» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 206 207 208 209 210 211 212 213 214 ... > »

Autor Treść
Asakku
Gość
Ktoś mógłby coś napisać o Budvie jak już wrócił. Fajnie byłoby wiedzieć jakie wrażenia, bo ruszam 10-go ;)
IP: 195.164.254.135
bibi
Gość
witam
wszystkim chętnym na wyjazd do Chorwacji z OIS dobrze radze ZNAJDŹCIE INNE BIURO, ja i kilkoro moich znajomych pojechaliśmy do Makarskiej nie czytając opinii i bardzo żałujemy !! kompletny brak organizacji ze strony biura, kilkugodzinne postoje w oczekiwaniu na przesiadkę (o której nie mieliśmy pojęcia) 2 dziewczyny goniły autobus który bez nich odjechał nie wspomnę o ludziach którzy w drodze powrotnej nie zmieścili się do autokaru jadącego do warszawy i zostali wysadzeni w krakowie (róbta se co chceta !!!!!!!) debile w biurze nawet nie raczyły odbierać telefonu. warunki na miejscu (o ile już dostaniecie pokój bo zdarzało się że ich brakowało - źle policzyli ludzi!!!!) zdecydowanie poniżej standardu miało być studio z kuchnią i łazienką była kuchenka do gotowania (woda na 2 kawy gotowała sie min. godzinę!!) nam "dobrze" się trafiło ale dziewczyny które dostały pokój w piwnicy !! ze śmierdzącym kiblem (bo inaczej niestety tego nie nazwę) na pocieszenie usłyszały, że przynajmniej będą miały chłodno.... ŻENADA co to "buiro" odpieprza powinno sie pozamykać cwaniaków nie wiem jakiś pozew zbiorowy do sądu o oszustwo wnieść. Chorwacja jest naprawdę piękna mam tylko nadzieję że nie dacie zarobić tym oszustom wybierzecie własny transport, tam naprawde nie ma problemu ze znalezieniem noclegów w warunkach 1000 razy lepszych niż proponuje OIS za zdecydowanie niższą cenę (przynajmniej w makarskiej). Nie wierzcie w zapewnienia pracowników OIS o super czy nawet dobrych warunkach bo to bujda absolutna. Jakbyście chcieli się czegoś dowiedzieć to moje gg 6031017. naprawdę serdecznie odradzam Chorwację z tym biurem
IP: 88.156.231.38
paulina
Gość
ja wybieram się w tym roku do Biogradu z koleżanka :) z krk :) jedzie ktos? bo zastanawiam sie czy bedzie wyjazd z krk czy bedzie trzeba dojechac do katowic ;/ czytajac te przerozne opinie zastanawiam sie jak bedzie ? hmm... ale w sumie jestem dobrej mysli grunt to pozytywne nastawienia czyz nie? :))
IP: 193.106.247.162
paulina
Gość
na turnus od 19.08 do 28.08 :)
IP: 193.106.247.162
Użytkownik
Posty: 1
Również nie polecam tego biura !!! Mieliśmy wątpliwą przyjemność podróżować z tym biurem do Makarskiej. O ile dojazd nie był bardzo problematyczny (można przymknąć oko na 3 godzinne oczekiwanie na autokar przesiadkowy) to warunki odbiegały od tych obiecanych w ofercie. Brak dostępu do aneksu kuchennego a w przypadku niektórych osób konieczność płacenia 2 euro dziennie/na osobę za możliwość korzystania z niego. Wycieczki fakultatywne oferowane przez biuro są droższe od wycieczek oferowanych w lokalnych biurach podróży. Zdarzało się również, że wycieczka miała trwać 3 godziny a po godzinie kierowca zarządził powrót. Wystąpiły również problemy z zakwaterowaniem, gdyż okazało się, że niektóre osoby nie mają gdzie spać i część osób została dokwaterowana do innych. Prawdziwym koszmarem okazał się natomiast powrót do Polski. Biuro źle obliczyło ilość uczestników wycieczki i nie przekazało żadnej listy pilotom w efekcie czego zabrakło miejsc w autokarze do Warszawy. Zostaliśmy więc przeniesieni do autokaru jadącego przez Katowice do Krakowa z zapewnieniem, że zostanie podstawiony bus, który odwiezie nas do Warszawy. W takiej sytuacji znalazło się 5 osób. Kolejna niespodzianką była informacja, że brakuje miejsca na nasz bagaż, który wrzucono do autokarowej TOALETY. Kierowca natomiast kazał nam się cieszyc, ze w ogóle zabrał go z parkingu. Na 3 godziny przed wjazdem do Polski okazało się, że biuro nie podstawi żadnego transportu i mamy wracać we własnym zakresie do Warszawy z Katowic lub Krakowa. Chcieliśmy o tym fakcie porozmawiać z kierownictwem biura, z którym kontaktowała się pilotka, jednak nikt nie odbierał naszych telefonów a wręcz odrzucał połączenia. Dodatkowo pilotka poinformowała nas, ze to normalne w tym biurze, że jak się cos złego dzieje to potrafią nie odbierać telefonu nawet od niej. W efekcie zamiast wracać bezpiecznie autokarem jechaliśmy pociągiem w strasznym ścisku na korytarzu i nasza podróż wydłużyła się o kolejne 12 godzin.
IP: 89.73.63.238
Asakku
Gość
Byłem rok temu z nimi w Makarskiej i prócz ogólnej organizacji (autobus opóźniony itp.) nie było żadnych problemów. Wiadomo, że za taką cenę nie należy wymagać luksusów...
IP: 195.164.254.135
Monia
Gość
enfer napisał
ktoś się może wybiera do Makarskiej 19 sierpnia z Wro? ;)


Jedziemy we trzy 19.08-28.08 tyle, ze z Wawy, ale na miejscu sie spotkamy:D
IP: 195.66.86.254
jaTOja
Gość
OIS to jedno wielkie oszustwo oferta wogóle nie zgadza sie z rzeczywistością. Mówię o wyjazdach do Chorwacji !!!!! my właśnie wróciliśmy i jedno jest pewne nigdy więcej z usług tych patałachów nie skorzystamy!!!
dojazd masakra rozwalony autokar, 3 godzinne oczekiwanie na przesiadkę, siedzenia bez blokad w oparciach (super jak ktoś ci leży na kolanach) brak możliwości korzystania z WC w autokarze. Warunki na miejscu - zależy jak kto trafił, od bardzo średnich do beznadziejnych. Brak miejsca w autokarze dla osób jadących do Warszawy (zostali umieszczeni w innym autokarze) i wysadzeni w innym mieście. Żenada a nie biuro podróży, mam nadzieje że kiedyś UOKiK się nimi zajmie a jak nie oni to kto inny. NIE POLECAM
z całą pewnością taniej i zdecydowanie wygodniej byłoby zorganizować wyjaz samemu (nauczona doświadczeniem tak właśnie zrobię) Miejsc noclegowych w Chorwacji nie brakuje ludzie aż się proszą żeby wziąć u nich kwaterę. Chorwacja piękna i warta zobaczenia ale nigdy przenigdy z OIS
IP: 88.156.231.38
kriss
Gość
Ostrzegam tak jak inni. Ludzie nie korzystajcie z tego biura. Oszuści i krętacze. Wyjazd do Biogradu zamiast 20 godzin trwał 30. Wc w autokarze nie działało, jeden kierowca popijał piwko, przestał dopiero jak zwróciliśmy mu uwagę. Przesiadkę mieliśmy w pełnym słońcu, czekaliśmy na drugi autokar 2h. Na miejscu tzw. przez nich apartamenty to tragedia. Pokoje 2x2 bez okna, tylko jakiś świetlik, łazienka zamiast do dyspozycji, jedna na trzy pokoje. PORAŻKA !!!!!
IP: 89.76.207.1
kriss
Gość
I nie chodzi o luksusy za tą cenę ale po prostu nabijają ludzi w butelkę do klitek gorszych niż wiezienie. Mogę przesłać zainteresowanym zdjęcia
IP: 89.76.207.1
oska
Gość
hej, ja poprosze o zdjecia na maila oskaaa@gazeta.pl, dzieki
IP: 95.178.34.29
paulina
Gość
normalnie sie boję jechac teraz.... chyba zapakuje sobie namiot w razie "w" ;/ szoku mozna dostac po tych opisach :( a kasa wplacona i wyjazd tuz tuz ... ech...
IP: 62.121.132.17
Asakku
Gość
Eeehhh lepiej o tym nie myśleć. Wyjeżdżam w środę do Budvy z nimi i jak będą takie cyrki, to chyba ktoś dostanie po pysku... ;)
IP: 195.164.254.135
Monik
Gość
I ja wybieram się do Budvy z tym biurem ale dopiero we wrześniu br., dlatego mam prośbę czy mógłby ktoś zrobić kilka ujęć autobusu, którym będziecie podróżować, miejsc w których będziecie spać i ogólnie opisać podróż, ile trwała, zachowanie a raczej zainteresowanie podróżnymi rezydentów itp. Będę wdzięczna i z góry dziękuję. Mój email monia.1980@op.pl ... osobiście liczę na pozytywne zaskoczenie bo grunt to pozytywne myślenie prawda?:)) ... może też są tu głównie osoby niezadowolone, bo rzecz normalna, że więcej narzekamy niż chwalimy ... byłoby fajnie gdyby dołączyło tu więcej osób zadowolonych o ile takie są :))

Mam nadzieję, że ja właśnie taka będę po powrocie choć komentarze na forum mocno mnie przerażają. :|
IP: 79.189.137.115
Piotrek88
Gość
Ja startuję 06:00 w środę do Budvy z Warszawy. Asakku damy radę ;-) I nie ma co narzekać, będzie dobrze!
IP: 85.222.70.233
Turbo
Gość
no witamy witamy, my (tzn. ja i kumpela) startujemy w srode z Kielc do Budvy. Szykuje się wielki podbój Czarnogóry ;D
pozdrawiamy!
IP: 77.255.126.21
Moni
Gość
Witam wszystkich którzy wybierają się do Budvy.
Czarnogóra jest przepiekna, polecam wycieczki fakultatywne (bylam na wszystkich:). Przepiekne kaniony, szkoda tylko, ze podroz spedza sie w autobusie, ale widoki są niezapomniane. Osobiscie nie polecam biura OIS, bo jest duzo rozczarowan. Organizacje oceniam bardzo zle i szczescie maja Ci ktorzy dostana pokoj taki jaki kupili z oferty. Na standard pokoju nikt nie narzekal, ale moze sie np okazac, ze ktos kupil pokoj w willi Marko a zostanie nagle przeniesiony gdzie indziej. Normalne takze jest to ze ktos kupuje apartament, a dostanie pokoj dwuosobowy (bez aneksu). Na pomoc rezydentki nie ma co liczyc, bo ona ciagle imprezuje i jesli ktos bedzie chcial napisac reklamacje to ona tego nie podpisze, bo nie interesuje jej los urlopowiczow tylko jej wlasny. Nie jest to narzekanie tylko stan faktyczny, o ktorym dobrze wiedziec, zeby sie nastawic i nie denerwowac sie. Prawdą jest takze, ze biuro dopiero informuje skad sie wyjezdza 3 dni przed wyjazdem. Ogolnie nie jest zle, ale wiecej bym nie zaryzykowala.
IP: 213.192.81.59
ois zabiera rodochę
Gość
To to biuro jeszcze istnieje?!
IP: 83.215.222.17
diamonds
Gość
@ Moni jakbys przeczytała warunki uczestnictwa to bys wiedziała, że biuro jest zobowiązane na 3 dni przed wyjazdem powiadomić klientów o godzinie i miejscu
IP: 83.5.225.41
moniczkartk
Gość
kto jedzie 19.08 do Makarskiej
IP: 77.237.17.29
Moni
Gość
Warunki uczestnictwa mówią o tym, że do 3 dni biuro jest zobowiązane powiadomic klientow o godzinie i miejscu wyjazdu. przeczytalam warunki - ale nie sadzilam ze do ostatniego dnia nie bede mogla uzyskac zadnych informacji chocby o mozliwej zmianie. Biuro zbywa klientow krotkim: wszystko przyjdzie mailem. Ja tylko dziele sie tym co mnie spotkalo, informuje o stanie faktycznym, aby przyszli klienci tego biura wiedzieli na co sie nastawić.
IP: 213.192.81.59
fabulka
Gość
witam, czy byl moze ktos z tym biurem w Bulgarii? Jak wygladala organizacja i czy oferta roznila sie od rzeczywistosci? Niby strach az jechac, ale z drugiej strony kasa juz zaplacona to teraz jedynie modlic sie, zeby wakacyjny wypoczynek nie okazal sie wakacyjna klapa :) Moze ktos sie wybiera, np 29.08-07.09. Jesli tak, to pewnie sie spotkamy:) pozdrawiam wszystkich
IP: 77.255.119.83
slabex
Gość
witam.

wróciłem z zory w bułgarii. ogólnie wszystko ok. tylko bardzo słabe jedzenie w hotelu no i kolejki po jedzenie (minimum 30 min stania w ogonku, rekord godzina).

Jedzenie monotonne (na ogórki nie spojrzę już pewnie do końca roku), brak wyboru (albo się brało co było albo było się głodnym), jedzenie nie doprawione wogóle (nie dawali nawet soli, można było sobie doprawić na tależu ale to już nie ten smak). ogólnie nie chodziło się głodnym no ale.

Przejazd w sumie ok. Bez ekscesów. Dla nikogo nie brakowało miejsca. kierowcy czasem przesadzali i konczyło się na szczeście tylko ostrym hamowaniem. przejazd z warszawy tam 35 godzin. Tu 32 godziny.

Z wycieczek nie korzystałem wiec nie mogę się wypowiedzieć (ci którzy korzystali nie narzekali). Wycieczkę do delfinarium polecam dla dzieciaków. Ja wybrałem się na własną rękę (wyszło ok połowy ceny ois). spod hotelu zora autobus nr 109. bilet 3 leva lub busik 3,5 leva. wstęp do delfinarium 20 leva dorosły i 14 leva dziecko. polecam zobaczyć też w warnie kościół prawosławny (samo centrum warny).

Hotel ok. Bez rewelacji jak przystało na dwie gwiazdki. codziennie sprzatane pokoje, raz wymieniona pościel i reczniki. z pokoju nic nie zgineło (a zostawiany był portfel, telefon, ale licho nie śpi). Basen mały ale akurat ja tłumów nie miałem.

Morze ciepłe. Trochę glonów było. plaża duża, trochę brudna.


jak ktoś ma pytania to zapraszam.
IP: 83.6.103.40
Jolka
Gość
A ja chciałam zapytać o rejsy mazurskie. Jak to wygląda i czy warto jechac. Cena kusi.
IP: 83.26.153.191
paulina
Gość
do wczasowiczów, którzy się wybierają do Biogradu 19go ... rozumiem, że pierwsza integracja w autokarze :) co by nie narzekać jak się zajedzie na miejsce tylko mieć dobre humory :D
IP: 62.121.132.17

Strona: « < ... 206 207 208 209 210 211 212 213 214 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij