» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Autor Treść
gość
Gość
Do Pani Magdaleny W.!
Pani Magdo prosze wypowiedzieć się na forum i poinformowac nas na jakim etapie jest sprawa zwrotu naszych pieniedzy. Prosze sobie z nas nie robic zartów, chyba należą nam sie jakieś informacje skoro pani nie odbiera telefonów.
IP: 82.177.54.107
Uczestnik z Poznania
Gość
w dniu 17 lutego o godz. 9.30 w Sądzie Okręgowym w W-wie Praga sala.177 ul. Al. Solidarnosci 127 odbędzie sie posiedzenie w sprawie rozpatrzenia zażalenia 20 osób poszkodowanych przez biuro Happy Travel na decyzję prokuratury o odmowie wszczęcia sledztwa przeciwko Magdalenie W. osoby z W-wy proszone sa o przybycie do Sądu i uczestniczenie w tym posiedzeniu.
IP: 83.21.121.121
gość
Gość
Nasza grupa też bedzie spoza Warszawy
IP: 82.177.54.107
Gość
Gość
To biuro od 2 lat wisi mi pieniądze i nie odbiera wezwań do zapłaty.
Stanowczo odradzam wszystkim taką uczciwą firmę

Wojciech Cegielski
TAO sp z o.o.
IP: 83.6.126.31
qwerty
Gość
Gość napisał
To biuro od 2 lat wisi mi pieniądze i nie odbiera wezwań do zapłaty.
Stanowczo odradzam wszystkim taką uczciwą firmę

Wojciech Cegielski
TAO sp z o.o.


a czy próbował Pan egzekucji komorniczej?
IP: 62.148.90.130
jjmm
Gość
Zastanawiam się gdzie były te osoby, które zawiodły się na tym biurze. Wpisy na forum są dopiero od sierpnia 2010r.Dlaczego nikt wczesniej nas nie przestrzegł,ze moze zaistniec taka sytuacja. Ja przed wpłaceniem na wyjazd Malediwy sprawdzałam opinie na temat tego biura i nic niepokojącego nie było. Teraz nagle odzywaja się poszkodowani z przed 2 lat.
IP: 80.54.68.125
abatravel
Gość
WYJAŚNIENIE
Witam Wszystkich serdecznie,
Jestem właścicielką Biura podróży ABA Travel, które w styczniu 2011 r. zostało otwarte w Zielonce przy ul. Wyszyńskiego 36 A.
Jestem zbulwersowana całą sytuacją ,którą opisujecie Państwo na forum. W związku z tym chciałabym oświadczyć że,
Biuro Podróży ABA Travel, zostało przeniesione z Warszawy z ulicy Powstańców Śląskich 45 z Galerii Jelonki I NIE JEST NICZYM I W ŻADEN SPOSÓB ZWIĄZANE Z BIUREM PODRÓŻY HAPPY TRAVEL A JEGO WSPÓLNICY NIE SĄ ŻADNYMI ,, CICHYMI UDZIAŁOWCAMI,, w moim Biurze Podróży I RÓWNIEŻ NIE ZATRUDNIAM BYŁEJ PRACOWNICY BIURA PODRÓŻY HAPPY TRAVEL.
Od 24.01.2011 roku Biuro Podróży ABA Travel funkcjonuje pod w w/w adresem i jest czynne w godz. 10.30.-18.00 a w soboty 10.00-14.00
serdecznie Zapraszam właścicielka
Anna Sierakowska
IP: 78.30.87.163
Ewa
Gość
A to ma Pani pecha Pani Anno !
Szczerze współczuję !
Nazwa firmy zbliżona do omawianej oszukańczej, branża ta sama, adres ten sam.
Z Państwa strony nie wynika ,ze działacie na rynku choćby ze dwa lata a raczej tylko, że strona powstała w 2011 .
IP: 193.239.124.187
mmm
Gość
mi się jakoś nie chce wierzyć w przypadki - i wynajęcie lokalu pod biuro w lokalizacji tak "wsławionej".W każdym razie wątpię aby setki oszukanych i kolejne tysiące znajomych tychże ludzi kupiły tam kiedykolwiek wycieczkę...
IP: 77.114.163.73
ciekawie
Gość
Czytam i nie wierze!!! Szczególnie w to jak łatwo wierzycie Pani Anecie w to co pisze. No i jeszcze publiczne poszukiwanie jej pracy:) ja na Twoim miejscu Uczestniku z Poznania dobrze bym to przemyślała!!! Czy aby na pewno Pani Aneta nie wiedziała jaka jest sytuacja jej pracodawcy??? Czy to co teraz czytamy nie jest tylko próbą oczyszczenia się? A może Pani Aneta teraz ma z tego tytułu problemy.
IP: 178.182.53.55
Uczestnik z Poznania
Gość
O czym to Gość pisze ? Mnie interesuje to co sie takiego stało ,że wyjazd na który zapłaciłem nie doszedł do skutku.I jeżeli jest to wynikiem złego postepowania organizatora to chcę aby ograny do tego uprawnione sprawdziły to i aby skutecznie doprowadziły do tego abym otrzymał zwrot moich pieniedzy. A Pani Aneta może być pomocnym świadkiem w tej sprawie . I jezeli prosi o pomoc to czym nagannym jest zapytanie innych osób czy nie moga jej pomóc ??
Jakie może miec inne problemy niż te ,że W. jej także nie zapłaciła ?? A to ,że ma dużą wiedzę to dobrze dla nas ,że napisała i może to potwierdzić. Oj,oj ta typowo polska przywara : Jak cos dla mnie to dobrze ale aby pomóc innym to juz niekoniecznie- jest Panią (Gość) często stosowana. Szkoda.
IP: 83.21.2.73
San
Gość
Czy ktoś z Was pisał odwołanie do prokuratury ?
IP: 91.209.152.7
uczestnik z Poznania
Gość
zażalenie na postanowienie prokuratora o odmowie wszczęcia sledztwa złożyło ok 20 osób.
IP: 83.27.48.28
Użytkownik
Posty: 5
Wysłałam zażalenie 24.01, ale nie otrzymałam jeszcze żadnej odpowiedzi.
IP: 79.191.43.2
zana
Gość
Ja tez pisałam, ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Jak na tyle oszukanych osob to 20 osob to bardzo malo...
IP: 91.206.244.1
abatravel
Gość
Pani ,,Gościu,, zanim coś się napisze na forum należałoby sprawdzić informacje. Biuro ABA Travel na rynku istnieje od 2009 roku poprzedni adres to Powstańców Śląskich 45 w Warszawie.
IP: 82.210.182.167
gość
Gość
Do abatravel !!
A cóż to tak skrzętnie obserwujecie to forum???. To nie jest związane z waszą pewną firmą istniejącą od 2009 roku.
IP: 82.177.54.169
kris
Gość
DO ABA Travel !!!!!
Ktoś, kto zajmuje się biznesem, takie spalone miejsce powinien omijać szerokim łukiem.
Przenosić się z Warszawy do " spalonej" Zielonki to trzeba mieć odwagę !!!!!!!!
IP: 83.25.115.182
zmartwiona
Gość
witam,
moja znajoma rowniez zostala oszukana przez p. Magde i bardzo jej wspolczuje, a ostatnio nawet dowiedzialam sie ze to biuro zostalo zamkniete i nie ma zadnego kontaktu z wlascicielka, ewidentnie wszyscy Panstwo zostaliscie oszukani i okradzeni w bialy dzien, mysle ze nie chodzi juz tutaj o male pieniadze.
IP: 86.26.60.180
mmm
Gość
umówmy się że w tym przypadku "abatravel" - "przypadków" nie ma...Nikt z kilkudziesięciu (a może więcej) osób oszukanych przez W. i Happy Travel a co za tym idzie ich znajomych i znajomych znajomych (czyli to już setki osób) po pierwsze nie skorzysta z biura w tym miejscu, po drugie żywi przekonanie graniczące z pewnością że to kolejna przykrywka dla tej oszustki.
IP: 62.148.90.130
zap.
Gość
Czy ktoś z Państwa był dziś w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga?
IP: 195.187.14.118
patrycja.wawa
Gość
PILNE!!!!!!!!!
Drodzy poszkodowani,
Po moich długich staraniach rozgłośnienia naszej sprawy w mediach program Interwencja z Polsatu zainteresował się naszą sprawą. Do realizacji reportażu potrzebuje jednak pomocy jak największej liczby poszkodowanych. Musimy zebrać jak największą liczbę osób w Warszawie do spotkania z reporterką. Proszę o kontakt wszystkie osoby, które przebywają w okolicach Warszawy i poświęcą chwilę czasu na spotkanie. Kontakt patrycja.wawa@o2.pl
IP: 178.73.50.4
Użytkownik
Posty: 5
Byłam dzisiaj w Sądzie Okręgowym. Sąd uchylił postanowienie Prokuratora w przedmiocie odmowy wszczęcia dochodzenia:) Sąd stwierdził, iż Prokurator nic nie zrobił w naszej sprawie, poza przyjęciem zawiadomień i wydaniem postanowień o odmowie wszczęcia dochodzenia. Teraz będzie musiał zająć się sprawą:)
IP: 79.191.42.54
Ewa
Gość
no to super ! jest światełko w tunelu !
IP: 193.239.124.187
komornik
Gość
czy dysponuje ktoś aktualnymi adresami zameldowania współwłaścicieli biura Happy Travel?
IP: 195.187.14.118

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij