» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
K&D
Gość
Oczywiscie chodzilo o Cesarskie Miasta :)
IP: 213.134.160.231
mona
Gość
chciałam powiedziec że też lecę do Tunezji 11 lipca do
hotelu Corniche Palace czytałam opinie na jego temat i są bardzo dobre :)
mam nadzieje że będziemy mieli super urlop ;)
te wszystkie opinie mnie przerażają
pocieszam się tym że raczej wszystkie biura mają jakieś problemy jak nie z przelotem to z hotelami itd. itp
IP: 193.34.52.245
axi4
Gość
Araby mowia po angielsku! He! dobre sobie, to chyba tylko im sie wydaje,ze to jest angielski! Jak powiwsz do nich bardziej zlozona konstrukcja to patrza na ciebie jak ciele w malowane wrota. Ten arab ktorego nam przyslali twierdzi,ze mowi w 4 jezykach.
Po polsku nie byl w stanie sie dogadac, po angielsku brakowalo mu slow, potem dla zartu maz zagadal po rosyjsku- on nie rozumial, a na koniec spytalam go po niemiecku "was machen wir jetzt?", to on juz wogole zwatpil. I tacy to sa oni marzy.

A ten co pisze,ze sa to jakies opinie pracownikow, to niech sie w glowe walnie (ale tak kilka razy), bo z tak zlego biura nie znam i nikt z moich znajomych tez nie.
Pewnie,ze wycieczki sa bardzo tanie, ale pytam sie po co jest tam 5 rezydentow do cholery. Sorry wiem, do wciskania fakultatywnych wycieczek ::evil: evil:
IP: 195.69.83.203
jenny_20
Gość
Byliśmy na wycieczce w tym roku z biurem SUN&FUN w Turcji.Wszystko było w jak najlepszym porządku.Wycieczka zorganizowana i dopięta na ostatnim guzik.Widzę,że co poniektórzy na tym forum myślą,że na takie wycieczki jeżdżą sami i jest dla nich okrutną torturą kiedy autokar po drodze zatrzymuje się w różnych hotelach,żeby wysadzać innych uczestników.No cóż...Nie komentuję.Rezydentki wywiązały się ze swoich obowiązków w 100%.I na pewno zdecydujemy się na inne wycieczki z tym biurem. Ale wiadomo ilu ludzi na świecie tyle opinii.Ta jest moja.Pozdrawiam Panią Aleksandrę Żemantowską :)
IP: 89.228.83.96
ja24
Gość
No tak,zawsze po krytyce, ktos opisuje jak bylo cudownie...

Widze,ze wpadki typu udany wyjazd zdarzaja sie- nie neguje tego, tylko to jest odstepstwo od reguly w przypadku sun&fun.
IP: 195.69.83.203
staszniew
Gość
mozna prosić o jakieś opinie nt. przygód w Maroku z Sun&Fun ??
IP: 87.205.32.49
ja24
Gość
Moge tylko przekazac opinie przyjaciol, ktorzy mowili, ze bylo ok. Oprocz tego,ze mieli jakas wycieczke w cenie, a na miejscu okazalo sie,ze musza dopacic "bo wlasnie ceny sie zmienily". Ale to to chyba naprawde szczegol, biorac pod uwaga to co to biuro wyprawia np. brak miejsca w samolocie czarterowym mimo,ze bilet z miejscem masz w reku :mrgreen:
IP: 195.69.83.203
gość
Gość
ByŁam z tym biurem w listopadzie 2007 w hotelu Jasmin nie mam zastrzeń - jedzenie i hotel super ( sejf bezpłatny w każdym pokoju czego nie było w ofercie) Wylot z Hurgady ;) ;) był w nocy w związku z tym pobyt był o dzień dłuższy a nie krótszy jak w innych biurach. Bardzo czysto i sympatycznie polecam . W tym roku również planuję wyjazd z tym biurem,
IP: 193.109.212.36
MIREK
Gość
Byłem z Sun&Fun w Egipcie HR, czerwiec 2008 , hotel 4*Bella Vista . Wszystko OK , a szczególnie polecam hotel i super KUCHNIE !!
IP: 83.22.51.31
agnieszka
Gość
jadę z rodziną 8 lipca na dwa tygodnie do sharm do hotelu kirosize z warszawy, jedziecie?
IP: 83.24.98.185
mona
Gość
czy 11 lipca leci ktoś do tunezji? 8)
hotel Corniche Palace
2+2 (dzieci 8i 14l ) :twisted: :evil:
IP: 193.34.52.245
mona
Gość
może ktoś już tam był i wie conieco!?
IP: 193.34.52.245
Gosia
Gość
Jeszcze przed tygodniem przerażona czytałam tutaj notki - wysłałam moje dziecko z babciami do Tunezji z Sun&Fun Hotel El bousten. Właśnie dzisiaj wrócili zadowoleni, opaleni pełni wrażeń. Wszystko było zgodnie z umową czyste i miłe pokoje strzeżony 24 godziny obiekt z dostępem do morza, pod dostatkiem jedzenia picia słodkości itp zajęcia dla dzieci. POLECAM
IP: 195.94.220.42
gość
Gość
no tak tylko ze to jest forum o biurze turystycznym a nie o hotelach
IP: 89.77.118.217
gość
Gość
ja wybieram sie z tym biurem podroży do tunezji 24 lipca...hotel soviva resort..może ktoś tam już był??ogladałam w necie zdjęcia i opinie hotelu-nie są tak tragiczne..ale te opinie o biurze podróży mnie przerażają...To jest moja pierwsza taka wycieczka i zaczynam żałować,że wybrałam to biuro podróży...
IP: 83.3.24.250
Gosia
Gość
Z tego co widzę to większośc osób, które były z tym biurem w Tunezji jest zadowolona - słyszałam że właścicielem biura jest min Tunezyjczyk więc może dlatego. Jak pisałam u nas wszystko odbyło się bez zarzutu odbiór z lotniska kotakt z rezydentem i przbieg pobytu oraz powrót a hotel zgodny z wykupioną ofertą.
IP: 195.94.220.42
Roman
Gość
19.06.2008 wróciłem z żoną z urlopu w Egipcie. Była to Hurghada i hotel Domina Makadi a biuro podróży to oczywiście Sun&fun. Przed wyjazdem przeczytalem wszystkie opinie o tym biurze i oczywiście z duszą na ramieniu postanowiliśmy jednak,że pojedziemy. Lecieliśmy egipskimi liniami AMC AIRLINES. Samolot odleciał z Krakowa o planowanej godzinie. Start i lot bez najmniejszego problemu, mimo, że to czarter zostaliśmy nakarmieni i poczęstowani napojami( kawa,cola,herbata).Hurghada powitała nas o 3 w nocy bardzo gorącym i suchym wiatrem.Od samych drzwi samolotu przedstawiciele Sun&fun prowadzili nas jak po sznurku od okienka do okienka w celu załatwienia wszystkich formalności związanych z odprawą a potem do autobusu i rozwożenie po róznych hotelach. Hotel Domina jest bardzo przyjemny, kilkadziesiąt odrębnych budynków z 10 mieszkaniami każdy na ogromnej przestrzeni tworzą komfort i zapewniają niezależność od współmieszkańców. Wszystko to co kupiliśny i to o czym byliśmy informowani w kraju - wszystko to było. Negatywne opinie i mnóstwo zastrzeżeń do rezydenta Piotra przewijały się ciągle na forum - był inny rezydent- Kuba, bardzo miły, przyjemny i rzeczowy facet. Ludzie piszą że zostają im wciskane wycieczki fakultatywne za które muszą płacić , wydaje mi się że jest to towar jak każy inny i na siłę nikt nikomu tego nie wciska i jak nie chcesz nigdzie jechać to nie musisz. Grupa animatorów, którzy na co dzień starali się zorganizować i umilić wypoczynek zasługuje na najwyższe uznanie. Arabowie są bardzo mili, miesamowicie kochają dzieci,dają temu wyraz na każdym kroku. Obraz dobrze spędzonego urlopu zakłóciła niestety grupa rodaków. Chałaśliwi. pijący,wrzucający do basenu animatorów wydawło im się,że są światowi i dowcipni, a z boku żałosne młotki, bezbadziejnie ubodzy buraki. Powrót oczywiście także zgodnie z planem, aczkolwiek sama odprawa i stan lotniska w Hurghadzie to już inna sprawa.Jednym słowem- można jechać,myśleć tylko pozytywnie a na pewno wszystko będzie tak jak ma być. Poadrawiam
IP: 89.78.219.67
Roman
Gość
Roman napisał
19.06.2008 wróciłem z żoną z urlopu w Egipcie. Była to Hurghada i hotel Domina Makadi a biuro podróży to oczywiście Sun&fun. Przed wyjazdem przeczytalem wszystkie opinie o tym biurze i oczywiście z duszą na ramieniu postanowiliśmy jednak,że pojedziemy. Lecieliśmy egipskimi liniami AMC AIRLINES. Samolot odleciał z Krakowa o planowanej godzinie. Start i lot bez najmniejszego problemu, mimo, że to czarter zostaliśmy nakarmieni i poczęstowani napojami( kawa,cola,herbata).Hurghada powitała nas o 3 w nocy bardzo gorącym i suchym wiatrem.Od samych drzwi samolotu przedstawiciele Sun&fun prowadzili nas jak po sznurku od okienka do okienka w celu załatwienia wszystkich formalności związanych z odprawą a potem do autobusu i rozwożenie po róznych hotelach. Hotel Domina jest bardzo przyjemny, kilkadziesiąt odrębnych budynków z 10 mieszkaniami każdy na ogromnej przestrzeni tworzą komfort i zapewniają niezależność od współmieszkańców. Wszystko to co kupiliśny i to o czym byliśmy informowani w kraju - wszystko to było. Negatywne opinie i mnóstwo zastrzeżeń do rezydenta Piotra przewijały się ciągle na forum - był inny rezydent- Kuba, bardzo miły, przyjemny i rzeczowy facet. Ludzie piszą że zostają im wciskane wycieczki fakultatywne za które muszą płacić , wydaje mi się że jest to towar jak każy inny i na siłę nikt nikomu tego nie wciska i jak nie chcesz nigdzie jechać to nie musisz. Grupa animatorów, którzy na co dzień starali się zorganizować i umilić wypoczynek zasługuje na najwyższe uznanie. Arabowie są bardzo mili, miesamowicie kochają dzieci,dają temu wyraz na każdym kroku. Obraz dobrze spędzonego urlopu zakłóciła niestety grupa rodaków. Chałaśliwi. pijący,wrzucający do basenu animatorów wydawało im się,że są światowi i dowcipni, a z boku żałosne młotki, beznadziejnie ubodzy buraki. Powrót oczywiście także zgodnie z planem, aczkolwiek sama odprawa i stan lotniska w Hurghadzie to już inna sprawa.Jednym słowem- można jechać,myśleć tylko pozytywnie a na pewno wszystko będzie tak jak ma być. Poadrawiam
IP: 89.78.219.67
Gość
Gość
Uff po tych wypowiedziach czuję się bardziej spokojna:) mam nadzieję, że wszystko będzie ok:) jak wrócę to na pewno napiszę czy wszystko było zgodnie z planem...jeśli nie to więcej z tego biura nie skorzystam...ale trzeba myśleć pozytywnie nie? pozdrawiam:)
IP: 83.3.24.250
jacek
Gość
Aga, byłem w ubiegłym roku w Royal Palace. Co chcesz wiedzieć.
IP: 83.30.25.237
mona
Gość
ufff...kamień spadł mi z serca!nareszcie jakieś pozytywne opinie o tym biurze..
pojedziemy,zobaczymy tą tunezje i niech się dzieje co chce...!
jak wrócę to opiszę jak było,hotel ma niezłe opinie więc liczę na fajne wakacje!!!
a biuro?zobaczymy...:)))
IP: 193.34.52.245
drozd55
Gość
wlasnie niedawno wrocilismy ze znajomymi z turcji z sun&fun i ogulnie jestesmy zadowoleni z tego biura poza jedna wpadka. w pierwszy dzien jak przyjechalismy okazalo sie ze niema dla nas pokoi i przewiezli nas do innego hotelu 100 m dalej hotel o tym samym standardzie. balismy sie ze jusz tam zostaniemy ale na drugi dzien zgodnie z umowa przyszla rezydetka i powiedziala ze pokoje sa juz gotowe i przeniesli nas do naszego hotelu. wlasciciel przyznal sie ze to wylocznie wina hotelu a nie biura. wramach przeprosin dostalismy sejf gratis(normalnie platny24e dwa tygodnie)mielismy rowniesz masaz butelke wina i kosz owocow w pokoju jak rowniesz reczniki plazowe gratis.pozniej juz wszystko bylo ok rezydetki byly czesto w hotelu i pod telefonem dostepne pezez cala dobe.wylot i przylot byl punktulalnie.bardzo sie balism tych wczasow po przeczytaniu opini o tym biurze wszystko sie udalo.spiali sie!
IP: 83.30.106.123
jacek
Gość
Byłem w Soviva resort(tunezja) z biuremSUN&FUN,wróciłem 5-go czerwca.Byłbym niewdzięcznikiem gdybym nażekał na biuro czy hotel.Organizacja bardzo dobra,rezydentka profesjonalna.Hotel czysty,obsługa b.miła,picie,jedzenie-full.Jedyny może minus to trochę zanieczyszczona porostami plaża.Ale może to początek sezonu?Za to rekompensuje świetny basen.Wycieczki fakultatywne bardzo dobrze zorganizowane,przewodnicy w temacie.Jednak i owszem,malkontenci zawsze się zdarzają.A to ostre jakieś danie,a to żle że wypada dać dinara kierowcy itp.Generalnie super
IP: 83.21.13.248
Aga
Gość
4.08. wraz z rodziną lecę do Egiptu, do hotelu Sonesta Beach Resort w Tabie. Organizatorem wyjazdu jest biuro SUN&FUN. Czytając opinie na forum o tym biurze podróży jestem pelna obaw. Czy ktos z państwa był juz w tym hotelu? Proszę o informacje. Z góry dziękuję.
IP: 87.207.81.34
Dromader
Gość
Wrocilem wlasnie z Egiptu z Hurgady, wycieczka z biura Sun&Fun. I powiem wam, tak jak juz wiele osob to zrobilo, to biuro to porazka. Co prawda hotelu nam nie zamieniono na inny ( i jak czytam to cud jakis chyba byl), ale rezydenci daja taki popis, ze brak slow zeby to opisac.
Jedynym celem tego biura jest oszustwo turystow. Rezydent od razu po przylocie wciska kity, ktore dopiero z czasem, dzien po dniu wychodza. Na kazdym kroku klamstwo, chamstwo i bezczelnosc jaka rzadko mozna spotkac.
Jedyne slowa jakie slyszysz w trakcie pobytu od rezydenta, jesli tylko masz jakis problem (tutaj szczegolne pozdrowienia dla pani Ewy - szefowej rezydentow, od ktorej najwiecej takich slow mozna uslyszec) to: nie mam czasu dla was, mam inne rzeczy do zrobienia, nic takiego nie mowilam, nic nie moge dla was zrobic, nie obchodzi mnie gdzie bedziecie spac i co jesc, sami sobie musicie to zorganizowac, nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie.
Jesli ktos po przeczytaniu tylu zlych opinii bedzie mial nadal ochote udac sie na wycieczke z tym biurem, to proponuje zabrac sobie ze soba gruby zeszyt, w ktorym bedziecie zapisywac kazde slowo rezydenta i nalezy kazac mu podpisac od razu to co powiedzial.
Bo najlepszym motywem stosowanym przez to biuro jest zapewnianie na poczatku ze oni wszystkim sie zajma, a jak pojawia sie problem wypieraja sie w zywe oczy, ze nic takiego nie mowili, i koncza rozmowe haslem, ktore powinno byc dla nich haslem reklamowym "nic nie moge dla was zrobic, radzcie sobie sami".
Szczegolnie nalezy sie wystrzegac tego biura jesli ma sie zamiar zabrac ze soba dzieci, bo najczestszym numerem jaki robi biuro jest wykwaterowanie z hotelu 24h przed odlotem samolotu + brak posilkow na ten czas.
Pani Ewa twierdzi ze jest to w regulaminie firmy, w ktorym jest napisane ze pierwszy i ostatni dzien przeznaczony jest na transport. Dlatego ostatnia dobe spedza sie w recepcji, lub jak ktos woli spiac na plazy, a jedzenie do wyboru, albo ciastka ze sklepu albo ryzyko zatrucia jedzeniem na miescie...
Odradzam jakakolwiek podroz z nimi, ci ktorzy pisza ze bylo wszystko ok to po prostu przypadek.
IP: 193.239.245.142

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij