» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Autor Treść
monia
Gość
do kasia_ nie musisz miec obuwia do wody jezowca nie było ani jednego a meduzy 3 tylko po burzy sie pojawily takze butow nie potzreba
IP: 86.63.66.105
kasia
Gość
dziękuję bardzo za odpowiedź :)
IP: 95.171.197.54
gosc
Gość
byl ktos moze na riwierze w drugiej polowie wrzesnia?? Jaka jest pogoda?? Jest jeszcze cieplo i mozna sie kapac i opalac na plazy??
IP: 81.210.70.79
gość
Gość
pogoda jest niestety zmienna ale i tak wraca się z opaloną skórą :)
IP: 83.27.28.125
Ppp.
Gość
Do podróżujących Beaturem Polska z Lublina,
Czy przyszło Wam jakiekolwiek potwierdzenie wycieczki?
Ja wyjeżdżam już w poniedziałek, facet w biurze powiedział, ze przyjdzie jeszcze e-mail z potwierdzeniem i całą resztą na klika dni przez wyjazdem. Oczywiście cisza do tej pory. Jak u Was?

Znam te wszystkie koszmarne opinie o Beaturze, chyba wlaśnie się zaczynają problemy a jeszcze nie ruszyliśmy na krok z Polski :?
IP: 212.182.98.57
M.oni.ka
Gość
My jedziemy 4.09 z Wrocławia :) apartamenty anastasia czekamy na telefon z biura ok services z potwierdzeniem stanowiska odjazdu autobusu. Nie straszcie tak tą pogodą mam nadzieję , że nie będzie brzydka do 16 września bo ja szykuje się na same ciepłe dni ;) pierwszy wyjazd za granicę nie może być brzydki
IP: 213.158.199.227
machina
Gość
właśnie wczoraj wróciłam z OB. Było super, ale to tylko za sprawą mnie i mojego chłopaka. NIE POLECAM BIURA - TRAMP TRAVEL, OK SERVICE, INTER HOLIDAYS, chociaż to jeden pies, tylko pod inną nazwą. Organizacja tragiczna, autokar rozłozył się w drodze powrotnej już po 0.5h jazdy i nikt nie raczył poinformować nas co się stało. (ruszyliśmy po 2h czekania w jakiś hangarach).
OB przesympatyczne, bardzo dobre jedzenie, mili ludzie. Plaża przyznam szcze ładna ale bardzo dużo glonów na brzegu.
Polecam Rejs na Skiathos oraz Rejs Piracki !!!
Co do kosztów najlepiej mieć koło 300euro /osobę. Wtedy nie liczyć każdego grosza.
Najtaniej jeśli chodzi o sklepy to Market SMILE.
Ceny nie są jakoś wygrówane
w sklepie:
0.5l Coca Cola 0.90E
0.5l wody 0.50E, a już za cały 6-pak tylko 1.5E
owoce bardzo tanie - za 1E kupicie już 1,5kg winogron.

w tawernach obiady oscylują od 5 do 10E, zależy ile i co :)
trzeba nadmienić że prawie zawsze na początku podają chleb, za który trzeba zapłacić, więc nie zdziwcie się jak rachunek przyjdzie ciutkę większy. Obsługa jest zawsze tak miła że nie wypada nie zostawić napiwku :)
Polecam Knajpę przy morzu Materka - czy coś takiego. Gości traktują bardzo dobrze.
A do piwa czy drinka stół Ci tak zastawią że nie potrzeba potem jeść kolacji :) i to wszystko od firmy :)
Leżak 3Euro ale w cenie masz zawsze drinka i zawsze to wygodniej.
Jeżowców nie ma, Meduz na 10 dni widziałam raptem dwie.
W razie pytań służę pomocą.
IP: 78.8.138.234
asha
Gość
Do machina:

Czy polecasz oprocz tej knajpy przy morzu jakies inne ciekawe godne uwagi miejsca na dobre jedzonko lub drina? Wyjezdzam za tydzien i warto byloby miec jakies wskazowki co do sprawdzonych restauracji, knajp czy imprezowni :) Bede wdzieczna za informacje.
IP: 83.2.65.218
monia
Gość
polecam knajpe u Teo na głownym deptaku a OB ma obrusy w zielono-żółta kratke.
IP: 83.22.52.54
munka
Gość
a ile kosztują fajki ??
IP: 217.97.215.29
machina
Gość
do Asha:
Sympatyczna jest również Cafe Perdono, czy coś takiego.
o dziwo jest tez pub Sonio, ślicznie urządzony, ale nigdy tam nikt wieczorem nie siedział-nie wiem dlaczego
A własnie koło 22.00 wszyscy sciągaja na głowną promenadę. Dla Greków pora obiadowa to północ :)
co do imprezowni, w OB tego nie znajdziesz. Jest ewentulanie zrobiony głośniejszy pub FILIPINIOO (jakoś tak) ale jeśli chcesz poszaleć to głowną promenadą, 0,5h z buta dojdziesz do Paralii, gdzie klubów jest mnóstwo. Odradzam dyskoteki dla nastolatków (nie wiem ile masz lat) typu Hoola Hoop, gdzie podbno średnia wieku to 14-15 i tabletki gwałtu są na porządku dzeinnym.
Kluby na poziomie to Gold, DaLux i Hamada - która jest w drodze z OB do Paralli. Wstep dla Pań jest za freee + drink gratis, Panowie płacą koło 6-8euro za wjazd.
ale trzeba sie liczyć równiez z kosztami drinków (6-10euro)

Jedzonko jest wszedzie dobre. Polecam White Rose (ona akurat nie leży przy plazy - tylko na rogu 2 głownych ulic sklepwoych w OB)
gdzie obsługa jest zarąbista. nigdy nie podali nam rachunki poki nie zaserwowali nam deseru oczywiście....na koszt firmy.
IP: 78.8.244.106
machina
Gość
do Munka:
Zależy co palisz, ja wziełam z Wroca Camele, jak się skończyly, najpierw kupowałam Davidoffy za 3,40E
ale szczerze, to bardziej oplaca się kupic L&M niebieskie (które kupowałam pod koniec pobytu)
kosztuja 2,40E a paczkowane są w Grecji po 25 sztuk !!!
IP: 78.8.244.106
machina
Gość
apropo wycieczek fakultatywnych - szukajcie greckich biur podróży, jest o niebo taniej.
a na Rejsie pirackim widziałam Delifiny!!!

ps. taka mała ciekawostka. Przyzwyczajcie się :) bo tam papierku toalet. po jakimkolwiek załatwieniu się nie wrzucamy do kibelka :) tylko do kosza.
W nadmorskich kurortach całej grecji sa podobno bardzo wąskie rury kanalizacyjne, a ewentualnie koszty awari ponosi niestety turysta, da sie przyzwyczaic, tylko codziennie wynoście woreczki :)

ps2. mała poprawka, 1,5l wody a nie0.5l jak wczesniej pisalam kosztuje 0.50E, ale podobno można tez pić z kranu.

Ale Wam zazdroszcze, BAwcie się dobrze, jakby co pytajcie.
IP: 78.8.244.106
Katiela
Gość
Witam,
Czy możesz tak mniej wiecej okreslic ile eura ze sobą zabrać na dwie osoby?Dodam, że jedziemy bez wyżywienia i planujemy dwie wycieczki fakultatywne.
Dziękuję i pozdrawiam




machina napisał
apropo wycieczek fakultatywnych - szukajcie greckich biur podróży, jest o niebo taniej.
a na Rejsie pirackim widziałam Delifiny!!!

ps. taka mała ciekawostka. Przyzwyczajcie się :) bo tam papierku toalet. po jakimkolwiek załatwieniu się nie wrzucamy do kibelka :) tylko do kosza.
W nadmorskich kurortach całej grecji sa podobno bardzo wąskie rury kanalizacyjne, a ewentualnie koszty awari ponosi niestety turysta, da sie przyzwyczaic, tylko codziennie wynoście woreczki :)

ps2. mała poprawka, 1,5l wody a nie0.5l jak wczesniej pisalam kosztuje 0.50E, ale podobno można tez pić z kranu.

Ale Wam zazdroszcze, BAwcie się dobrze, jakby co pytajcie.
IP: 83.27.232.233
Katiela
Gość
Witam z jakiego biura w Grecji wykupic wycieczki fakultattywne?
Dziekuję za info
gość napisał
150-200 euro w zupełności wystarcza na jedzenie, pamiątki, wycieczki i rozrywkę
IP: 83.27.232.233
tF_
Gość
ile kosztuje wycieczka fakultatywna do Aten z biura greckiego?
IP: 212.244.139.54
machina
Gość
do Katiela:
no ja z chłopakiem byułam na 10dni bez wyżywienia.
byliśmy na 2 wycieczkach fakultatywnych. i mieliśmy po 230euro, czy łącznie 460.
z tym że nie imprezowaliśmy bo nie chcieliśmy (chodzilismy na piwka i drinki do knajp.
Kupiliśmy pare pamiątek.
Ale z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że nast. razem wziełabym 300E.
wtedy spokojnie Ci starczy, nie zaciskając pasa w dwóch ostatnich dniach (my tak niestety mieliśmy)
150E?? ktoś naoisał - jakiś absurd, chyba na 5dni.
IP: 78.8.241.109
asha
Gość
Do machina :

Dzieki wielkie za cenne wskazowki! Pozdrawiam serdecznie i klaniam sie nisko

p.s. na pewno chce uniknac imprez z dzieciarnia w wieku 15/16 lat - mam 10 wiecej i podejrzewam, ze spokojniejsze wieczory przy winie lub na kolacji sa w moim typie :)
IP: 86.140.118.244
Katiela
Gość
Do machina:
Dziękuję za odpowiedz.Też mi się wydaje, że ok 300 euro powinniśmy zabrać.A czy nie orientujesz się czy można placic kartą w niektórych sklepach, sa tam kantory?A z jakiego biura wykupowałaś wycieczki fakultatywne i jakie sa ich ceny.
Pozdrawiam
IP: 83.27.203.64
slowik
Gość
do Ppp. ja dzis w nocy wrocilem z OB.bylem wlasnie z biurem Beatur i nie mam im nic do zarzucenia. nie wiem jakie opinie o nich slyszales/as. apropo Vouchera o ktorym piszesz to mi wyslali mniej wiecej 2-3 dni przed odjazdem. Od razu odradzam dyskoteke Omilos-strata pieniedzy i czasu.jakby ktos mial jakies pytania sluze pomoca
IP: 87.206.102.220
slowik
Gość
Katiela
ja ze znajomymi jezdzilismy z Tramp travel na fakultatywne a ceny to:
Saloniki, Olimp - 10 euro
Meteory - 15 euro
Ateny - 28 euro
IP: 87.206.102.220
Katiela
Gość
Słowik:
Dziękuję za informację.A gdzie znajduje się to biuro?Czy mówią tam po polsku i wycieczki są z tłumaczem?Pozdrawiam
IP: 83.27.243.196
paciak
Gość
Do Katiela:
Biuro to znajduje się niedaleko kościoła, a OB nie jest tak duże żeby nie udało Ci się znaleźć tego biura. Oczywiście organizują oni Polskie grupy wycieczkowe, gdzie są przewodnicy którzy bardzo fajnie opowiadają, aż miło posłuchać. A w biurze zależy jak trafisz, ja byłem na 3 wycieczkach i raz była polka, ale z innymi też nie było problemu żeby się dogadać.
IP: 87.206.95.72
Użytkownik
Posty: 2
czy ktoś był może na wycieczce objazdowej z Victoria Trawel z Rybnika, bo właśnie się wybieramy i nie wiemy czy wyżywienie wykupuje się obowiązkowo u nich czy można we własnym zakresie. Na razie zapłacilismy po 400 zł od osoby reszta na miejscu, dlatego pytam...
IP: 79.139.104.151
Użytkownik
Posty: 2
bardzo proszę o odpowiedz, bo wyjazd się zbliża a my nie wiemy czego sie spodziewac
IP: 79.139.104.151

Strona: « < ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij