» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 207 208 209 210 211 212 213 214 215 ... > »

Autor Treść
lena
Gość
Po powrocie z Makarskiej nie mogę powiedzieć złego słowa na temat biura OIS. Na kilka dni przed odjazdem napisali maila z godziną i miejscem wyjazdu. Autokar w jedną jak i w drugą stronę był komfortowy i nowoczesny. Była jedna przesiadka, ale wszystko odbywało się w miarę płynnie i bez długiego oczekiwania. Częste postoje, co 3-4 godziny. Z Katowic czas przejazdu wyniósł 19 godzin. Na miescu zakwaterowanie w willi, pokój skromny, ale czysty. Z balkonem. Wiadomo nie było rewelacji, ale za cenę 1200 zł nie można spodziewać się jacuzzi w łazience i toaletki w pokoju. Do morza mieliśmy bardzo blisko, jakieś 300-400m. Generalnie śmiało mogę polecić biuro OIS i najprawdopodobniej w przyszłym roku z korzystam z ich usług.
IP: 195.177.65.248
Vat
Gość
Cześć Lena - byłem dokładnie na tej samej wycieczce co ty. Tylko od 8 lipca. Powiedz mi proszę - czy rzeczywiście w sierpniu jest tam sezon w pełni. Ludzi jakieś masy ? (żeby było jasne - ja lubie jak coś się dzieję)
Czy dalej na miejscu jest rezydent Michał ?
Czy zdecydowałaś się na wycieczki (np. swietny Dubrovnik)
I czy miałaś jedzonko w hotelu Bonaca ?
Z Wro też jechaliśmy te 19 godz + 2-3 do Katowic

Mnie podobało się MEGA.
Aha ja tez miałem skromny pokoik z balkonem - może miałaś willę u Valentiny ? : )
IP: 193.59.121.233
fabulka
Gość
do slabex- dzieki wielkie za odpowiedz. Odnosnie pokoi, ile maksimum osob upychali? gdyz rozne opinie mozna przeczytac, jak z opieka rezydenta? Bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam
IP: 77.255.127.32
slabex
Gość
fabulka napisał
do slabex- dzieki wielkie za odpowiedz. Odnosnie pokoi, ile maksimum osob upychali? gdyz rozne opinie mozna przeczytac, jak z opieka rezydenta? Bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam


w pokojach były chyba maksymalnie 3 łóżka. ja byłem z żoną i córką i każdy z nas miał pełnowymiarowe łóżko. ale z tego co wiem to jak była para to i tak dostawała 3 łóżka w pokoju. nie słyszałem o jakiś "upychankach" w pokojach. co do rezydenta to panią rezydent widziałem raz na pierwszym spotkaniu i tyle. ale nie biegałem za nią (nie wykupowałem dodatkowych wycieczek). pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.
IP: 79.185.163.46
Basiek
Gość
Po pobycie w Makarskiej moge powiedzieć że jestem zadowolona. Na początku troszkę kręciłam nosem na pokój, ale i tak od rana do nocy byłam na plaży, wieczorem jakieś imprezki, restauracje (czego jest masę w Makarskiej) więc tak naprawdę tylko tam spałam.
Makarska przecudna, masa ludzi (Polaków też wielu), jedzenie przepyszne- świeże rybki, mniam! Polecam restauracyjkę o nazwie Libertas i ich łososia- mniaaaam! :)
Najgorszy był powrót z Makarskiej, gdzie czekaliśmy 3 bite godziny na autokar z Czarnogóry. Już miałam dość..ale najbardziej żal bylo mi ludzi, który nazewnątrz czekali na ten nieszczesny autokar. Jak później rozmawialismy z ludźmi z Czarnogóry to oni sami od 11 czekali na autokar który pojawił się o 17, więc to jedyne zastrzeżenie do OISa... KOMUNIKACJA!
Pozdrowienia dla Rezydenta Michała! :) I ogólnie polecam.. Makarska to fajne miejsce.
IP: 95.41.35.125
lena
Gość
Vat napisał
Cześć Lena - byłem dokładnie na tej samej wycieczce co ty. Tylko od 8 lipca. Powiedz mi proszę - czy rzeczywiście w sierpniu jest tam sezon w pełni. Ludzi jakieś masy ? (żeby było jasne - ja lubie jak coś się dzieję)
Czy dalej na miejscu jest rezydent Michał ?
Czy zdecydowałaś się na wycieczki (np. swietny Dubrovnik)
I czy miałaś jedzonko w hotelu Bonaca ?
Z Wro też jechaliśmy te 19 godz + 2-3 do Katowic

Mnie podobało się MEGA.
Aha ja tez miałem skromny pokoik z balkonem - może miałaś willę u Valentiny ? : )


W sierpniu był szczyt sezonu, ludzi mnóstwo, plaże zatłoczone, ale mnie to nie przeszkadzało;) Z atrakcji był festiwal Morza i Ryb ;) Moja willa nie miała żadnej nazwy. Z jedzenia w hotelu nie korzystałam. Zdecydowałam się na wyżywienie we własnym zakresie i to chyba było dobre posunięcie, bo klimatycznych restauracyjek w Makarskiej nie brakuje;) Zaliczyłam wycieczkę do Dubrovnika, z tym że na miejscu spędziliśmy 4 godz. Reszta to oczekiwania np. na przewodnika i czas przejazdu. Za cenę 50 EURO od os raczej nie polecam.

Pozdrawiam
IP: 89.72.77.242
no-one
Gość
Może ktoś napisać coś o Budvie i plażach w Budvie?
IP: 217.70.54.75
xo xo
Gość
Budva to przede wszystkim piękna plaża Slovenska Plaża położona wzdłuż nowej hotelowej części miasta i ciągnąca się na odległość 1500 metrów. Plaża jest kamienisto - żwirowa i tętni życiem od rana do późnego popołudnia. Jeżeli chcemy się wyrwać z murów miasta, możemy wybrać plaże Jazz (na zachód od Budvy) lub Tresteno. Jest tam możliwość uprawiania sportów wodnych takich jak nurkowanie, windsurfing czy narty wodne. Wszystkie te plaże są w sezonie letnim wypełnione po brzegi turystami i pełne gwaru
IP: 83.5.223.72
fabulka
Gość
do slabex-dzieki wielkie za info :) pozdrawiam :)
IP: 77.255.120.221
JJJKKK
Gość
czy ktoś jedzie do Biogradu 26.08.2011?
IP: 88.220.150.119
Marlena
Gość
Makarska, do 2.09 - ktoś się wybiera?? Mam nadzieję, że wyjazd z Poznania wypali :)) POZDRO!
IP: 109.173.153.140
Adela
Gość
Dajcie sobie spokój z tym biurem. To jakiś cud, że wróciliśmy z Czarnogóry. Biuro sprzedaje więcej biletów niż posiada miejsc w autobusach!!!!! Efekt? W Czarnogórze bez transportu pozostało 19 osób a w Makarskiej 10. Część autobusów pojechała, my czekaliśmy 4 godziny w upale na jakikolwiek transport. Dzięki słabo liczącej pani rezydent, podstawiono nam busa, którym mogło podróżować max 17 osób - nas było 19. Znów czekaliśmy następna godzinę na autobus. W rezultacie zamiast wyjechać o 15.00 wyjechaliśmy o 19.00. Niektóre osoby z naszej grupy zostały wykwaterowane o 9.00 wiec 10 godzin kwitnęły na upale, bez toalety, wody, jakiejkolwiek możliwości poczekania w cywilizowanych warunkach. W Makarskiej Ok. 80 osób dzięki niekompetencji pracowników biura OIS spędziło cały dzień w oczekiwaniu na autobus. Pracownicy tej firmy nie panują nad listami podróżnych, podczas wsiadania do autobusów panuje okropny chaos. Wielokrotnie kazano nam wsiadać i wysiadać z autobusu. Ludzie (w sumie razem z nami dla których zabrakło miejsc 100 osób) leżeli przez kilka godzin na skwerze przy stacji benzynowej oczekując na nas, tylko po to, aby zapakować nas w 2 autobusy. W Czarnogórze opieka rezydenta = zero. Tragedia. Takiego burdelu jak żyje nie widziałam, o mały włos doszłoby do linczu na rezydentce. Gdyby nie kierowcy autobusów najprawdopodobniej koczowalibyśmy w Budvie do teraz. Odradzam. Zaoszczędźcie sobie czasu i nerwów.
IP: 31.175.195.58
xxx
Gość
A ja z Biogradu bylam baaardzo zadowolona...ciekawe jak bedzie w Bulgarii...jedzie ktos 28.08??
IP: 217.97.211.101
misiek
Gość
Wybiera się ktoś do Biogradu 26.08??
IP: 85.232.251.122
Wujek
Gość
Ja się wybieram do Makarskiej 26.08...
IP: 83.4.196.51
gość
Gość
A ja mogę powiedzieć, że jestem zdecydowanie niezadowolona, mimo że rezerwowałam u nich tylko przejazd do Czarnogóry. Sam przejazd trwał 30 godzin (z Krakowa) - w stronę do Czarnogóry była to wina głównie korków na granicach, ale w drodze powrotnej to zdecydowanie wina braku dobrej organizacji. To, co działo się w momencie podstawienia autokarów mających przetransportować ludzi do Polski z Czarnogóry wołało o pomstę do nieba. Zacznę od tego, że rezydentka określiła godzinę wyjazdu na "między 13:00 a 17:00" :|, więc przez ten czas musieliśmy koczować w Budvie na walizkach. O godzinie 15:00 dostaliśmy info, że autoraky już są, jednak nie podjechały pod umówione miejsce, tylko rezydentka kazała nam zapychać przez około 1,5 km w upale z bagażami, bo podstawiono je pod inne miejsce. Po tej informacji tłum osób czekających na autokary musiał rzucić się biegiem w wyznaczonym kierunku, żeby zająć sobie dobre miejsca, bo jak się okazało nie było miejscówek. Tak więc nasza 6-osobowa grupa musiałaby siedzieć porozrzucana po całym autokarze. Po doczołganiu się z bagażami na parking, okazało się, że trzeba czekać na autokary! A jak podjechały, to części osób (w tym nas) nie było w ogóle na liście, a żadna z rezydentek nie potrafiła odpowiedzieć dlaczego. Było straszne zamieszanie, ludziom, którzy byli na liście najpierw kazano wsiadać, później jednak wysiadać, a później znowu wsiadać. Koniec końców odjechały dwa autokary i podstawiono jeszcze jeden (chorwacki), bo okazało się, że za dużo było osób, a za mało miejsc w autokarach. Tym chorwackim autokarem przewieziono nas do Makarskiej. Nasza grupa dostała miejsca na samym końcu autokaru, gdzie praktycznie nie było czuć klimatyzacji. Oczywiście trwało to jakieś 6 godzin:] dopiero w Makarskej podstawiono autokar, który miał nas dowieźć bezpośrednio do Polski. Wszystko byłoby ok, z tym, że kierowcy (co wynikało z ich rozmowy z rezydentką) byli niewypoczęci i mieli tej nocy wcale nie jechać do Polski. Poza tym w autokarze nie było pasów. Od osób, które wynajmowały przez OIS apartamenty też słyszałam kiepskie opinie. Zamiast noclegu w dwóch apartamentach (które były obiecane w umowie) ludzie podostawali jeden apartment i kilka pokoi:/
IP: 83.7.173.145
JK i AK
Gość
W OIS jest totalny bałagan. Cena jednak czyni cuda i po Biogradzie i Budvie chyba znów się skusimy na wyjazd z tym biurem. Mam nadzieję,że tym razem komputery w Warszawie nie zgubią połowy turystów...
IP: 178.56.201.231
arwa
Gość
fabulka napisał
witam, czy byl moze ktos z tym biurem w Bulgarii? Jak wygladala organizacja i czy oferta roznila sie od rzeczywistosci? Niby strach az jechac, ale z drugiej strony kasa juz zaplacona to teraz jedynie modlic sie, zeby wakacyjny wypoczynek nie okazal sie wakacyjna klapa :) Moze ktos sie wybiera, np 29.08-07.09. Jesli tak, to pewnie sie spotkamy:) pozdrawiam wszystkich

Byłem w BRIZ /Złote Piaski 6-16sierpnia.
Tak naprawdę organizatorem wyjazdu okazało się biuro GAMA ze Skierniewic. Przejazd autokarem (Wrocław-ZłotePiaski) ok 33 godzin, postoje co 4-5 godzin, dłuższy postój w Szachach na Słowacji-obiad.
Hotel położony na skarpie (183 stopnie schodów) nad plażą. Jest to hotel dla młodzieży: cisza nocna o 24:00, zakaz spożywania alkoholu i palenia na terenie hotelu.
Wyżywienie: mało doprawione, ale są dostępne przyprawy, dość monotonne ale jest spory wybór (np codziennie na śniadanie jajecznica, grzanki, pomidory, ogórki surowe, czasem jaja na twardo, makaron, różne chrupki do mleka, mleko na zimno i na ciepło, wrzątek, czekolada z automatu, sok z dystrybutora chłodzącego). Bułgarzy mają jakieś ziołowe herbaty - trudne do przełknięcia.
Ja dla 3 osób dostałem 4 łóżkowy pokoik z balkonem, łazienką, lodówką i klimatyzacją.
Ogólnie dobrze.
Można się przyczepić jedynie do ogólnego braku sensownego działania rezydenta:
byłem tzw wczasowiczem, a hotel był przeznaczony głównie dla grup kolonijnych - nie rozumiem dlaczego wychowawcy byli w tak odległych pokojach, że nie kontrolowali podopiecznych;
druga sprawa to to, że w dniu wyjazdu trzeba pokoje opuścić do 10:30 i koczować na holu hotelowym do przyjazdu autokaru do ok 16:00 czy 17:00 bez obiadu - to chamskie potraktowanie dotychczasowych gości,
IP: 150.254.212.166
Onegdaj
Gość
diamonds napisał
@ Moni jakbys przeczytała warunki uczestnictwa to bys wiedziała, że biuro jest zobowiązane na 3 dni przed wyjazdem powiadomić klientów o godzinie i miejscu


@ diamonds

wyobraz sobie taka sytuacje: chcesz jechac do Czarnogory, mieszkasz w Szczecinie.
Wiec chcesz sobie rozbic podroz zeby nie meczyc sie dystansem Szczecin - Budva i nie chcesz go pokonywac jednym ciagiem. Wybierasz wiec pitstop i nocleg w Krakowie na jeden dzien. Bookujesz nocleg w Krakowie miesiac wczesniej.
Dzien 1 zajmuje Ci dojazd do Krakowa ze Szczecina
Dzien 2 to juz pobyt i maly odpoczynek w Krakowie po dojazdach z dnia 1
Dzien 3 wyjazd z Krakowa do Budvy w ktorej jestes wieczorem dnia 4

No i w dzien 1 tj (wyjazdu ze Szczecina do Krakowa) sprawdzasz mejla co pol godziny zeby wydrukowac potwierdzenie, i sie dowiadujesz ze pojedziesz nie z Krakowa tylko np z Katowic.
jadac do KRK wiesz ze sie tylko tam przespisz dnia 2 bo musisz wstac wczesniej dnia 3 zeby dojechac do Katowic na godzine wyjazdu (pomijam aspekt ze musisz sie wrocic z Krakowa do Katowic przez ktore przejezdzales jadac ze Szczecina)
I jak sie czujesz jak w Katowicach czekasz na autobus, on przyjezdza i dowiadujesz sie ze autobus jechal jednak z Krakowa, tylko OIS akurat Ciebie wytypowal zebys sobie dojechal do Katowic?

Bylem w Budvie, bylo fajnie. Mily czas i piekne wspomnienia, ktore przyslaniaja w ogolnym zarysie slaba organizacje OIS'u
Moze jak bylbym po 40tce, byloby inaczej, ale jestem mlody, nie bylem tam z dzieciakami i umielem sie dogadac w tym obcym kraju po jakims angielsku czy rosyjsku.

Ps. Z tym biurem bylem juz 2gi raz na wakacjach i moze wybralbym sie 3ci raz (jakas Gruzja), Ale po prostu nie polece go bo nie jest ono dla wszystkich. Zalezy jakie ma sie wymagania, ot co.

Pozdrawiam wszystkich i radze wydrukujcie sobie potwierdzenie mejlowe, lepiej sie gada z tzw rezydentka jesli jest jakis problem z niedostepnoscia
IP: 213.192.81.59
made_line_
Gość
Hej w polowie wrzesnia wybieram sie do Budvy

Moze ktos dac mi rade ktorą wille Mila czy Ivo powinnam wybrac?
Zalezy mi na dobrym polozeniu do centrum i plazy.
Jak dlugo sie generalnie jedzie na miejsce?

Pozdrawiam wszystskich uczestnikow i zycze udanych wakacji!!!
IP: 217.246.14.135
Marta
Gość
Witam!
Zastanawiam się nad wykupieniem wycieczki z biura OIS do Czarnogóry-Budva-oferta 10dniowa z wyżywieniem w drugiej połowie września.Czy ktoś był na takiej wycieczce z tego biura? Proszę o opinię i radę co do noclegu-do wyboru jest apartament, Willa Mila i Ivo. A może polecacie inne biuro..??
Z góry dziękuję za odpowiedzi:)
Pozdrawiam:)
IP: 83.4.229.170
Damian
Gość
Witam, ja zastanawiam się również nad wyjazdem od 9.09 do Czarnogóry (Budva). Po przeczytaniu opinii na temat tego biura to nie ukrywam mam pewne obawy. Jednak jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieje ze wszystko wypali. Większość osób która chce wyrazić opinie to osoby niezadowolone :) Zadko kto chce poświęcić pare minut żeby napisać "pochwałkę", najbardziej zdesperowani są ludzi którzy poczuli się oszukani i wtedy umieszczają na każdym portalu komentarze. Jejku oby to co napisałem okazało się prawdą. Nie ma to jak samego siebie pocieszać :D
IP: 87.206.95.125
Ja24
Gość
Wróciłam dwa tygodnie temu z Czarnogóry. Odradzam w zupełności, chyba, że ktoś ma ochotę na zupełny brak organizacji, długie czekanie, wysoki poziom agresji wracających. Zupełny brak szacunku dla pasażerów, długie czekanie na pełnym słońcu, za mało autokarów, jednym słowem prawdziwy "meksyk".
IP: 89.78.6.204
Ja24
Gość
I jeszcze na dokładkę bezczelność i ignorancja rezydentki, brak jakichkolwiek informacji, wyjaśnień, bardzo nieprzyjemna postawa w stosunku do czekających i zmęczonych ludzi.
IP: 89.78.6.204
bee
Gość
Hej :). Wybieram się za kilka dni (2.09) do Makarskiej. Czy ktoś może był tam już z OISem w tym roku? Jak było?
IP: 95.49.50.119

Strona: « < ... 207 208 209 210 211 212 213 214 215 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij