» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
lolek
Gość
gość napisał
witam czy ktoś był moze w pensonacie John & Eve 3*, w Paralii. prosze o krótki opis. wybieram sie tam w sierpniu. z góry dziękuje


W jednym krótkim zdaniu cztery błędy - proszę zabrać na wakacje słownik ortograficzny :P
IP: 77.45.18.255
Sabinka
Gość
Agawa napisał
a jak wygląda sprawa toples na plaży,bo w tym roku byliśmy w Bułgarii i panowała totalna swoboda, a podobno w Grecji wygląda to inaczej


nie ma z tym najmniejszego problemu, dużo kobiet opala się topless i generalnie nikt się nie czepia, oprócz tego że kiedy tylko ściągniesz stanik wokół Ciebie pojawia się pełno napalonych greków ;P niektórzy są nieraz naprawdę nachalni ;P
IP: 88.199.144.1
mobik
Gość
V@ldiM napisał
... w Yakintos mam obiadokolacje ale we wrześniu więc ...


Już współczuję , zmień to póki możesz, bo standard wyżywienia w Yakintosie to takie lata 80-te w PRLu na ówczesnych kolonijnych stołówkach...
Od tego co mozesz dostać 'na mieście' Yakintos dzielą lata swietlne.
Cały "szwedzki stół", to 3 tzw. sałatki, czyli poszatkowana surowa kapusta z lekka oprószona wiórkami marchewki, zielona (czasem czarnozielona) sałata, oraz zielony ogórek z kawałkami pomidorów (jak masz czczęście to znajdziesz oliwkę) wszystko bez jakichkolwiek przypraw.
Reszta jest racjonowana, nawet frytki /jak są/...
A 'porcja mięsna' to mogą być 2 parówki z wody, albo przypalony, śmierdzący z daleka makaron w sosie, co chyba miał być beszamelowy i jakieś szczątki wędlin, tak ze 2 dkg na porcję. (sic!)

Za 7euro/os (na tyle jest wyceniona ta 'obiadokolacja') to w Paralii pojesz jak bąk i jeszcze w gratisie łykniesz kieliszka OYZO i dostaniesz porcję owoców na dokładkę.
IP: 94.67.137.239
patrycja91
Gość
mobik..to mnie trochę nastraszyłeś...jadę do yakinthos 5 sierpnia...mam tam noclegi oraz wyżywienie... jest aż tak źle ? a jak oceniasz standard tego pensjonatu? podobno oddany jest do użytku dopiero w tym roku, wiec chyba nie będzie tak źle jak z jedzonkiem...?
IP: 83.2.175.3
ewa
Gość
Czy ktoś sie orietuje ile trzeba powinnam wziąć Euro na 10 dniowy pobyt? jade do Hotelu Luiza i mam śniadanie w cenie.. Jestem młodą osobą wiec myśle ze pewnie kolacja i tak będzie sie składać z kebaba itp.
IP: 83.22.166.42
fanka Michaela
Gość
Ja jade od Yakhintosa 9 sierpnia, naprawde jest tam aż tak zle?
IP: 83.29.169.204
www
Gość
Ja jadę do Yakintosa 04.09 i słyszałam że mięso na porcje a reszta jako bufet a hotel podobno nowy i ładny trzeba się pozytywnie nastawić i będzie dobrze
IP: 79.189.141.58
patrycja91
Gość
a ja jadę 5 sierpnia, też do Yakinthosa...i pierwszy raz z OK service... mam nadzieję, że się nie zawiodę... 'fanka Michaela'..to pewnie się tam spotkamy :P
IP: 83.2.175.3
Łukasz
Gość
ewa napisał
Czy ktoś sie orietuje ile trzeba powinnam wziąć Euro na 10 dniowy pobyt? jade do Hotelu Luiza i mam śniadanie w cenie.. Jestem młodą osobą wiec myśle ze pewnie kolacja i tak będzie sie składać z kebaba itp.

Czesc ja jade do parali 5 sierppnia :) biore 350 Euro zby tak w miare sie wybawic :) :D
IP: 77.253.37.253
domiiiii
Gość
no no to 5 sierpnia w Luizie sie nas sporo spotka hihiiih.. hotel podobno ok... ponoc sprawdzony przez polskich kierowcow... sniadanie.. jak wszedzie w Grecji wszystkiego po trochu i masa owocow... do zobaczenia na plazy a moze w autokaze??? pozdrawiam
IP: 83.8.245.39
domiiiii
Gość
sluchajcie!!!!!!!!!!!!!!! Moze nie trzeba sie aż tak bac mam kolezanke w grecji i mowila mi ze te nowe obiekty sa ok bo grecy chca z czegos zyc...
IP: 83.8.245.39
fanka Michaela
Gość
patrycja a z kim jedziesz?:D i ile masz lat ? : )
IP: 83.29.127.153
patrycja91
Gość
18 :] w tym roku babsko-babskie wczasy z mamą. a Ty ? daj gg ;)
IP: 83.2.175.3
Łukasz
Gość
patrycja91 napisał
18 :] w tym roku babsko-babskie wczasy z mamą. a Ty ? daj gg ;)


te dziewczeta do jakiego hotelu jedziecie :D
IP: 77.253.37.253
Użytkownik
Posty: 2
No to problem,z tym YAKINTHOS--ja też się obawiam,mam wykupione tylko śniadania.Na dodatek namówiłam na niego znajomych.A...najwyżej będą mnie gonić,hi.hi..Jedziemy 15.08.POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIEPEWNYCH TEGO HOTELU..
IP: 95.48.80.12
fanka Michaela
Gość
Ja mialam rownież jechać tylko z mamą, ale cena tak kusiła, że też tata jedzie;) co do lat to mam 17 :) gg 1558032 ^^
IP: 83.29.141.163
Emi
Gość
A może ktoś się wybiera 8.09-20.09 z OK SERVICE do pensjonatu Toronto?
IP: 79.185.132.224
bea
Gość
07.09 do hotelu Principal ;)
IP: 83.13.222.250
Paolaa
Gość
Ja się wybieram 10 września na 10 dni do Paralii, jeszcze nie wiem jaki hotel bo dopiero co ofertę zmieniłam. Jadę sama i szukam spoko ludzi żeby się dobrze bawić :D a wiec jak ktoś również szuka towarzystwa to pisać nr gg, odezwę się ;)
IP: 217.97.215.29
Emi
Gość
Paolaa a w jakim wieku jesteś? ja z moim facetem też szukamy wypoczynkowo-imprezowego towarzystwa:) wiek ok 19-20lat
IP: 83.21.114.157
Paolaa
Gość
19 lat :D
IP: 217.97.215.29
Paolaa
Gość
a z jakiego miasta jedziecie ?
IP: 217.97.215.29
Emi
Gość
z Bielska:)
IP: 83.21.114.157
Paolaa
Gość
ja z Opola ;] a w jakim terminie będziecie wypoczywać i imprezować ?:D
IP: 217.97.215.29
Emi
Gość
8-20.09 tak jak podałam powyżej:)
IP: 83.10.119.88

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij