» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... > »

Autor Treść
Olaaa
Gość
Olka;dd napisał
Ej ludzieee. Szukam osób które jadą, do Grecji - Paralii z kolonią z kopalni "JAS-MOS" od 5 sierpnia do 20...
No bo jakoś się złożyło, że jadę tam i raczej nikogo nie będę znała :( i głupio taak... więc wole teraz już z kimś się zgadać czy coś ;DD

No hej ja jadę i też raczej nie bd nikogo znałaa ;(
IP: 87.239.74.74
Użytkownik
Posty: 4
No Z Olimpic Beach do Parali podobno to niedaleko więc mi to nie robi problemu.Ja jade z 2 kumplami z czego jeden z dziewczyna.Podaj jakieś namiary to pogadamy więcej;)
IP: 89.174.61.162
mareal
Gość
noo w koncu sie ktos odezwal, już myślałam że stare roczniki pojadą bo z młodych nikt się tu nie odzywał :) Ja jade z chłopakiem. Do zobaczenia w autokarze :D
IP: 85.198.204.165
pocahontas
Gość
czesc. znacie opinie o biurze Rego Bis ? jade z tego biura 23 sierpnia do Olimpic :) może ktoś z forumowiczów też się wybiera w tym terminie ? :) pozdrawiam :)
IP: 83.30.139.44
Fiona
Gość
Do zobaczenia :)

Ewusia napisał
Fiona napisał
Czy macie jakies rady dotyczace wakacji w Olimpic beach? ile kosztuje jedzenie? na ktore wycieczki warto jechac? etc. P.S.Czy ktoś wybiera się z Antałkiem 4 sierpnia do Olimpic Beach?

Razem z mężem wybieramy sie w tym samym terminie i tym samym biurem. Zakwaterowani będziemy w apartamentach Girnis. Pewnie spotkamy sie w autokarze. Pozdrawiamy Ewa i Damian
IP: 89.79.32.174
Fiona
Gość
Juz niedlugo :) ...mam nadzieje ze bedzie fajnie! do zobaczenia

sysu napisał
Fiona napisał
Czy macie jakies rady dotyczace wakacji w Olimpic beach? ile kosztuje jedzenie? na ktore wycieczki warto jechac? etc. P.S.Czy ktoś wybiera się z Antałkiem 4 sierpnia do Olimpic Beach?


Cześć, jadę z chłopakiem do Olimpic Beach do GIRNIS 4.sierpnia i też szukam opiń na ten temat, pozdrawiam
IP: 89.79.32.174
paciak
Gość
pocahontas napisał
czesc. znacie opinie o biurze Rego Bis ? jade z tego biura 23 sierpnia do Olimpic :) może ktoś z forumowiczów też się wybiera w tym terminie ? :) pozdrawiam :)

Opinii na temat tego biura to nie znam, ale też jadę w tym terminie ze znajomymi jedzie nas 5 osób to jak coś możemy się jakoś zgadać;) A z jakiego miasta wyruszasz i z kim jedziesz?
IP: 87.206.95.72
doncia
Gość
ja jadę do olimpic 14 sierpnia :)
IP: 81.210.70.79
Katiela
Gość
doncia napisał
a jedzie ktoś może do olimpic 14.09?? ja jade do apartamentów sofia, może ktoś też się tam wybiera??


Jade z moim chłopakiem 14 września do apartamentu Giotis.Jedziemy z ok services.Pozdrawiam
IP: 83.27.218.142
doncia
Gość
Katiela napisał
doncia napisał
a jedzie ktoś może do olimpic 14.09?? ja jade do apartamentów sofia, może ktoś też się tam wybiera??


Jade z moim chłopakiem 14 września do apartamentu Giotis.Jedziemy z ok services.Pozdrawiam

ja też jade z chłopakiem :) i też z ok services z katowic :)
IP: 81.210.70.79
trelemorele
Gość
jutro ktoś rusza do OB?
IP: 87.205.153.151
Katiela
Gość
To fantastycznie my jedziemy z Wrocławia więc pewnie sie spotkamy w autokarze:)mój mail wiolaabc@gmail.com
Pozdrawiam

quote=doncia]
Katiela napisał
doncia napisał
a jedzie ktoś może do olimpic 14.09?? ja jade do apartamentów sofia, może ktoś też się tam wybiera??


Jade z moim chłopakiem 14 września do apartamentu Giotis.Jedziemy z ok services.Pozdrawiam

ja też jade z chłopakiem :) i też z ok services z katowic :)
IP: 83.27.218.142
machina1603
Gość
Czy w Olimpic Beach są JEŻOWCE??? Pytam, bo nie wiem czy zaopatrzyć się w buty do pływania.
i jak z tą wodą w tym roku?? Dużo osób mówi że woda czyściutka a tu ostatnio na forum że syf i glony. To jak??
IP: 78.8.128.140
Karla
Gość
Hej! Też się zastanawiam nad tymi opiniami o zasyfionym morzu, jakiś glonach i meduzach. Jak to z tym jest??? Jadę 08.09 z biurem ok service do olimpic beach do hotelu rainbow:) Miał ktoś okazję wypoczywac w tym miejscu??
IP: 83.19.74.210
monia
Gość
witam prosze o arde tych którzy już byli w OLIMPIC z jakim biurem najlepeiej jechac na wycieczki fakultatywne????????doradzcie!
IP: 86.63.66.105
pocahontas
Gość
Do Paciak :
My jedziemy w 6 osób z Tychów, a wy skąd? i jakie apartamenty ?
Pytanie do wszystkich, skoro w ofercie pisało ze przyjazd planowany jest na godzine 5 rano a zakwaterowanie w budynkach odbywa się od godziny 14.00 to znaczy ze czeka nas pare godzin czekania ?
IP: 83.21.170.76
Julia
Gość
ja bylam w tamtym roku we wrzesniu i zadnych jezowcow nie widzialam a meduze tylko raz po burzy, bo tam sa sietki rozlozone w morzu wiec w sumie nie ma opcji by ot tak jakis zwierz se przeplynol, tylko jak jest sztorm i fale sa wieksze to przez te siatki "przelatuja" i wtedy pare martwych meduzek mozna znalezc na plazy. Chyba ze cud naturalny sie stal przez rok i nagle tych zwierzow jest duzo w morzu przy brzegu.Glonów BRAK! Ogolnie plaza w Olimpic jest o niebo szersza niz w Paralii. Z wycieczek fakultatywnych polecam..Skiatos, Meteory. Olimp to jakas podpucha, wywioza cie na jakis pagorek i tyle.
IP: 217.197.68.147
Bożena
Gość
Witam!!
Czy ktoś był w Olimpic Beach w apartamentach Anna z Ok Servises ale tych 2+2 ?
Czy nie jest tam za ciasno? Jadę z 4 osobowa rodziną.
IP: 89.77.124.152
M.o.nik.a
Gość
A jedzie ktoś z was 4 września z biurem ok services?:) My z chłopakiem właśnie pakujemy się tego dnia w autokar i oczekujemy mega pięknej pogody :) Jedziemy do apartamentów anastasia.
IP: 213.158.199.209
machina1603
Gość
Oby ich tam nie było Julio. Jeśli ktoś właśnie wrócił z OB, to piszcie o jeżowcach. Jestem przewrażliwona bo 9lat temu tyle że w Leptokarii wbiło mi się to paskudztwo w stopę.
IP: 78.8.152.113
monia
Gość
piszcie ludzie jak jest w Olimpic jak tam morze plaża i meduzy!!!!!!
IP: 86.63.66.105
monia
Gość
halo!!!!!dajcie dobre rady tym którzy dopiero jada na wakacje!!!!
IP: 86.63.66.105
paciak
Gość
pocahontas napisał
Do Paciak :
My jedziemy w 6 osób z Tychów, a wy skąd? i jakie apartamenty ?

Szczerze mówiąc o apartamentach to nic nie wiem, na stronie wycieczki nie ma o tym mowy. A my wyruszamy z Lublina także dużo słońca życzę;)
IP: 87.206.95.72
Paula88126
Gość
Do dwido ^^ moj nr gg 2376343
IP: 217.97.215.29
Użytkownik
Posty: 1
Hej ;) jedzie ktoś w terminie 13.08-24.08 z Antałka ;)
proszę się przyznać ;)
IP: 89.174.125.139

Strona: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij