» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
anusia
Gość
Witaj Elu.jadę z moim facetem. Wyjeżdżamy z Katowic 30 lipca. Może spotkamy się w Parali :)) to mój 3 wyjazd ale pierwszy autokarem i też nie wiem jak się do niego przygotować, co zabrać na drogę i jak się ubrać. Słyszałam że koniecznie trzeba zabrać coś na odstraszenie komarów,ponoć jest ich mnóstwo. Ogólnie to chyba letnie rzeczy tylko trzeba zabrać bo snieg raczej nie spadnie;)
IP: 83.13.58.202
elka
Gość
A do jakiego hotelu jedziesz?fajnie byłaś tam już 3 razy,to możesz sie podzielić tym na co sie przygotować.Jak u Ciebie z angielskim,bo u mnie cieńko i nie wiem czy sobie poradze:)):)podobno tam maja lidla,mogłabyś mi dać jakąś wskazówke jak go znależć tzn.na jakiej ulicy itp.co wkładasz na podróż,bo nie wiem co żeby nie przesadzić:)Doradź mi cokolwiek prosze,bo jakoś boje sie tej pierwszej podróży.Pozdrowionka
IP: 95.160.252.100
elka
Gość
Sorki nie doczytałam że to Twój pierwszy wyjazd autokarem,szkoda że nie jedziemy w tym samym terminie,ale chociaż napisz w jakim hotelu będziesz:):):)słyszałam że drogie są tam wstępy do dyskotek bo nastawiam sie na imprezowanie.A Ty co o ty
IP: 95.160.252.100
elka
Gość
cdn.A Ty co o tym myślisz?
IP: 95.160.252.100
anusia
Gość
Pierwszy raz jadę autokarem,także nie mogę ci nic doradzić bo sama nie wiem :( Jadę do hotelu John&eve z biurem "ok service". Naczytałam się różnych dziwnych rzeczy i mam obawy ale nie mam juz wyjścia. 2 lata temu byłam z biurem TRIADA i też żadna rewelacja ITAKA również miała złą organizację. A co do dyskotek to nie mam pojęcia czy drogo czy nie. Gdzieś wyczytałam że ładne dziewczyny mają wstęp gratis,także jeżeli zaliczasz się do tej grupy kobiet to nie martw się na zapas;) Odezwij się proszę w co sie ubierasz na podróż bo ja nie mam pojęcia.
IP: 83.13.58.202
elka
Gość
wkładam adidasy i spodnie dresowe,jedzenie biore na droge.Jakąś małą podusie i kocyk do autokaru,jedziesz tylko z chłopakiem Anusia?w jakim wieku jesteście?ten hotel do którego jedziesz to słyszałam co nieco o nim,ale nie ma sie co przejmować na zapas bo o gusach sie nie dyskutuje.Jedni są zadowoleni a drudzy nie,zależy kto czego oczekuje.Będzie oki,pozdrawiam opisz sie może Cie rozpoznam jak będe kręciła sie obok tego hotelu:):)
IP: 95.160.252.100
carro102
Gość
Ja też jadę z tym biurem i tez naczytałam się różnych ciekawych rzeczy, ale patrzę na to przez palce..... Moja koleżanka z usług tego biura korzystała już naście..... razy i nie narzeka. Więc...... okaże się wszystko w tzw. "praniu".
IP: 83.230.19.46
anusia
Gość
Nie mam dużych wymagań co do hotelu-w moim przypadku apartamentu. Wystarczy aby było czysto i schludnie. Przecież w pokojach się nie siedzi:) najważniejsze żeby dojechać szczęśliwie i jakoś przetrwać tą podróż a resztą sie w ogóle nie przejmuje. Jedziemy sami. Przedział wiekowy 30+ :)
IP: 83.13.58.202
anusia
Gość
aha..mam jasne włosy do ramion i nie wyglądam na swój wiek :)
IP: 83.13.58.202
kaja
Gość
Ja byłam w Paralii autokarem więc moge wam powiedziec, że najlepiej założyć spodnie rybaczki, bluzkę z krótkim i wziąć bluzę + koc i podusię. W dzień jest mega gorąco w nocy ziiiiiiiimnnno. Pamiętajcie o szczoteczkach do zębów i odświeżających chusteczkach- przydają się ; ) Jesli macie pytania- śmiało ;-)
IP: 84.10.211.90
anusia
Gość
Kaja witaj. Powiedz ile jedzenia zabrać i picia do autokaru. Czy korzysta się z toalety w autokarze? Nigdy nie jechałam tyle godzin,zawsze leciałam samolotem boję się tej drogi.
IP: 83.13.58.202
CASPER
Gość
Ja`wybieram sie do Paralii 7 sierpnia..
IP: 83.19.36.186
Moniqe29
Gość
Witam, ja jadę do hotealu morfeas, czy ktos tam był i moze mi przedstawic swoją opinię?
IP: 213.25.175.17
Moniqe29
Gość
Oczywiście chodzi o HOTEL MORFEAS, a właściwie apartamenty MORFEAS
IP: 213.25.175.17
Ewa
Gość
Ja sie wybieram z chlopakiem <23 lata> w sierpniu 10-23 samolotem do Paralii, jedzie moze ktos w tym terminie takze? :) Aparthotel Morfeas! :)
IP: 193.34.112.103
Goka
Gość
Kaja prosze powiedz mi co byś poleciła na wieczorne imprezowanie w Paralii???nigdy nie byłam i nie chciałabym stracić tych paru dni na szukaniu miejsca gdzie mogłabym sie super wybawić.Podkreślam że u mnie kiepsko z angielskim://z góry dziękuje
IP: 95.160.252.100
Użytkownik
Posty: 5
Witam
czy był ktoś w hotelu YAKINTHOS ? Bardzo proszę o informację jakie są tam warunki , zarezerwowałam już tam wczasy a z tego co słyszę to hotel ten ma fatalne opinie.
np. widok z okien na plac budowy zamiast na morze, brudne pokoje itp.

Jeśli ktoś był w w tym hotelu ma jakieś zdjęcia to chętnie bym zobaczyła jak tam naprawdę wygląda !
IP: 87.105.115.69
Lenyks
Gość
Witam,
Byłam w tamtym roku w Paralii i powiem Wam,że to były najwspanialsze moje wakacje.a bywałam już w wielu wakacyjnych kurortach Europy.W Paralii najwspanialsze jest morze,zwłaszcza w nowej części Paralii.Ciągnaca się kilometrami szeroka plaża z natryskami,barami,leżakami i wejście do morza...... daleko w głąb jest jeszcze płytko,cudnie.
Przystojniak roznoszący po plaży pączki i krzyczący po polsku-"zajebiste pączki";)
dziewczyny,nic się nie bójcie,to będą niezapomniane wakacje,zapewniam.Nie wiem tylko jak podróż,tyle godzin autokarem..? Ja leciałam samolotem do Salonik i później autokarem do Paralii.
IP: 83.13.222.250
Lenyks
Gość
Yakinthos znajduje się w nowej części Paralii,w części która wciąż się rozbudowuje,jest więc trochę prawdy z tym placem budowy.Za to masz tam mniej zatłoczone plaże a wieczorem spokój.W starej Paralii nie ma gdzie rozłożyć ręcznika i całą noc trwa nieustanny bal.jeśli masz 17 lat i chcesz całą noc się bawić,z Yakinthosa będziesz miała kawałek do przejścia do centrum rozrywek.Jeśli chcesz odpocząć,poopalać się,popływać , posiedzieć na tarasie i usłyszeć własne myśli,a nocą zasnąć,wybrałaś dobre miejsce.
IP: 83.13.222.250
Użytkownik
Posty: 5
Dzięki za informację
mam zamiar właśnie odpocząć i opalać się
IP: 87.105.115.69
Goka
Gość
Lenyks dziękuje za inf.a mogłabyś mi podać jakieś namiary gdzie można zjeść coś dobrego tzn.pizza gyros i najlepiej żeby mówił ktoś w obsłudze po polsku.Wiem może zbyt wiele wymagam,ale boje sie że ta kiepska znajomość ang.utrudni mi bardzo te wakacje:(:(nie wiem czy sobie poradze hmmmm
IP: 95.160.252.100
CASPER
Gość
Bardzo prosze o opinie na temet hotelu AKTI MUSSON...jezeli ktoś był...będe wdzięczna. Pozdrawiam
IP: 83.19.36.186
Użytkownik
Posty: 26
do CASPER ..... Ja jade do akti musson w lipcu i też nie wiem jak tam jest.
IP: 79.163.214.181
Użytkownik
Posty: 26
kto jedzie 18 lipca do parali?:)
IP: 79.163.214.181
CASPER
Gość
My wyjezdżamy 7 sierpnia. . bardzo więc prosze o opinie
IP: 83.19.36.186

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij