» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Treść
mario
Gość
W sierpniu jedziemy do do nei pori willa maria jakieś info o obiekcie i czy trzeba coś zabiera ze sobą chodzi o aneks kuchenny jestem kucharzem i chcę sam gotowac dla rodziny 4 osobowej z lokalnych produktów. Może ktoś ma jakieś zdjęcia z okolicy .
IP: 83.26.196.159
Aro
Gość
mario napisał
W sierpniu jedziemy do do nei pori willa maria jakieś info o obiekcie i czy trzeba coś zabiera ze sobą chodzi o aneks kuchenny jestem kucharzem i chcę sam gotowac dla rodziny 4 osobowej z lokalnych produktów. Może ktoś ma jakieś zdjęcia z okolicy .


Podaj e-mail wyślę zdjęcia byłem w Marii w 2011 r
IP: 89.25.132.241
Ewa60
Gość
Interesują mnie opinie na temat willi Filo w Nei Pori, więc gdyby ktoś to bardzo proszę.
IP: 89.76.34.24
mario
Gość
mario napisał
W sierpniu jedziemy do do nei pori willa maria jakieś info o obiekcie i czy trzeba coś zabiera ze sobą chodzi o aneks kuchenny jestem kucharzem i chcę sam gotowac dla rodziny 4 osobowej z lokalnych produktów. Może ktoś ma jakieś zdjęcia z okolicy .
strazak_76@o2.pl
IP: 83.26.201.158
Aro
Gość
mario napisał
mario napisał
W sierpniu jedziemy do do nei pori willa maria jakieś info o obiekcie i czy trzeba coś zabiera ze sobą chodzi o aneks kuchenny jestem kucharzem i chcę sam gotowac dla rodziny 4 osobowej z lokalnych produktów. Może ktoś ma jakieś zdjęcia z okolicy .
strazak_76@o2.pl


Poszło
IP: 89.25.132.241
Aga
Gość
Witam.
Jedziemy do Nei Pori apartament Chrisa czy był tam ktoś może?
Ciężko wyszukać opinie o tym obiekcie a zdjęcia są może trzy:)
A sama miejscowość Nei Pori czy ma jakieś sklepy gdzie można kupić podstawowe produkty (mleko,mięsko, chleb i warzywka?)
Będę wdzięczna za informacje, pozdrawiam:)
IP: 83.26.214.191
Użytkownik
Posty: 72
Na temat apartamentów nie odpowiem, ale co do drugiego pytania, to oczywiście ,że w Nei Pori są sklepy spożywcze.
IP: 89.230.65.122
abc
Gość
Hej :) Ja byłam w zeszłym roku w Chrisie i wszystko było w porządku. ;)

Był ktoś w Willa Elwira ? Chciałabym zapytać w której części Nei Pori to się znajduje ;)
IP: 83.5.50.218
Gabi
Gość
Witam

CZy ktoś jedzie do Nei Pori do Filio 22.07.14r?
IP: 83.15.99.82
Jan
Gość
Gabi a byłaś już tam...????
IP: 89.25.132.241
Gabi
Gość
No właśnie nie, a tak ciekawa jestem czy ktoś jedzie w tym terminie. Ja jadę z mężem i dwójką dzieci (syn i córa).
IP: 80.238.85.53
be77
Gość
a my 1 lipca do Elwiry (2+2 dzieci), niestety pierwszy raz pojade tak slabo przygotowana - ciezko cokolwiek znalezc o Elwirze...
IP: 83.19.165.33
abc
Gość
Co do Elwiry to jest filmik na yt, wystarczy wpisać Elvira Inn :) Z tego co słyszałam to hotel znajduje się kawałek od centrum miejscowości. Za to blisko jest do Platamonas.
IP: 83.4.132.235
Użytkownik
Posty: 4
witam byłem w nei pori kilka razy i w tym roku znowu tam będę -31.07 willa Elwira- willa znajduje się na skraju nei pori , ale nie od strony Platamonas tylko od strony Kutsupii Weliki wiec zupełnie po drugiej stronie od Platamonas, do morza od willi jest bardzo blisko, lokalizacje można sobie sprawdzić na mapie google widok street view, willa doskonale widoczna, Tęcza ma tą wille chyba pierwszy raz, wiec jedynie osoby które już wróciły, wrócą mogą powiedzieć coś więcej... 8)
IP: 80.50.4.114
mario
Gość
jak kolega był już wiele razy w nei pori to może jakieś wskazówki co zabrac ze sobą a czego nie zabierac my wyjerzdzamy 17 sierpnia
IP: 83.30.57.216
Użytkownik
Posty: 4
mario jeśli chodzi o aneks kuchenny to masz kilka podstawowych naczyń + plus sztućce zależnie od hotelu, zazwyczaj w ilości trzech sztuk - łyżka x3 widelec x3 nóż x3 łyżeczka x3 ,czytałem że chcesz gotować?!!!! 8) sądzę że w tym upale szybko stracisz chęci, ale powodzenia, może się mylę, jeśli masz jakieś konkretne pytania pisz chętnie odpowiem
IP: 80.50.4.114
ULA
Gość
Czy w NEI PORI jest gdzies mozliwosc aby korzystać z wifi za darmo ?
IP: 93.181.144.187
abc
Gość
za darmo to chyba tylko po znajomości :) w części beach barów jest dostęp do wifi, ale oczywiście żeby skorzystać, musisz znać hasło, które Ci podadzą jak coś u nich zamówisz ;)
IP: 83.4.124.134
ULA
Gość
ABC dzieki .Jade do Nei pori 18 lipca wiec taka informacja mi sie przyda .
IP: 93.181.144.187
abc
Gość
a powiedzcie jak tam autokary z tego biura? bo jadę z nimi 1 raz w tym roku :)
IP: 83.4.124.134
Jan
Gość
abc napisał
a powiedzcie jak tam autokary z tego biura? bo jadę z nimi 1 raz w tym roku :)



Kulają się :P
IP: 89.25.132.241
GR4
Gość
w zeszlłym roku bylem w nei pori willa filio.Też bylem ciekwy czym pojade,a informacji o autokarach bardzo mało.Więc informuje abc że jechaliśmy mercedesem travigo nie najnowszym ale trzymał się klima działała było ok.Firma Termo-car.
IP: 83.30.28.188
anc
Gość
oo dzięki wielkie za info :)
IP: 83.4.216.87
Jan
Gość
GR4 coś więcej o filio
IP: 89.25.132.241
GR4
Gość
Willa Filio niczym nie rózni się od pozostałych tego typu budynków a byłem już w kilku w róznych miejscowościach.
Może dla kogoś mylący jest wyraz apartamenty i wydaje się że bedzie mieszkal jak król.
Są to po prostu skromne pokoiki z aneksem kuchennym. Właścicielka spokojna i miła. W filio obowiązuje siesta i cisza nocna chyba od 23. Może jeżeli ktoś nie przestrzegał by tych zasad to nie wiadomo co mógłby usłyszeć.Willa znajduje się niedaleko morza, blisko głownego deptaka gdzie jest mnóstwo tawern i sklepów
IP: 83.5.177.253

Strona: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij