» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Witam mam pytanie gdzie najtaniej wykupić rejs do błękitnych jaskiń na korfu, :P
IP: 77.253.243.86
eluska60
Gość
aniaR napisał
Kasia ja kupiłam właśnie taką ofertę , ale byłam w OB. to nie od nas zależy tylko gdzie im miejsce zostaje wolne tam kwaterują , , ale napewno będziesz zadowolona . bo ja sobie tą ofertę chwalę , jesli trafisz do OB to nie martw się jest tam również naprawdę wiele lokali nocnych a i z dyskoteką też widzaiałam zaraz na początku promenady patrząc od strony Parali świetny lokalik . .bardzo dużo osób z OB chodziło spacerkiem bez problemu do parali i przy porcie jest duża fajna dyskoteka :) a jak już nogi odmówią posłuszeństwa to taxi z Parali obok dyskoteki do OB za wszystkich pasażerów kosztuje 4 euro, warto jechac grupą bo wychodzi wtedy taniej niż bilet autobusowy od osoby . też kożystałam z taxi bo dzieci czasem miały dośc chodzenia :D i podwiezie ciebie pod sam hotelik, ;)
jak byś miała jakieś pytania to pisz ,
IP: 79.186.182.207
eluska60
Gość
Bardzo proszę o kontakt osoby które mają namiary na biuro olipios travel w Paralii. Wybieram się tam w tym roku i chciałabym bardzo skorzystać z ich wycieczek lub obejrzeć ich stronę lub może mają jakiś adres internetowy.
Proszę o kontakt 606342322
Pozdrawiam
Elżbieta
IP: 79.186.182.207
lea
Gość
:P witam,w rodzie i w acharavi jest wiele biur podróży i jeśli choć trochę zna się angielski to można się bez problemu dogadać z grekami,wycieczka wykupiona u rezdentki jest o 16 e od osoby droższa niż kupiona w biurze na mieście.warto wybrać się do stolicy i pobliskiego sidari,dla mnie najpiękniejszym miastem jakie widziałam na korfu jest paeokastritsa ,nie będę nawet starać się opisać piękna jej wybrzeża i koloru wody to trzeba zobaczyć ,można samemu dojechać do paeokastristy(dla mnie było wielką przyjemnością jazda na kładzie) i w porcie wykupić wycieczkę po morzu,lub kąpać się na jednej z jej cudnych plaż.jeśli ktoś ma małe dzieci to polecam plażę pomiędzy acharavi a kassiopi tą z molem,dość duża sam piaseczek woda cieplusieńka i daleko w morzu po kosteczki,z porad praktycznych to koniecznie trzeba wziąść coś na komary są ich całe roje, odstraszacz do kontaktu gwarantuje spokojną noc,niestety czas na wczasach minoł zbyt szybko i żal było wracać do polski,droga powrotna trwała 33 godz,w porcie w grecji czekał na nas autokar nieco lepszy z wyglądu niż ten którym jechaliśmy na korfu i również wygodny z bardzo miłą 3 kierowców jechali spokojnie i bezpiecznie dowieźli nas do domu.pobyt zaliczam do bardzo udanych,jeśli chodzi o ocenę biura podróży ok s. to nie mam większych zastrzeżeń,mogli by bardziej popracować nad zbieraniem i tasowaniem podróżnych bo przedłużanie czasu podróży przez czakanie na inny autokar gdy podróż trwa tyle godzin jest denerwująca.przepływ informacji z biura dla kierowców też pozostawia dużo do życzenia np:liczba pasażerów wracających do polski niezgodna ze stanem faktycznym,lub niepotrzebna jazda do tych gdzie nikt nie wysiadał ,pozdrawiam panią rezdentkę Anię(widziałam ją tylko w dniu przyjazdu) której opieka nad nami ograniczyła się do wywieszenia kartki z godz naszego wyjazdu mogła choć napisać na niej do widzenia skoro nie zamierzała nas więcej oglądać,
moja ocena : kierowcy i pilot 5,autokar 4,apartamenty 4,rezdentka 2,ogólna organizacja 4,na tyle negatywnych opini jakie się naczytałam o ok s to moja jest pozytywna ale osoby które wylądowały w blu lagun będą domagać się odszkodowania od biura za złe warunki zakwaterowania i niedotrzymanie oferty katalogowej.wyspa jest piękna i warta trudu podróży
man nadzieję że mój opis wczasów komuś się przyda i ułatwi pobyt pozdrawiam lea
IP: 94.78.160.25
joa
Gość
do Kwak :) jak wrócisz,napisz proszę jak hotel: czy np.są ręczniki w pokojach?,mam nadzieję że balkony we wszystkich pokojach?jak z netem czy jakieś hasło trzeba?no i czy warto w tawernie hotelowej ,czy innej się stołować?no i jeszcze jak droga ? przez bułgarię czy macedonię jechaliście? ile podróż trwała? i czy w powrotnej drodze przy wolnocłowym na granicy się zatrzymaliście-mąż chce zapasy ouzo zrobić ;) przesyłam gorące pozdrowienia! tydzień do wyjazdu mi został :) :) :)
IP: 83.29.236.241
andzia
Gość
Kwak, jeśli możesz to napisz proszę jak wygląda tył hotelu Dionizos. My wyjeżdżamy 29.07. Nie wykupiliśmy pokoju z widokiem na morze, mąż straszy mnie, że możemy wylądować w pokoju nad śmietnikiem :) A dla wszystkich zainteresowanych polecam wirtualny spacer po Nei Pori i okolicach: www.pizzacaprice.gr/nu941omicroniota-pi972rhoomicroniota-360-tour.html (strzałka w prawo pod obrazkiem i kierować sie wpierw na Neos Panteleimon Castle, potem w lewo na Platamonas i znów w lewo na Neoi Pori.
A tu adres strony hotelu Dionizos: www.dionisos-hotel.gr
IP: 89.74.134.73
kwak
Gość
Witam
Wróciłem wczoraj z Nei Pori (podróż powrotna do Polskiej granicy trwała szybko bo 24:30h, do Grecji jechaliśmy aż 32h :/). W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na bezcłowce. Jechaliśmy przez Macedonie. Autobus nowoczesny z 2011r setra, 3 kierowców na zmianę. Pokoje w hotelu Dionissos sprzątane codziennie, ręczniki i pościel zmieniane co 3 dni. Balkony są we wszystkich pokojach.

Sieć w hotelu jest zabezpieczona hasłem proszę się zapytać rezydentki o hasło (hasło to Dionisos lub podobnie).
Tak wygląda aneks kuchenny:
fotosik.pl/pokaz_obrazek/70b592ac437dabbe.html
Czy warto dopłacać do pokoju z widokiem na morze ocencie sami:
fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f53c339508ba559.html
p.s Na dole w pokojach z widokiem na morze są tawerny więc jest wieczorem głośno.
Z tyłu hotelu jest ok nie ma śmietnika ( placyk i budynki gospodarcze).
Stołowałem się po części w Tawernie hotelowej jak ktoś lubi mięsko to polecam mix grill za 8,5e . Z wycieczek to polecam meteora, thesaloniki i wyspę skiathos, reszta czyli olimp, błota nie polecam. Wycieczka do Aten się nie odbyła (za mało chętnych bo droga 55e/os). Najtańszy sklep to ABC jakieś 200m od hotelu. Polecam kupić sobie piwko na plaży za 4e i kawę frape za 3 i możecie leżeć na plaży pod parasolkami ile chcecie.
Koło cerkwi jest wypożyczalnia quadów/buggy/rowerów/ i samochodów.
Plaża dużo lepsza niż olimpic beatch. Jedyny minus miejscowości nei pori to brak bankomatu ( trzeba jechać do pobliskiej miejscowości albo przejśc plaża ok 1h.
IP: 217.70.56.179
joa
Gość
Kwak wielkie dzięki za bardzo szczegółową odpowiedź :)
IP: 83.4.246.190
kwak
Gość
Nei Pori to najlepsza z trzech miejscowości (Paralia , Olimpic Beatch, Nei Pori) wg mojej oceny i znajomych których tam poznałem(duża i szeroka plaża, odległość do niej). Zresztą zobaczycie sami jak będą Was na miejscu rozwozić po hotelach. W tym roku pojechałbym też na Korfu jednak wybieramy się do znajomych do Włoch i niestety nie będę miał już urlopu.
IP: 217.70.56.179
Monika
Gość
Ogromne dzieki za fotki i informacje, właśnie takich konkretnych wypowiedzi potrzeba na tym forum:) Jeszcze raz dzięki
IP: 91.189.74.114
Monika
Gość
a czy jedzie ktos do Dionisosa na początku sierpnia?
IP: 91.189.74.114
dooolusia
Gość
kwak - niech Bóg Cię błogosławi za te wszystkie informacje :P ja mam wykupiony pokoj z widokiem na morze - podoba mi się widok przedstawiony na Twoim zdjęciu :) jak z tym aneksem ? mówisz warto się zaopatrzyć w grzałkę ? A talerze, sztućce są dostępne ?
IP: 88.156.106.80
kwak
Gość
Jak przyjechałem były tylko szklanki sztućce i talerze. Po interwencji u rezydentki pani Ewy zakupiono na drugi dzień garnki bo ich nie było. Warto się zaopatrzyć w grzałkę wodę na kawę ugotujesz w 4 minuty a na tym aneksie to 20min (co pewien czas się sam wyłącza). Jeżeli ktoś miał wykupioną opcję z wyżywieniem nie posiadał aneksu. Na TV są dwa programy Polskie tele5 i polonia.
IP: 217.70.56.179
Monika
Gość
A jak było w trakcie pobytu z opadami deszczu ? bliskość Olimpu nie miała wpływu na zachmurzenie?
IP: 89.75.178.109
kwak
Gość
W ciągu 10 dniowego pobytu raz padał deszcz 30 min, pogoda w nocy to 20-24 st, tyle to w Polsce w dzień w tym czasie nie było.
Olimp jest przeważnie zawsze za chmurami, przez niego szybciej zachodzi słońce. W czerwcu jest tylko 4-5 dni deszczowych, w lipcu mniej.
IP: 217.70.56.179
Magda
Gość
Czy wybiera się ktoś do Parali Apartamenty Morfeas 21 sierpnia?;))
IP: 87.99.45.226
makary68
Gość
Właśnie wróciliśmy z Olimpic Beach nocowaliśmy w hotelu Rainbow. Nasze wrażenia: Jak na wczasy za 1270 zł to przyznać trzeba, że było w porządku. Jedzenie trochę monotonne ale dało się przeżyć. Pokoje przyzwoite, darmowa i działająca klimatyzacja. Trochę gorzej ze sprzątaniem, raz na 10 dni pobytu wymieniona pościel, ręczniki tak mniej więcej co 3 dni. Bardzo sympatyczny personel. Hotel usytuowany w spokojniejszej części miejscowości, blisko plaży. My byliśmy zadowoleni. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku :D
IP: 78.8.109.42
mex
Gość
makary68 napisał
Właśnie wróciliśmy z Olimpic Beach nocowaliśmy w hotelu Rainbow. Nasze wrażenia: Jak na wczasy za 1270 zł to przyznać trzeba, że było w porządku. Jedzenie trochę monotonne ale dało się przeżyć. Pokoje przyzwoite, darmowa i działająca klimatyzacja. Trochę gorzej ze sprzątaniem, raz na 10 dni pobytu wymieniona pościel, ręczniki tak mniej więcej co 3 dni. Bardzo sympatyczny personel. Hotel usytuowany w spokojniejszej części miejscowości, blisko plaży. My byliśmy zadowoleni. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku :D


DObrze czytać że wszystko ok bo wybieramy sie za miesiąc w to miejsce. A jak daleko jest do Paralii? Spacerowaliście może w tym kierunku?
IP: 93.105.212.50
makary68
Gość
Byliśmy w Parali raz. Spacerkiem wzdłuż plaży (deptakiem) jakieś pół godziny około 3 km. Udanego wypoczynku :D
IP: 78.8.7.205
kama
Gość
Witam,
czy ktoś już wrócił z Korfu Roda hotel Blue Lagoon?
Najbardziej interesuje mnie plaża. Czy jest daleko? Czy jest piaszczysta? Będę wdzięczna za wszelkie informację.
IP: 31.0.180.74
booboo
Gość
makary68 napisał
Właśnie wróciliśmy z Olimpic Beach nocowaliśmy w hotelu Rainbow. Nasze wrażenia: Jak na wczasy za 1270 zł to przyznać trzeba, że było w porządku. Jedzenie trochę monotonne ale dało się przeżyć. Pokoje przyzwoite, darmowa i działająca klimatyzacja. Trochę gorzej ze sprzątaniem, raz na 10 dni pobytu wymieniona pościel, ręczniki tak mniej więcej co 3 dni. Bardzo sympatyczny personel. Hotel usytuowany w spokojniejszej części miejscowości, blisko plaży. My byliśmy zadowoleni. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku :D


Czy możesz napisać w jakich godzinach wydawane były posiłki ^^?
IP: 89.76.186.80
makary68
Gość
Śniadania w formie bufetu od ósmej do dziewiątej a obiadokolacje od osiemnastej do dziewiętnastej. Śniadania całkiem przyzwoite,obiady średnie. Pozdrawiam.
IP: 78.8.246.226
ajsza6
Gość
hej, czy ktoś wrócił z Parali z hotelu Kostis. Proszę o info o warunkach w hotelu w szczególności o aneks kuchenny. Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam
IP: 85.198.250.9
Carro
Gość
Hej, jedzie ktoś do blue lagoon - Korfu, Roda.
IP: 178.212.41.20
kpachulski@vp.pl
Gość
15.07 do panosa
IP: 77.89.69.127

Strona: « < ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij