» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

biuro podróży OK SERVICE

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 > »

Autor Treść
gość
Gość
aro widzę że masz problem gdy ktoś napisze pozytyw
IP: 89.74.214.20
beata
Gość
grubo się mylisz jestem klientka zadowoloną i powiem Ci ze tak myślałam że ktoś mi nie uwierzy i będzie pisać tak jak TY. Napisałam bo naprawdę było ok / kiedyś zawiodłam się na biurze podróży z W-wy Oasiss, tam sa dopiero nieludzcy ludzie wygrałam z nimi tylko dzięki rzecznikowi praw konsumenta. / :D
IP: 213.134.163.73
Aro
Gość
Byłem z nimi 2 lata temu to wiem...KOSZMAR !!!
IP: 89.25.132.241
ELIT22WRO
Gość
Chcemy sie podzielić naszymi wrażeniami z czerwcowego pobytu w Bułgarii. Byliśmy w Ravdzie w hotelu Eliwra. Podróż minęła szybko i jedyny incydent to taki że "ktoś" nasikał na deske w toalecie :). Autobusy bardzo komfortowe vip-owskie, szerokie siedzienia, dużo przestrzeni. Kierowcy świetni a zwłaszcza Mateusz z Krakowa. Hotel Elwira jest kameralny ale brdzo przyjazny. Jedzenie smaczne do plaży bardzo blisko (czysta, piaszczysta, z leżakami i parasolkami(płatne 5 l). Obsługa bardzo miła mówiąca po polsku. Drinki mocne i smaczne, piwko zimne, wino nie chrzczone:). Rezydentka Pani Bożenka przesympatyczna, zawsze na miejscu, służąca pomoca i radą. Nawet w obcym kraju można czuć się bezpiecznie. Za rok jedziemy z tą samą firmą do Złotych Piasków. Od razu prosimy o te same autokary wraz z załogą. Ciężko zrozumieć dlaczego na forum ludzie wyrażają takie opinie, jeśli chce się mieć luksusowy 5* hotel, ultra all oraz tragarzy to trzeba liczyć się ze znacznie większymi wydatkami.
IP: 195.205.221.250
Paweł
Gość
do ELIT22WRO z jakiej firmy był autokar?
pozdrawiam
IP: 83.14.234.34
Paweł
Gość
Do Pani Beaty która była w tym roku w Novi Vinodolski
Wierzę Pani bo byłem z tą firmą dwa razy.Pierwszy raz cztery lata temu i było naprawdę super,doskonały autobus, dobra rezydentka i wszystko ok..Za to dwa lata temu było fatalnie,autobus ze złomu praktycznie bez klimy,fatalni kierowcy no i rezydent oszust i złodziej.Pomimo tego jadę z tą firmą po raz trzeci i dlatego się pytam czy autokar był z firmy OK.Service czy wynajęty i jaki był rezydent? Zresztą jeśli ktoś jedzie po raz kolejny to rezydent wcale nie jest potrzebny,ale podróż autokarem bez klimy to koszmar.Sama miejscowość jest urocza i polecam wszystkim.
IP: 83.14.234.34
beata
Gość
autobus by l firmowy z klimatyzacja podróz mineła spokojnie i dobrze w autobusie jecha l z nami p.Bartek ok gość, Co do rezydenta to był Kamil bardzo dobrze zorganizowany, przygotowany do kazdej rozmowy.Swietnie nas oprowadzał między innymi po Parku Narodowym Jeziora Plitvickie ciekawe snuł opowieści o tym miejscu.Na miejscu też można było na niego liczyć. :)
IP: 213.134.163.88
ronino
Gość
Chciałbym wybrać się w tym roku z rodziną do Nesebyr w Bułgarii z tym biurem podróży (autokarem), ale po opiniach jakich się naczytałem nie wiem czy to dobry pomysł. Jeżeli ktoś był już w tym roku w Nesebyr może mógłby się wypowiedzieć na ten temat.
Pozdrawiam
IP: 62.121.65.3
neo
Gość
Witam. wrócilismy z wakacji z nesebyr bylismy w hotelu Cantilena. co mozna powiedzieć. podróz do bułgari mineła wzorowo świetny autobus od Strychalskiego z Krakowa, nowiutka Scania, Pilotka z ok service Pani Karolina wydawała sie spoko ale o niej napiszę póżniej :) dojechalismy do Bułgari 27 h hotel Wspaniały najlepszy w ofercie ok Servicu naprawde gorąco polecam!! pokoje klimatyzowane basen bardzo kameralny, obsługa na 10. Poprostu ekstra. Jesli chodzi o rezydentów Panią Bożene i Pana Marcina Pani Bozena oceniam na 3+ stara sie kobieta jest zawsze na dyzurach cos zalatwi ale i tak trzeba praktycznie o wszystko sie po 3 razy prosić. Pan Marci totalne dno !!! zenada nieodpowiedzialny człowiek juz mówię dlaczego, w drodze powrotnej nie zaladował 4 ludzi i czekalismy na te osoby ponad 3 godziny na krawezniku pod hotelem masakra!!!!!!! Ogolnie wszystko co zwiazane z bulgarią i pobytem oceniam na 6+ jesli chodzi o ok services i jego przedstawicieli 3 naciagana!!!! POLECAM HOTEL CANTILENA!!!!! NAPRAWDE EKSTRA
IP: 83.22.206.114
Paweł
Gość
neo napisz proszę coś więcej o Cantilenie. Jakie jedzenie, wyposażenie pokoi, czy można korzystać z siłowni, czy jest w hotelu internet, czy w pobliżu hotelu można coś zjeść albo chociaż kupić kebaba. Czy daleko do plaży i jaka jest ta plaża. I jeszcze czy gdzieś w pobliżu (Nessebyr lub Rawda) znalazłeś/znalazłaś bankomat.
Za wszystkie wskazówki z góry serdeczne dzięki.
IP: 87.239.76.67
Realunion
Gość
Zawiedzony napisał
beznadziejna organizacja, rezydenci przynajmniej w Paralli arogantcy niekompetętni,w szczególności Pan WALDEK!!,pokoje w Janisie poniżej przyjętego ogólnie standartu .Zawiedzony

Ich niestać na profesionalnych pilotów i rezydentów, obsadzają te stanowiska kierowcami autokarów:). To biuro to jeden wielki przekręt (dawny Tramp Trawel i Aquamaris), jak wrócicie z wczasów z tą firmą, to bądzcie szcześliwi że Wam się udało wrócić.
IP: 78.9.1.192
ewa
Gość
wypoczywalismy w PARALI Z OK SERV.JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI Z PRZEJAZDU-W 2 STRONY-NOWY AUTOKAR,KLIMA DZIALALA NIENAGANNIE.REZYDENTKI NA MIEJSCU EWAI KAROLINA ZAWSZE SLUZYLY POMOCA,JEDYNE CO NA POCZATKU MNIE ZDENERWOWALO TO ZAMIANA HOTELI.NAM NAWET WYSZLO NA PLUS BO HOTEL OASIS PRZYNAJ Z ZEWNATRZ JEST STRASZNIE ZANIEDBANY.MIESZKALISMY W HOTELU NAJAZ.JESLI CHODZI O WYCIECZKI TO JEDNAM POMIMO ZA Z OK DROZEJ ALE MILO I DODAM ZE P.EWA I P.LILIANA WIEDZE MIALY BARDZO BOGATA.NIE TYLKO NA POZIOMIE PRZEWODNIKOW PASKALA....CHCIELISMY TROCHE POZWIEDZAC I TO NAM SIE UDALO...WROCILISMY ZADOWOLENI I MOCNO OPALENI BO TEMP..BYLA WYSOKA....POZDRAWIAM WYPOCZYWAJACYCH OD16-27 LIPCA
IP: 213.238.89.242
neo
Gość
Do Paweł. Witaj do morza bardzo blisko jakies 100 m z hotelu morza nie widac. pokoje bardzo ladne ale nie duze klima dziala super internet jesli wezmiesz swoj laptop darmowy wi-fi dziala bardzo szybko, ja wykupilem opcje z obiadokolacjami ale jak to przeliczylem to lepiej tej opcji nie brac wystarcza same sniadania. Poniewaz sniadania sa w hotelu cantilena i sa w formie szwedzkiego stolu jesli chodzi o obiadokolacje to sa serwowane w hotelu eliri ktory jest obok cantileny i nie oszukujmy sie sa bardzo skromne i nie za dobre lepiej za cene tych obiadokolacji kupowac obiady w rawdzie albo nawet w hotelu, dania te sa bardzo smaczne, bankomat jest w Rawdzie. okolo 800 m od hotelu.Pozdrawiam
IP: 83.29.101.249
turystka
Gość
masakra i jeszcze raz masakra. Z kim kolwiek rozmawiałam nikt nie był w tym hotelu co miał być, a różnież!!!!!!!O zwrocie jakich kolwiek pieniędzy nie ma mowy!!Rezydenci kity wciskają jak tylko sie da!!!! Najazniejsze zeby wykupić u nich wycieczki i wtedy są mili!!!a o czekaniu 8 godzin przed hotelem na autokar to juz nawet nie wspominam!! Komptetny nie wypał!! Nie polecam!
IP: 178.213.166.158
remle
Gość
zawsze się czeka na autokar przy takich wyjazdach. To normalne jest w Grecji, Chorwacji czy Włoszech. Przy samolotach jest ten plus, że się najczęściej od razu jedzie na lotnisko, ale czasami można i tam koczować jak my w tym roku za czasów działalności Aquamaris
IP: 77.255.82.150
nika
Gość
Czy ktoś był tym roku w hotelu Eliri w Ravdzie z tym biurem?Jakoś mało opini znalazłam na temat tego hotelu,proszę o aktualne:)
IP: 93.105.249.170
Zoska
Gość
A w parali w principalu ktoś był;>?
IP: 188.147.203.82
Rene
Gość
Jak jest w hotelu Elwira w Ravdzie jakie jedzenie ....czy ktoś był na przełomie lipca i sierpnia?
IP: 93.105.209.206
turysta 72
Gość
11,08,2012właśnie wróciłam dokładnie z tamtąd ... hotel okazuje sie nie wiadomo jakiej klasy na tablicy widnieją trzy gwiazdki a obok druga z dwoma ,rezydentka nie umiała mi tego wyjasnić. jedzenie monotonne w wersji/przez 10 dni na oczy nie widziałam szynki,sera żółtego..ciągle martadela jasna, ciemna,zimne jaja,parówki.. all cluziw -non stop ala sałata szopska zupy ok generalnie na posiłki trzeba przychodzić na czas ,bo potem może już nie byc do czego.....u nas dośc często go brakowało .co prawda drinki,piwo i inne ok ..co do pokoi niezłe ,jedynie doskwiera brak klimy,.do morza rzeczywiźscie nedaleko ,ale glony ..ochyda ,śmierdzi szlamem ..fuj zeby znaleść jakieś mniej gloniasta ,trzeba iśc dośc daleko.ogoly rawda ,a już napewno nie elwira
IP: 109.207.96.67
Paweł z Krosna
Gość
Tak na szybko ,bo nie mam czasu(pierwszy dzień w pracy po urlopie).
Byłem z tym biurem po raz trzeci w Chorwacji w Novi Vinodolski hotel Lisajn
Autokar bardzo dobry, pilotka Pani Iza(serdecznie pozdrawiam) pełen profesjonalizm i Pan Kamil(rezydent) naprawdę same superlatywy,robił to co powinien.A jeśli chodzi o Chorwację to nic się nie zmieniło,wspaniała pogoda,sympatyczni ludzie,ciepłe może,zimne piwo,rakija ach!!! jak wrócić do codzienności!
Biuro ok service chyba wyciągnęło wnioski i na prawdę nic im nie mogę zarzucić ,jak się ogarnę to może jeszcze coś napiszę .pozdrawiam Paweł i wielka rodzinka z Krosna
IP: 83.14.234.34
Paweł z Krosna
Gość
Proszę sprawdzić moje poprzednie wpisy jako Paweł,absolutnie nic nie mam wspólnego z firmą ok.service Chwaliłem ją za pierwszym razem, ganiłem za drugim.Teraz mogę tylko chwalić.Firma zrezygnowała z własnego autokaru,co jest wielkim plusem,autokar,kierowcy,piloci naprawdę wysoki poziom,na miejscu w Novi Vinodolski Kamil(rezydent) służył pomocą na prawdę w każdej chwili,nie narzucał się ,ale jeśli był potrzebny to czy osobiście ,czy telefonicznie zawsze pomógł i rozwiązywał problemy(jeśli były). Serdecznie go pozdrawiam.Myślę że kolejny raz (czwarty)wybiorę się do tej pięknej miejscowości z biurem ok.service.Pozdrawiam Panią pilotkę Izę ,pana Kamila i całą obsługę z ok.service Paweł Paczkowski z Krosna
IP: 83.14.234.34
Ajsza
Gość
Witam,właśnie zamówiłam wczasy w firmie Traveliada i wysłali mi umowę na wczasy z OK SERWIS, po przeczytaniu opini o tym biurze jestem przerażona,czy ktoś może mi szczerze opowiedzieć jak jest napradę. Wybieram się z rodziną do Parali
IP: 85.198.250.9
Ania
Gość
Witam:) w sierpniu 2012 spędziłam wakacje z ok servisem w Chorwacji w Opatiji w hotelu Istra. Najlepsze wakacje :) podróż z Tychów szybka, 13h na miejscu, autokar piętrowy, nowy, regulowane siedzenia, pełen komfort. Hotel Istra wspaniały, pyszne, różnorodne jedzenie, wieczorki chorwackie, alkohol w cenie do woli do obiadokolacji :) Nie mogę złego słowa powiedzieć na to biura i tą ofertę Chorwacji:) Sama Opatija-przepiękne miejsce, urokliwe. Obsługa w hotelu na wysokim poziomie, kierownik witał gości przed wejściem na stołówkę, częstował trunkami chorwackimi do kolacji. Podróż powrotna dobrze zorganizowana :) Rezydent Kamil na plus, interesował sie turystami, doradzał. Moje najlepsze wczasy ;))
IP: 77.255.73.190
VIOLAN
Gość
We wrześniu 2012 byłam w Paralii w Hotelu Morfeas. aparthotel super, zastaliśmy z mężem czysty pokój i miłą właścicielkę. Wyżywienie- mieliśmy wykupioną wesję All w Yakinthosie. Kto wybiera się w to miejsce to uprzedzam śniadania to kawa lura. herbatka ziołowa, płatki, mleko i suchy chleb na którym każdego dnia to samo czyli na suchy chleb plaster pomidora z oregano i polany oliwą, suchy chleb z trójkącikiem sera tostowego oraz suchy chleb z trójkącikiem mielonki. Obiady i kolacje dało się przeżyć choć mięso czy musaką nakładał zawsze ktoś z obsługi i bez wyboru, zawsze jeden rodzaj. Alkohol owszem lany w tylnej części budynku w plastikowe kubeczki!!! i w zależności kto lał, jeśli właścicielka to na jeden łyczek, jeśli trafiło się na pracownika Adonisa to tak jak trzeba, ale nie spotkałam się nigdzie aby alkohol był serwowany w plastiku. Do wyboru piwo, wino wytrawne z kartonów lane do beczki białe i czerwone, oyzo, i lokalny koniak. niestety w restauracji alkohol niedostępny, trzeba było iść na tyły budynku i przynieść sobie do posiłku. Na stołach woda do picia lana z kranu ale dało się ją pić. ogólnie było ok. Ciepła woda, do plaży ok. 300m, ale do centrum Paralii dość daleko więc aby coś zjeść na mieście to trzeba się liczyć z dość długim spacerem.
IP: 89.228.196.216
nika
Gość
Witam ,byłam z tym biurem już dwa razy,raz w Grecji a raz w Rawdzie. W Grecji nie było żadnych problemów a w Rawdzie zmienili nam co prawda hotel ,ale na lepszy więc nie było na co narzekać. Biuro może nie jest najlepsze bo pewnie część tych negatywnych opinii to prawda,ale oferują tanie wczasy za naprawdę niewielkie pieniądze. Jeśli ktoś nie jest wybredny i potrafi sam zorganizować sobie czas na wczasach to polecam.W tym roku też jedziemy z tym biurem (zaliczka wpłacona:)
IP: 93.105.248.52

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 > »

Forum turystyczne » biuro podróży OK SERVICE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij