» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 > »

Autor Treść
Carro
Gość
Oj kumpela była w Panosie, pięknie tam jest. Super...........hotel, basen. Wróciła cała happy...i we wrześniu chce znowu do Grecji, ale tym razem na Riwierę.
IP: 178.212.41.20
zuzka
Gość
Hej :) kto wybiera się 29.07 do olimpic beach
IP: 94.78.169.159
irena
Gość
ja się wybieram 27.07 :) z Katowic jedziemy
IP: 193.46.181.225
Użytkownik
Posty: 4
Witaj kama wróciłam z Blue Lagoon w środę i jestem mile rozczarowana pokoje sprzątane ręczniki i pościel wymieniana no i donoszony papier toaletowy, Nie wiem czemu ludzie pisali że to ruina bardzo przyzwoity hotel za tą cenę. Miejscowość bardzo przyjemna dużo sklepików polecam Pity Koło wypożyczalni 2 euro i idzie się najeść miła restałracja na głównym skrzyżowaniu. Najtańszy sklep jest w acharawi półgodziny promenadą albo główną drogą ok 40 droga prowadzi od głównego wejścia do hotelu. Jak jakieś pytania to śmiało piszcie. jak zdjęcia to wystarczy przesłać meila to wyśle. Naprawdę porządny hotel
IP: 83.238.235.136
Monika
Gość
Hej
Czy wybiera się ktośc do Nei Pori na początku sierpnia?
IP: 91.189.74.114
arko
Gość
aniula, napisz jak wyglądają plaże w Rodzie, bo cytowane opinie są niezbyt pochlebne.
IP: 83.29.240.58
greg35
Gość
ajsza6 napisał
hej, czy ktoś wrócił z Parali z hotelu Kostis. Proszę o info o warunkach w hotelu w szczególności o aneks kuchenny. Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam

Aneks skromniutki tylko 1 garnek z pokrywką i jedno pokrętło na dwa palniki.
Jeżeli zależy Ci na aneksie to polecam John & Eve (byłem w zeszłym roku).
Ale Kostis poza aneksem ok klima sprawna i w cenie, sejf w pokoju, wifi
IP: 195.72.148.212
gość
Gość
Witam wszystkich, właśnie wróciliśmy z żoną z Grecji gdzie pojechaliśmy z OK Services.
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na początku tylko było nerwowo w autokarze bo kierowcy nie egzekwowali by siadać tak jak było na listach, więc każdy siadał gdzie chciał, a ostatni mieli najgorzej bo nie umieli już usiąść rodziną razem. Ale ostatecznie pilot Przemek jakoś tak to ogarnął, że wszyscy siedzieli w miarę ze sobą, tylko to przesiadanie były nieprzyjemne. Podczas podróży Pilot się starał i dużo nam opowiadał o krajach przez które przejeżdżaliśmy (czasami za dużo ;) ) ale mi się podobało. Po przyjeździe na miejsce otrzymaliśmy kwaterę w Olimpic Beach. Mieliśmy wykupioną opcje apartamenty Free2Go czyli wybór miejsca miał się dokonać dopiero na miejscu losowo. Przydzielili nam bardzo ładny apartament Anastasia, nie wiem jak inne, być może są gorsze, ale nasz był bez zarzutu, przede wszystkim czysto i blisko do plaży. Wyposażenie aneksu kuchennego bardzo skromne, ale żeby zrobić sobie śniadanie i prosty obiad wystarczy. Rezydentka Karolina miła i rzeczowa, ale nie mieliśmy wiele do czynienia bo wszystko było ok, więc jedynie przydzieliła pokoje i poprowadziła spotkanie organizacyjne. Raz do niej zadzwoniłem w sprawie lekarza i mi pomogła. A przewodniczka Ewa z którą jeździliśmy na wycieczki fakultatywne - rewelacyjna. Niezmordowanie i bardzo ciekawie opowiadała o miejscach w których byliśmy. W restauracjach pomagała wszystkim w tłumaczeniu menu, na statku tańczyła razem z nami, była bardzo energiczna, zabawna i dobrze zorganizowana i z wielką wiedzą historyczną którą umiała w bardzo przystępny sposób przekazać.
Jedzenie w hotelu rainbow takie sobie, choć to opinia na podstawie jednego dania które spróbowaliśmy, a resztę jedliśmy na mieście (wykupiliśmy wycieczkę bez wyżywienia). Powrót do domu opóźniony o 5 godzin z powodu granicy serbskiej na której poprzednia grupa czekała 6 godzin, więc my musieliśmy na nich poczekać bo ich autokary miały nas odwieźć. Co prawda musieliśmy się już z apartamentów wyprowadzić, ale zawsze lepiej poczekać w grecji na plaży niż na granicy.
Sama miejscowość bardzo turystyczna, nastawiona na polaków, w większości sklepów i restauracji prędzej można się dogadać po polsku niż po angielsku. Czystość plaży taka sobie, mogłaby być lepsza. Pobujać na materacu się można, ale w okularach i z rurką nie ma co pływać bo ledwo swoje ręce widać pod wodą.
Wiadomo, że na miejscu wycieczki fakultatywne można kupić taniej, nikt nie będzie nic organizował za Was za darmo. Jak sobie zorganizujecie sami będziecie mieli trochę taniej. Ale myśmy byli tak zachwyceni przewodniczką i zżyliśmy się z grupą, że woleliśmy wykupywać wycieczki u rezydenta.
Nie twierdze, że negatywne opinie są nieprawdziwe, być może zdarzają się im wpadki i w sytuacjach nieprzewidzianych są problemy. Jednak na naszej wycieczce wszystko było w porządku i poza paroma wyjątkami, zdecydowana większość naszej grupy też była zadowolona z wycieczki. Prawie nie pojechaliśmy na nią po przeczytaniu opinii o biurze, cieszę się, że się nimi w końcu nie przejęliśmy bo mieliśmy udane wczasy.
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego wypoczynku
IP: 89.74.69.77
Użytkownik
Posty: 4
Witam zwiedziłam dużo wysp greckich i na każdej praktycznie tak samo wyjątek Rodos plaże są małe y często zalewane wodą . W Rodzie kawałek jest piaszczystej suchej przy knajpkach ale myśmy chodzili trochę dalej na skały tam było mokro ale za to dużo cienia a jak sie jedzie z dziećmi to ważne.
IP: 83.238.235.136
bozenaa62
Gość
Mam pytanie do tych osób, które wróciły z Acharavi. Czy aby wypożyczyć kłada należy mieć prawo jazdy?
IP: 87.205.177.209
lea
Gość
witam oczywiście że trzeba miec prawo jazdy by wypożyczyc kłada a na motor odpowiedniej kategorii,można targowac się o cenę czy wydłużyc czas zwrotu kłada,warto wypożyczyc bo można dojechac w piękne zakątki ,nie radzę wlewac dużo paliwa naraz bo mogą je spuścic gdy pozostawi się kłada albo nie wyjeździc bo nie pali to dużo a stacji benzynowych jest sporo, drogi dobrze oznaczone ,dobrze tez upewnic się jaki jest poziom oleju nim weżmie się kłada z wypożyczalni by nie było niemiłej niespodzianki,pozdrawiam
IP: 94.78.160.25
Użytkownik
Posty: 4
Witam, wczoraj wróciłam z chłopakiem z Grecji- Paralia z ok Services. naszą relacje znajdziecie pod tym linkiem http://podrozni24.pl/2013/07/25/relacja-z-naszego-pobytu-w-grecji-paralii-z-bp-ok-services-czesc-1/ zapraszamy
IP: 83.7.106.109
Użytkownik
Posty: 4
2 część relacji z pobytu w Paralii z OK Services znajdziecie tutaj http://podrozni24.pl/2013/07/26/relacja-z-naszego-pobytu-w-grecji-paralii-z-bp-ok-services-czesc-2/ Mamy nadzieję, że informacje przez nas podane przydadzą sie osobom jadącym po raz 1 do Paralii z tym biurem. My jesteśmy zadowoleni
IP: 83.10.78.71
bozenaa62
Gość
Dzięki Lea za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie (może nie ostatnie :D ): Czy na plaży w Acharavi są prysznice ze słodka wodą ?
IP: 77.253.242.215
inka
Gość
Witam! Chciałam zapytać o wyposażenie aneksu kuchennego w apartamentach Panos w Acharawii. Wybieram się z rodziną już na początku sierpnia. Jeszcze chcę zapytać czy w łazience jest suszarka do włosów?
IP: 83.10.9.48
lea
Gość
witam zazdroszczę tym co mają wyjazd na korfu przed sobą,wcześniej opisywałam już plażę w Acharavi,jest piękna w przeciwieństwie do tej w Rodzie (najbrzydsza plaża jaką widziałam) i są prysznice,dużo miejsca i piękne widoki.
Mieszkałam w starszym budynku w Panosie i miałam b słabo wyposażony aneks,radzę wziąśc czajnik bo nim kuchenka się rozgrzeje by zagotowac wodę to mija wiecznośc i strasznie nagrzeje pomieszczenie,nie miałam też deski do krojenia,były 3 garnki i parę kubków i talerzy,suszarki do włosow nie ma ale też nie wiem do czego Ci potrzebna,wyjdziesz na balkon i w parę min masz suche włosy,daj na luz .Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
Użytkownik
Posty: 18
Dlaczego w Rodzie niby jest taka brzydka? Kiedy tam był(a/e)ś? Wcale nie jest źle! Godne polecenia i bardzo przyjemne... ech
IP: 89.71.212.98
lea
Gość
wtam,jestem kobietą,byłam w czerwcu tego roku na plaży w Rodzie,mała,klepisko,mi się nie podobała ale jak widac różne są gusta i każdy ma prawo do własnej oceny,
w Panosie na wyposażeniu aneksu kuchennego nie ma ścierek,myjek,i płynu do naczyń,spacerują mrówki.pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
wiolina
Gość
Witam, czy wybiera się ktoś na Olimpic Beach do hotelu Rainbow 11 sierpnia z Katowic?
IP: 83.16.106.26
LES
Gość
właśnie wróciłem z Nei Pori z Dionisosa jeśli macie pytania to odpowiem (przypominajcie kierowcom o tankowaniu bo nam brakło paliwa w drodze powrotnej-nieprawdopodobne ,a jednak :)
IP: 89.78.18.195
tulisa
Gość
wybiera się ktoś do Paralii 21 sierpnia?
IP: 91.219.112.66
Monika
Gość
LES za 5 dni ruszamy do Dionisosa jakieś rady? czy faktycznie się często chmurzy(takie opinie słyszałam) jakie ogólnie ceny w Nei Pori np. winogron nektarynek? czy jest jakiś bazar niedaleko z owocami? Da się w w aneksie kuchennym ugotować np. garnuszek makaronu:)? ile jechaliście do Grecji? zarzuciłam pytaniami ale przed wyjazdem zawsze się warto dowiedzieć od "doświadczonych" już turystów:)
IP: 89.75.178.109
joa
Gość
Nektarynki kupisz za ok 1 euro w sklepie,ale u rolników którzy z samochodów sprzedają (wieczorkiem przy promenadzie)możesz kupic np 3 kg za 2 euro :) na targu tez taniej,oliwki na targu ok 3 euro za kg.ale targ jest tylko w piątki,melon ok 50 eurocentów za szt,pomidory od 0,6 do 1,2 euro za kg.piwo w sklepie od 0,7 ,w tawernie 3 euro,chleb 0,7 e ,kolacja w tawernie ok 6-8 euro od osoby,gyros w picie 2-2,5 euro.soki litrowe ok 1,5 euro,napoje na bazie sokówod 0,6 e. W Dionisosie aneks bardzo skromny,maleńka płytka,ale makaron ugotujesz :) 9 lipca do Grecji jechalismy 27 godzin,ale to do Parali,potem jeszcze rozwoziliśmy turystów do apart i hoteli ,tak ze w Nei Pori byliśmy po 29 godzinach. Chmurzy się ale jest i tak gorąco więc chmurki w niczym ie przeszkadzaja
IP: 83.22.126.188
Magda
Gość
tulisa napisał
wybiera się ktoś do Paralii 21 sierpnia?


Tak :) ja jade :)
IP: 87.99.45.226
kama
Gość
do ARKO, jeżeli chodzi o plaże to w Rodzie każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od tego w którą stronę pójdzie się. Jest plaża żwirowa, kamienista i piaszczysta z mokrym piachem (idzie się w przeciwną stronę do Acharavi). Mimo szczytu seozonu bylam zaskoczona iż na plaży (piaszczysta) było tak mało ludzi. Ale w cale mi to nie przeszkadzało :-) cisza spokój ciepła woda dużo słońca i udane udane :-) Jedynie co mi przeszkadzało to zimna woda.... pod prysznicem w Blue LAgoon :-( ale po interwencjach była dogrzewana. Ok Services trochę oszukało nas z wycieczkami fakultatywnymi .... ale to już inna bajka i będę z nimi się ścierać.
Podziekowania dla kierowców za bezpieczną jazdę :-) podróż trwała łącznie z promem 43 godziny :-( niestety mieliśmy pecha na granicy...Reasumując wakacje należa do udanych
Pozdrwiam
IP: 31.0.110.83

Strona: « < ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij