» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Colindria Mare Sisi Kreta

Colindria Mare Sisi Kreta

Strona: 1 2 3 > »

Autor Treść
Artez
Gość
Ludzie wystrzegajcie się Hotelu Colindria Mare w Sisi na Krecie!W ofercie mamy 4 gwiazdki i all inclusive tu nie ma nawet 1!!Jedzenie jak zwierząt okropnie przetwarzane przez kilka dni,brak napoii,brak lodu,kawa to chyba jakaś zbożowa,z owoców mieliśmy aż arbuza i melona i zaczynające gnić pomarańcze,Wprowadzane są coraz to nowsze restrykcje.Zamiast alkoholu mamy jedynie bimber miejscowy poprzelewany z plastików do butelek, tak,że smak ginu ,wódki ,czy whisky ma smak bimbru i jeszcze rezydentka nam każe uśmiechać się do obsługi twierdząc,że wtedy grecy będą mili dla nas.PORAŻKA NA CAŁEJ LINII dla firmy aquamaris.Wystrzegajcie se tego nawet kosztem straty pieniążków. TRAGEDIA
P.S Oczywiście brak internetu!
IP: 83.235.176.20
Jaras
Gość
Dokładnie. potwierdzam powyzsza wiadomosc. z gwiazdek to gora 1, zadnego certyfikatu nic nie posiadaja. zwykly pensjonat. poprzednia nazwa sun village ale upadl hotel. na sniadania caly czas ta sama konserwa ser i jajka w roznej postaci (obrzydliwosc) do picia tylko napoj owocowy i woda. co do owocow to arbuz melon i pomarancze, raz dali brzoskiwnie z puszki.. z alkohooli to tylko piwo (chlam najtansze z tamtego lidla) oraz wlasnej produkcji bimber. pokoje miażdząco odbiegaja od tych co na zdjeciach. pelno robakow pajakow slimakow itp. Rezydent wogole nic nie robi. nie zwraca uwagi na prosby oraz uwagi. prawdziwa plaza okolo 6 km od hotelu. w basenie woda nie zmieniana. reczniki wymieniaja raz na tydzien.
wogole nie polecam a wrecz przeciwnie odradzam. szkoda kasy i czasu. jedynie pogoda nadrabia. pozdrawiam
IP: 178.235.221.82
gość
Gość
a ja ptwierdzam 2 powyższe wiadomosci...byłem przekonałem sie na własnej skórze...z reszta komentarze o aquamaris i innych hotelach mówią same za siebie...
IP: 83.22.184.140
Brife
Gość
Również podpisuję się pod opiniami użytkowników, osobiście tego doświadczyłem ponieważ miałem niemiłą przyjemność tam gościć niedawno.
Jestem bardzo niezadowolony podobnie jak większa połowa turystów, oczywiście byli i zadowoleni, ale jeśli ktoś dostanie kilka razy dziennie piwo za 32centy to może na nim zrobić wrażenie fakt!
Odradzam to biuro zresztą proszę zobaczyć jaki mają kapitał zakładowy to wiele tłumaczy!
Nieodpowiedzialni oszuści, a Colindria Mare nie posiada nawet jednej gwiazdki ponieważ wszystkie mu zabrano!!!
IP: 62.141.251.198
aki
Gość
potwierdzamy powyzsze opinie, biuro aquamaris nie potrafi chyba wybierac hoteli do swoich ofert organizacjia wakacji na kiepskim poziomie, na szczescie slonce i morze sa all inclusive gratis, hotel colindria mare rzeczywiscie bezgwiazdek, ale od pocztaku, 1h spoznienie pani na lotnisku i wydawanie potwierdzen rezerwacji z godzinnym opoznieniem na ostatnia chwile, transfer dla nas akurat ok ale wiele osob potwierdzało wielogodzinneoczekiwanie na lotniskach na dolot kolejnych ludzi i dopiero wowczas przewoz do hotelu- dla ludzi z malymi dziecmi to juz koszmar, powszechnie stosowane zamieszanie z przewozem Warszawa = Katowice trasfery pomieszane, hotel zaniedbany, nieprzystosowany do sezonu i przyjecia turystow , pokoje zaniedbane od widac paru lat, klimatyzacje cieknace i niesprawne, w niektorych pokojach temperatury siegaly 40 st C gdzie przebywaly male dzieci, ogolnie i powszechnie zgłaszane rekamacje, widac jakies po łebkach i na szybko naprawy pseudo eksperta pana od klimatyzacji nic oczywiscie ni pomagały a co gorsza po wizycie było najczesciej gorzej, jedzenie jak pisano wyżej papka przerabiana z paru dni 1 dzien ziemniaki całe 2 dzien ziemniaki w polowkach w sosie 3 dzien juz widac spieczone te same ziemniaki dodatkowo polane jakims serem roztopionym, rozgotowane jedzenie wybór prawie żaden, najcześciej brak masła brak jedzenia dla osób które przychodziły później, uboga dieta z niewielu produktów,niewiele tam było greckiej kuchni, chyba że w stołówkach socjalnych, infrastruktura w hotelu dla turystów zaniedbana, stare lezaki, parasole, pseudo bar przy basenie z wiecznei zniecheconym barmanem i lekko smierdzacym otoczeniem takze ogolnie nie ma co polecic , uciekajcie od wycieczek z biurem Aquamaris, nie dajcie sie zmamic kłamliwym informacjom o ilości gwaizdek, lepiej zapłacić parę zł wiecej i odpoczac oraz spedzić miło czas w hotelu bo to istotne w całym odpoczynku, a no i strzelcie w łeb swojego agenta który Wam poleci taką ofertę...pzdr i do zob w świecie lepszych opinii
IP: 83.27.88.89
Tourist
Gość
Ludzie bez przesady !!!!! Wykupujecie wycieczki za 1700 zł na Kretę w sezonie wysokim i wymagacie wiem jakiego standardu ?! Ja pokój miałem czysty jak z obrazka w internecie, żadnych robaków, jedynie z jedzenia mięso był słabe, mały wybór, ale za to warzywa były świeże i bardzo dobre. W barze piwo dobre nie podrabiane bo w puszkach i do 23.00, można było pić do oporu, basen duży. Dla osób zmanierowanych polecam w tej samej miejscowości Sissi hotel Kalimeria Kriti, który kosztuje powyżej 5000 PLN za 7 dni - jaka cena taka jakość
IP: 83.15.153.234
Niedawno oszukana
Gość
podpisuje sie pod przedmówcami rekami i nogami:
Najgorzej z jedzenem, zaledwie letnie, miesa -wybór prawie żaden, jeśli ryz to tylko , frytek wcale-cos na ich wzór ale dużo grubsze, wilgotne i posklejane. zowoców tylko arbuz , co 2 dzień pomarańcza. Przy pool barze napaje podawane w plastikach!!Jeden z kelnerów lód podawał rękami( na szczęscie już na naszym turnusie(sierpień 2011) wrocił do domu). Mięso śmierdziało, po kilku dniach co 2 czlowiek wchodzący wąchał wszystko co miał na łyżce. Ogólnie porażka, chodziliśmy głodni.Ciasta nie było w ogóle, lody podaane do plastikowych kubków przez kelnera z baru przy basenie.Napoje to najtańsze gazowane ze sklepu typu "Biedronka". Jedzenie kilkakrotnie przetwarzane, najpierw luzem , potem sałatka , w kolejnym dniu z tego zupa. (ta sama zupa przez 3 dni-zmieniały sie tyko dodatki-choc i tak najcieplejsza ze wszystkich serwowanych dań!).
Tam nie ma żadnego hotelu-zadnego!!!!!
Tylko i wyłacznie Bungalowy, brak ciepłej wody po zmroku, karaluchy!!!, zagrzybiałe wanny i umywalki, szczotka zółta jakby wojne pamiętała, drzwi do noworymentowanych domków jak od chlewa.
Na budynko pod napisem zamalowano 3 gwiazki, 4 tam nigdy nie było!!, a teraz nie ma ani jednej zabrano im je a gwiazdki zamalowano.
Pool bar to stara zardzewiała altanka z działki.
No tak poza tym wszystko ok;)
Nigdy więcej na wakacje z aquamaris.!!!!!!
IP: 77.223.234.135
mroz
Gość
Wróciliśmy wczoraj...Przed wyjazdem czytaliśmy opinie i były straszne. Jako, że wycieczka była juz opłacona nie mieliśmy wyboru. Hotel, to rzeżnia. Pajęczyny, ręczniki wymienione po 9! dniach po kilkukrotnej interwencji. Od razu były brudne i z jakimiś brazowymi plamami. Jedzenie zimne i monotonne. Kilka razy nawet nie wiedziałem co jadłem. Na szczeście w okolicznych knajpach jedzenie dobre i w przystępnych cenach, ale nie po to bierze sie All in.
Ichnie alko, to bimber ale da sie przełknać w drinkach z ichnim spritem. Cola-nie do wypicia. Po naszych protestach została wymieniona woda w basenie. Jeżeli ktos dostanie pokój na dole, to niech się upiera, że w biurze podr zaznaczył , że chce na piętrze. Nam udało się zamienić po jedniodniowej walce. Mieliśmy widok na morze, Malię nocą i wspaniały zachód słońca. polecam pokoje 300-naście. Te były czyste i wspomniany widok troche złagodził naszą irytację.
Ogólnie , to nie polecam, ale można ten hotel potraktować jako bazę wypadową i zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać... Kreta piekna. Wycieczki róbcie sobie sami a nie bierzcie z Aquamizernis. Samochód najtaniej do pozyczenia w Malia Cars w Sisi.
Podsumowując. Po naszym proteście z kazdym dniem zmiany na lepsze. Piekna pogoda, dobra baza wylotowa, po kilku dniach można sie przyzwyczaić. Miłego wypoczynku.
IP: 89.76.12.7
****
Gość
witam wszystkich!!!!ja także postanowiłam włączyć się do rozmowy.Odradzam wszystkim ten hotel a już napewno nie za taką cene.Jedzenie okropne,brak jakiejkolwiek animacji-i faktycznie jeśli człowiek sobie czegoś tam nie zorganizuje-to nie ma co robić.Do plaży piacszczystej daleko,bar otwarty dopiero o 11(czyli leżąć od rana na leżaku można po prostu uschnąć w takim upale).Basem wydaje się duży tylko na zdjęciu....pokoje bardzo przeciętne,zimna woda pod prysznicem a wymiany ręcznika nie mogłam się doprosić!!!!!
IP: 83.21.50.51
Bogu
Gość
No co racja to racja, nawet piekny okaz karalucha mi sie trafil (foto wyszlo eleganckie). Gdyby nie zajebista ekipa troche bym sie podk..ł. Pozdro dla wszystkich 10-24.08 bogu
IP: 83.10.134.205
Wolbrom
Gość
Bogu co ty pierdolisz !? Po waszym wyjeździe jest FULL WYPAS 4+ gwiazdki, bar otwarty od 8:00 d0 4:00 można powiedzieć 24h na dobe, walimy polską gorzałe :D. Cola, fanta, sprite, PIWO HEINEKEN do bólu WSZYSTKO ORGINAŁY !!!
Pozdro od ekipy z Wolbromia .
Pozdrów Kopare


P.S. JOKE :D Wszystko po staremu.
IP: 94.70.86.114
Gela I TOMEK
Gość
Bogu Masz racje z tą EKIPĄ. Szło by zwariować gdyby nie to że ludzie byli spoko.Ale o KARALUCHU nie słyszałam za to o MYSZY PŁYWAJĄCEJ W BASENIE TAK! :) Hotel nie godny polecenia! stanowczo!
"Wolbrom"- już się przestraszyłam że naprawdę coś sie zmieniło po naszym wyjeździe:)
Czytałam gdzieś na innym forum że będzie składny pozew przeciwko AQUAMARIS
IP: 213.146.48.227
T.G
Gość
Ja też nie jestem zbyt zadowolona ,szkoda kasy. Pozdrawiam Małe bliźniaczki z rodziną ,Asię , Maćka z Gabrysiem. Olę z Marcinem,Nikusia z rodzicami,Agnieszkę z Rysiem,Ewe z Markiem,Agnieszkę z Rysiem,Ogrodnika z Helgą:)) i resztę towarzystwa z którym mile spędzałam czas. BOGUU.
IP: 83.23.54.101
Dawid M
Gość
A ja Was też wszystkich pozdrawiam. 17.08-24.08 :) Gdyby nie ekipa i pogoda to by było kiepsko. Aquamaris to banda złodziei. Gdyby nie interwencje to ekipa co jeszcze została by dalej jechała na arbuzie.
IP: 87.205.210.112
Aja
Gość
Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami. Nie polecam, wręcz ODRADZAM. Zarówno hotel, jak i biuro podróży AQUAMARIS. PORAŻKA.
IP: 62.29.165.226
Agaciorka
Gość
Widze ze sporo znajomych na forum :) Ludzie jeżeli wybieracie sie na Krete do hotelu Colindia Mare to wszystko powyżej to szczera prawda. Jeżeli nie lubicie wyrzucac pieniedzy w błoto darujcie sobie ten hotel i tym bardziej Aquamaris. ja ze swojej strony mogę dodac tylko że 4 gwiazdki to jakies jedno wielkie nieporozumienie. Ten hotel nie zasługuje nawet na miano motelu nie wspomniajac juz o przyznaniu chociaż jednej gwiazdki. Jedzenie TRAGEDIA, pokoje TRAGEDIA, odległość do plaży piaszczystej TRAGEDIA, wyposażenie TRAGEDIA wszytsko co wiąże się z tym hotelem to jedna wielka TRAGEDIA. Na szczescie ekipa byla super co zrekompensowało wszytkie braki. Pozdrownienia dla całej ekipy 17-24. 08.2011 gdyby nie Wy to wypad okazałby sie jedna wielka tragedia jak Colindria Mare i Aquamaris
IP: 195.136.30.46
Adusiek
Gość
Drodzy Państwo,jesli się wybieracie na wakacje.........wszedzie tylko nie do Colindria Mare na Krecie!!!.........Samo wyjscie z autokaru bylo wielkim zaskoczeniem.Maly osrodek,prawie pustkowie.......o 4 obiecanych gwiazdkach juz nie wspomne....mozna je sobie ewentualnie namalowac.Plaża przed ośrodkiem nie nadawała się do kąpieli,dużo głazów a na piaszczystą napewno dalej niż 450m.Pokoje na pierwszy rzut oka zadbane,jednakze recznikow swiezych nie moglam sie doprosic przez kilka dni.Brak cieplej wody pod prysznicem,Z balkonu widok naprawde malowniczy....sterta gruzu i jakies "gospodarstwo".Basen na zdjeciu prezentowal sie naprawde okazale i bylo rozczarowanie...niewielki basen w ktorym nie bylo za bardzo jak sie wyszalec.Bar otwarty od 11(korzystajac z urokow slonca od 9 mozna bylo uschnac z pragnienia).Zamykany o 23 i nie bylo mowy o tym,by barman zostal 5 minut dluzej.Porazka totalna.!!!Jedzenie okropne,czesto to co podawane bylo dzis-przetwarzane bylo kilka dni pozniej za pomoca jakis tajemniczych sosow i nie tylko:)Wina biura Aquamaris tylko i wylacznie a cena nie adekwantna do caloksztaltu wycieczki...nie polecam.Na szczescie swietna ekipa...czas zlecial
IP: 79.184.169.21
Bogu
Gość
Dzięki za pozdrowionka :D blizniaczki po powrocie nie mogly zaczaic, ze juz w domu i rano szykowaly sie na basen :).
P.S. to co, za rok do Colindria NightMARE ? :D:D:P
IP: 83.10.194.181
Adusiek
Gość
Tak tak,za rok może być spotkanie na Krecie ekipy...ale nie Colindria Mare.........!!!!!!!!!haha
IP: 83.21.124.224
Adusiek
Gość
nie przełknełabym tego arbuzika i sosika;P
IP: 83.21.124.224
serek
Gość
siema pozdrawiam wszystkich którzy zawitali razem ze mną w dniach 17;08.2011 na tydzien lub dwa do tej czeczeni baraku obamy colindria mare pozdrawiam także ekipe boga i kamila wiecie że musmy jebac tych cweli z aquamaris za tą plaże to bym ich zajebał to kamieniołomy i skały a nie plaża złamałem ręke miałem operacje w heraklionie i ze szpitala wracałem taksówką zapłaciłem 60euro a miałem wrócic karetką rezydent miał wyjebane na mnie jak się mam dostac do malia na zmiane opatrunku do szpitala i znowu koszty co z tego że ubezpieczalnia ma mi oddac ale ile czasu upłynie i żeby nie było jaszczurki zapierdalały w moim apartamencie po suficie jedną zatłukłem ale pokój był ok zmieniony po pirwszej nocce bo w poprzednim klima nie działała i łysy powiedział do helgi dawaj pokój dobry bo codziennie będe ci truł a mamy dwa tygodnie i wymiękła w koncu ale ja nie o tym to wina tego jebanego biura lepiej żeby padło na twarz i nie będą w chuja ludzi robic to są kórwy i cwele zawsze i wszędzie aquamaris w dupe je**ny będzie pozdrawiam pa
IP: 109.110.208.2
Adusiek
Gość
no Serek pojechałeś po bandzie:)
IP: 83.21.78.198
Tourist
Gość
faktycznie,gdyby nie interwencja w sprawie jedzenia......reszta ekipy jechałaby na arbuzie drugi tydzień;)
IP: 83.21.78.198
Nikus z Rodzicami
Gość
Dzięki za pozdrowienia :-) Nikoś po powrocie też rzucał hasłem: "Mama, idziemy do hotelu". Myślę, że bardziej chodziło mu o "kolegę" z baru niz o sam hotel :-) Pozdrowienia dla Małych Bliźniaczek i reszty Ekipy z turnusu 10.08-24.08 :-)
IP: 85.219.177.212
T i Ola
Gość
Serek masz 100% racji ale czyżbyś zapomniał że Helga w ramach rekompensaty zrobiła nam kareoke :)) Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia ,Pozdrawiam Ciebie i łysego.
IP: 83.23.83.173

Strona: 1 2 3 > »

Forum turystyczne » Grecja » Colindria Mare Sisi Kreta

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij