» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Treść
Paolaa
Gość
A nie zauważyłam ;] no to parę dni będziemy razem w tym samym miejscu :) w jakim hotelu się lokujecie ? ;>
IP: 217.97.215.29
Edzia
Gość
Hotel w Paralii ARTEMIS** - TO CAŁKOWITE DNO I PORAŻKA!!!! Odradzam, przestrzegam, warunki spartańskie w pokojach i lazienkach, klima zepsuta a co najważniejsze zamiast jedzenia to jakieś odpadki!!!! Grecja jest super, Paralia jest super!!! ale ten hotel to całkowite dno!!!
IP: 83.28.76.127
siwy
Gość
co do kwoty to na 12 dni maiłem 200 euro... miałem pobyt bez wyżywienia ale miałem swoje jedzenie i czasem też wyskoczyłem do centrum na obiad czy kolacje. no i wykupiłem 2 wycieczki na ateny i skiathos... jesli ktos lubi bawić sie na plaży po 22 w lokalu to piwo ok 5-7 euro. wstęp to ok 5-7 euto i do tedo drink....
IP: 95.48.52.82
Dżastina
Gość
właśnie wróciliśmy z Paralii z hotelu Toronto City, z OK Services. Pokoje ładne, czyste, do dyspozycji kuchnia, ze wszystkich pokoi widok na morze. Do morza7 min spacerkiem. Apartamenty leża b.blisko Yakintos, Pincipal, Porto Daliani. W pobliżu są markety, Lidl, i duuużo straganików (centrum) Do olimpic beach, jest 40 min na nogach, więc jeździliśmy taxi (4 euro). Ceny: za objad trzeba zapłacić od 6 euro (polecam pizzerię Italiano, pycha spagetti i pizza), piwko przy plaży 2 euro. Wypożyczenie kłada 12 euro/2h (zatankowane)-trzeba mieć prawko. Jeśli chodzi o samo biuro OK SERVICES to rezydenci-straszna olewka, nie było ich w wyznaczonych godzinach dyżurów, wykupiliśmy wycieczkę na Skiathos w 8 osób i zapomnieli wziąć znajomych (2os.)-jechało 6 autokRÓW I PANI PILOTKA TWIERDZIŁA , ŻE NAPEWNO SĄ WSZYSCY, jednak o nich zapomniała. Sama wycieczka- SUPER, SUPER!!!
IP: 80.48.237.98
Emi
Gość
Dżastina ile wydałaś kaski przez cały pobyt? I co zawierały mniej więcej te wydatki? Gotowałaś sobie sama czy tylko stołowałaś w knajpkach?Na plaży są jakieś sporty wodne?
Jak wyglądają aktualne ceny choćby w Lidlu i na straganach domyślam się, że głównie owoce, warzywa i pamiątki.. chodzi mi głównie o artykuły spożywcze.
Jakie aktualnie temperatury są w Grecji?
Jeśli możesz odpisz:-)
IP: 79.191.1.42
margarett
Gość
Emi, wszystkie te info znajdziesz w necie, wystarczy ze wpiszesz w google słowo PARALIA ;] powodzenia
IP: 217.97.215.29
mmm
Gość
ten hotel nie jest wcale taki zly. wczoraj wrocilam wlasnie z yakinthosa. do morza nie jest daleko a hotel oddalony jest od centrum wiec mozna odpoczac. na plazy bardzo malo osob, jedzenie-trzeba sie przyzwyczaic. wezcie srodki czystosci i reczniki bo zginiecie w piasku ktory jest wszedzie. ogolnie ta czesc paralii jest w budowie i nic nie jest skonczone(uwaga na chodniki) ale jak ktos nie jest wymagajacy to bedzie zadowolony.
IP: 83.23.192.106
AREK
Gość
Witam

Wybieram się do Grecji około 14 września do John and Eve , czy może ktoś był w nim lub może słyszał jakąś opinie , może wybiera się ktoś w tym terminie samochodem - na dwa bedzie ciekawiej i bezpieczniej .

TEL 668 110 727
IP: 83.25.13.241
sylwunia:)
Gość
hej:) wybieramy sie z chłopakiem na początku wrzesnia, do Grecji, (Paralia) do hotelu Yakintos:) czy może nam ktoś pomóc-czy da się tam wytzymac:)??? nie oczekuje złotych klamek i kawioru:):):)ale czy jest oki
IP: 79.190.235.70
sylwunia:)
Gość
z gory dziekuju za pomoc:):):)

cgyba ze jest jakis inny fajny i niezbyt drogi hotelik w Paralii???:)
IP: 79.190.235.70
sylwunia:)
Gość
do Orzeł 85---:)

hej:) gdzie dokladnie sie wybieracie na holiday??do Yakintosa (Paralia)we wrzesniu???
z jakiegi biura?? bo my wlasnie szukamy oferty?:)
pozdrawiam:)
IP: 79.190.235.70
sylwunia:)
Gość
do mmmm:)
mogłabyś napisać cosik wiecej o tym Yakintosie:)??? chodzi mi o jedzonko, pokoiki, rozrywke???? jakto tam wygląda:)
dzieki
IP: 79.190.235.70
Tomek
Gość
My jedziemy 4 września do hotelu sun antonio w Parali. Czy ktos już tam może był? albo wybiera się w tym terminie?
IP: 80.55.141.218
patrycja91
Gość
do sylwuni :
na tej stronie : forum.travelway.pl/topic-1360-17.html napisałam swoje wrażenia z pobytu w hotelu Yakinthos i ogólnie w Grecji, poczytaj, powinno Ci się przydać. w razie pytań gg 5899789 ;)
IP: 83.2.175.3
ewa2107@op.pl
Gość
to był ktoś w apartamencie John Eve wParali .Prosze o opinie
IP: 80.54.10.253
Użytkownik
Posty: 1
Paralia jest super, jestem tam co roku w czerwcu. nie jest duszno ale gorąco jak u nas w pełni lata. Zabieram jedzonko z domu trochę dokupuje głównie pieczywko no i owoce oraz wino, piwo. Na prawdę nie jest drogo. Tam się nie można nudzić. Są dyskoteki, tawerny, sklepy dobrze zaopatrzone no i ten nastrój, którego gdzie indziej brak. A plaża długa i szeroka. Jest gdzie spacerować i każdy tam znajdzie coś dla siebie. Na prawdę jest to miejsce godne polecenia. Jadę w przyszłym roku od 3.do 16=go czerwca z biurem Oskar-jak co roku. To nie najlepsze biuro ale nie ma idealnych, za to jedno z tańszych. Jestem emerytką i środki finansowe mam ograniczone. Pozdrawiam
IP: 87.205.35.180
marta
Gość
..i znowu w tym roku Paralia-już nie możemy się doczekac!!!!!!!!!Grecja mnie zauroczła,nie ma jak nasza stara Europa!!!!!!!Tym razem z bp ,,FunClub''pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
gość
Gość
Był ktoś w hotelu Principal?
IP: 83.30.98.177
kosher
Gość
jade do principal koniec czerwca szkoda ze grecy nie mają swoich pieniązków tylko euro bo wczasy były by za darmo wobec ich sytuacji ekon.
IP: 149.156.208.81
gość
Gość
No szkoda, oni pewnie też nie są z tego powodu zachwyceni:P
IP: 83.30.95.208
Dominika
Gość
Hej! Czy może ktoś wybiera się 14 sierpnia do Paralii z biurem INTERHOLIDAYS do hotelu Akti Musson?
IP: 83.10.245.118
Kama
Gość
Ja z chlopakiem bylam w Parali, w hotelu Principal :) bylismy tam w ubieglym roku, w lipcu. Jezeli chcecie cos wiedziec o tym hotelu to pytajcie :) jednym zdaniem jest super! :) nowoczesnie urzadzony(wszystko tak jak na zdjęciach), mila obsluga, blisko do plazdy, miasta i LIDLa;)
IP: 83.29.102.124
malutka
Gość
:roll: Witam,a jak z dogadaniem sie tzn.ja z mężem to kiepsko z angielskim,obawiam sie czy sobie w tej Parali poradzimy.Prosze jeśli może ktoś z was na ten temat coś napisać...Wybieramy sie tam w lipcu tego roku:)
IP: 95.160.252.100
gość
Gość
witaj . na jakiej ulicy jest Principal.Kiedy można najpózniej wejsc do hotelu. Jakie i o której godzinie sa sniadania. Czy obsługa mówi po polsku .Czy sprzatają ten hotel. Czy jest lodówka w pokoju , sztucce, czajnik, szklanki , reczniki , papier toal.czy basenie można pływać;) I pare pytań szerszych.Ile kosztuje wypożyczenie auta , skutera , qada. Gdzie najlepiej dobrze zjeść i ile porządny obiad kosztuje.Ile trwa podrórż z salonik. Jak wejsć i dojechać na olimp ,jak dojechać do Delf, Aten, Ktoś może zwiedzał indywidualnie z Paralii i wie jak dojechać do tych miesc.podzrawiam
IP: 149.156.208.81
ewela
Gość
do Dominiki ja się wybieram z tym biurem do hotelu Akti musson ale 17 lipca i też nie wiem nic
IP: 79.163.239.141

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij