» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » Gruzja

Gruzja

Strona: « < 1 2 3

Autor Treść
Ewa i Robert
Gość
Właśnie wróciliśmy z wycieczki do GRUZJI KOMPLEKSOWO organizowanej przez Czajkę Travel i jesteśmy zachwyceni tym krajem, ludźmi z którymi byliśmy, warunkami w jakich przebywaliśmy, kierowcą KOBĄ i jego maszyną (jako osoba super gość i profesjonalista w prowadzeniu samochodu) oraz przewodniczką MONIKĄ, która błyskawicznie zintegrowała grupę, której stała się częścią, nie zapominając przy tym o swoich obowiązkach-przyjazna,kompetentna,życzliwa,służąca fachową radą,a przede wszystkim kochająca Gruzję, czym też Nas zaraziła.
Nie da się wspomnieć o wszystkich atutach tej podróży, koniecznie wybierzcie się do Gruzji ale tylko z CzajkaTravel, MONIKĄ i KOBĄ (możecie zabrać Nas też).
Malkontenci niech wybiorą dwutygodniowy wypoczynek na leżaku przy hotelowym basenie w Hiszpanii lub Tunezji.
IP: 83.8.109.162
Ania i Wojtek
Gość
Niedawno wróciliśmy ze zorganizowanej przez Czajka Travel wycieczki GRUZJA KOMPLEKSOWO. Wyprawa zaplanowana i przeprowadzona wzorowo: czasami intensywnie i bogato w wydarzenia, ale zawsze z pozostawionym wyborem dla tych, którzy chcieli spędzać czas spokojniej. MONIKA jako pilot i przewodnik sprawdziła się znakomicie, swoją otwartością i bezpośrednim podejścem szybko integrując grupę. Dokonywała wszelkich starań, by pokazać nam piękno, różnorodność i specyfikę Gruzji, wychodząc nawet poza ramy programu. KOBA zachwycił nas zarówno swym osobistym urokiem jak i niezwykłym kunsztem za kierownicą zapewniając nam bezpieczne i komfortowe podróżowanie po niełatwych drogach. Duet MONIKA-KOBA świetnie się uzupełniał i stworzył niezapomnianą atmosferę, zwłaszcza podczas wspólnych biesiad przy gruzińskim stole.
Z pełnym przekonaniem polecimy swym znajomym i wszystkim, którzy myślą o wakacjach w Gruzji, zarówno samo biuro, jak i sposób zwiedzania zaproponowany przez Czajkę Travel, ale tylko tym, którzy wiedzą na czym polega tramping i urok poznawania nowych miejsc bez koncentrowania się na wygodach.
IP: 178.43.102.193
Ola i Michał
Gość
W 100% zgadzamy się z wpisem Ewy i Roberta oraz Ani i Wojtka. Wyprawa do Gruzji z Czajką Travel (Gruzja kompleksowo od 21.08.2013) reprezentowaną przez pilotkę Monikę to chyba najlepiej zorganizowana wyprawa na jakich do tej pory byliśmy (w ciągu ostatnich 3 lat byliśmy z innymi biurami na Bałkanach, w Maroko, Grecji). Wyrazy uznania dla Moniki, której prócz podzielenia się z nami bogatymi informacjami o zwiedzanej Gruzji udało się coś więcej, tj. błyskawicznie zintegrować naszą grupę oraz zarazić nas wielką PASJĄ do Gruzji w całej jej różnorodności.
Nie zapomnimy także naszego kierowcy Koby - wielki szacunek dla jego umiejętności zawodowe (które udowodnił pokonując górską trasę z Zugdidi do Mestii oraz z Tbilisi do Kazbegi) oraz wspieranie Moniki w kreowaniu rodzinno-przyjacielskiej atmosfery wśród naszej ekipy.
Życzylibyśmy sobie, aby nasze przyszłe wyprawy były "pilotowane" przez osoby takie jak Monika: kompetentne, zorganizowane i (to naprawę nie przesada) pałające miłością do wykonywanej pracy.
Wycieczkę polecamy wszystkim, którzy chcą zasmakować Gruzji, dla których plażowanie nie jest podstawą!
IP: 89.67.6.202
Ala i Adam
Gość
W dniach 21.08 - 5.09 2013 Byliśmy z Czajką Travel na wycieczce "Gruzja kompleksowo" ,która okazała się niezwykle ciekawą , dobrze zorganizowaną i godną polecenia , co nie omieszkaliśmy zrobić wśród znajomych. Byliśmy mile zaskoczeni zintegrowaniem się naszej małej bo 10-osobowej grupy, mimo dużej rozpiętości wieku. Niewątpliwie , była to zasługa przede wszystkim Moniki, która potrafiła od początku stworzyć miłą towarzyską atmosferę oraz naszych młodych współtowarzyszy. Monika bardzo profesjonalnie a jednocześnie zwięźle i wesoło ,przekazywała nam informacje o historii Gruzji , jak też o zwiedzanych obiektach. Słowa uznania należą się Kobie za mistrzowską jazdę po trudnych drogach górskich , nieraz w trudnych warunkach atmosferycznych , a wieczorami za wspaniale pełnioną rolę tamady. Długie przejazdy umilała nam puszczana przez Monikę muzyka gruzińska i rosyjska. ETO WSJO Monika! :
IP: 89.69.125.64
Anna
Gość
Wspólnie z mężem wybraliśmy wycieczkę Gruzja Kompleksowa zorganizowaną przez biuro podróży Czajka Travel (polecone nam przez znajomych).
Szczęściem naszym było, że trafiliśmy na pilotkę Ewelinkę Rzeszódko. Brak słów, by wyrazić nasz podziw... kultura osobista, takt i potężna wiedza. Z ogromną pasją opowiadała nam o zwiedzanych miejscach, a przecież mówiła o nich nie po raz pierwszy... Trudno szukać minusów wyjazdu.
Czajko gratuluję Wam tak wspaniałych przewodników, którzy poświęcają każdą wolną chwilę turystom i dzięki którym drobne niedogodności wyjazdu przestają istnieć. Od wyjazdu minęło sporo czasu, ale wciąż wspominam wyjazd i przeglądam zdjęcia:)
Chętnie wybiorę się z Czajką ponownie, może tym razem do Uzbekistanu, bo Ewelina tak pięknie o nim opowiadała, ale zapragnęliśmy ujrzeć Samarkandę...
IP: 178.37.43.126
Użytkownik
Posty: 1
Właśnie wróciliśmy z niezwykle ciekawej , dobrze zorganizowanej i godnej polecenia wycieczki ''Gruzja klasyczna '' w trminie 25.IX.-06.X.2013 r. organizowanej przez biuro Czajka Travel.Biuro i jego pracownicy to sama perfekcja . Słowa uznania należą się Karolinie -naszej pilotce za ogromny spokój, dużą wiedzę ,wielkie zaangażowanie i bardzo sprawne kierowanie wyprawą .Dokonywała wszelkich starań, by pokazać nam piękno, różnorodność Gruzji, wychodząc nawet poza ramy programu.Razem z naszym kierowcą Dato stanowili wspaniały duet- on pewna ręka w prowadzeniu busa ,fantastyczny mówca ,ona przesympatyczna młoda osóbka ,która potrafiła błyskawicznie zintegrować naszą zróznicowną wiekowo grupę .Wyjazd pozostawia bardzo pozytywne wspomnienie.Pozdrawiamy wszystkich uczestników wyjazdu i zyczymy innym takiego towarzystwa na wakacjach jakie my mieliśmy. :lol:
IP: 83.238.173.177
tess
Gość
Byłam z Czajką na Krymie i w tym roku w Gruzji,bardzo dobrze zorganizowane imprezy turystyczne,kompetentne przewodniczki Teresa-Krym i Ania -Gruzja,Awto niesamowity Gruzin , supry z jego toastami niezapomniane.Gruzja mnie urzekła swoją urodą,piękną przyrodą i zabytkami.Byłam przygotowana na spartańskie warunki ,a warunki pobytu były bardzo przyzwoite.Nie mam zastrzeżeń.Wycieczka bardzo udana i na pewno jeszcze pojadę z Czajką do Armenii lub Uzbekistanu.
IP: 83.4.51.202
EweLina
Gość
Z Czajką zwiedziłam Gruzję w kwietniu/maju br. Cała organizacja, opieka i wszelkie propozycje - bez zarzutu:)! Program bardzo bogaty i intensywny ale przecież w takim celu jedzie się do Gruzji:) Serdeczna atmosfera, bardzo miła przewodniczka - Ania Kula, która absolutnie bardzo dobrze wszystko spinała. Z czystym sumieniem polecam! Osobiście ubolewałam nad brakiem znajomości rosyjskiego, angielski nie jest jednak przez Gruzinów znanym językiem:/
IP: 109.243.244.205
Łukasz Wrocław
Gość
Niedawno (maj 2014) byłem na wycieczce do Gruzji i Armenii organizowanej przez BP Czajka z Krakowa. Naszą przewodniczką była p. Anna Kula, a kierowcą Gruzin - Borys. Było super.

Bogaty, intensywny program, bardzo wygodny transport podczas całego przejazdu, zakwaterowanie w dobrych hotelach/pensjonatach. No i super gruzińskie/ormiańskie jedzenie.

Pani przewodnik - profesjonalna w każdym calu - chodząca encyklopedia Gruzji, Armenii i tamtych okolic... No i wracam do Gruzji, bo kraj przepiękny, cudowni, życzliwi ludzie...
Czajkę Travel z Krakowa śmiało mogę każdemu polecić !!!!!!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
IP: 78.10.87.23
Gość
Gość
Jestem Gruzinką, studiuje w Polsce ale na lato przyjechałam do Gruzji. Bardzo lubię spędzać czas z Polakami, dlatego zdecydowałam połączyć praca i hobby razem. Mogłabym być przewodnikiem, pomóc planować i organizować wakacje w Gruzji (max 6 osób). Rozumiem że czasami z biura podróży drogo kosztuje, z drugiej strony też jest trudno sam planować trasę nie znając język i kraj. Właśnie chętnie bym pomogła, pokazała piękna Gruzja w dobrych cenach. Szczególnie na prywat. Gvantsa.kobakhidze@gmail.com
IP: 80.241.254.90
Mona
Gość
W Gruzji z czajką travel byłam w sierpniu. Naszym kierowcą był przesympatyczny Elgudża, ktory na pozwolil nam w pelni poczuc gruzinskie klimaty. Supry gruzinskie...- niezapomniane:-) Fajna atmosfera panująca podczas wycieczki również warta odnotowania. Polecam
IP: 83.4.243.139
Ola_Ola
Gość
Uwielbiam Gruzję, ich kulturę i tradycję. Ale najmilej wspominam smak gruzinskiego wina, polecam spróbować każdemu kto będzie w Gruzji. Można też znaleźć odpowiedniki w polskich sklepach, jeżeli ktoś nie może się tam zjawić. Wy też zakochaliście się w tych specjałach?
IP: 83.18.98.58
Irena
Gość
W sierpniu 2014 r. byłam z biurem podróży Czajka Travel z Krakowa na wycieczce objazdowej w Gruzji. Wiele atrakcji i stworzenie miłej atmosfery oraz koleżeńskich relacji w grupie było głównie zasługą pilotki Eweliny Rzeszódko. Ewelina i Awto ( gruziński kierowca) z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem starali się zaspokoić wszystkie potrzeby uczestników wyprawy i zawsze reagowali na ich propozycje i uwagi. Starali się również, by nasze wspomnienia z Gruzji były jak najlepsze. Polecam więc biuro Czajka Travel wszystkim spragnionym przygód i poznawania świata.
IP: 84.38.208.235
Monika
Gość
Słysząc zachwalania znajomych o Gruzji wybrałam się do niej z Biurem Czajka Travel, decydując się na program "Gruzja klasyczna". I choć odwiedzane miejsca to faktycznie klasyka Gruzji, znana chyba każdemu zainteresowanemu tym krajem, czy planującemu wyjazd, to jednak (co postrzegam jako duży in plus) osoby czuwające nad grupą sprawiły, że poznałam i Gruzję nieklasyczną, mniej znaną. Irakli - nasz pilot, znający chyba każde źdźbło trawy Gruzji, zasypywał nas tak opowieściami dawnymi, jak i najnowszymi informacjami kulturalno-społecznymi, pozwalając na jakże empatyczne i emocjonalne dotykanie gruzińskiej ziemi z jej tradycjami i burzliwą historią. A mistrzem kierownicy był Dato. Zawsze uśmiechnięty, pełen optymizmu wyciągał jak z rękawa anegdoty i historie, jak to w Gruzji kiedyś ktoś ... Każdego potrafił rozbawić. A ponadto świetnie sprawował rolę tamady, wygłaszając tradycyjne długie toasty przy pysznie i bogato zastawionym stole, czyniąc z kolacji prawdziwą gruzińską suprę. Wszystko to przy bogatym i ciekawym programie z przyjacielską atmosferą, gdzie czas płynął szybko, zbyt szybko. Koniecznie znów trzeba tam wrócić.
IP: 83.26.77.141
Beata
Gość
Wyjazd z Czajką do Gruzji (i to koniecznie z duetem Ewelina- Avto) polecili mi zadowoleni znajomi, którzy wrócili z objazdu "Gruzja kompleksowo". Nie zawiodłam się. Warunki w hotelach i pensjonatach były dobre (w jednym nawet luksusowe), przejazdy busem komfortowe (mała grupa), wszystkie wycieczki fakultatywne doszły do skutku (w biurze zapewniono mnie, że z Eweliną nie może być inaczej), towarzystwo zgrane. Ewelina = wiedza i godne podziwu pokłady cierpliwości. Avto -jeszcze nie spotkałam tak życzliwego turystom kierowcy. Oboje starali się pokazać nam Gruzję z jak najlepszej strony i zachęcić nas do powrotu. Zresztą trudno tu mówić o podziale na turystów i pracowników biura po prostu byliśmy jak grupa znajomych podróżująca po kraju. Lubię takie nieformalne klimaty. Dzięki Ewelina :))), dzięki Avto :)))
IP: 94.246.138.87
Marta
Gość
Aniasta napisał
Cześć wszystkim, ja również dołączam się do powyższych opinii. Przeczytałam wszystkie i uważam, że niektórzy przesadzają.
Wyjazd do Gruzji był jednym z najlepszych w moim życiu. Wyśmienita kuchnia, fantastyczna muzyka i piękne widoki.
Jeżeli chodzi o stricte turnus na którym byłam, to nie mam zastrzeżeń. Podróże z Marysią + kierowcą Dato niezapomniane, pełen profesjonalizm i dużo wrażeń ;)
Chciałabym jeszcze raz powtórzyć ten wyjazd, może za 2 lata, oczywiście z biurem Czajka.


Dokładnie, zgadzam się z tą wypowiedzią. Gruzja jest magiczna, a do tego zakochana jestem bez pamięci w ich kuchni i winie. Toasty wzniesione razem z Gruzinami z winem prosto z winnic, jest czymś niezapomnianym. Warto przekonać się osobiście i nie zrażać.
IP: 83.18.98.58
aza
Gość
dopiero się dopatrzyłam - do ceny podstawowej + przelot + inne = wybieram inne biuro ,bo koszty jakoś dziwnie się rozmywają
IP: 88.156.131.14
Użytkownik
Posty: 19
Skąd: Kraków
aza napisał
dopiero się dopatrzyłam - do ceny podstawowej + przelot + inne = wybieram inne biuro ,bo koszty jakoś dziwnie się rozmywają


W naszych wycieczkach do Gruzji bilet jest zawsze w cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na czajkatravel.pl.
Pozdrawiamy serdecznie!
IP: 91.238.142.58
Andrzej
Gość
We wrześniu byłem z czajkatravel.pl w Gruzji. Nasza przewodniczka Ania to równa babka. Komunikatywna ogarnięta i obdarzona dużym poczuciem humoru. Kierowcy busów są świetnymi opiekunami i towarzyszami podróży. Ania bardzo zręcznie wprowadzała nas w środowisko Gruzinów, ich zwyczaje i towarzystwo. Marzę o tym, aby w przyszłości wziąć udział w czysto górskiej wyprawie po Svaneti - byłoby miło gdyby Czajka miała to w swojej ofercie.
IP: 193.109.212.77

Strona: « < 1 2 3

Forum turystyczne » Gruzja » Gruzja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij