jezeli place 5000 za tydzien to chcialbym chociaz miec stolik przy ktorym moge usiasc i zjesc sniadanie, jak czlowiek a nie czekac na rezydenta ktory sie zawija i obsluga statku sama zalatwia nakrycia patrzac z politowaniem. jezeli chodzi o pracownikow choteli i statkow niewiem czy wiesz ze zarabiaja okolo 50$ ale takiego profesjonalizmu takiej kulturu i zyczliwosci nigdzie w polsce nie doznalem. ciekawe co zrobisz jak cie dopadnie klatwa bo mowisz ze nie potrzebujesz opieki... jezeli chodzi o przelot w obydwie strony bylo super i na lotnisku w egipcie tez, pelny profesjonalizm ARABSKIEJ obslugi. i nie nastawialem sie na extra hotel bo znam standarty arabskie nie pierwszy raz na takiej wycieczce bylem
IP: 217.54.240.250
joanna
Gość
Byłam w czerwcu w Hurghadzie z biurem podróży SUN FUN. Była to najlepiej zorganizowana wycieczka.Zakwaterwoanie o godz. 7.OO pomimo, że doba hotelowa zaczyna się o 12.OO. Byłam w resorcieDomina Makadi Bay. Warunki luksusowe. Wszystkie wycieczki fakultatywne organizowane przez SUN FUN były na wysokim poziomie. Rewelacyjni przewodnicy. Wszystko dograne co do minuty. Polecam wszystkim. Od samego początku już na lotnisku byliśmy pod opieką rezydenta, aż do samego końca wycieczki. Sprawnie działała pomoc lekarska. Biuro SUN FUN spisało się na medal. :P
IP: 83.21.16.32
Użytkownik
Posty: 13
Do agenta; nie spożywam napoi alkoholowych, slabo sie orientujesz i kiepsko czytasz bo bys wiedzial ze byla to tygodniowa wycieczka i ze bylismy we dwoje.
a... data slubu juz ustalona
IP: 89.77.76.167
kajtek
Gość
Aga napisał
4.08. wraz z rodziną lecę do Egiptu, do hotelu Sonesta Beach Resort w Tabie. Organizatorem wyjazdu jest biuro SUN&FUN. Czytając opinie na forum o tym biurze podróży jestem pelna obaw. Czy ktos z państwa był juz w tym hotelu? Proszę o informacje. Z góry dziękuję.

23.06. wróciliśmy z Sonesty. Na początek- gdzie lądujecie: w Tabie, czy w Sharmie? Jeśli w Tabie - no cóż... przygoda, przygoda :-) Pierwsze wrażenie niesamowite: łódzki lublinek to przy tym lotnisku Heathrow :-) Wokół tylko pustynia... Godzinna jazda autokarem i już jesteście w Sonesta Beach Resort(chyba, że będziecie wysadzać innych turystów po drodze - wówczas czas może się przedłużyć). Teren wokół hotelu bardzo zadbany, obsługa też wporządku, pokoje czyste. Polecamy górny basen (w części willowej), panuje tam większy spokój, jest mniej ludzi. Animatorzy codziennie zabawiają gości organizując różne zabawy i ćwiczenia (joga, gimnastyka w wodzie, nauka tańca). Trafiliśmy na super rezydenta (faktycznie było ich dwóch: Krzysiek, większośc mówiła że jest jak Yeti - wszyscy wiedzą, że istnieje, ale nikt go nie widział :-) oraz Billel - świenie mówiący po polsku). Krzysiek jeździ do Jerozolimy i Petry, natomiast Billel jest na miejscu ( a przynajmniej był) i potrafi załatwić wszystko. Fakt - potrafił też wkurzać , np. w połowie rozmowy uważał, że jest ona zakończona i odchodził, ale można się do niego przyzwyczaić. Poza hotel raczej się nie wychodzi - nie ma po co (najbliżej jest Nuweiba - ok. 15 km). Z lewej strony hotelu budowa, z drugiej budowa. Żeby zarezerwować leżaki na plaży - trzeba wstać wcześnie - ok. 7 rano, albo wręczyć bakszysz kolesiowi od ręczników - już on znajdzie wam miejsce. Ze wszystkimi spokojnie dogadacie się po angielsku od kucharza po sprzątaczki (oczywiście w wresji męskiej). A i jeszcze jedzenie - tutaj największy minus, bardzo monotonne. Pod koniec drugiego tygodnia do restauracji szłam jak na ścięcie :-( Ogólnie jednak było ok, wyjazd był udany, wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni. :D
IP: 195.74.49.1
Wiolka
Gość
Mam pytanie do ludz ktorzy byli w Tunezji czy warto zostawiać rzeczy w sejfie, czy mozna je inaczej zabezpieczyc??
IP: 79.189.74.18
fun
Gość
W Tunzji bylam 4 razy w tym 2 na wyjedzdzie zorganizowanym. Nigdy nie slyszalam zeby komus cos zginelo w hotelu, ale oczywiscie jesli zabiera sie kilka tys. $$$ to warto miec sejf.
Tynezja jest 2x bardziej cywilizowana i 2X bogatsza niz np.egipt - to jako skala porownawcza.
Polecam safari na pustynie-choc meczace to warto.
IP: 195.69.83.203
misty
Gość
Kilka stron wcześniej trzęsłam tyłkiem na mysl o wyjeździe z S&F ...:) ale już wróciłam,i co moge powiedzieć....Było super,Tunezja cudowna,aż żal było wyjerzdzać a biuro spisało sie w 100% wszystko sie zgadzało.Hotel,warunki itd...Rezydentke widziałam 2 razy na pierwszym spotkaniu po przylocie i dzien przed kiedy informowała o małymch zmianach godzin powrotu,wiecej nie była potrzebna.Jezyk angileski bywa czasem przydatny,bo "koniec jezyka za przewodnika" i idzie sobie poradzić.
Nie wiem jak inni,którzy nie są zadowoleni z tego biura,mi wczasy sie udały, było cudownie i za dogodnącenę proponowana przez biuro.Uszy do góry i myslcie pozytywnie bedzie dobrze:))
IP: 83.12.55.70
misty
Gość
Wiolka - my paszporty,bilety powrotne i $ pozostawilismy w sejfie w recepcji,mielismy do niego kluczyk i moglismy sami z niego korzystac kiedy tylko chcemy.Taki sejf nie jest drogi bo 2 dinary za dobe, ale chcociaz mielismy spokoj i pewnośc ,ze to co najwazniejsze jest bezpieczne.
Ja bym polecała sejf.
IP: 83.12.55.70
ja77
Gość
ziemba napisał
czy ktoś był w hilton long
IP: 79.185.87.171
ja77
Gość
wróciłam wczoraj z hilton long beatch.hotel duzy 7 basenów 2 restauracje 2 bary na plaży przy każdym basenie jest dostep do barków codziennie animacje dyskoteki.wiekszosc pokoi w bungalowach.hotel jest ok.rezydentka z sun&fun tragedia virginia
IP: 79.185.87.171
Aneta
Gość
Właśnie wróciłam z Egiptu-Domina Makadi Bay.Rewelacja!Po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii na temat biura S&F bardzo się bałam,ale niepotrzebnie.Wszystko było ok.Dostępny rezydent Kuba,animatorzy,świetnie zorganizowane wycieczki,miła obsługa,lekarz(chociaż nie był potrzebny).Polecam i zazdroszczę tym,którzy tam teraz są.
IP: 89.151.13.129
amigo
Gość
My lecimy do Tunezji 07.08 z Poznania wylot 8.15 leci ktoś tego dnia.Hotel El bousten przez biuro SAN-FAN
IP: 83.20.58.20

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij