» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » yakinthos Paralia

yakinthos Paralia

Dodaj opinię Opinie o apartamentach Yakinthos

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
Mariola
Gość
chciała bym się jeszcze dowiedzieć jakie jest wyposażenie kuchenne np.kubki,i lodówka, sztućce ,czajnik
IP: 85.202.213.194
zawiedziona
Gość
Byliśmy w apartamentach Yakinthos- pokoje dość duże, łóżka wygodne, aneks kuchenny z płytką elektryczną- zależy do jakiego pokoju trafisz- na zagotowanie wody na 2 kawy możesz czekać od 10 minut do nawet godziny. Braki wody- albo nie było w ogóle wody, na ciepłą trzeba było czatować, w jadalni na suficie sączyła się woda (nie wiem gdzie coś przecieka). Pani "rezydent" Anna to chyba jest na wiecznych wakacjach, pojawia się(a może i nie) w hotelu w godzinach kiedy wszyscy są na plaży (trudno przecież o godz. 10.00 siedzieć w pokoju). Balkony owszem są, ale zero intymności- balkony połączone w jeden taras, nie oddzielone niczym. widoki na: plac budowy nowych hoteli, jakieś podwórko i część na morze (piszą że 150 m od morza- ciekawe czym mierzyli). do morza z 300m. UWAGA na chodniki- niby nowe a nie dokończone, wystaja jakieś druty. W ogóle YAKINTHOS jest w nowej części Paralii, czyli jeszcze na placu budowy. Jak juz sie wybierzesz do "centrum" czyli ponad 1000 m, to wracając powłóczysz już nogami. Przy hotelu nie ma nic- zero rozrywki. Przed hotelem- 1 stoliczek i 3 krzesła (i to przy ulicy ). Zero zieleni przy hotelu, no może jakieś dwie palmy to cała dekoracja. Recepcji nie ma, klucze nosilismy sami. Rezerwując hotel wielu ludzi miało miejsca w innych hotelach a wrzucono ich do Yakinthosa- bez żadnego tłumaczenia. Dopytajcie sie więc dokładnie i sprzwdżcie to w umowie- bo Yakinthos może nie jest zły ale o wiele gorszy od innych w Paralii. klimatyzacja płtna, dostępu do internetu nie ma, nie ma tez żadnego miejsca przy hotelu gdzie można byłoby wieczorem posiedzieć.
IP: 89.73.101.161
zawiedziona
Gość
W Yakinthosie na wyposażeniu w aneksie kuchennym: talerze, szklanki, łyzki, widelce, noże. No i jest lodóweczka- bez niej byłoby nieciekawie. Weżcie sobie tez jakis ręcznik do łazienki na podlogę, bo tam są tylko brodziki- nieobudowane, bez zasłonek. Na balkonie stolik z krzeslami. Jest też tv z jednym polskim programem- chyba Tele5.
IP: 89.73.101.161
Mariola
Gość
a korzystaliście z wycieczek bo my mamy zamia wybrać sie statkiem na SKIATHOS czy ktoś był i czy warto
IP: 85.202.213.194
aga
Gość
Wycieczka na Skiathos super ale nie z OK
IP: 84.234.0.140
moniQ_88
Gość
jarek napisał
AGA<ja bylem tam z zona i 2 dzieci,bylem mile zaskoczony bo mialem miec 3 lozka a byly 4 czyli ok,poza tym szef tego apartamentu bardzo mily,do plazy jakies 200-250 metrow,ja mialem pokoj 104 to jest na 1 pietrze i bylem zadowolony bo pokoj czysty i w miare duzy,oczywiscie w apartamencie winda,Aga mam pare zdjec to moge przeslac jak chcesz.Ogolnie jezeli ktos kto placi 500 zl od osoby i nie wymaga in clusive to bedzie wczasy wspominal bardzo milo,nie daleko jest mini market gdzie mozna kupic sobie jakies sniadanie i zrobic samemu w pokoju,na obiady chodzilismy na miasto srednio 15 e w 4 osoby,Jak macie jeszcze jakies pytania to napewno odpisze,Pozdrawiam Wszystkich i nie martwicie sie bo ja tez sie obawialem ale teraz wiem ze nie potrzebnie


"jarek" czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia z tego apartamentu? Szczególnie jestem ciekawa wnętrza. Byłabym ogromnie wdzięczna. Mój e-mail: monicmail@interia.pl .Z góry dziękuję i pozdrawiam!
IP: 194.150.197.226
mariol
Gość
właśnie wróciłem z parali z Yakinthos i powiem tak pokoje są fajne jak za tą kase plac budowy jest faktycznie i robotnicy zaczynają o 6.45 a kończą około 15 do plaży jest około 250 metrów do sklepiku gdzie idzie kupić bułki i drobne tam artykuły 100 m ceny w piwa w tawernach około 3 euro w sklepie piwo od 0,50 do 1.50 coca cola fanta 1,5 l 1 euro.wycieczka do Skiathos extra ja kupiłem na mieście i była tańsza niż z ok i też był polski pilot.Mi się podobało.
IP: 83.230.8.82
lts
Gość
Ja również wróciłem parę dni temu z Yakinthosa i powiem krótko: za tak małe pieniądze warto pojechać. Jeśli ktoś się liczy z faktem, że za 200 euro (z dojazdem!!!) nie zastanie luksusów, to na pewno nie będzie narzekał. Yakinthos ma pare mankamentów, ale są to sprawy marginalne. Nie będę się tutaj rozpisywać i bić przysłowiowej piany. Przed moim wyjazdem przeczytałem na tym forum na przykład, że w hotelu są karaluchy, co jest totalną bzdurą. Jeśli ktoś na prawdę jest zainteresowany wyjazdem to chętnie wyślę zdjęcia hotelu i napiszę parę słów! Pozdrawiam wszystkich i podaję adres mailowy: latusek@o2.pl
IP: 83.5.70.114
ada
Gość
kto jedzie 9.07
IP: 82.177.218.96
gosc
Gość
Witam na wstępie chciałbym zaznaczyć ze, jedyna super atrakcja była pogoda:)W pokojach wystrój pożal się boże,nie mówiąc już o małych mrówkach .Pokój z balkonem...super jak się nie ma go tam gdzie chodzą wentylatory bo trzeba krzyczeć!!Szczerze nie polecam ,a gdy jest wieczór grecki albo wesele co miałem przyjemność przeżyć to totalna porażka :(Wentylatory chodziły aż do trzeciej rano niestety a potem umilkły ...za to obsługa tłukła się przy sprzątaniu dalej.A biuro OK serwis nikomu nie polecę na pewno totalna rozwałka ,a wycieczki już są zalatane w autokarze czego radze się zastanowić bo greckie małe biura na mieście maja taniej,dużo lepiej z jedzeniem i picem tak ze jeśli coś więcej to proszę napisać na forum gg :)pozdrawiam turysta:)
PS..Jedzenie serwowane w tym hotelu to to samo każdego dnia!Obiado kolacja niby szwedzki stół ale to tylko z nazwy.
IP: 89.77.253.26
marko
Gość
yakintos?
IP: 83.29.96.153
marko
Gość
czy ktoś był w 2012roku w Yakintosie all inclusive? Czy jedzenie jest porcjowane czy jest tzw, szwecki stół. Jakie napoje, jaki hotel, jaka obsługa?.
IP: 83.29.96.153
fainless
Gość
jesli chodzi o wycieczki polecam olimpios travel, maja super niskie ceny : meteora 17 euro, Skiathos 26, Olimp, Saloniki 12, waterland 23, oplywowka wokol athos 29. Maja fajne autobusy, nawet takie malutkie na 20 osob, zawsze jest polski opiekun, profesjonalna obsluga, w biurze tez bez problemu mozna sie dogadac. Bardzo nam sie z rodzina podobalo i serdecznie polecamy!!!
IP: 94.68.195.72
marko
Gość
czy ktoś był w 2012 roku w Paralii w Yakintosie All inclusive?. Proszę o kilka informacji na temat pobytu.
IP: 83.29.156.204
Użytkownik
Posty: 3
Witam czy może ktoś coś powiedzieć o tym YAKINTHOSIE teraz jakie warunki,jakie jedzenie,mam all wykupione jadę z córką ile kosztuje leżak na plaży czy parasol jest w zestawie z leżakiem czy wszystko osobno,czy da sie wytrzymać bez klimy w pokoju.Ile rzeczywiście kosztują te wycieczki wykupione na miejscu.A moze ktoś jedzie w tym roku 26-07.Pozdrawiam:)
IP: 83.30.173.59
Użytkownik
Posty: 3
Czy ktoś był w tym roku w tym hotelu i może coś napisać?Pozdrawiam
IP: 83.5.143.47

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Grecja » yakinthos Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij