» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 83 84 85 86 87 88 >

Autor Treść
bozenaa62
Gość
Do Gzegozenek: długo nie pisałam, bo w tygodniu mam napięty mocno czas, a dziś od rana szukam nowych wczasów. Ja też jestem w grupie wypałowanych. Kupiłam od nich Korfu w biegłym roku w październiku, pewnie jako pierwsza :(.To co zrobiło biuro odebrało mi wiarę w opcje first minute, zdaje się że to był mój ostatni zakup wczasów na początku sezonu.
A teraz o Leptokarii. Do Salonik pociąg kosztował coś około 12 euro/os. Był to był bilet wycieczkowy w dwie strony na konkretny pociąg tam i konkretny spowrotem. Trzeba iść na stację, przy okienku powinna wisieć kartka z ceną. O ile pamiętam tylko w jeden dzień tygodnia taki bilet można kupić wtorek albo środę , już nie pamiętam. Jeśli chodzi o same Saloniki to na dworcu czeski film, żaden wyświetlacz nie działał, rozkładów jazdy na peronach nie było, ale uało nam sie jechać i wrócić (nawet dwa razy). Jeśli chodzi o jedzenie, to Ci nie doradzę. Mój mąż nie lubi nowości i ciężko go namówić na coś greckiego. Szczerze mogę polecić tylko gyros-pitę na deptaku od stacji w górę , po prawej stronie. Budynek z filarami(słupy marmurowe), otwierany po 19-20. Tam jest wiecznie kolejka, porcja dla mężczyzny nawet nie do przejedzenia. Koszt 2,5(2010, 2011)Tego to my tam zjedliśmy całą masę :) Jeśli chodzi o obiady to kilka razy jedliśmy w jednej knajpie, z kolei po drugiej stronie torów, blisko plaży, po prawej stronie, ale nie pamiętam nazwy. Wydaje mi się, że to była hotelowa restauracja przy hotelu OLIMP, ale głowy nie dam. Radzę patrzeć, gdzie jest dużo ludzi, to jest wyznacznikiem jakości i smaku potraw :) Za resztę gwarantuję, będzie ok, my byliśmy bardzo zadowolenii , gdyby mieli jeszcze w ofercie inne kierunki w Grecji , to napewno skorzystalibyśmy więcej, niz dwa razy. Zresztą z nimi jeżdżą sami weterani. Z nami w tych dwóch latach byli ludzie po 7-my, 9-ty raz. To o czymś świadczy.My za każdym razem byliśmy w Blue Dream -ie, gdybym miała wrócić, to też tam. Życzę udanych wakacji, napisz po powrocie o swoich odczuciach. My jednak zdradzimy w tym roku Grecję i na pocieszenie po stracie kasy i możliwości zwiedzenia Korfu jedziemy do Czarnogóry :|
IP: 87.205.211.47
mariola
Gość
do bozenaa 62
Ktos czuwał nade mna. W ostatniej chwili podjłam decyzję o nie wykupowaniu wycieczki z ok services chociaż byłam juz z nimi w Bulgarii i wróciłam zadowolona. Wahałam sie pomiędzy nimi a but sląsk. Jeszcze szukam wyjazdu od 18,08,2013.Patrze na Grecję oraz na Czarnogórę i nie mogę się zecydować. A z jakiego biura jedziesz?
IP: 79.163.60.158
lea
Gość
witam,jest mi przykro ze tyle osób ma zmarnowane wakacje,ja zdążyłam z terminem przed plajtą,cały rok się czeka i żyje myślą o fajnych wakacjach a potem oszustki robią coś takiego kolejny raz i są bezkarne ,jak to możliwe że prawo na to pozwala.
rok temu byłam w czarnogórze piękny kraj a ceny w sklepach dużo nizsze niż w grecji,polecam budwę i ulczij,
trzymam kciuki za wszystkich którym odwołali wczasy by odzyskali pieniądze i mimo wszystko mieli udane wakacje,pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
bozenaa62
Gość
Tak właściwie, to jeszcze nie jadę :) . Po nieprzespanej nocy z powodu wczorajszych wydarzeń zdecydowałam o zmianie kierunku i zdecydowałam się na Tęczę. Jutro pójde do biura, w którym zawsze wykupuję wczasy, jeśli nie będzie już miejsc, to pozostanie mi znowu Riwiera. Sprawdź, bo dziś znalazłam lasta u nich właśnie od 18.08 do Czarnogóry, może cena Cię przekona. Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów :)
IP: 87.205.211.47
gość
Gość
przecież Tęcza nie ma Czarnogóry
IP: 89.74.82.228
bozenaa62
Gość
Sorry, miało być Skarpa ;)
IP: 89.25.159.174
bozenaa62
Gość
DO Maroli :przepraszam, że wczoraj Cię wprowadziłam w błąd. Tyle sie naklikałam wczoraj w necie, że już mi sie oferty pomyliły. Tęcza to miał być plan B, gdyby nie było Czarnogóry ze Skarpy, ale udało się. Mamy zarezerwowany pobyt w Meljine od 2-go września, ale narazie emocje nie ostygły i jakos radośc mi nie przychodzi :|
IP: 83.238.238.28
mariola
Gość
Po kilkunastu godzinach spędzonych na poszukiwaniu oferty pomimo aktywnej na stronie biur okazało sie po telefonie że brak miejsc.W końcu udało sie zarezerwować i padlo na Chorwację. Tak więc jadę z rodziną do Makarskiej, ale cóż za długo czekałam licząc na lasta do Egiptu. No cóz na dzięń dzisiejszy pełno jest ofert ale sytuacja mnie przerazila i rekomendacje MSZ.
Życzę Tobie udanego wypoczynku, nie martw sie może uda się odzyskac pieniążki.
IP: 79.163.35.92
monika
Gość
dla tych co mają wczasy z ok services w Dionisosie, dzwońcie do właściciela bo hotel ma opłacony do polowy września, dojdzie dojazd ale zawsze to coś 0030/23520/41711 fax 0030/23520/41960
IP: 85.74.164.251
LES
Gość
Wyrazy współczucia dla okradzionych z kasy i marzeń przez biuro O(kraść) K(lienta) Services.Ja miałem szczęście bo wróciłem 31.07. ale "biuro" na tyle ma wszystkich w d...,że nie odbierają telefonów i prawdopodobnie nie dostanę od nich faktury.Jak mieć klienta w d...ie to do końca.Jeśli to prawda że otworzyli nową działalność pod inną nazwą i dalej będą rolować ludzi to znaczy że żyjemy na Dzikim Wschodzie.Wyłapać,Zamknąć lub Deportować na Sibir.
IP: 89.78.18.195
Daniel
Gość
Mnie tez oszukali koszt wycieczki 699 zl i padli
IP: 5.173.247.161
Gość
Gość
'greckie wakacje''to następca ''ok services'' nie dajcie sie nabrac na tanie wakacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 78.10.135.97
dooolusia
Gość
witajcie, dawno sie nie udzielalam z powodu emocji jakie mnie dopadly po wiadomosci o odwolanych wakacjach z ok services :( . Nie wiem za bardzo co teraz robic .. boje sie juz brac cos z jakiegos biura, ale w domu tez nie che zostac. strasznie mieszane uczucia ... nie spodziewalam sie ze bedzie to takie przygnebiajace
pozdrowienia dla wszystkich oszukanych ..
IP: 88.156.106.80
Użytkownik
Posty: 7
też mnie oszukali, ale wykupiłam sobie Bulgarie na 23 sierpnia z Marco travel, cóż poczać ;(((( dziś jechała bym z OK..
IP: 46.204.142.122
SteFun
Gość
Wydział do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie podejrzenia popełnienia oszustw przez przedstawicieli biura OK Services Travel.
Policjanci proszą osoby pokrzywdzone działalnością biura o składanie pisemnych zawiadomień o przestępstwie (wraz z załączoną dokumentacją potwierdzającą zawarcie umowy o usługę turystyczną) do najbliższej jednostki policji bądź Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej (43-300), ul. Rychlińskiego 17 lub bezpośrednio do Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała Północ (43-300), ul. Sobieskiego 9.
IP: 91.233.19.241
mar
Gość
Promocje na stronie Szaveltrawel,fajne ceny .Jedziemy z nimi już 6 raz.Biuro pewne chociaż luxusów nie ma.
IP: 83.29.164.229
wiola
Gość
Carro napisał
W niedzielę jadę do Paralii. Miałam jechać w ten dzień na Korfu, ale biuro ok services splajtowało. Rano ok. 8.00 weszłam na ich stronę i zobaczyłam komunikat, że 14.08. wyjazdy odwołane. Strasznie się wkurzyłam i zaniepokoiłam. Pobiegłam do biura pośrednika gdzie kupiłam wczasy i Pani ta pracująca zaczęła dzwonić po innych biurach z zapytaniem czy mają jakieś informacje na temat plajty. Wszyscy potwierdzali, że to będzie koniec i, że 4 lipca zarejestrowano nowe biuro GRECKIE WAKACJE i oczywiście wiadomo kogo to biuro jest.....więc OSZUSTWO.
Udało mi się znaleźć nowe wczasy, bo chciałam gdzieś pojechać i oczywiście by było tanio.
Trafiła się Paralia, którą dobrze znam i jak tam wpadnę to narobię takiego szumu, że wszystkim klapki spadną. Pewnie tam już działa nowe biuro greckie wakacje, a może i ok services też, bo kiedyś było biuro tramp travel, działające w Bielsku, obecnie działające w Paralii. Wiem, że nic nie zdziałam, ale przynajmniej wykrzyczę się i już.
Z ok byłam już 3 razy...i szkoda, że po tamtorocznym incydencie z Aquamaris jakaś żarówka mi się nie zapaliła.
Użytkowniczka tego portalu o nicku "awm" wszystkich przestrzegała, ale wiadomo....Polak mądry po szkodzie....
Szkoda....bo czekamy cały rok na te wakacje.


Zgadza się Greckie Wakacje już mają swoich turystów w Paralii i to częściowo w tych samych hotelach co miało Ok Services Travel np. hotel Rainbov.
Ja z rodzinką też byłam w Paralii z Ok Services Travel i niestety skrócono nam pobyt o 3 dni i musieliśmy wcześniej wrócić do kraju, po ogłoszeniu przez biuro upadłości rezydentki nas po prostu olały brzydko mówiąc, czekaliśmy na jakieś informacje do końca, jedna nie pokazała się wcale druga twierdziła, że są bez pracy. Okazało się, że są rezydentkami już w biurze podróży Greckie Wakacje z którego to biura dzień przed ogłoszeniem upadłości przez Ok Services przyjechali turyści do hotelu Rainbov i do hotelu obok.
IP: 83.16.106.26
lea
Gość
witam czy ktoś z was był z tęczną w parali lub w korinos,lub z zuwaysem w albani,bardzo proszę o opinie.dziękuję lea
IP: 94.78.160.25
Aneta
Gość
Byłam z Zu ways dwa razy w Albanii
2012 - Duress
2013- Vlora
Wakacje jak najbardziej udane czekam na ofertę 2014
IP: 84.10.123.14
lea
Gość
cześc Anetko proszę opisz bardziej szczegółowo bo obawiam się trochę albani że brudno ale chciałabym zobaczyc ten kraj,góry albani wyglądaly pieknie gdy patrzyłam na nie z korfu,a w jakich hotelach bylaś,pozdrawiam
IP: 94.78.160.25
Aneta
Gość
W Duress byłam w hotelu IBIZA super hotel zaraz przy plaży właściwie to dwa kroki, obok hotelu AS w którym jest możliwość korzystania z basenu. W pobliżu hotelu dużo knajpek sklepów itp.
We Vlore byłam w ALIKO też bardzo fajny hotel , do plaży już trochę dalej jest kilka fajnych na jedną z plaż zjeżdża się windą nazywa się kompleks liro , ja chodziłam na plażę Veroni .W pobliżu hotelu dwie knajpki i dwa sklepy oczywiście w centrum cała masa knajp dyskotek sklepów itp nocą jest tam bajecznie ale od hotelu ok 4km( taxi 3euro).
Albania jest piękna miejscowi są bardzo życzliwi i pomocni itp itd ogólnie same superlatywy , ale jest tam mnóstwo śmieci ogólnie bałagan ale widać że chcą coś z tym zrobić i starają się jak mogą .Jest tanio 1E = 140 LEK.
ZU weys ma naprawdę fajne oferty do ALbanii za te pieniądze super urlop.
Ja w zeszłym roku też jechałam do Duress z obawami a wróciłam oczarowana tym krajem .
Jak masz jakieś konkretne pytania to pisz chętnie odpowiem PZDR
IP: 84.10.123.14
lea
Gość
dzięki Anetko za odpowiedz,proszę napisz jakie były opinie o hotelu as czy czysto,czy smaczne jedzenie,jaka plaża,czy duress jest ładnym miastem,czy znasz jakies opinie o hotelu olympia(chyba mogłam przekręcic nazwę) w vlorze i które z tych miast polecasz na urlop,ja już myślę o wakacjach na przyszły rok w listopadzie muszę się na coś zdecydowac proszę o odpowiedz pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
Aneta
Gość
Witaj Lea
Duress miasto bardzo ładne z centrum łatwo można zorganizować samemu wycieczkę ja byłam tak pociągiem w Tiranie i na górze Dajti super sprawa. Plaże szerokie i piaszczyste ,piasek koloru brudnego złota . Hotel AS jest na samej plaży praktycznie wychodząc z niego jesteś już na plaży . Ja byłam w Ibizie ten sam właściciel co ASA więc mogliśmy korzystać z całej infrastruktury za darmo, AS ma basen oraz leżaki darmowe na plaży. Jest to hotel 5-cio* obsługa na wysokim poziomie wszyscy bardzo mili i uprzejmi , kelnerzy bardzo przystojni ;) ,pokoje sprzątane codziennie ,wymiana ręczników codziennie, pościel zmiana w połowie turnusu
Jedzenie bardzo dobre typowo ichniejsze mnie smakowało ale niektórym nie wokół hotelu czysto.
Vlora plaże kamieniste ale woda błękitna w centrum vlory jest plaża piaszczysta ale jest tam syf . Byłam w hotelu Aliko ,czysto i bardzo ładny. z restauracji ,która jest na samej górze rozpościera się niesamowity widok na całą okolicę .Jedzenie bardzo dobre typowo już europejskie . Do centrum daleko ok4-5km i już nie tak łatwo o zorganizowanie sobie samodzielnej wycieczki . Leżaki na plaży płatne , wszystkie plaże prywatne i dlatego są płatne . Życie wieczorne w centrum, co prawda w okolicy hotelu są dwie knajpki ale to wszystko tak że cisza spokój. Nie wiem czego oczekujesz na wakacjach ale jak pierwszy raz na Albanię to wybierz Duress chociaż mnie we Vlore również się bardzo podobało.
Pytałaś o Olimpie z tego co wiem to biuro zrezygnowało z tego hotelu bo pierwsze dwa turnusy narzekały na jedzenie itp i podobno właściciel jakiś nie tego .
Nie wiem co jeszcze napisać pytaj .
Napisz mi mejla to wyślę zdjęcia z hotelu AS I okolicy Pozdrawiam
IP: 84.10.123.14
lea
Gość
Anetko bardzo dziękuję za odpowiedz,na wakacjach chcę miec piękną przyrodę,ciepłe czyste morze i zdala od tłumów nie zależy mi na luksusie ale by w przyzwoitych warunkach i za niewielkie pieniądze spędzic urlop,wkrótce zasypię Cię pytaniami pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
mundi
Gość
PYTANIE DO ANETY .JAKIE TEMPERATURY PANUJĄ NA POCZĄTKU LIPCA .SZCZEGÓLNIE INTERESUJE MNIE TEM. MORZA ORAZ CENY W KNAJPACH.DOBRY OBIAD LUB KOLACJA.
IP: 83.29.104.184

Strona: « < ... 83 84 85 86 87 88 >

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij