» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... > »

Autor Treść
edyta317
Gość
No to mnie pocieszyłeś z ta pogodą. Ja wyjeżdżam za tydzień.
IP: 193.19.167.134
xxs
Gość
Leciał ktoś z Millenium samolotem? Coś nie mam przekonania, mało info,zdjęć w necie.
IP: 77.252.53.1
Grażka
Gość
A to o tegorocznym remoncie w Poseidonie nie słyszałam . Dzięki za info . Pytałam o obsadzenie autokaru na wrzesień . Pani z MT powiedziała , że cały jest dla ich klientów . Nie wiem na ile zmieniła się pogoda w Grecji ale dawno temu spędziłam tam czas od listopada do czerwca i powiem Wam , że już w marcu kompaliśmy się w morzu i plażowaliśmy. W czerwcu był j upał dla mnie trudny do zniesienia . O ciepełko więc bym się nie martwiła :-) .
Oczywiście czekam na info z tegorocznego wyjazdu z MT i pobytu w Poseidonie. Udanego wypoczynku :-) . Wszyscy jedziecie przede mną .
IP: 80.50.135.230
kobra
Gość
Czy ktoś wybiera się na Korfu (hotel Anita) z Greckie Wakacje w terminie 13-24.06.2014r.lub wie czy ten turnus dojdzie(doszedł) do skutku?
IP: 195.245.224.251
bbb
Gość
edyta317 napisał
Ania napisał
Witam, mam pytanie czy ktoś korzystał z usług biura podróży greckiewakacje . pl ?

co możecie o nich powiedzieć?


Po niedawnych historiach z Aquamarisem i O.K. Services Travel , ja bym nie ryzykowała i nie wpłacała pieniędzy Greckim wakacjom, skoro wiadomo, że to kontynuator tamtych biur, które oszukały setki ludzi, nie wysyłając ich w ogóle na wczasy albo zostawiając za granicą .
Jeżeli takie biura nie będą miały klientów , to przestaną istnieć. Mam nadzieję, że ludzie już nie dadzą się oszukać Greckim wakacjom.
IP: 89.200.227.216
KOBRA
Gość
W listopadzie2013 zarezerwowałam 2 miejsca na Korfu z Greckie Wakacje. Jeszcze miesiąc temu przed wpłaceniem drugiej raty wszystko było ok. Tydzień przed wyjazdem -telefon z informacją o
odwołanym wyjeździe, bez podania jakiejkolwiek przyczyny ,bez słowa "przepraszam" a wręcz nachalnym stwierdzeniem, żeby szybko zdecydować się co do wypłaty pieniędzy albo zmiany oferty. Zdaję sobie sprawę, że każde biuro może odwołać wyjazd 7 dni przed planowanym wyjazdem ,ale w tym wypadku ta natarczywość i wymuszanie błyskawicznej decyzji było bardzo podejrzane. Podobnie nasza prośba o szybki zwrot pieniędzy ze względu na konieczność innej rezerwacji w tym terminie spotkała się z bardzo" inteligentnym" stwierdzeniem ,że "biuro nie posiada gołębi pocztowych". Dlatego jestem ciekawa , czy rzeczywiście ta oferta została przez biuro anulowana, czy zaistniały inne obiektywne "przesłanki ".W każdym bądź razie już nigdy nie skorzystam z ich oferty. Przy rezerwacji kultura ,przy odwołaniu kompletny brak.
IP: 195.245.224.251
edyta317
Gość
Czyli jednak potwierdza się, że ostrzeżenia przed tym biurem były jak najbardziej słuszne.
IP: 193.19.167.134
bbb
Gość
W każdym razie wszystkim olimpijczykom życzę takich wakacji jak ja miałam w ubiegłym roku i aga z tego forum i inne szczęśliwe olimpijki. Ja odwiedzę Bałtyk i też będzie fajnie, lepszy rydz niż nic no i jak nie ma co się lubi....itd. Piszcie o wrażeniach, to się fajnie czyta, szczególnie dlatego, że znam to magiczne miejsce nad morzem egejskim :) i pozdrówcie ode mnie komary (κουνούπια)
IP: 89.200.227.216
Grażka
Gość
Darko napisał
My też jedziemy z MT do Grecji... Ale juz w czwartek :D i tak jak pozostali po raz trzeci z nimi wybieramy się na wakacje... poprzednie dwa razy do Bułgarii... My jedziemy do Giannis (w sieci funkcjonuje czasem jeszcze pod nazwą Sea View). Pobyt rezerwowaliśmy już w lutym i wtedy nikt nam nie proponował Poseidona, nie było również zdjęć więc nie chcieliśmy ryzykować zwłaszcza, że jedziemy 8-os grupą. Dopiero niedawno pokazały się wizualizacje ale już nie decydowaliśmy się na zamianę. Mam nadzieję, że apartamenty spełnią nasze oczekiwania.
Jedyny minus dla biura za kolejną zmianę autokaru... podobnie jak przed rokiem. Część grupy miała siedzieć na końcu autokaru, siedzenia niby premium bo wiadomo fotel można rozłożyć na full... a teraz okazuje się, że równiez siedzimy na końcu ale "super" fotele już się w ogóle nie rozkładają... Ciężko mi sobie wyobrazić tę 25h podróż... No cóż zobaczymy jak to będzie...



Nie odzywają się więc wyjazd doszedł do skutku :D I to jest pierwsza dobra wiadomość . Czekamy na kolejne ( że było super , i że wrócili :D )
IP: 80.50.135.230
Wojtek
Gość
Wie ktoś jaka pogoda teraz jest w rejonach OB? Słyszałem że tragiczne lato się zapowiada, ale oby Ci ludzie się mylili ;)
IP: 46.175.112.5
Użytkownik
Posty: 4
Witam wybieramy się w sierpniu do OB hotel Pinelopi proszę o parę przydatnych porad co do tego miejsca gdzie dobrze zjeść,zrobić zakupy itd.Z góry dziękuję za info
IP: 88.156.126.154
jaaaa
Gość
My jedziemy do Olimpic Beach 15-27.07 ;) ktoś też?
IP: 78.10.83.206
tom
Gość
to jest malutka mieścina zakupy zrobisz na głownej ulicy która mieści się w drugiej linii brzegowej jestam wszystko i nic czyli masło mydło i...dobrze zjesz praktycznie w każdej knajpie grecy mają naprawdę dobrą kuchnie tylko nie kuś się żeby iść do knajpy polki i greka na końcu ob. po prostu syf byłem i żałuje. Ja chodziłem do knajpy agriokali czy coś w tym stylu mieści się na przeciwko odjazdu kolejki większe zkupy zrobisz w parali ob.ogólnie jest b fajnie pozdrawiam
IP: 87.206.13.16
Użytkownik
Posty: 4
jaaaaa.My wybieramy sie 1 Wrzesnia z Katowic
IP: 88.156.126.154
krzycholu
Gość
jaaaa napisał
My jedziemy do Olimpic Beach 15-27.07 ;) ktoś też?

My jedziemy tez w tym terminie, ruszamy z Krakowa.
Noclegi w Posejdonie a wy?
IP: 95.49.105.21
Użytkownik
Posty: 2
Witam jakie są teraz aktualnie ceny artykułów spożywczych ( woda, jedzenie) w Olimpic Beach? Gdzie można smacznie i stosunkowo tanio zjeść? Ja jadę 28.06-09.07 z Krakowa do hotelu Enastron wybiera się ktoś ze mną? :)
IP: 89.79.33.211
bbb
Gość
Jest początek sezonu i jeszcze raczej nikt nie wrócił. Ceny z ubiegłego roku: masło 200g 2.5 euro, pieczywo tanie, a wodę pijesz z kranu, bo jest czysta, zdrowa i smaczna. W Paralii jest lidl i w miarę dobre ceny. W tawernach ceny podobne, dania i smaki różne, więc jak Ci gdzieś zasmakuje, to już tam zostań :) Udanych wakacji.
IP: 89.200.227.216
Piotr
Gość
Jadę także do hotelu Enastron w okresie od 28.06-09.07 z Krakowa.Jakieś informacje na temat samego hotelu ?
IP: 93.180.168.132
Użytkownik
Posty: 4
Piotr napisał
Jadę także do hotelu Enastron w okresie od 28.06-09.07 z Krakowa.Jakieś informacje na temat samego hotelu ?


Piotr dajcie znac jak przyjedziecie co i jak bylo
IP: 88.156.126.154
Użytkownik
Posty: 2
bbb napisał
Jest początek sezonu i jeszcze raczej nikt nie wrócił. Ceny z ubiegłego roku: masło 200g 2.5 euro, pieczywo tanie, a wodę pijesz z kranu, bo jest czysta, zdrowa i smaczna. W Paralii jest lidl i w miarę dobre ceny. W tawernach ceny podobne, dania i smaki różne, więc jak Ci gdzieś zasmakuje, to już tam zostań :) Udanych wakacji.


Dzięki :)
IP: 89.79.33.211
ania
Gość
Witam Jedziemy w sierpniu 2014 do posejdona w trzy rodziny do grecji z millenium travel. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego biura bo byliśmy w Bułgarii w royal beach i było mega kosmicznie dajcie znac czy ktoś jeszcze jedzie albo jak jest w kompleksie posejdon.
IP: 93.105.173.224
krzycholu
Gość
Kompleks Posejdon? To raczej malutki dwupiętrowy hotelik, bez basenu, baru itd.
Tez byłem z MT w Bułgarii ( dwukrotnie) i niestety nie nastawiam sie w Grecji na warunki podobne jak w BG- żeby nie było rozczarowania... :)
My jedziemy w lipcu, więc opiszę warunki tam panujące ale nie jest to all inclusive - nie za te pieniądze... :)
IP: 95.49.88.230
Klaudia
Gość
To chyba każfy widzi i wie, jadac za takie pieniadze, ze nei bedzie to 5 gwiazdek i all inclusive//

Ja byłam w Bułgarii z nimi 3 razy ale w royal Sun. bylam bardzo zadowolona i tu tez bede , bo wiem czego sie spodziewac :)
Wystarczy mi slonce, plaza plus co nie co :) i zabawa bedzie udana :)
IP: 82.139.51.126
Michał
Gość
Witam jedzie ktoś do posejdona 25.07-06.08
IP: 78.8.205.173
elka
Gość
My jedziemy z Krakowa 30.08...do Olimpic Beach...będziemy zainteresowani poznaniem sensownego towarzystwa...może tam się spotkamy?]
IP: 193.164.255.42

Strona: « < ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij