» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 82 83 84 85 86 87 88 > »

Autor Treść
tulisa
Gość
Jeśli się wycofam stracę 50% kwoty
IP: 91.219.112.66
wkurzona
Gość
ale gdzie sie wycofałaś ???? jak oni nei odbierają a ni nic. ty miałaś jechać 21?
IP: 46.205.4.214
wkurzona
Gość
bo ja też 21 i nie wiem co mam robić ;((((((((((((
IP: 46.205.4.214
tulisa
Gość
jeszcze nie wycofałam, do nich nie ma żadnego kontaktu,jedynie mail :((
IP: 91.219.112.66
Carro
Gość
Wydrukowałam sobie zgłoszenie szkody z ich ubezpieczenia EUROPA i tam będę żądać zwrotu gotówki.
IP: 178.212.41.1
wkurzona
Gość
ale nas urządzili
IP: 46.205.4.214
wkurzona
Gość
Wypowiadał sie teraz na RMF fm facet który miał jechać 31 sierpnia że on też dostał smsa że mu odwołują, i że jezeli mu sie uda co kolwiek odzyskać to do 60% kwoty w okresie 2 lat.
IP: 46.205.4.214
awm
Gość
Witaj Carro , pamiętasz naszą dyskusję sprzed kilku miesięcy? Współczuję , choć wiesz ,że starałam się ostrzec przed ludźmi , których teraz sama nazwałaś "świniami". Teraz trzeba uświadamiać , kto stoi za "Greckimi Wakacjami ". To niedopuszczalne , żeby ciągle ci sami ludzie mogli w majestacie prawa oszukiwać ludzi.
IP: 77.254.23.172
Carro
Gość
Wiem, wiem.....rozmawiałam z ich iubezpieczycielem jeszcze nic nie wiedzą.....ale jak biuro ogłosi upadłość trzeba działać.
AWM wiem, że pisałam co pisałam, ale skoro byłam zadowolona to nie mogłam inaczej pisać.....dobrze, że zareagowałam szybko...
IP: 178.212.41.1
debil
Gość
w PIT wyszukiwarka członkow ich znajduje ale zobaczyc o nich info sie nie da tak jak reszty :/ czyli zostali z bazy usunięci... niech ich szlag
IP: 83.238.168.186
wkurzona
Gość
to podjeliście jakieś kroki ? najgorsze jest to trzymnie w niepewności, gdyby zgłosili niewypłacalność można już działać a teraz tylko czekanie ...
IP: 46.205.4.214
Carro
Gość
U mojego pośrednika powiedziano mi, że nie ma na co czekać....że na bank ogłoszą upadłość....
IP: 178.212.41.1
Użytkownik
Posty: 7
https://www.facebook.com/okejowooszukani kolega załozył stronke na fb dzeki czemu bedzie nam łatwiej sie znaleść i porozumieć, kiedy zaczniemy walczyć z tymi oszustami
IP: 46.205.4.214
Remle
Gość
Rok temu Aquamaris, czyli spółka córka (czy jakoś tak), a teraz OK. Chamstwo, cynizm itd...

Jak to jest możliwe, że takie osoby dalej mogą działać w branży. Przecież jak padło Aqua to już kilka miesięcy wcześniej założyli nowego biura (już nie pamiętam nazwy).

Z Aq. byliśmy 2 razy (Tassos i Olympiaki Akti) i udało się nam rok temu wrócić 3 tygodnie przed likwidacją biura.

Wydwało się, że OK jest... OK. Współczuję wszystkim, którzy się przejechali na cwaniakach. Nie odpuście im i wyduście co do grosza, rozgłaszajcie wszem i wobec jak się od tych cwaniaków nazywają nowe BP.
IP: 83.242.70.4
miętki
Gość
witam wszystkich ja po raz pierwszy zmieniłem bp i pojechałem do Włoch. dzisiaj wracając z bp tęcza usłyszałem w radio o upadłości ok services. w w ubiegłym roku byłem na korfu jak upadał aamaris. współczuje tym co zapłacili, wakacje w domu.pozdrawiam
IP: 77.253.163.27
Użytkownik
Posty: 4
ja byłam z nimi w Paralii w lipcu- wszystko było ok także udało mi się. nauczka nigdy więcej podejrzanych biur podróży...
IP: 83.22.78.192
gosc
Gość
Kurde szkoda byliśmy z nimi dwa razy w Chorwacji i Bułgarii fakt ze wycieczki mieli tanie coś obie panie właścicielki Katarzyny kombinowały!!! Teraz zapewne otworzą inne biuro pod nazwą Wczasy z Grecją coś mi się tak obiło o uszy.
IP: 87.205.137.176
Użytkownik
Posty: 4
podobno to ich nowe biuro http://www.greckiewakacje.pl/
IP: 83.22.78.192
Stefun
Gość
I jeszcze odnośnie greckiewakacje.pl : http://m.onet.pl/biznes/prasa,hgmtm
IP: 37.108.213.202
Tom
Gość
Przekręt widać i to wielki a mi wakacje i pieniądze przepadły
IP: 78.8.231.12
oza
Gość
Fajnie i tanio można pojechać z Szavel Travel.Mają duże promocje.Jedziemy z nimi 8 raz.Na ich stronie wszystkie informacje.
IP: 83.29.167.238
Carro
Gość
W niedzielę jadę do Paralii. Miałam jechać w ten dzień na Korfu, ale biuro ok services splajtowało. Rano ok. 8.00 weszłam na ich stronę i zobaczyłam komunikat, że 14.08. wyjazdy odwołane. Strasznie się wkurzyłam i zaniepokoiłam. Pobiegłam do biura pośrednika gdzie kupiłam wczasy i Pani ta pracująca zaczęła dzwonić po innych biurach z zapytaniem czy mają jakieś informacje na temat plajty. Wszyscy potwierdzali, że to będzie koniec i, że 4 lipca zarejestrowano nowe biuro GRECKIE WAKACJE i oczywiście wiadomo kogo to biuro jest.....więc OSZUSTWO.
Udało mi się znaleźć nowe wczasy, bo chciałam gdzieś pojechać i oczywiście by było tanio.
Trafiła się Paralia, którą dobrze znam i jak tam wpadnę to narobię takiego szumu, że wszystkim klapki spadną. Pewnie tam już działa nowe biuro greckie wakacje, a może i ok services też, bo kiedyś było biuro tramp travel, działające w Bielsku, obecnie działające w Paralii. Wiem, że nic nie zdziałam, ale przynajmniej wykrzyczę się i już.
Z ok byłam już 3 razy...i szkoda, że po tamtorocznym incydencie z Aquamaris jakaś żarówka mi się nie zapaliła.
Użytkowniczka tego portalu o nicku "awm" wszystkich przestrzegała, ale wiadomo....Polak mądry po szkodzie....
Szkoda....bo czekamy cały rok na te wakacje.
IP: 109.243.177.182
mietki
Gość
do caro. pisaliśmy w ubiegłym roku na temat ok services ale to już przeszłość natomiast ktoś polecił mi biuro tęcza i po raz pierwszy pojechałem.po powrocie polecam gdyż nie drogo, posiłki nie da się przejeść , hotel spoko woda rewelacja dla rodzin z dziećmi gdyż oddzielenie falochronu powoduje płytką i spokojną wodę.miasteczko spokojne o godzinie 1 w nocy zamiera 0 dyskotek. oj zapomniałem napisać że byłem we Włoszech miasto san maure 20 km. od Rimini w hotelu conti. pozdrawiam i życzę spokojnych wakacji
IP: 77.253.163.27
Użytkownik
Posty: 72
Carro napisał
W niedzielę jadę do Paralii. Miałam jechać w ten dzień na Korfu, ale biuro ok services splajtowało. Rano ok. 8.00 weszłam na ich stronę i zobaczyłam komunikat, że 14.08. wyjazdy odwołane. Strasznie się wkurzyłam i zaniepokoiłam. Pobiegłam do biura pośrednika gdzie kupiłam wczasy i Pani ta pracująca zaczęła dzwonić po innych biurach z zapytaniem czy mają jakieś informacje na temat plajty. Wszyscy potwierdzali, że to będzie koniec i, że 4 lipca zarejestrowano nowe biuro GRECKIE WAKACJE i oczywiście wiadomo kogo to biuro jest.....więc OSZUSTWO.
Udało mi się znaleźć nowe wczasy, bo chciałam gdzieś pojechać i oczywiście by było tanio.
Trafiła się Paralia, którą dobrze znam i jak tam wpadnę to narobię takiego szumu, że wszystkim klapki spadną. Pewnie tam już działa nowe biuro greckie wakacje, a może i ok services też, bo kiedyś było biuro tramp travel, działające w Bielsku, obecnie działające w Paralii. Wiem, że nic nie zdziałam, ale przynajmniej wykrzyczę się i już.
Z ok byłam już 3 razy...i szkoda, że po tamtorocznym incydencie z Aquamaris jakaś żarówka mi się nie zapaliła.
Użytkowniczka tego portalu o nicku "awm" wszystkich przestrzegała, ale wiadomo....Polak mądry po szkodzie....
Szkoda....bo czekamy cały rok na te wakacje.


A można wiedzieć z jakiego biura jedziesz teraz do Paralii?
IP: 89.230.73.195
Carro
Gość
Biuro podróży Śląsk
IP: 188.33.80.30

Strona: « < ... 82 83 84 85 86 87 88 > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij