» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Autor Treść
gosc
Gość
Ja byłam w sierpniu w OB z biura podrózy VICTORIA TRAWEL z Rybnika i było suuupppeeerrrrrr polecam !!!!! woda cieplutka i czysciutka:) jedzenie drogie ale za to bardzo dobre polecam osmiorniczke :) pysznnnnaa była:) pozatym mili i sympatyczni ludzie:) z wycieczek polecam METEORY wrazenia nie do opisania poprostu cudo !!!! a wieczorami polecam wybrac sie do Parali bo w OB nie ma dyskotek i zabardzo nie mozna imprezowac
IP: 62.182.224.243
Kwiecień
Gość
no proszę kto tu się udziela na tym forum :D Slowik :D również polecam OB i biuro podróży Beatur także :) pozdrowienia dla "dwójki" ;)
IP: 83.27.180.126
Edyta
Gość
Witam wszystkich wybierających się do Paralii lub Olimpic. Byłam tam w sierpniu. Miejsca są przydzielane w kolejności zgłoszeń więc pary siedzą same i nie zdazyło mi się żeby ktokolwiek z pary czy grupy jadącej razem miał miejsca w innych autokarach. Na miejscu też kwaterują razem całe grupy czy pary.
Co do "apartamentów" na miejscu nie są to w pełnym tego słowa znaczeniu apartamenty, ale warunki znośne, aneks kuchenny i prysznic w przyzwoitym standardzie.
Paralia jest to małe miasteczko nadmorskie więc plaża parę kroków od miejsca zakwaterowania. Miasteczko małe,gwarne jak Polskie Władysławowo, ożywa po zmroku. Plaża w Paralil bardzo zatłoczona i niezbyt czysta, polecam spacerek za port do Olimpic Beach tam pusto i czysto. Na plaży warto plażować na leżaczku pod parasolem wystarczy zamówić frappe (3 - 3,5 e) i leżakować można cały dzień.
Polecam wycieczki na meteory i olimp nie wspominając już o Atenach czy Skiatos.
Ceny żywności wmiare: cały obiad 7-8 e, owoce w granicach e za całego arbuza, melona, czy kilogram winogron., kebaby i hotdogi da się zjeść,ale nie specjalne - dodają do nich frytki zamiast surówek(cena 2 e), Piwo Amstel - niespecjalne, ale polskiego się nie dostanie niestety. W greckim supermarkecie Mytakoz, ceny przystępne, ale jest też Lidl gdzie ceny podobne do naszych. Polecam sulvaki, i musakę.
Co do jeżowców to nie ma są tylko meduzy ito potrafią być wielkie, białe nieszkodliwe, niebieskie parzą i trzeba uważać, szczególnie podczas przypływu, ale na to gumowe buty nie pomogą, w olimpic są siatki przeciwko meduzom.
Paszporty są KONIECZNE - Serbia nie jest w UE i tam sprawdzają, także bagaż w drodze powrotnej - czy się nie przewozi czegoś niebezpiecznego czy dużej ilości alkoholu np. z zakupów "u mikołaja" - obowiązkowy postój na bezcłówce w Bułgarii.
Co do rezydentów to podczas podróży opiekuje się wycieczką pilot (jego dopytać w kwesti dopuszczlnej ilości alkoholu - słyszałam, że jak się ma paragon to tego mocnego można i 5l na os ;) ), na miejscu opiekę nad wycieczką przejmuje miejscowe biuro podróży gdzie "żądzi" Pani Tasula, różne o niej opinie czytałam, ale potwierdzam, że nie jest taka zła - kompetentna i pomocna (mają troche kiepski autokar sky liner - nie polecam miejsca na piętrze po prawej stronie- odpada siedzisko ;) ), ale przewodnicy miejscowi z tego biura ok. Wycieczki - hmm zachwalają tylko swoje z pozostałymi biurami miejscowymi walczą. Nie wiem jak jest w innych biurach z wycieczkami - fakt podają niższe ceny i można u nich wykupić, ale Ci z pieria travel podobno nasyłają na innych kontrole, niektóre działają nielegalnie więc woleliśmy zapłacić troche więcej ale mieć jakąś pwenośc, że wycieczka dojdzie do skutku.
Ogólnie cena niska, a jakość przyzwoita, chyba, że ktoś wymaga za tą kasę ekskluzywnych warunków i jakości usług to się przeliczy. My ciekawie i romantycznie spędziliśmy ten urlop, pogoda była dobra, choć buże też tam bywają - przeżyliśmy 2 :)
Mam nadzieję,że moje informacje pomogą w szystkim wybierającym się z Oskarem na wycieczki do Grecji.
Pozdrawiam
IP: 193.200.232.44
GREG
Gość
Do Edyty:
A ile eura ze soba zabrać na dwie osoby bez wyżywienia w tym np planujemy dwie wycieczki fakultatywne?Czy w pokojach jest czajnik i podstawowe naczynia no garnek itp?
IP: 83.27.242.129
munka
Gość
ahhhh.... za 4 godziny mam wyjazd do Grecji <wniebowzieta> :D:D:D biore nieco ponad 200 euro na osobe, bez wyzywienia i jakas wycieczka moze wejdzie w grę :) o ile mnie się zachce ;p
IP: 217.97.215.29
daw
Gość
Czy ktoś wybiera się 27.09.09 z Antałkiem z Krakowa do Olympic Beach Jedziemy z mężem na objazdówkę.
IP: 89.174.40.205
elli
Gość
zastanawiamy się z mężem też nad tym biurem ale nie znamy nikogo kto ztego biura już korzystał .
Możeci coś nam o nim powiedzieć :roll: proszę
IP: 79.186.157.84
elli
Gość
daw napisał
Czy ktoś wybiera się 27.09.09 z Antałkiem z Krakowa do Olympic Beach Jedziemy z mężem na objazdówkę.

witam ... znacie kogoś kto z ich ofert już korzystał ... pozdrawiam ...elli
IP: 79.186.157.84
daw
Gość
Nikogo takiego nie znamy,ale opinie o biurze są raczej dobre.Mamy nadzieję ,że przeżyjemy.Boję się trochę podróży,zawsze lataliśmy samolotem.Pozdrowienia!
IP: 94.42.12.10
elli
Gość
daw napisał
Nikogo takiego nie znamy,ale opinie o biurze są raczej dobre.Mamy nadzieję ,że przeżyjemy.Boję się trochę podróży,zawsze lataliśmy samolotem.Pozdrowienia!


szczerze mówiąc my też jesteśmy zwolennikami samolotów i jak dla nas to długa podróż ... jesteśmy z Torunia ... muszę to przemyśleć ... pozdrawiam 8)
IP: 79.186.157.84
monia
Gość
nie taka podróż straszna nam minęła bardzo miło i szybko, do tego plus mozna wiedzic serbie. autokar mielismy wygodny i za rok tez chcemy tak jechac. pozdrawiam
IP: 86.63.66.105
daw
Gość
Dziękuję za słowa otuchy.Do Moni, napisz jak długo jechaliście,gdzie w Olympic mieszkaliście i czy korzystaliście z usług Biura Antałek,będę wdzięczna.Pozdrawiam!
IP: 89.174.124.239
moni
Gość
my jechaliśmy z poznania z biurem Fun club wyjeżdżaliśmy o 18 na drugi dzień o 15 byliśmy w Serbii tam był nocleg o 8 wyjeżdżaliśmy i o 16 byliśmy w Olimpic Beach.powodzenia nie jest źle
IP: 83.23.11.163
daw
Gość
Do Moni.Dziękuję.Jak możesz ,napisz gdzie się stołowaliście ,na jakie wycieczki jeździliście , co tam jest ciekawego,może jakieś rady.będę wdzięczna .Pozdrowienia!
IP: 89.174.40.172
elli
Gość
daw napisał
Czy ktoś wybiera się 27.09.09 z Antałkiem z Krakowa do Olympic Beach Jedziemy z mężem na objazdówkę.


witam ... prawdopodobnie my jedziemy ... jedziemy z Torunia ...
myślę ,że wszystko będzie dobrze ...
przeraża mnie tak długa podróż ...do jutra muszę dokonać wpłaty .
Mam nadzieję ,że nie będę tego wyboru żałować :lol: ... pozdrawiam
IP: 79.186.172.99
monia
Gość
do D&K woda jest czysta i cieplutka tylko po burzy było pare lonów na brzeu a przez cały pobyt widzelismy 3 meduzy zreszta wszedzie sa siatki na meduzy wiec nie maja szans na pływanie sobie od tak. jak staniecie na deptaku przodem do plazy to polecam plaże na prawo az do konca parasoli tam jest bardzo daleko płytko mozna fajnie sobie na materacu popływac. gdzie będziecie zakwaterowani?
IP: 86.63.66.105
monia
Gość
wiadomosc dla D&K ale macie fajnie my wrócilismy 4 dni temu ( szkoda)koniecznie wybierzcce sie do paralii jest tam piekny ryneczek z fontanna, bardzo ładna cerkiew. w olimpiku najlepsze jedzenie naszym zdaniem jest u TEO lub w restauracji obok gdzie od 15 godziny pracuje polka. polecamy kalmary w cieście z frytkami cena 5 euro. no i sałatke grecka cena 4 do 5 euro.natomiast na deptaku wzdłuz plazy w str paralii na rogu koniecznie zjedzcie lody gałkowe rewelacja!!!! ogólnie to polecamy gyros, suvlaki i kalmary pycha i koniecznie kupcie owoce i warzywa od pary staruszków ktorzy sprzedaja je koło hotelu Platon na drodze do paralii stoja takim dostawczym autem wszystko po 1 ero.udanego pobytu zyczymy.koniecznie jedzcie na SKIATHOS I REJS PIRACKI REWELAXCJA
IP: 86.63.66.105
daw
Gość
Do Moni.Bardzo dziękuję.My będziemy zakwaterowani w apartamentach Girnis,jedzenie HB wykupimy ,a jak coś nam się nie będzie podoba ,skorzystamy z Twoich rad , wycieczki mamy wykupione w Polsce. Antałek organizuje objazdówkę z tym ,że z bazy Olympic.Przeraża mnie podróż,co do pogody to też różnie może byc.Ale jestem dobrej myśli ,że wszystko będzie dobrze i wrócimy zadowoleni.pozdrowienia!
IP: 89.174.125.188
do daw
Gość
Witam - jesteśmy z Torunia i również jedziemy na objazdówkę do Grecji 27-go z Krakowa .
POZDRAWIAMY - elli i norbert
IP: 79.186.131.57
daw
Gość
Do Elli.Witam , no to jest nas o dwie osoby więcej, bo tylko Wy się ujawniliście, a może nikt nie czyta tego forum.My jesteśmy z gór,do Krakowa mamy 60 kilometrów to trochę bliżej jak z Torunia.Może to niestosowne ,ale zapytam ,w jakim wieku jesteście,bo my w średnim, to znaczy po 40-ce.Ale czujemy się świetnie ,nie boimy się podróży.Odpiszcie czy jedziecie na objazdówkę czy na wypoczynek na miejscu,gdzie będziecie zakwaterowani.Pozdrawiam!daw
IP: 94.42.30.82
do daw
Gość
WITAM ... jestem po 40-e mój mąż ,,trochę " więcej mój skype vandillen ... jeśli macie ochotę porozmawiać ... zapraszam

POZDRAWAIAM !!!

ps. jedziemy na objazdówkę ... biuro Antałek , nie wiem gdzie będziemy zakwaterowani ... :P
IP: 79.186.131.57
do daw
Gość
WITAM ... jestem po 40-e mój mąż ,,trochę " więcej mój skype vandillen ... jeśli macie ochotę porozmawiać ... zapraszam

POZDRAWAIAM !!!

ps. jedziemy na objazdówkę ... biuro Antałek , nie wiem gdzie będziemy zakwaterowani ... :P
IP: 79.186.131.57
daw
Gość
Ciszę się ,bo nie będzie różnicy pokoleniowej, myślałam,że autobusem pojadą tylko bardzo młodzi ludzie.Nie mam teraz czasu ,przepraszam ale też miałabym ochotę porozmawiac.Ciekawe ,czy ta pogoda dwutygodniowa jest wiarygodna.Może Wy potraficie znależc coś bardziej wiarygodnego , ja niestety nie znam angielskiego i nie umiem odczytac prognozy z satelity.Pozdrowienia Bożena
IP: 94.42.30.82
do daw
Gość
zobaczę ... pozdrawiam

to mój e-mail evd@neostrada.pl :P
IP: 79.186.131.57
elli
Gość
czy jeszcze ktoś jedzie na ,, objazd " do Grecji teraz 27 - go >>>???? pozdrawiam
IP: 79.186.164.43

Strona: « < ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij