» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

INDEX KATOWICE

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Treść
Alutka
Gość
biuro podróży INDEX to najlepsze biuro z jakim się spotkałam!
właśnie wróciłam z tygodniowej wycieczki z Paryża.
Pokoje luksusowe, łazienki, telewizor.
Pani Basia - pilotka bardzo sympatyczna kobieta, zna Paryż jak własną kieszeń!
Kierowcy Pan Darek i Jacek świetnie się spisali, jeżdżąc po Paryskich drogach zapełnionymi tysiącami samochodów.
polecam bardzo biuro podróży;
INDEX.INDEX.INDEX !
IP: 80.51.4.6
jaa
Gość
olus66@buziaczek.pl ja jade 03-14.07 do LLoret - hotel Goya
IP: 83.6.130.180
betty
Gość
bylam na wycieczce Praga-Wiedeń - Bratyslawa i wszystko super! hotele czyste ladne ,wszystko tak jak mialo byc albo nawet lepiej. Goraco polecam!
IP: 79.187.5.50
xxx
Gość
a jedzie ktoś na obóz na Słowację? ; >
IP: 79.191.236.190
gość
Gość
Właśnie wróciłam z fantastycznej wycieczki Bratysława - Wiedeń zorganizowanej przez biuro podróży INDEX. Wszystko dopięte na ostatni guzik, zwiedziliśmy więcej niż przewidywał program. A dla pilota - Pana Dawida - brak słów uznania, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
IP: 83.27.65.14
Stan
Gość
Tak potwierdzam, było jak piszesz. Pan Dawid, dla mnie, jestem pełen zachwytu, poświęca się dla uczestników i firmy INDEX, wyważone uwagi słowem do poszczególnych uczestników, Uczciwość do bólu. Z takim przewodnikiem chciałbym jeździć wszedzie i zawsze, choć nikt nie jest alfą i omegą, tak i ten młody sympatyczny, pełen kultury i dobrze wychowany. Gratuluje jego rodzicom. Kierowcy OK ! zwłaszcza ten starszy, prawdziwy szofer czujący blusa, że akurat teraz nie wiezie cegły tylko ludzi, uprzejmy dla pasażerów, jechał jak z jajkami przyznacie. Jakie znaczenie ma leciwy, ale zadbany, czysty autobus, i z dobra obsadą. Tak najważniejszy dobry pilot i kierowca. Ale! Hotel rodem z komuny, na balkonie pajęczyny, urwany uchwyt od słuchawki, śniadania-nędza. Trudno ! Nie zapłaciliśmy majatku, a sympatycznie spędziliśmy ten wekend.
POZDRAWIAM UCZESTNIKÓW. Zwłaszcza sympatyczne rodowite Warszawianki i oczywiście PANIĄ G/H, dla mnie ideał kobiety.
IP: 213.17.131.18
Gość
Gość
Witam Wszystkich:)W szczególności zaś uczestników z wycieczki Bratysława-Wiedeń(miniony weekend)W zupełności zgadzam się z przedmówcą,nic dodać nic ująć.....było super:)Za takie pieniądze było warto,przynajmniej dla mnie,gdzie nie mogę pozwolić sobie na luksusy.Uczestnicy mili i wszyscy na miejscu.Emanowała cisza i spokój-prawdziwy odskok od codzienności.Momentami byłam aż szczęśliwa,że brałam udział w tej wyprawie:)W imieniu Warszawianek pozdrawiam wszystkich:)Przemiłą Panią z Krakowa i Pana(dziękujemy za Bechlerowkę)z piwem smakowała wybornie:)Pozdrowienia również dla tych wszystkich zakochanych par(oby zawsze tak było)Miło popatrzeć....:)Polecam wyprawy z Index-em:)Może do Pragi w pażdzierniku...hm?
IP: 193.200.232.142
Gość
Gość
Wycieczka Bratysława-Wiedeń (10 - 14. 06.2009r.) była fantastyczna. W odróżnieniu od wielu innych wycieczek (z innych biur podróży)zorganizowana była doskonale. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim Pan Dawid (przewodnik), który okazał sie osobą zorganizowaną, bardzo taktowną oraz życzliwą dla uczestników wycieczki. Pochwały również nie można odmowić kierowcom (całkowicie bezpieczna jazda).
Uczestnicy wycieczki bardzo sympatycznymi. Z takimi ludźmi można jeździć i jeździć.
Wycieczka na wysokim poziomie, jak za tak niewygórowaną cenę. :D
IP: 85.222.86.48
hanna
Gość
Witam
Czy ktoś wysyłał swoje dziecko na wakacje z biurem podróży INDEX, właśnie chciałam zarezerwować miejsce dla córki ale po przeczytaniu Państwa opinii nie wiem czy jest szansa że wróci do domu?
IP: 84.40.234.70
aaaaa
Gość
kto jedzie na obóz do lloret w terminie 12-23lipca z indexu do hotelu dex ?
IP: 83.22.198.206
obozowiczka 2009
Gość
No to drogi INDEXIE macie juz nowa spieprzona opinie swiezutka jak buleczka z piekarni.LUDZIE NIE WYSYŁAJCIE DZIECI Z TYMI OSZUSTAMI!!!!!
Co innego obiecuja a jest masakra.dojazd do bani pokoje w Hiszpanii bez okien bez szafy zamiast jak obiecali max 6osob bylo 8.dziecko dopchalo sie do lazienki o 12-30.jedzenie:na sniadania po kilka dni z rzedu platki z mlekiem salami i bulka, do picia szklanka soku.zamiast basenu ktory pokazywal nam na stronie ten kutafon w biurze bylo jakuzii na dachu.a podroz powrotna - ZGROZA.od 14 dzieci z walizkami na upale czekaly na wyjazd do polski do godz.19.cala noc i caly nastemny dzien jechaly przez francje w niewygodnym autokarze.a reakcja na prosby o jakakolwiek interwencje przez pana ktory pierdzi w stolek w katowicach w indexie caly czas obiecywal ze zalatwia , oddzwoni ale oczywiscie nie robil nic a do tego byl bezczelny.Za te pieniadze mozna leciec samolotem i miec oferte all inkluziwe.PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH BO NAPRAWDE TO JAKIES NIEPOROZUMIENIE ZE TACY LUDZIE ZAJMUJA SIE ORGANIZOWANIEM WYPOCZYNKU DZIECIOM.Do tego kazali dziecku 14 letniemu pisac oswiadczenia bo pewnie bali sie ze tego tak nie zostawimy.Z tego co czytalam na forum dorosli byli bazradni wyjezdzajac z tymi klamcami a co dopiero dzieci z dala od domu.MOJ BLAD ZA WESZLAM NA FORUM DOPIERO JAK DZIECKO POJECHALO.uwaga uwaga
IP: 79.175.237.138
wojtek
Gość
Witam Pania obozowiczke 2009 - rozumiem ze jest pani jedna z tych osob ktora lubi kogos opluc oszczerstwami z ukrycia - niech pani uwaza bo moze to nie byc bezkarne .
Prosze mi powiedziec jak moze pani pisac na temat obozu - ktory jeszcze sie nie skonczyl - a zna go pani tylko z relacji telefonicznej corki ktorej nie smakuje sniadanko , nie podoba sie jej pokoj - ale nie chce zmienic go na inny!!!! - dlatego prosilismy o oswiadczenie o odmowie zmiany pokoju.
jezeli chodzi o powrot to mam nadzieje ze tak jak nam to pani tez zalezy na bezpieczenstwie dzieci i moze pani zrozumiec ze kierowcy musza odpoczywac (zgodnie z przepisami )dlatego wyjazd byl przesuniety na 19.00 - a dzieciaki dostaly dodatkowy prowiant w autokarze .Zegnam pania i prosze drugi raz o zastanowieniu sie na temat rzetelnosci wypowiedzi
P.S.Chcialbym zeby pani znalazla dla mnie oferte - jak to pani napisala "all inkluziwe"nie w naszej cenie ale w cenie x2
IP: 195.94.208.134
obozowiczka2009
Gość
odpowiadam :rzeczywiscie co do bezpieczenstwa podrozy to nie mam zastrzezen,ale to za malo by byc zadowolonym,a co do corki relacji telefonicznych to zapewne zaniepokoilo by kazdego rodzica(nie zrozumie ten kto nie ma dzieci).niekompetentnosc co do oddzwaniania i niereagowania na prosby zbadania sytuacji to poprostu fakt.o bezkarnosci wypowiedzenia czegokolwiek mozemy porozmawiac,gdyz jestem osoba swiadoma i odpowiedzialna,ale w gre musialyby wchodzic pomowienia lub oszczerstwa,tu chyba zgodzimy sie jednoglosnie ,ze takie nie mialy miejsca.zyjemy w wolnym kraju.fakty mowia za siebie,a wiekszosc negatywnych opinii na forum o czyms swiadczy.podrozuje i zdaje sobie sprawe,ze za smieszne pieniadze niektorzy wymagaja CUDOW,ALE LUDZIE MY MOWIMY O DZIECIACH.
IP: 79.175.237.138
wojtek
Gość
jestem właścicielem biura i mam 2 dwoje dzieci, i rozumiem dobrze co dla mnie znaczą- ale nie daje to mi ani pani prawa do impulsywnych i nieobiektywnych opinii .
Prosze zauwazyć łaskawie także wiele pozytywnych opinii a takze fakt ze z reguły pisza te osoby ktore sa nie zadowolene (najczesciej na gorąco).
O tym ze jestesmy jednym z najlepszych biur (ktore probuja pogodzic atrakcyjna cene i wysoka jakosc) niech swiadcza liczby i wzrost klientow w ciagu ostatnich 3 lat z 20 tys osob -do ok 45 tys rocznie.
przepraszam za "nerwy" swoje i pracowników .
IP: 83.22.137.170
Darek
Gość
Panie Wojtku zgadzam sie z panem w zupełności opinie na temat przejazdu są bezpodstawne.Byłem tam i widziałem co się działo.Z poważaniem...oby tak dalej...
IP: 95.160.246.100
obozowiczka2009
Gość
a co sie dzialo?
IP: 79.175.237.138
Użytkownik
Posty: 1
Witam. Niedawno wróciłam z trzydniowej wycieczki do Pragi. Po wcześniejszym przeczytaniu kilku opinii na tym forum nie ukrywam, że miałam lekkie obawy co do tego jak będzie ona zorganizowana. Okazało się, że naprawdę niepotrzebnie. Wycieczka była bardzo udana, dzięki wspaniałemu przewodnikowi (pozdrowienia dla p. Krzyśka) zwiedziliśmy maksymalnie dużo, a nawet więcej niż było w programie. Na dodatek okazało się, że trafił nam się hotel o wyższym standardzie (4*) niż z reguły w tej cenie. Tak więc ja wróciłam nie tylko oczarowana Pragą ale też zadowolona ze sposobu organizacji wycieczki, szczerze powiedziawszy to się nawet tyle za tą cenę nie spodziewałam. :)
IP: 83.29.199.54
Kala
Gość
Witam

Niedawno wróciłam z wycieczki do Paryża organizowanej przez Biuro Index, najkrócej jak sie da napisać to -REWELACJA. Za tak małe pieniądze dało sie zobaczyć tak wiele w niezapomnianej atmosferze. Pani Przewodniczka P. Ola i Panowie kierowcy tworzyli rewelacyjną paczkę, która niezwykle zgranie i zabawie pokazywała nam Paryż. Byłam na wielu wycieczkach, ale to przeżycie będe dłogo, długo pamiętać. Pozdrowienia dla Pani Przewodniczki, Panów Kierowców i Uczestników.
IP: 62.152.146.142
była klientka
Gość
Witam, czasami gdy czytam te opinie to myślę,że obie strony nie wiedzą co piszą i robią. Fakt faktem, że ceny oferowanych przez index wyjazdów są bardzo niskie ale średnio rozgarnięty turysta powinien liczyć się z tym że za takie pieniądze luksusów mieć nie będzie. Druga rzecz, zdarzyło mi się byc kilka razy na wyjazdach z tym biurem i smiało mogę powiedzeć, że biuro zdecydowanie idzie na ilośc a nie na jakość. Do biura pewnie wracają tylko Ci turyści, którzy nie byli z innymi biurami podróży bądź też ci turyści, którzy na codzień pracują jako nauczyciele, jeżdżą z indexem na wycieczki boo dostaja łapówki, o przepraszam diety i utrzymują kontakt robiąc sztuczny pozytywny marketing. Co doprzewodników bądź też pilotów z indexu to trzeba przyznać, że sa różni. Miałam przyjemność być na wyjeżdździe, który prowadził pan Adam - bardzo miły młody przewodnik z ogromną wiedzą i zaangarzowaniem. Ale była równiez ta wyjeździe z innym przewodnikiem, starszym, niby bardziej doświadczonym, który czasami tueystow traktowal jak zło konieczne. Bywało i tak, ża pani pilotka na środku skrzyżowaia otwierała mapę i dopiero szukała drogi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, tylko że musiała rozlozyć az całą płachtę by zlokalizowac się w centrum. Pomijając już tych mniej rozgarniętych pilotów, trzeba przyznać, że na kilku wyjazdach to właśnie piloci ratowali opinię biura załatwiając rzeczy o których biuro zapomniało lub nie miało pojęcia. Polscy turyści dziś porzebują szkoły o tym jak się zachowywać na imprezach i czego oczekiwać po danej cenie za imprezę. Biura również powinny się wiele nauczyć i czytać opinie klientów, zwłaszcza jeśli zasłaniają się takimi wartościami liczbowymi pochodzącymi głównie ze statystyk szkolnych, gdzie klient jest werbowany w dość nieetyczny sposób.
IP: 77.253.47.18
Krysia i Ola
Gość
Po przeczytaniu niektórych opinii byłam pełna obaw ale pojechałam. Wycieczka do Paryża była cudowna i długo pozostanie w pamięci. Autokar wygodny, prawie nowy, przemiła Pani Ola no i przesympatyczni Panowie Darkowie, nasi kierowcy. Do zakwaterowania i wyżywienia też nie mamy zastrzeżeń. Nie można liczyć na luksusy przy takiej cenie. W końcu jedziemy na wycieczkę i każdemu powinno zależeć na tym, by zobaczyć jak najwięcej i by wycieczka była dobrze zorganizowana. A to wszystko było SUPER. :mrgreen:
IP: 83.22.237.122
kasia
Gość
Również byłam w Paryżu i było suuuuper!Zwiedziliśmy bardzo dużo,atmosfera była przemiła,P.przewodniczka Ola-rewelacja,posiłki bardzo smaczne i do syta.Naczytałam się tutaj wiele nieprzychylnych opinii i trochę się bałam,a wyjazd naprawdę się udał.Wycieczka bardzo mi się podobała,będę ją długo i miło wspominać!
IP: 95.160.242.242
agatcha
Gość
witam, wlasciwie nie wiem co mysec o tych wszystkich opiniach;/wlasnie wybieramy sie z tym biurem na sylwestra do pragi i mam nadzieje ze bedzie dobrze.
czy ktos moze byl juz na sylwestrze w pradze?jak to wyglada? i jezcze jedno mam pytanie, ile kasy trzeba szykowac mniej wecej na tego typu wyjazd?[trwa 4 dni]podrawiam i dziekje za wszelkie informacje
IP: 77.113.53.228
magda@wp.pl
Gość
ludzie piszcie do izby turystycznej o tym biórze bo to się musi zakończyć
IP: 83.22.240.27
kaśka
Gość
Byłam rok temu na sylwestrze w Pradze, dla mnie było super - dużo zobaczyliśmy , nowy autokar, świetna dyskoteka na sylwestra, bardzo fajna pilotka, hotel 3gwiazdkowy - chociaż według mnie to powinien miec 2 gwiazdki , jedynie przy wsiadaniu w katowicach dlugo szukaliśmy swojego autokaru - bylo ich duzo i zle oznaczone
w tym roku jedziemy do Budapeztu
IP: 95.49.255.194
uczennica
Gość
ja wróciłam pare dni temu z wycieczki szkolnej z tego oto biura. to było jedno wielkie nieporozumienie. Zero organizacji
IP: 87.205.131.68

Strona: 1 2 3 4 5 ... > »

Forum turystyczne » INDEX KATOWICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij