» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Cesenatico

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Treść
Ktoś
Gość
Cóż jeśli chodzi o Almatur to czuje obowiązek by was ostrzec....
Opisze kolonię na której byłem pare lat temu było to w wielkopolsce, miałem około 12 lat. Tej oferty już nie ma.
W pokojach kiwające się pomazane łóżka piętrowe. Łazienki KOSZMAR ubikacja tylko, a oddzielnie była dziura w ścianie z zasłonką i to był prysznic- centralnie przy wejśćiu więc jak ktoś akurat wchodził do pokoju to miał fajny widok. Łózko mojej siostry było pod oknem, więc gdy spał deszcz w nocy rano mieliśmy niespodziankę- łóżko i rszeczy które zostawiliśmy na parapecie były całe mokre. Okzało się że w oknie jest centymerowa dziura!
NA terenie było dość głębokie jezioro i mała, stara spróchniała łódka na której pływaliśmy (trylko jedno wiosło), pani nawet na nas nie patrzyła więc jakbyśmy sie utopili nikt by tego nie zauważył.
Na obozie był wariat którego idolem był Hitler chocdził wszędzie z siekierą i groził innym a panie śmiały się z tego.
Chyba to wystarczy by was zniechęcić...........
Za to polecam biuro Arion. Byłem tam z siostrami jako 11 latek i było super. Był to pensjonat giewont w murzasichle, jedzienie pyszne (desery, np. brzoskwinie w czekoladzie mmmm albo ich pizza), pokoje ładne z telewizorem, basen, siłownia. Nie wolno było nigdzie wychodzić ale raczej dlatego, że większość dzieciaków nie miała nawet 10 lat, starszych pewne tak nie pilnowali. Polecam Arion
IP: 193.138.241.40
sandy
Gość
też byłam w Cesenatico z Almaturem ośrodek Belleli jedzenie było koszmarne ludzie po im zwracali nie moglysmy zamykac pokji na noc i nam weszli ludzie z innego obozu a potem muj telefon zginol i jak poprosilam panie o pomoc to mi tylko odpowiedzialy ze to moja wina ze nie showalam go w walizce czy cos. I potem nie mialam jak dzwonic do rodzicow bo byly ze mna w pokoju same dziewienciolatki i nie chcialy mi pozyczyc a ja mam 16 lat a dali mnie do pokoju z takimi dziecmij! i potem moi zmarwieni rodzice zadzwonili do pan a one im jeszcze naklamaly, ze niby skandalicznie sie zachowuje i pije alkolhol o bylo nieprawda. przepraszam za moja ortografie ale mam dyslekcje nie jestem trolem nie pisze to z wlasnej fluztracji tylko zeby was ostrzec i uwazajcie na taka gruba starsza pania z dlugimi rudymi wlosami do pasa
IP: 212.227.18.15
Anonim
Gość
a jak to wygląda z juventuru?
IP: 83.1.245.92
Magda
Gość
Wybiera się ktoś na pierwszy turnus??:D czyli 26czerwiec:)piszcie!!!:D :P
IP: 83.30.211.161
Natalia
Gość
własnie ja sie wybieram na pierwszy turnus ..
IP: 212.87.246.20
kari
Gość
Do Cesenatico warto pojechac z biurem HAMAK TUR, zawsze dobre hotele, pokoje 2 lub 3 osobowe, spoko opiekunowie, ja w tym roku jade w lipcu
IP: 151.80.91.31
Oleczka7
Gość
Wiktoria ??
Hej ;PP
Mam nadzieję że się spotkamy ;P

Skad jedziesz ? Ja z Opola ;P
IP: 83.10.3.199
Justyna
Gość
SIEMA, SIEMA :D Kto jedzie z ALMATUR 3-go, lub 12-go lipca, hę? (windsurfing of kors)
IP: 77.255.80.96
Karolka
Gość
Justyna napisał
SIEMA, SIEMA :D Kto jedzie z ALMATUR 3-go, lub 12-go lipca, hę? (windsurfing of kors)


Ja jade 3 lipca na windsurfing!!
IP: 89.231.230.216
skaterboy
Gość
Karolka napisał
Justyna napisał
SIEMA, SIEMA :D Kto jedzie z ALMATUR 3-go, lub 12-go lipca, hę? (windsurfing of kors)


Ja jade 3 lipca na windsurfing!!


to gratuluje wzboru (SARKAZM!!!!!) bedziecie miec zajecia z deskami z PRLu jesli wgl sie odbedabo jak ja bylem to byly tylko 2 zajecia ( argument do odwolania to wiatr a przeciez to WINDsufing! ) wrrrr nie polecam tego calego almaturu az dziw ze jeszcze ktos do nich jezdzi dajcie mi swoje gg to powiem wam cos wiecej o cesenatico i ogolnie almaturze!
IP: 188.165.210.168
Karolka
Gość
skaterboy napisał
Karolka napisał
Justyna napisał
SIEMA, SIEMA :D Kto jedzie z ALMATUR 3-go, lub 12-go lipca, hę? (windsurfing of kors)


Ja jade 3 lipca na windsurfing!!


to gratuluje wzboru (SARKAZM!!!!!) bedziecie miec zajecia z deskami z PRLu jesli wgl sie odbedabo jak ja bylem to byly tylko 2 zajecia ( argument do odwolania to wiatr a przeciez to WINDsufing! ) wrrrr nie polecam tego calego almaturu az dziw ze jeszcze ktos do nich jezdzi dajcie mi swoje gg to powiem wam cos wiecej o cesenatico i ogolnie almaturze!


Gdyby tylko dało się to teraz odwołac...
No ale coż muszę to jakoś przyżyć więc liczę że przynajmniej spotkam tam spoko ludzi ;p
Moje gg 1008279 możecie pisać ale nie koniecznie same straszne rzeczy o tym xd
Wole jechać z pozytywnym nastawieniem i się sama rozczarowac ;p
IP: 89.231.230.219
Oleczka7
Gość
Czemu tak wybrzydzacie tą kolonie . Rozmawiałam z dziewczyną z mojej szkoły która była w zeszłym roku i miała uprzedzenia tylko do jedzenia .. Ja biore KUKSUU ! Xdd. ;-) . Najważniejsze jest to z jakim nastawieniem tam jedziemy .. jeśli ktoś jedzie by wylegiwać się cały dzień na plaży to będzie szukał dziury w całym . Ja jade by spotkac nowe znajomości i jade by się dobrze bawićna dyskotekach itp ;) . xdd

Teraz wszyscy będa obalać moja opinię .. Prosze bardzo . Pisze to co czuje ; -)
IP: 83.10.8.200
:PP
Gość
Bardzo dobrze Ola piszesz, też jadę na kolonie do Włoch, by podszkolić swój włoski, poznać nowych i fantastycznych ludzi, no i poznać włoską kulturę i włoskie miasta. Nie zależy mi na tym, żeby łóżka były wygodne. Żeby prysznic był na środku łazienki czy w rogu(kwestia tego zeby nikt nie miał szansy widziec jak się kąpię, żeby nie było perfidnego okna jak w Chorwacji xD). Jedzenie niestety nigdy nie bd idealne, zdaję sobie z tego sprawę. Ale tutaj pomaga mi chyba mój wegetarianizm, że nie bd musiał jeść mięsa xD
IP: 82.146.245.144
Oleczka7
Gość
A widzisz , ja podobnie mięsa nie jadam ;P
Miło że ktoś się ze mną zgadza ;P ;)

W jakim okresie jedziesz ? ;DD
IP: 83.10.9.212
:PP
Gość
Hej. Ja niesstety muszę czekać aż do 8 sierpnia a Ty??
IP: 82.146.245.144
:D:D
Gość
Nie wiem czemu wszyscy mają takie złe zdanie o Cesenatico:/ chcecie zniechęci innych?? Może wy tak uważacie to jest wasze zdanie ale nie histeryzujcie tak, co roku jeżdze na kolonie i jeszcze nie zdażyło się tak żeby kolonia była beznadziejna...
Ja nie mam zamiaru rezygnowa :) znając życie będzie fajnie ja co roku:D Ważne żeby była fajna ekipa:D na pokojach i jedzeniu mi nie zależy, jade tam po to żeby odpocząc zwiedzi coś nowego:) poznac fajnych ludzi i się pobawic:D:D
IP: 83.30.235.63
Emilia
Gość
Ej skoro wszyscy jadą do tych samych ośrodków belleli i czegoś tam jeszcze to co to za różnica z jakiego biura jedziecie? I tak wszyscy się tam spotkają w tym samym miejscu w prawie tym samym czasie. Jedyne co jest inne to kadra. Osobiście to nie byłam we Włoszech, ale planuję tam pojechać na początku sierpnia, albo do Cesenatico, albo do Rimini, choć bardziej mnie kusi Rimini większym luzem i większym wyborem imprez ;) Może spotkamy się na któreś z imprez ;)
IP: 89.78.45.53
Oleczka7
Gość
Ja dopiero 17 sierpnia jadę . ;-)
Dokładnie .. mamy się bawić ;))

Jadę tak późno ze wzgledu na opalenizne .Ja jestem brązowiutka gdzieś z dwa miesiące później lipa. A wiadomo każdy na poczatku roku chce byc jak czekoladka ;-))) Głupi powód no ale . ;-)
IP: 83.26.203.188
xXXx158
Gość
Szkoda że dyskoteki od 16 . ;P
IP: 83.29.243.157
Nieznajoma
Gość
Cześć .Ja wybieram sie w terminie 21.07 - 01.08 do Cesenatico do La perla z Almaturu. Ciekawie jak tam jest, bo czytajac niektóre opinie nie chce mi sie juz jechać. Może ktoś juz tam był, albo wybiera sie w tym terminie?
Ale może nie będzie tak żle jak piszą ;) ;)
IP: 193.33.125.9
Oleczka7
Gość
Ha .. ! ;p
Dyskoteki niestety od szesnastu ale .. ;P
I tak będzie fajnie . Co nie ? ;D
IP: 83.10.1.17
Czajqa
Gość
Jedzie ktoś 24.06 :D ?
IP: 188.33.175.194
:ppp
Gość
Jedzie ktoś z Juventuru Poznań w terminie 07.07. - 18.07.2011 ? ;p
Odpisujcie ! ;)
IP: 85.221.222.178
Oleczka7
Gość
I jak samopoczucie ..?
Pierwszy turnus już za dwa tygodnie ;p

Ja niestety przedostatni ;) ;*
Poczekam ^^ ;))
IP: 83.26.103.142
ktuś
Gość
Oleczka7 obalę twoja opinię:
Ja jade by spotkac nowe znajomości i jade by się dobrze bawićna dyskotekach itp . xdd
Na jakich dyskotekach przepraszam bardzo? Owszem można jechać do rimini od 16 lat ale to tylko 2 razy. Za to ośrodek wieczorem zamykają nie ma szans by wyjść jak byłem to na mieście byliśmy 2 razyna krótko nie było mowy o żadnej dyskotece.
Teraz do :PP:
Żeby prysznic był na środku łazienki czy w rogu(kwestia tego zeby nikt nie miał szansy widziec jak się kąpię, żeby nie było perfidnego okna jak w Chorwacji xD)
Prysznic był w rogu łazienki kabina bardzo duża a co w niej? Ogromne okno!!!!! wszystko było widać, zwłaszcza że pokój był na parterze rolet brak a obok niego był chodnik. Okien pokoju nie dało sie zasłonić wiec wieczorem jak staszy faceciprzechodzili zawsze zaglądali i coś do nas gadali. To że nie jesz mięsa nie ma znaczenia bo do jedzenia i tak zawsze był MAKARON.
IP: 193.138.241.40

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij