» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
turysta
Gość
Ludzie, wszyscy, co macie ochotę skorzystać z tego biura aby wyjechać na wczasy sześć razy sie zastanówcie. Od 10 lat jeżdzę po europie i afryce na wczasy ale tak beznadziejnej organizacji nie widziałem. oszustwa w wynajmowanych pokojach,bierzesz czwórke dla swojej rodziny a dostajesz trójke na miejscu o zwrocie pieniędzy niema mowy, rezydent niekompetentny, nie posiada żadnego kontaktu z turnusem, interesująca dla niego jest tylko kasa i wykupywane przez nas wycieczki, oszczędzili pieniądze na stanowisku pilota tłumacząc, że nie będzie jego z z powodu wypadku/ na każdej trasie tak mówią - biedny pilot / Brak możliwości skorzystania z lekarza za granicą, bo nikt nie posiadał polisy a wspomniana wcześniej pani rezydent zrobiła wielkie oczy na wieść, że aby dostać się do lekarza potrzebne jest ubezpieczenie. Wykwaterowanie i podróż powrotna przeszła moje najśmielsze oczekiwanie - 12 godzin koczowania w 30 stopniowym upale bez możliwości skorzystania z WC a tymbardziej z kąpieli, bagaże niezabezpieczone na podwórzu, wszystkie przygotowane jedzenie na drogę powrotną zepsute od ciepła, płaczące dzieci - tragedia a na domiar złego jeszcze awaria autobusu po drodze i kolejne kilkanaście godzin w słońcu
Takie sytuacje w tym biurze to norma. Miałem kontakt z korzystającymi z ich usług wcześniej, szkoda tylko, że tak póżno
IP: 83.27.211.246
turysta
Gość
Ludzie, wszyscy, co macie ochotę skorzystać z tego biura aby wyjechać na wczasy sześć razy sie zastanówcie. Od 10 lat jeżdzę po europie i afryce na wczasy ale tak beznadziejnej organizacji nie widziałem. oszustwa w wynajmowanych pokojach,bierzesz czwórke dla swojej rodziny a dostajesz trójke na miejscu o zwrocie pieniędzy niema mowy, rezydent niekompetentny, nie posiada żadnego kontaktu z turnusem, interesująca dla niego jest tylko kasa i wykupywane przez nas wycieczki, oszczędzili pieniądze na stanowisku pilota tłumacząc, że nie będzie jego z z powodu wypadku/ na każdej trasie tak mówią - biedny pilot / Brak możliwości skorzystania z lekarza za granicą, bo nikt nie posiadał polisy a wspomniana wcześniej pani rezydent zrobiła wielkie oczy na wieść, że aby dostać się do lekarza potrzebne jest ubezpieczenie. Wykwaterowanie i podróż powrotna przeszła moje najśmielsze oczekiwanie - 12 godzin koczowania w 30 stopniowym upale bez możliwości skorzystania z WC a tymbardziej z kąpieli, bagaże niezabezpieczone na podwórzu, wszystkie przygotowane jedzenie na drogę powrotną zepsute od ciepła, płaczące dzieci - tragedia a na domiar złego jeszcze awaria autobusu po drodze i kolejne kilkanaście godzin w słońcu
Takie sytuacje w tym biurze to norma. Miałem kontakt z korzystającymi z ich usług wcześniej, szkoda tylko, że tak póżno
IP: 83.27.211.246
Zawiedzony
Gość
beznadziejna organizacja, rezydenci przynajmniej w Paralli arogantcy niekompetętni,w szczególności Pan WALDEK!!,pokoje w Janisie poniżej przyjętego ogólnie standartu .Zawiedzony
IP: 85.89.190.43
bea
Gość
co Ty masz do Waldka? swietny koleś, otwarty pomocny :D odpowiedni czlowiek , w odpowiednim miejscu :D Anka swietna kobieta żywy skarb tej firmy :D 12 śierpnia wrócilismy z wakacji organizowanych przez OK SERVICES w Paralii Nie mozna powiedziec złego slowa jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu, z organizacji z opieki rezydentów. Wszystko wg wczesniejszych opisow, zadnych problemow ani podczas podrozy(ba nawet dojechalismy wczesniej niz planowano) ani podczas wypoczynkku w tym cudownym miejscu Polecem gorąco Ok Services jest jak najbardziej OKej!!!! a jak ludzie oczekują cudów na kiju za małe pieniadze to juz ich problem!!!!
IP: 84.205.160.26
eva
Gość
Ja wróciłam z Paralii 18 sierpnia i Potwierdzam słowa bea :)
IP: 83.13.81.130
rossi
Gość
Podobnie zgadzam się z bea i z evą - wróciłam z Paralii 12 sierpnia i polecam OK Services. Bzdury wypisujecie, że Waldek jest arogancki i niekompetenty. Jak było trzeba, to służył samochodem żeby podwieźć np do lekarza, doradzał i był zawsze po stronie turysty.
Podobnych bzur naczytałam się o braku klimatyzacji w autokarach i o tym, że wycieczki w innych biurach podróży są tańsze.
Najbardziej rozwaliło mnie małżeństwo, które dopiero co wyjeżdżając z Bielska, powiedziało że nigdy nie byli zadowoleni z Tramp Travel, ale jadą już czwarty raz. Skoro tak jest, to ja się pytam po co jeździcie?? Jeśli sie nie podoba, to trzeba jechać z innego biura podróży.
Osobiście polecam OK Services, a tym którzy są przed wyjazdem doradzam jedno: negatywne informacje, które są tutaj zamieszczone przesiejcie przez grube sito.
Zadowolony turysta
IP: 193.200.82.131
Użytkownik
Posty: 9
Potwierdzam to co pisze rossi. Ja wróciłam z rodziną 29.07.2008 z Olimpic Beach z OK SERVICES jestem BARDZO BARDZO zadowolona.
IP: 83.14.131.18
gość
Gość
No witam rossi cieszę się że już wruciłaś i że jesteś taka zadowolona.Zastanawiasz się pewno kim jestem-tym gostkiem ktury jako jedyny opisał Ci wyjazd do Parali z biurem Ok serwis.Niewiem czy zauważyłaś ale ktoś postarał się żeby nasz post znikł :) ale to nieważne ważne że Ci się wczasy udały i że wruciłaś na forum aby powiedzieć jak jest!!A swoją drogą to powiedz skorzystałaś z jedzonka u peryklesa-jakie wrażenia:)
IP: 83.16.114.74
gość
Gość
a noi oczywiście dwoma wielkimi łapskami podpisuje się-to co napisał " turysta"-to bzdury,mój pobyt w Paralli w Grecjii z biurem OK SERVICE 17-29.07.08 BYŁO SUPER!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.16.114.74
rossi
Gość
wyobraź sobie że nie znaleźliśmy tego Peryklesa! :-) pomimo że szukaliśmy tej nazwy. Zapomniałam w Grecji Twój opis miejsca gdzie to ma być. Poza tym byłam 4 dni poza Paralią na wycieczkach więc jedzenie w Paralii odpadło. Na wypasione obiady chodziliśmy do Olimpic Beach bo było zdecydowanie taniej, a gyroski jedliśmy w Paralii.
Za to skorzystałam z Twojej rady i wypożyczyłam samochód u gościa, którego mi poleciłeś :) Nie zauwazyłam że nasze posty zniknęły, ale prawda jest taka że coraz mniej ludzi sie nimi przejmuje.
Dzięki za Twoje wskazówki, na prawde się przydały. Bałam sie jazdy autokarem z Ok Services, a mogłam zginąć na morzu, bo wracając ze Skiathos dopadł nas potworny sztorm, cudem przeżyliśmy. Ania na końcu powiedziała że od 12 lat pływa z wycieczkami na Skiathos i czegoś takiego jeszcze nie przeżyła. Była równie tym wstrząśnięta jak my. Poza sztormem pobyt uważam za w pełni udany i na pewno jeszcze się znimi wybiorę. Pozdrawiam!
IP: 193.200.82.131
hehe
Gość
rossi co y aktywna w tylu wątkach - pracujesz w ok services czy masz za duzo czasu ze tylko się rozpisujesz na ich temat ?
IP: 79.188.107.66
KOLEJNY nie zadowolony!!!!
Gość
(10-08-08 r.wyjazd 5 rano) Mieliśmy wyjechać do Bułgarii (Rawda) 5 godzin czekaliśmy na autokar nikt nie poinformował nas o zmianie godz. wyjazdu, w końcu udało się zdobyć nr tel do pracownika OK Services tłumaczyli się faktem, iż w autokarze drzwi sie zepsuły i dla naszego bezpieczeństwa szukają zastępczego. Po 5 godz. oczekiwania w końcu autokar przyjechał, było 3 kierowców przy czym jeden z nich totalnie pijany, po skargach pasażerów owego kierowcę zostawili pijanego na ławeczce w Bielsku, tłumacząc iż wszystko jest ok i szczęśliwie dojedziemy na miejsce. Na miejsce dojechaliśmy szczęśliwie jednakże było wiele nerwów i stresów po drodze. Niekompetentni rezydenci, na miejscu brak organizacji, brak wykupionych wycieczek, które miały być zorganizowane.byliśmy w Pensjonacie Ivan ten oto pensjonat jak najbardziej polecam właściciel bardzo miły tylko brak klimy w pokojach. i dla chcących sie opalać na piaszczystych dużych plażach TAM NIE MAJA CZEGO SZUKAC BO TAKICH TAM NIE MA. NIE POLECAM TEGO BIURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
IP: 87.207.64.222
anita
Gość
18 sierpnia wróciłam z Olimpic Beach. O OK SERVICES tyle naczytałam się na tym forum (i nie tylko tu), że już miałam wycofać zaliczkę, ale zaryzykowałam i okazało się, że nie warto sugerować się opiniami malkontentów, którzy za mniej niż 100o zł oczekują nie wiadomo czego. To co zastałam w drodze do Grecji i w trakcie samego pobytu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Świetne, wygodne autokary, z klimatyzacją działającą bez zarzutów, mili kierowcy. Samo Olimpic bardzo ładne, czyste, można tu spokojnie wypocząć, jak dla mnie lepsze od Paralii, która jest strasznie zatłoczona, ale za to idealna na imprezy, kluby mają imponujące, choć muzyka jaką tam grają pozostawia wiele do życzenia :-) Mieszkaliśmy w apartamentach Anastasja, schludnie, czyściutko, mili własciciele... Wycieczki organizowane przez OK Services solidnie przygotowane, Pani Ania chętnie służyła pomocą i stała w kolejce w restauracji dopóki 70 osób nie zamówiło sobie obiadu (a mogłą wziąć pierwsza, usiąść i mieć wszystko w nosie). Dużo by mówić, nie wiem jak jest w innych miejscach ale Paralię i Olimpic gorąco polecam!!!!
IP: 83.7.188.166
anetka
Gość
witam,byłam ze znajomymi od 06.08-18.08 w Olimpic-jestesmy BARDZO ZDOWOLENI !!! Mieszkalismy w Giotis-budynek czysty,zadbany-zaledwie trzy minuty od morza.Nie rozumiem ludzi którzy wydziwiją za tak małe pieniądze-że coś im nie pasowało.Wycieczki fakultatywne super zorganizowne-Meteory,Ateny,Skiatos-super.Myśmy tez przeżyli też ten sztorm wracając ze Skiatos-nie było wesoło ale dotarliśmy.Rezydenci też super p.Ania przemiła osoba i p. Waldek również.Olimpic spokojana mieścina a kto szuka wiekszej rozrywki, tłumu ludzi i dyskotek to Paralia jest odpowiednia.Także POLECAM GORĄCO!!!!
IP: 91.193.208.106
uuuu
Gość
taaaaa.....
wszyscy na kolejnych turnusach przezywali ten sztorm na Skiatos co to nigdy wczesniej sie nie zdarzal - jakie to niesamowite......
a moze znowu pracownicy biura na rozkaz szefowej pisza posty.....
dajcie se siana kochani i zajmijcie sie tym burdelem co macie u siebie zamiast podszywac sie pod turystow....i tracis wasz czas, albo przynajmniej obciagnijx=cie z 1 metaxe - zawsze to lepsze niz klikanie glupot na necie - i duuuzooo przyjemniejsze ;)
IP: 79.188.107.66
rozczarowana
Gość
Wyjeżdzaliśmy do Bułgarii 10 - 08 - 08. Autokar na dzień dobry był opóźniony 5 godzin. Ale to tylko poczatek opowieści. W autobusie okazało się że nie ma pilota a jeden z kierowców był pijany jak bela. Wiec po tym jak pasażerowie zaczeli pozostałym kierowcom zwracac na ten fakt uwagę, zostawili tegoż pana na dworcu w Bielsku. Na miejscu rezydenci - pani Kasia- chyba za bardzo nie wiedziała gdzie się w ogóle znajduje, nie miała pojecia jakie są imprezy w okolicy, zwlaszcza, że pytalismy ja czy w dniu 15.08 jest w Bułgarii jakieś święto - "nic mi o tym nie wiadomo" ( Wniebowzięcia Matki Boskiej i 25 lecie światowego Dziedzictwa Kulturowowego UNESCO w Nesebarze - wspaniale koncerty, imprezy , poczestunek). Pan Leszek byl za to chamski, choc bardziej kompetetny niz pani Kasia. Jedną z podstawowych wycieczek biura byl wyjazd do Instambułu, ale pracownicy nie byli zorientowani w tym, czy w danym dniu wszystkie atrakcje są dostępne (akurat bylo Święto, i nie bylo mozna zwiedzac wszystkiego). Mieszkalismy w Hotelu Elwira. Pokoje były ładne, choc codzienne sprzątanie ograniczalo sie do wyrzucania śmieci. Kelnerki były niemiłe. Tego biura NIE POLECAM!!!!!!
IP: 77.253.166.157
gosc
Gość
a moze ktos cos napisac na temat hotelu rainbow w olimpic beach - chetnie poczytam
IP: 193.25.116.40
Edar
Gość
do: uuuu. a nie pomyslales/las ze to nie był statek jednoosobowy i moga to pisac osoby ktore wspolnie przezyly ten niezapomniany rejs, ja rowniez jestem jedna z nich! I ku Twojemu niezadowoleniu nie jestem pracownikiem OK Services. Popieram wszystkie pozytywne opinie na temat tego biura. Widocznie wszystkie osoby ktore byly w Paralii czy Olimpic w tym terminie są bardzo zadowolone z pobytu. Przy okazji serdecznie pozdrawiam P. Waldka i P. Anię.
IP: 83.22.135.190
SYLWESTER OK SERVICES
Gość
Byłam w Rawdzie na ostatnim turnusie i to co zaraz opiszę jeży włosy na głowie. Wyjechaliśmy z Katowic z ogromnym opóźnieniem - ponad 3 godzinnym. Miejsce w którym stał autokar nie było żadnej toalety. Kierowcy którzy podjechali spoznieni w zaden sposob nie przeprosili turystow za tak duze spoznienie. Jeden z kierowcow zachowywal sie wrecz agresywnie. Powiedzial ze on i tak nie dostal jeszcze zaleglych pensji od biura OK SERVICES i jak zaraz ludzie nie zamilkna to on moze w ogole nie jechac. Co wiecej okazalo sie, ze biuro nie wyslalo pilota. Gdy poprosilam o legitymacje pilocka kierowca zaczal sie smiac mi w twarz. Powiedzial zebysmy zapomnieli o pilocie bo biura nie stac na wykwalifikowanego pilota i nikt nie ma legitymacji pilockiej.Autokar był bardzo stary (ok 17 letni), spod szyb wyciekala woda w czasie deszczu, przod autobusu byl obdrapany. Jedna Pani chciala wezwac policje by skontrolowala stan techniczny autokary, ale kierowca jak to uslyszal to kazal ludziom szybko wsiadac i odjechal! Na nic zdaly sie klotnie z kierowca by szybko podjechal na policje w celu skontrolowania autokaru! Kierowcy zachowywali sie oprdynarnie. Nas jako turystow ktorzy zaplacili za ewypoczynek nie obchodzi to, ze kierowcy nie dostali pensji. W czasie podrozy autokar sie popsuł. Peklo boczne kolo. Okazalo sie ze kierowcy nie maja zapasowego i nie maja pieniedzy na wymiane na nowe. Ludzie musieli sie zlozyc na nowe kolo i na serwis! Autokar popsul nam sie na terenie Czech. Naprawa kola trwala ok 3 godzin. Wszyscy byli wsciekli. Jedna z rodzin zrezygnowala z wczasow z tym biurem i z Czech na wlasny koszt wrocili do Polski. Z tego co wiem beda wystepowac do sadu! Strasznie zaluje ze ja rowniez z moim mezem i corka nie wrocilismy jak oni. Na terenie Serbii zatrzymalismy sie na posilek w takim zajezdzie RED STar - okazalo sie ze musimy doplacac do jedzenie mimo, iz wczesniej zaplacilismy a biuro poinformowalo nas juz zadnych doplat nie bedzie! do Rawdy jechalismy 39 godzin. Bylismy strasznie opoznieni. Rezydentka nie znala hoteli w ktorych ma nas zakwaterowac. Nikt na nas nie czekal po przyjezdzie. Na zebraniu onformacyjnym sprzedawala wycieczki w ogole nie informujac turystow o waznych rzeczach. Na wycieczki jezdza nieprzygotowani piloci, czesto w autokarach brakuje klimatyzacji, nie jezdza z nami polscy kierowcy tylko bulgarscy. zadna rezydentka nie mowi w jezyku bulgarskim. Droga do Istambulu jest STRASZNIE NIEBEZPIECZNA! Na miejscu nikt nam nic nie opowiada. Rezydentka czyta z ksiazki. Nic nie wie i nic nie umie. Reszta wycieczek jest zorganizowana fatalnie. Wszystkie wycieczki sa bardzo drogie. Wystarczy pojsc na miasto i kupic w innym biurze wycieczki o polowe tansze z wykwalifikowanym polskim przewodnikiem w luksusowych autokarach z fantastyczna klimatyzacja. Jedzenie w hotelu ELWIRA JEST OBRZYDLIWE, PORCJE BARDZO MALE. kTOS JUZ O TYM TUTAJ NAPISAL! I NIE WYMIENIAJCIE PIENIEDZY U WLASCICIELKI HOTELU BO TO JAWNE OSZYUSTWO. nIE DAJCIE SIE NA TO NABRAC. Boze te wakacje byly jedne z najgorszych w moim zyciu. Chamstwo jakim odznaczala sie jedna z rezydentek bylo wprost niewyobrazalne. Zreszta dziewczyna ta nie miala zadnych kwalifikacji ani uprawnien by pracowac w turystyce! Pokoje strasznie odbiegaly od tego co mozna podziwiac w folderze. OSOBY KTORE DOSTALY OD BIURA DARMOWE WYCIECZKI Z OKAZJI DNIA KOBIET, ALBO WALENTYNEK NIE MAJA CO LICZYC NA GRATISY! TO BYLO OSZUSTWO. NICZEGO NIE DOSTALAM, CO WIECEJ MUSIALAM PLACIC DWA RAZY TYLE ZA WYCIECZKE NIZ BYLO TO OBIECANE! Nikt nie ma zadnych informacji, nikt nic nie wie. Rezydentki nie chca na miejscu podpisywac reklamacji - tlumacza sie ze biuro zakazalo im to robic. Poszukajcie w internecie informacji na temat tego biura i naprawde nie dajcie sie nabrac i oszukac. Lepiej zrezygnowac i stracic troszke pieniedzy, niz wrocic ze skolatanymi nerwami. Nie bylismy ubezpieczeni. Za wizyte u lekarza na miejscu ludzie musieli placic. Rezydentka zreszta nie miala zielonego pojecia gdzie jest lekarz! NIE DAJCIE SIE NABRAC! NIE WARTO. SZKODA WAKACJI I ŁEZ!
IP: 85.222.18.82
elfka
Gość
ok service spoko
apartamenty giotis super
rezydenci ok
wakacje super!!!
IP: 193.151.50.3
Gosia
Gość
HA, HA HA.... jezeli ma sie roszczenia w stosunku do personelu pracujacego w tym biurze, to powinnas powiedziec im to podczas pobytu. Smarujesz ludziom opinie za ich plecami ! Ciekawa jestem jakim TY jestes pracownikiem? Mysle ze KAZDY SADZI PO SOBIE I WSZEDZIE BEDZIESZ NIEZADOWOLONA....
MOZE TO PRZED TOBA TRZEBA OSTRZEC BIURA PODROZY ?!
IP: 83.12.139.58
gosc
Gość
a ja powiem tak nigdy nie korzystalam z tego biura podrozy, ba nawet o nim nie slyszalam nigdy a to juz chyba o czyms swiadczy, na to forum trafilam przez przypadek no i... NIGDY nie skorzystam z tego biura podrozy, takze wszystkim przestrzegajacym udalo sie ostrzec chociaz jedna osobe:) A wyjezdzam w miare czesto bo min 2 razy do roku:) Wszystkim poszkodowanym polecam bardziej znane biura podrozy - reklamy robic nie bede - jezdze za kazdym razem z innego i opinie wszystkie sa pozytywne, jedne biura oczywiscie lepsze, drugie gorsze...ale naprawde warto czasem doplacic i wrocic z urlopu z usmiechem...
IP: 86.155.233.187
turysta
Gość
Nie wiem kto i dlaczego robi taka opinie biuru Ok Service. Jednak każdy kto chwile poczyta forum zauważy że negatywne wypowiedzi są kopiowane i nieznacznie zmieniane. Ja tez się trochę denerwowałem przed wyjazdem ale po powrocie moge napisać tylko jedno : NAJLEPSZE WAKACJE JAKIE MIAŁEM :-). To nie jest tylko moje zdanie cały autokar był podobnego. Biuro Ok Service spisało się na medal pod każdym względem!!!!! Jestem zadowolony z podróży, kierowców, autokarów, pokojów, rezydenta i wszystkiego innego na 200 %. Już dzwonie i wypytuje o katalog na przyszły rok. I rade mam tylko jedną : na całe forum patrzeć trochę "przez palce" bo ludzie tu straszne głupoty piszą.
IP: 89.25.234.191
turystka
Gość
z biurem ok serwis bylam pierwszy raz i wszystko gralo jestem zaskoczona tym co ludzie tu wypisuja nie bylo zadnych problemow ani podczas podrozy ani na miejscu.mieszkalam w hotelu sotiris i bylo super.zapewniam ze nie jestem pracownikiem w/w biura!!!!!!!!!!!!
IP: 81.210.27.5
Justyna
Gość
Ja byłam w tym roku w Grecji a dokładnie w Olimpic Beach.Apartament Sofia!Chciałabym powiedzieć ze było wszystko jak w najlepszym porządku.Standard bardzo wysoki wszystko dokładnie zorganizowane.Rezydent pan Waldek wspaniały człowiek zawsze służył pomocą.Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii na temat biura.To były najlepsze wakacje a zapłaciłąm tylko 499zł.Naprawde polecam ok services!!!!!:)
IP: 213.158.196.65

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij