» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Autor Treść
Słoneczko : ))
Gość
Zamierzam wraz z mym lubym wyjechać na wczasy do Leptokarii w październiku. Co polecają Ci co byli: (wyżywienie) All Inclusive, śniadania i obiadokolacje czy bez wyżywienia? To nasze pierwsze wspólne wakacje, samodzielnie wybieranie i nie chcemy spalić już na samym początku :P Nie chcemy by się okazało po przyjeździe, że cena jaką zapłaciliśmy nie jest adekwatna do jakości jedzenia i lepiej by było stołować sie na "mieście".

Jak dokładnie wygląda sprawa wycieczek fakultatywnych: taniej jest wykupić już w biurze podróży przy kupnie wczasów czy na miejscu, u rezydentów? Boimy się na miejscu gdyż słyszeliśmy wiele niemiły opinii nt rezydentów.

A jak z pieniędzmi i dokumentami? Nosić wszystko przy sobie, zostawić w sejfie w hotelu lub też w pokoju?
IP: 80.57.117.23
munka
Gość
Jadę do Paralii i będę mieszkać w apartamentach o nazwie " apartamenty** " ;] nieźle ;|
IP: 217.97.215.29
ewka:)
Gość
hej.jedzie ktos na wycieczkę autokarową do Paralii od 3 do 16 września z funclubem z poznania!!!!jakby co prosze pisac nr gg 9740592.
IP: 83.16.218.102
Użytkownik
Posty: 26
M.o.nika napisał
A jak to jest z tymi miejscami w autobusie?? W moim biurze podróży czyli ok services powiedzieli , że to zależy czy będę siedzieć ze swoim narzeczonym obok siebie bo o tym decyduje kierowca... ale to w końcu 32 h prawie więc jasne , że jak jadę z osobą mi bliską to chcę mieć obok niego miejsce a nie na końcu autokaru :D jak to u was było??

Buhahahhahahahah Kierowca to tylko decyduje w która strone jechac a nie gdzie kto ma siedziec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.6.32.151
M.o.nika
Gość
No właśnie dlatego zirytowały mnie słowa pani , która mi przekazała taką wiadomość :) . Ale już kilka razy się na niej zawiodła bo przy pierwszej wpłacie nie raczyła powiedzieć ,że potrzebne są paszporty a kiedy ją o to spytałam powiedziała "nie nie potrzeba" po czym na forum doczytałam się , że to jest pierwsza najważniejsza rzecz , kiedy w końcu wpłaciliśmy druga ratę już inna pani poinformowała nas o tym , że paszporty są potrzebne :D dlatego sądze , że tamta pani zbyt mało wiedziała o jakiejkolwiek wycieczce i jednym słowem wprowadziła nas w błąd widać nie tylko na temat paszportów .
IP: 213.158.196.109
Użytkownik
Posty: 26
natomiast w drodze powrotnej może się zdażyć że będziecie mieli ponumerowane fotele...tylko dopilnujcie abyscie byli w jednym autokarze bo teraz jak wracalam rozdzielono znajomych ktorzy przyjechali z rodzinami jednym autokarem i wracali co prawda ze swoimi rodzinami ale nie całą paczką jak przyjechali,pozdrawiam
IP: 83.6.16.8
Użytkownik
Posty: 26
munka napisał
Jadę do Paralii i będę mieszkać w apartamentach o nazwie " apartamenty** " ;] nieźle ;|

hahahhaha noo fakt nie źle.. tylko czy wiesz czego możesz się tam na miejscu spodziewac???
IP: 83.6.16.8
munka
Gość
300 m od morza, apartament z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem, w centrum Paralii ... same kokosy zapewniają ;] nie wiem jakie rozmieszczenie ma Paralia i czy centrum znajduje siś przy plaży, czy może gdzieś z dala niej, ale jeśli przy plaży to mogą nie kłamać z tym że blisko do plaży ;]
IP: 217.97.215.29
Gość
Gość
Mam pytanie dotyczące nawiązywania znajomosci:p poznaliście jakieś ciekawe osoby w Olimpic Beach albo Paralii?/
IP: 79.163.220.192
kasia_
Gość
ja sie wybieram z beaturem do grecji 2 września z lublina :)
IP: 188.33.97.38
ania
Gość
Do gościa
Ja poznałam zaraz w pierrwszym dniu spotkania z rezydentem osoby z Polski i tak już do końca trzymaliśmy się w grupie. Wspólnie spędzaliśmy czas na plaży, wieczorkiem przy frappe, wspólnie zwiedzaliśmy Paralię, chociaż mieszkaliśmy w Olimpic, więc było super. Polecam zapoznawanie się i spędzanie wakacji w większej grupie, przez co czas niemiłosiernie umyka a to jest wada. A poza tym poznała bardzo miłego Greka, i wcale nie żaden podrywacz, po prostu świetny młody facet i z Nim również spędziłam kilka dni (to On pokazał mi część Paralii, opowiadał o kulturze greckiej, jednym słowem przyjemne z pożytecznym. Ale zdarzają się również flirciarze i przez takich byłam też zaczepiana ale wystarczy obojętnie koło nich przejść i z głowy
Polecam zawieranie nowych znajomości
IP: 91.193.185.4
P.19
Gość
kasia_ napisał
ja sie wybieram z beaturem do grecji 2 września z lublina :)



oo to świetnie! z kim się wybierasz? ja z chłopakiem i mamy nadzieje poznać kogoś ciekawego, (wspólników dobrej zabawy) hehe ;)
IP: 212.182.98.57
D&K
Gość
Witam! Wybieramy sie początkiem września do Olimpic Beach i zatrzymujemy sie w hotelu Rainbow. Czy ktoś z was może był już w tym miejscu i może dac jakies przydatne wskazówki - co warto zwiedzic, gdzie można dobrze zjesc... takie podstawowe rzeczy. Bedziemy wdzięczni za informacje :) Pozdrawiamy
IP: 83.19.74.210
monia
Gość
wiadomosc dla D&K ale macie fajnie my wrócilismy 4 dni temu ( szkoda)koniecznie wybierzcce sie do paralii jest tam piekny ryneczek z fontanna, bardzo ładna cerkiew. w olimpiku najlepsze jedzenie naszym zdaniem jest u TEO lub w restauracji obok gdzie od 15 godziny pracuje polka. polecamy kalmary w cieście z frytkami cena 5 euro. no i sałatke grecka cena 4 do 5 euro.natomiast na deptaku wzdłuz plazy w str paralii na rogu koniecznie zjedzcie lody gałkowe rewelacja!!!! ogólnie to polecamy gyros, suvlaki i kalmary pycha i koniecznie kupcie owoce i warzywa od pary staruszków ktorzy sprzedaja je koło hotelu Platon na drodze do paralii stoja takim dostawczym autem wszystko po 1 ero.udanego pobytu zyczymy.
IP: 86.63.66.105
Grecia5
Gość
To ja do Mareal , nie wiem czy już wróciłaś z wczasów.Je :lol: :'( żeli tak ,to błagam skrobnij coś na temat pensjonatów typu Ermis,bo pisałaś ,że w takim masz zakwaterowanie.Ja jade 4.09 do "ermisow"i nie wiem co mnie czeka.Wole wiedzieć i przygotowac sie na ewentualności.P R O S Z Ę :D :|
IP: 93.105.250.28
D&K
Gość
Hej Monia! dziekujemy bardzo za informacje napewno beda nam bardzo przydatne. Mamy nadzieje ze ten pobyt bedzie niezapomniany:) a jak wyglada plaza i woda? pływaja jakies glony trawy itp... jak bys nam jeszcze mogla powidziec;] Pozdrawiamy :D
IP: 83.19.74.210
monia
Gość
do D&K woda jest czysta i cieplutka tylko po burzy było pare lonów na brzeu a przez cały pobyt widzelismy 3 meduzy zreszta wszedzie sa siatki na meduzy wiec nie maja szans na pływanie sobie od tak. jak staniecie na deptaku przodem do plazy to polecam plaże na prawo az do konca parasoli tam jest bardzo daleko płytko mozna fajnie sobie na materacu popływac. gdzie będziecie zakwaterowani?
IP: 86.63.66.105
kasia_
Gość
do P.19 Ja wybieram sie z dwoma koleżankami jedziemy we trzy :) Też liczymy na poznanie fajnych ludzi i dobrą zabawę Mam nadzieje że sporo młodych ludzi będzie jechać :)
IP: 94.254.182.83
tF_
Gość
Hej, jadę z OIS (oni chyba podkupują od innych biur wycieczki) 10 września a w zasadzie 11.09 w piatek o 00:30 z Krakau.

Powiedzcie mi jak ceny w OB w tym sezonie, gdzie zjeść dobrze i bez cen z kosmosu i ogólnie co polecacie ?
IP: 79.185.104.15
D&K
Gość
do Monia! Hej no to zapowiada sie ze bedzie bardzo fajnie :) zakwaterowanie mamy w olimpic beach w hotelu "rainbow". wiesz moze cos o tym hotelu?
IP: 83.19.74.210
asha
Gość
hej jedzie ktos moze z krakowa do olimpic 9 wrzesnia?
IP: 83.2.65.218
wczasowicz
Gość
M.o.nik.a napisał
A jedzie ktoś z was 4 września z biurem ok services?:) My z chłopakiem właśnie pakujemy się tego dnia w autokar i oczekujemy mega pięknej pogody :) Jedziemy do apartamentów anastasia.

my jedziemy we 2 z dziewczyna 4.09:) ale do apartamentow giotos:) skad jedziecie?? my wsiadamy w tychach:)
jakby co napisz gg# 2454191
IP: 83.142.124.165
Użytkownik
Posty: 4
Do Kasia_ pewnie ze jada młodzi ludzie;p ja sie wybieram z 2 kumplami 4 wrzesnia do olimpic beach xD daj jakies namiary ;)) pozdro
IP: 89.174.61.162
kasia
Gość
A ja mam takie pytanie do tych, którzy już buli w Olimpic:) czy w wodzie są jakieś glony czy jeżowce (wiem, że podobne pytanie już padło) ale zastanawiam się czy brać takie specjalne gumowe buty do wody :P bardzo proszę o odpowiedź :))
IP: 95.171.197.54
kasia_
Gość
do dawido to moje gg 7024619
IP: 94.254.246.166

Strona: « < ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij