» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Cesenatico

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Autor Treść
Ciapuś
Gość
Kto jedzie 26 Czerwca do Cesenatico z Almatura????:P:P piszcie:P
IP: 83.30.237.234
Oleczka7
Gość
Ktuś:
Dwa razy ;) A jednak są ;*
Wyjść na miasto jest mnóstwo poczytaj opinie ludzi którzy byli ;-)
Jak sie masz czego wstydzić to okno w łazience może przeszkadzać . ;))
Zawsze można wykąpać się w stroju kąpielowym ;D
Makaroon to dobrze ;)) To włoska potrawa a jedziemy tam przecież żeby poznac włoska kulturę i codzienne życie włochów ;-)

No myślę że to koniec ;)) Czekam na opinie pierwszego turnusu ;))
Może dodacie jakieś fotki ?
IP: 83.26.103.235
xXXx158
Gość
Tak. Ja bym jeszcze podglądającym ludziom pomachał ;-)
Masz racje kąpiel czy tam prysznic najlepiej w strojach . ;P
IP: 83.26.103.235
Ktuś
Gość
Ciekawe bo u nas nie było. Szło się na miasto razem z grupą maluchów i punkt 22 z powrotem do ośrodka.
Co do okien, to w wielu pokojach nie dało się opuścić rolet, a przy oknach jest chodnik. Nawet nie chodzi o to że ludzie zaglądają, tylko że jak świeci słońce jest masakrycznie gorąco, a jakiegokolwiek wiatraka brak.
Makaron byłby dobry gdyby był ciepły i świeży!!!!!
Pierwszego dnia dali nam groszek i ten sam groszek był chyba do końca turnusu, z dnia na dzień coraz gorszy.
Radzę nie próbować frytek bo ja po nich rzygałem. Są spieczone ale puste w środku. Bananny są czarne a brzoskwinie twarde. Pycha.............
IP: 193.138.241.40
Ktuś
Gość
Aha jeszcze co do "codziennego życia włochów". Ich zwyczajem jest sjesta- także po południu 3 godziny w ośrodku i nie ma mowy by wyjść. Potem o 16 zbiórka i na plażę- ale tylko na chwile bo o 18 jest już kolacja.
IP: 193.138.241.40
kimka
Gość
ktuś jak widzę masz bardzo negatywną opinię co do tego ośrodka. Można wiezieć kiedy jechałeś i z jakiego biura? Jestem też ciekawa też relacji pierwszego turnusu. Ale może ktoś ktoś kto był w zeszłym roku może powiedzieć coś więcej.
IP: 83.1.245.92
Ktuś
Gość
Jechałem rok temu w lipcu, z biura Almatur, które jest BEZNADZIEJNE. Przeczytaj mój poprzedni wpis o nim
IP: 193.138.241.40
lady jane
Gość
nie wiem kim jesteś ktosiu ale też byłam w cesentaico w tamtym roku w la perli i mam bardzo negatywna opinie o całej organizacji biura podróży almatur. a wiec moze bylismy w tym samym turnusie? ja wyjezdzalam zaraz po zakonczeniu roku szkolnego :) i byl to moj najgorszy oboz w zyciu w tym roku koncze 18 lat i jezdze na obozy tudziez kolonie od 6 roku zycia :) jechalam z nastawieniem na poznanie nowych fajnych ludzi niestety nie bylo prawie nikogo w moim wieku wiekszosc to "młodziez" z podstawowki :/ wyjscia na miasto byly trzy i jak ktos wczesniej wspomnial musielismy dostosowac sie do szerokiej gamy hmmmmm przepisow w miescie moglismy byc tylko 2 godziny do 22 a potem razem z mlodszymi wracalismy do osrodka spac bo zaraz cisza nocna a kto nie ma na nia ochoty ten ma hmmm delikatnie mowiac przeje**** :( chyba juz nie skusze sie wiecej na almatur a wielka szkoda bo wiaze z nim wielki sentyment jako iz moje pierwsze kolonie byly wlasnie z tego biura choc hmm wlasciwie podobnie jak te w cesenatico nie nalezaly do tych najlepiej udanych :( pzdr
IP: 188.165.225.112
lady jane
Gość
Oleczka7 napisał
Ktuś:
Dwa razy ;) A jednak są ;*
Wyjść na miasto jest mnóstwo poczytaj opinie ludzi którzy byli ;-)
Jak sie masz czego wstydzić to okno w łazience może przeszkadzać . ;))
Zawsze można wykąpać się w stroju kąpielowym ;D
Makaroon to dobrze ;)) To włoska potrawa a jedziemy tam przecież żeby poznac włoska kulturę i codzienne życie włochów ;-)

No myślę że to koniec ;)) Czekam na opinie pierwszego turnusu ;))
Może dodacie jakieś fotki ?


ehhh nie wiem jaka trzeba byc dziwka jezeli nie przeszkadza ci to ze przechodzacy nieznajomi strasi faceci widza cie naga ;/ nie wiem co to ma do wstydu czy kompleksow jak zapewne chcialas zasugerowac :) a kapac sie w stroju kapielowym przez prawie dwa tygodnie hmmm kazdy ma swoje odchylki od normy :) ja naszczescie mialam pokoj na pietrze wiec problem mnie nie dotyczy dzieki Bogu !:)
IP: 188.165.225.112
Oleczka7
Gość
Można wiedziec w jakim hotelu byles ?
La Perla, Belleli ?
IP: 83.29.246.49
Damian
Gość
A jak jechaliście z Almaturem, to możecie mi powiedzieć ile osób około było na jednym turnusie??
IP: 82.146.245.144
kimka
Gość
ja na szczęście nie jadę z amuturu tylko z juventurem. wie ktoś może coś więcej na temat tego biura?
IP: 83.1.245.92
Ktuś
Gość
Oprócz La Perli i Belleli jest jeszzcze Blu Mare i tam właśnie byłem. Ogólnie żarcie było dużo gorsze niż w głównym a pokoje raczej podobne.
Damian: W jednej grupie było kilkanaście osób a na całym turnusie to ponad 100. Jechało kilka autokarów chyba 3?
IP: 193.138.241.40
AZALIA
Gość
:ppp napisał
Jedzie ktoś z Juventuru Poznań w terminie 07.07. - 18.07.2011 ? ;p
Odpisujcie ! ;)


ja jadę 13.07 to pewnie tam się spotkamy ;P
IP: 83.23.117.123
kasia
Gość
ja jadę od 07-07 do 18-07 ktoś jedzie?
IP: 178.183.176.150
kaśka
Gość
Pipi napisał
Ktoś jedzie na kolonie 7.07.-18.07 z Juventuru Poznań?


ja jadę. a więc sie spotakamy.:D
IP: 178.183.176.150
::D
Gość
Ja jadę dziś xD
IP: 93.181.144.27
Oleczka7
Gość
Jadę do La Perla ;))
ht tp: //ww w.ho tel.rim ini.it/cesenat ico/hotel -la-per la-cesen atico.php

Usuńcie spacje .
Nie ma źle ;))
IP: 83.30.128.51
Oleczka7
Gość
::D napisał
Ja jadę dziś xD


Milej zabawy :P
IP: 83.30.128.51
Kyuś
Gość
:D :D :D Jakie zdjęcia :D Rozczarujesz się trochę
IP: 193.138.241.40
kimka
Gość
miejmy nadzieje, żę wszyscy, którzy zaczynają swój turnus dzisiaj zdadzą nam szerokie relacje po powrocie;)
IP: 83.1.245.92
Sego
Gość
Jadę16.07 z biura Skipper, czy ktoś już jechał z tego biura ? Jak było ? Po tych opiniach to trochę się załamałem.
IP: 83.8.59.163
Akna59
Gość
Polecam wyjazdy z biura Kon-tiki. Zapewniają ciekawe atrakcje. Kadra najlepsza z jaką się spotkałam(ja byłam z tą samą kadrą, rok temu w Czechach)!!! Nie są sztywni (oni sami zrobili nam zieloną noc :D) nie trzymają się kurczowo planu, kierują się sugestiami obozowiczów. :) Rozmawiając z koleżanką, która była rok temu w Cesenatico, również to potwierdza.

Jadę do Włoch w terminie 26.07 - 06.08
Ktoś w podobnym? ; >
IP: 83.6.9.59
Adam
Gość
Wiec jadę ze znajomymi 16.07 z biura Juventus,Zielona Góra ktoś może jeszcze? ;P
IP: 109.110.216.250
izkkaa
Gość
kto jedzie z Almaturu do Cesenatico w terminie na przełomie lipca i sierpnia?

ja startuje z poznania :)
IP: 178.56.22.124

Strona: « < ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... > »

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij