» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 203 204 205 206 207 208 209 210 211 ... > »

Autor Treść
Beata
Gość
ja z bydgoszczy
IP: 77.253.58.174
Piotrek88
Gość
maggdaa napisał
Asakku napisał
A jedzie ktoś do Budvy 10 sierpnia 2011???


ja jadę w tym czasie do Budvy z koleżanką ale nie wiemy gdzie spać w której willi


My jedziemy 10 Sierpnia sporą grupką, Torwar, wstępnie 4:30 rano ma ruszyć autokar :-)
IP: 85.222.70.233
Piotrek88
Gość
szymon.b napisał
hej. wybiera się ktoś do Bułgarii (Aldena) z biurem OiS ? w jakim terminie? Myśleliśmy ze znajomymi o wrześniu/październiku, kiedy są już tanie te wyjazdy.
I to jest niby ULTRA ALL INCLUSIVE, czyli żarcie i alkohol zapewnione. No i pytanie do wszystkich: Orientuje się ktoś jak to wygląda w przypadku biura OiS? Też przycinają (że jednak alkohol za dodatkową opłatą) lub można dostać zatrucia po jedzeniu, jedzenie jest paskudne albo coś takiego? czy rzeczywiście jest to ULTRA ALL INCLUSIVE i wszystko jest git majonez? Był ktoś na wycieczce ULTRA ALL INCLUSIVE z OiSem?


Byłem w zeszłym roku w Albenie w hotelu Ralitsa. Samolotem, ultra all inclusive. Jedzonkiem można było się podtruć ( vide znajomi ) ale chloru nie zabrakło, bar przy plaży. Fachowo Albenę ( a w zasadzie naszą ofertę ) nazwaliśmy all inclusive dla ubogich, czy też pobytem w sanatorium. Jest wódeczka Eristoff, whisky Grant's. lipne piwo, ale tak jak pisałem alkoholu nie brakuje, W zasadzie całą dobę mieliśmy do niego ( alko ) dostęp. Płaciłem za termin 10/09-21/09/2011 1400 zł, więc w zasadzie oplacało się. Jedzenia nie żałują, alko również, jak sypniesz barmanowi z 5 lewa to driny będą sztywne :-)
IP: 85.222.70.233
Piotrek88
Gość
Będziemy w Budvie 10/08 21/08, już nie mogę się doczekać :-) Kto się jeszcze wybiera ( Villa Marco ) ? :-)
IP: 85.222.70.233
Asakku
Gość
Piotrek88 napisał
Będziemy w Budvie 10/08 21/08, już nie mogę się doczekać :-) Kto się jeszcze wybiera ( Villa Marco ) ? :-)


No jak już wcześniej pisałem, wybieram się z grupką osób (razem 8), ale stratujemy z Łodzi i mamy willę Marco - tylko pokoje udało mi się załatwić, bo kuźwa apartamentów już nie było, ale mam nadzieję, że będzie znośnie :lol:
IP: 195.164.254.135
Asakku
Gość
Kuźwa miało być, że razem nas będzie 8 sztuk ;)
IP: 195.164.254.135
krk
Gość
do Makarskiej wybiera się ktoś w terminie od 5.08?
IP: 149.156.186.33
Rudzia
Gość
Moze ktos zdarzy mi odp :)
w jakiej miejscowosci w drodze do makarskiej jest postoj na obiad? jest troche czasu by znalezc niedroga restauracje?
IP: 83.20.142.2
Asakku
Gość
Rudzia napisał
Moze ktos zdarzy mi odp :)
w jakiej miejscowosci w drodze do makarskiej jest postoj na obiad? jest troche czasu by znalezc niedroga restauracje?


O ile dobrze pamiętam, to chyba jest jaki postój przed granicą i jest jaka restauracyjka. Nic specjalnego, ale też nie jaka dziura. Następny dłuższy postój, to chyba dopiero na granicy czesko-austriackiej w tym centrum handlowym ze smokami czy jako tak :)
IP: 195.164.254.135
Rudzia
Gość
ale obiad kupujemy w swoim zakresie? bo niektore biura zapewniaja to w cenie.
Dzieki za odp
IP: 83.20.142.2
Asakku
Gość
Jeżeli OIS, to w swoim zakresie, chyba, że będziecie mieć duże opóźnienie z ich winy, to można wówczas wymusić na opiekunie, że w ramach zadośćuczynienia ;)
IP: 195.164.254.135
Piotrek88
Gość
Asakku napisał
Piotrek88 napisał
Będziemy w Budvie 10/08 21/08, już nie mogę się doczekać :-) Kto się jeszcze wybiera ( Villa Marco ) ? :-)


No jak już wcześniej pisałem, wybieram się z grupką osób (razem 8), ale stratujemy z Łodzi i mamy willę Marco - tylko pokoje udało mi się załatwić, bo kuźwa apartamentów już nie było, ale mam nadzieję, że będzie znośnie :lol:



Nas min. 6 osób, skąd ruszacie? To tak przy okazji spytam bo nie chce mi się wertować for. Czy 250 euro wystarczy na 10 dni melanżu? Jem umiarkowanie, więcej piję :-)
IP: 85.222.70.233
Asakku
Gość
My ruszamy z dworca Łódź Fabryczna (wstępnie 6:30). Trudno powiedzieć czy starczy, ale powinno. Gdzie nie czytam, to wcale nie jest tak tanio w Czarnogórze i za wejście gdziekolwiek (nawet do starego miasta) się płaci (1-2 euro). Osobiście biorę koło 400 euro, bo chcemy zaliczyć na pewno rafting, może jakiś rejsik po wysepkach (podobno fajnie) itp. Chlania na umór mam dosyć po zeszłorocznej Makarskiej - po powrocie 2 tygodnie dochodziłem do siebie ;)
IP: 195.164.254.135
kumor
Gość
do neon. Najprawdopodobniej nie wygrałeś niczego i dlatego walisz żale na forum. Zazwyczaj wszytskie firmy, ktore na facebooku robia konkursu nie mają regulaminu. Wogóle robienei konkursów jest niedozwolone ( ale to już inna kwestia). Także nie spinaj się chłopie idź normalnie do biura, kup wycieczke. Później po powrocie będziesz narzekał, bo prawdopodobniej taki z Ciebie człowieczek ( jak to się mówi malkontent). Albo lepiej siedz w domu, bo pewnie jak pojedziesz to przez cały pobyt będzie padał deszcz ;D
IP: 83.5.232.114
oburzona
Gość
to biuro jest nieodpowiedzialne, ruszamy w sobote a dopiero wczoraj poinformowali nas o godzinie odjazdu...dodam tylko, ze z niketorych miast musza dojechac dużo dalej, bo zebrala sie za mala liczba osob. Ja rozumiem, podpisywalam umowe i wiedzialam, że takie coś może się zdarzyc natomiast widac jakie sa warunki pogodowe i teraz w panice szukac odpowiedniego polaczenia i sie nie spoznic z pociagiem..masakra..wspolczuje tym ludziom i ciesze sie, ze my mamy wyjazd z naszego miasta
IP: 83.14.33.170
do oburzonej
Gość
tez jade z nimi w sobote do makarskiej, uprzedzali ze potwierdzaja miejsce i godzine 3 dni przed wyjazdem wiec nie panikuj, a jak masz mi marudzic w autokarze to lepiej siedz w domu ;) elo!
IP: 46.134.45.250
gosc
Gość
jesli chodzi o biuro to jakosc idzie w parze z cena. za taka cene nie ma co wybrzydzac. rok temu bylem w Budvie na poczatku troche problemów ale potem ok. Ceny niezbyt wysokie obiad szło zjesc juz za 4 euro.ceny w sklepach takie jak w Polsce.Jesli chodzi o wycieczki to polecam rejs po Boka Kotorska. Rafting odradzam nie opłaca sie. Wiekszosc wycieczek jestw ta sama strone tylko cel inny, rafting,kaniony, klasztory.Mozna zobaczyc wszystko za jedna wycieczka.
IP: 88.156.97.229
kasiamr
Gość
Witam!
Planujemy wyjazd do Budvy 19-30.08 z Oisem czy ktoś już tam był i wie o co warto pomęczyć organizatora przed wyjazdem, za co dodatkowo zapłacić a za co nie? Gdzie można liczyć na fajną spokojną plażę? Mamy nadzieję że spotkamy fajnych ludzi :)
IP: 83.16.35.119
Użytkownik
Posty: 2
witam
jestem nowym użytkownikiem, chciałbym usłyszeć opinie o tym biurze, ponieważ mam zamiar wyjechać na wakacje do bułgarii...
prosze o szczere odpowiedzi
IP: 213.25.148.238
Vat
Gość
Wszystko okej tylko zamień Bułgarię na Chorwację
IP: 90.156.89.116
Użytkownik
Posty: 2
dlaczego mam zamienic?
IP: 213.25.148.238
Vat
Gość
Bo Chorwacja jest 2 klasy wyżej (jedzenie, widoki, klimat itp) W Bułagarii co prawda imprezy są grubsze.
IP: 90.156.89.116
Basiek
Gość
Jedzie ktoś do Makarskiej 29.07~7.08? :) (z Wro)
IP: 212.203.136.10
Agata
Gość
Hej, do Makarskiej wybieramy się w 4 z Wrocka ... Basiek masz jakieś info o standardzie ... opinie są przerażające ... k..a można się bać ... był tam już ktoś z OISem ??? dzięki za info :)
IP: 81.190.232.153
Asia
Gość
Byłam po raz pierwszy z Oisem w Biogradzie. Wczoraj wrócilam. Było rewelacyjnie. Widoki przepiekne, willa Bozo-rewelacyjna. Cały czas pogoda, słoneczko..przystojni Chorwaci :D...czegóż chcieć więcej:) Cali i bezpieczni dojechalismy i wrocilismy bez większych problemów. Z poczatku tez sie obawiałam, bo tyle negatywnych opinii, ale dzis wiem,ze nie warto sluchac innych. Każdemu gorąco polecam, szczególnie ze i cenowo jest ok:)
IP: 83.5.248.91

Strona: « < ... 203 204 205 206 207 208 209 210 211 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij