» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

NEI PORI - BIURO TĘCZA

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Treść
Jan
Gość
Byłem w Marii z tęczy czyli ok,wiem wszystko
IP: 89.25.132.241
ULA
Gość
Mam pytanie do kogos kto byl w Willi Maria w NEI PORI , czy tam jest moze gril dostepny dla gosci ?
IP: 93.181.144.187
Jan
Gość
Nie
IP: 89.25.132.241
salvi
Gość
Jak Grecy mogli zatracić taką tradycję i budować takie rudery;) :roll:
IP: 79.166.1.253
turystka
Gość
salvi- a gdzie byłeś?
IP: 188.33.118.144
Jan
Gość
W Dupi... był Gów.... Widział...!!!
IP: 89.25.132.241
salvi
Gość
Z prymitywnie nie prowadzę konwersacji
IP: 79.167.2.22
salvi
Gość
Dla turystyki
Właśnie pisze z Elwiry w Nei pori
IP: 79.167.2.22
turystka
Gość
salvi-różne opinie były o Elwirze ja w tym roku jade do Marii i mam nadzieje się nie rozczarować..korzystaj z urlopu pozdrawiam 8)
IP: 46.112.67.104
Jan
Gość
salvi trzeba było sobie wykupić wyjazd za 2000 tysiaki a nie za 800 zł i narzekać...człowieku od konwersacji....!!!!
IP: 89.25.132.241
salvi
Gość
turystka napisał
salvi-różne opinie były o Elwirze ja w tym roku jade do Marii i mam nadzieje się nie rozczarować..korzystaj z urlopu pozdrawiam 8)


Maria jest w lepszym stanie i gospodarze bardziej dbają o czystość
A wycieczki to wykup sobie na miejscu i niekoniecznie z polskim przewodnikiem
Dzisiaj wróciłem ze skiatos z grupą rumuńska i w autobusie a potem w miejscowej cerkiewce usłyszałem taki koncert tenorski ze mnie zatkalo :)
IP: 79.166.5.13
turystka
Gość
salvi-czyli fajnie było i wrażenia niesamowite ,pięknie jest na Skiatos ,Grecje już w większości zwiedziłam więc teraz troche więcej odpoczynku ale dzięki za sugestie Pozdrawiam
IP: 164.126.46.51
salvi
Gość
W Nei Pori rozpoczniesz bo to jeden ze spokojniejszy kurortów i fajna bryza ochlodzi
Kiedyś mieszkałem w Leptokarii to za oknem miałem codzienną imprezę od18 do 3ciej;)
A w Marii przestrzegania jest sjesta
Życzę miłego urlopu
Pozdrawiam
IP: 178.43.216.176
abc
Gość
a ja znowu nie moge powiedziec zlego slowa na Elwire :) wszystko zgodne z oferta. polecam biuro Tecza :)
IP: 83.27.128.61
Lukasz
Gość
Czy w wili Filio znajdują sie podstawowe wyposażenie w aneksie kuchennym? (garnek, patelnia, sztućce? I czy lodówka posiada zamrażarkę ?
IP: 176.115.243.226
anna
Gość
Wróciliśmy z Nei-Pori i z z samej miejscowości jesteśmy zadowoleni willa Maria bez żadnego zarzutu pani Basia i właściciele willi mili i pomocni. Więc dziękujemy. W każdej wyprawie są minusy które biuro tęcza powinna poprawic większa kontrola nad firmą przewozową bo najpierw przebiła się opona w autobusie, jest to normalna sprawa ale jak kierowcy założyli zapas który na sam wygląd wyglądał żałośnie. i nie długo trzeba było czekac i był potężny wystrzał . Dziękujemy kierowcy że szczęśliwie wyprowadził autobus na drodze. Szczęście że nie stało się to w górach. Czekaliśmy na oponę z zapasu innego autobusu także jechaliśmy z duszą na ramieniu. Postój trwał ponad cztery godziny była już noc , i z nami były też dzieci a pilot nie informował na bieżąco o całej sytuacji i uważamy że biuro stac na gratisową herbatę .
IP: 83.10.190.48
Aro
Gość
Firma thermo-c... wozi tęczę kupę lat i jest ok...
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
Anna- a możesz napisać jakie ceny są aktualnie,chodzi o owoce i czy jakieś fajne cukiernie tam są godne polecenia?ja pierwszy raz tam jade to prosze napisz jakimiś charakterystycznymi szczegółami hihi my wyjazd we wtorek ,a byłaś gdzieś w okolicy tzn np w Katerini albo Larisie?jak tam wygląda kwestia połączeń? chociaż myśle że we wrześniu i tak rozkład ulega zmianie
IP: 31.175.75.3
anna
Gość
piwo o,8-1,5e,ryby świeże 4-18e pitzza rodzinna 10e,soki owocowe 0,8-1,65e cola 1,65e arbuz 0,30e miłego wypoczynku
IP: 79.191.87.227
turystka
Gość
Anna-dzięki za odpis pozdrawiam
IP: 109.243.147.13
Ala
Gość
witam, jadę z męzem 18.09 do Nei Pori z biura skarpa travel:) pierwszy raz sami trochę sie boję
IP: 89.73.152.67
turystka
Gość
Ala-jak było ?? daj znać jestem ciekawa jaką pogode mieliście co dobrego jedliście i ogólnie Twoje wrażenia napisz Pozdrawiam
IP: 46.113.76.31
dorota
Gość
Jeżeli byłeś w villi Filio poproszę o info na temat jede w tym roku do tej Villi
quote=Dawid]
Witam , czy ma któs aktualne informacje o Villi Filio ? niepokoja mnie te komentarze z poprzednich lat (2-3 lata) ale to odległe czasy ktos wie jak było rok temu ?
IP: 217.99.252.143
dorota
Gość
Jeżeli byleś w Villi Filio proszę o info
IP: 217.99.252.143
dorota
Gość
interesują mnie informacje na temat villi Filio jade pierwszy raz do nei pori ..... bo jeżeli jest tak jak piszą wczesniej to wole już Paralie pisac na : dbronczyk@poczta.fm
Dzięki
IP: 217.99.252.143

Strona: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI - BIURO TĘCZA

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij