» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 205 206 207 208 209 210 211 212 213 ... > »

Autor Treść
Dawid
Gość
Magda napisał
Racja Racja:) Ale jak się wchodzi na ich stronkę i w zakładkę "zobacz przystanki" to pojawia się "Wrocław Wrocław skwer ul. Joannitów i ul. Dawida, ul. Joannitów, godz. 12:30" Więc dwa różne miejsca;/... musimy czekać na info od Nich;)
ja tez nie moge sie doczekac na ich info,lepiej zeby bylo wiarygodne bo glowe ukrece;p
IP: 195.117.184.214
belzebubka
Gość
Vat, dzięki za odpowiedź! Jak mus, to mus, :) pojedziemy!
IP: 78.30.105.74
Dawid86
Gość
Witam kto jedzie 01.08 z Wrocławia do Makarskiej,ja jeszcze czekam na odpowiedz z biura o której jest dokładnie wyjazd,na razie cisza;)
IP: 195.117.184.214
Dawid86
Gość
Witam kto jedzie 01.08 z Wrocławia do Makarskiej,ja jeszcze czekam na odpowiedz z biura o której jest dokładnie wyjazd,na razie cisz;)
IP: 195.117.184.214
oska
Gość
jedzie ktoś 10/08 do Makarskiej ?:)
IP: 213.227.95.9
krk
Gość
VAT jakie ceny są w Makarskiej w tym roku bo wszyscy straszą że drogo...
IP: 83.175.139.10
Dawid86
Gość
ja wiem jedno na pewno nie jest drożej niż nad Bałtykiem,a szczególnie w Kołobrzegu;D,czekam na odpowiedz może ktoś wie o której jest wyjazd do Makarskiej w poniedziałek?
IP: 195.117.184.214
krk
Gość
nie wiem kiedy jest wyjazd w poniedziałek ale nasza trójka dołączy do was 6 sierpnia mam nadzieje :)
IP: 83.175.139.10
Vat
Gość
Ok no to przykładowe ceny
Markety np. Tommy
Piwo w małych puszkach 0,33 - PAN (b. dobre) - 4,99 kn
Piwo 0,5 - 6-9 kn
Wino - już takie co rozwala - 18 kn ; ) ale takie lepsiejsze to 30-35 kn
Arbuz - 4 kn za kg ( pisze o nim bo są świetne)
Powerade - 8 kn
Brandy 0,5 - 38 kn ( w Markecie na "górze" trzeba wysoko podejść) ceny nieco niższe z 3-4 kn na wszystkim
Rum 0,5 - z 35 kn (tylko bardzo słodko-karaibski smak i zapach - brandy lepsza : )
Najtańsze cipsy - 2,5 kn - trochę lepsze i większe - 6 kn
Pieczywo, bułki - tutaj wydawało mi się trochę drogie - z raz kupiłem bagietkę ale nie pamiętam - no trochę drogie)
i tak dalej - ja właściwie to kupowałem - miałem wykupione posiłki więc.... ale w marketach jest wszystko śledzie w śmietanie, jajka, mięso - ogólnie opcja z wykupieniem posiłków to wygranie zycia - tak to trzeba trochę na jedzenie wydać w marketach.

Piekary (nasze piekarnie) - są świetne - super słodkie francuskie bułki z nadzieniami - 6 kn / pizzerki - chyba 8-10 kn - ale wszystko super pyszne i duże

Piwo na dyskotekach np. grotta - 15 kn aha...małe piwo
Drinki 30-40-50 kn - ja nie brałem - wcześniej mieliśmy spotkania na tarasie : )

Pizze na mieście 30-35 kn - warto z raz zjeść

Przy plaży drożej - wiadomo - i woda i cola i piwo.
Leżaki i parasole nie wiem ale płatne.
Prysznic na plaży - 2 kn (na plaże idziemy zawsze z klapkami (żwir skały kamienie) i butelką wody do przepłukania ust i twarzy (b. słona woda)

Wymieniać kasę z EURO na Kunki - dlaczego ? --- bo tak - z EURO na kn.
Gdzie - spoko w kantorze - np. ulicę niżej niż market Tommy - na tym samym poziomie co hotel w którym są posiłki.
Za 20 EURO dostajecie 144 kn - kantory 100% pewne - żadna Bułgaria.

Jak chcecie coś jeszcze wiedzieć to zadawajcie pytania

I przypominam Dubrovnik + wejście na mury to ABSOLUTNY MUS : )
W busie usiądzcie po prawej stronie - niesamowite widoki - z powrotem się już raczej śpi bo wycieczka może (pozytywnie) zmęczyć (zdaję się 160 km w jedną stronę) - no ale te widoki - same one są warte z 10 EURO : )

Jeżeli ktoś biega to zabierzcie strój - świetne trasy i dobre warunki do trenowania siły na podbiegach : )
IP: 90.156.89.116
slabex
Gość
do fantastycznie:
dziekuje za opowiesci
zobaczymy jak bedzie.
dobrze ze nie musze nigdzie dojezdzac do autobusu

pozdro
IP: 83.6.187.33
Kim
Gość
hej czy jedzie ktoś do Biogardu 19 sierpnia ja się wybieram z koleżnką z Krakowa?
IP: 31.63.129.169
Vat
Gość
No jedziesz ty i jeszcze cały autokar ; ) Co wy się tak boicie o współtowarzyszy - jedno "cześć" w autokarze lub pierwszy toast na spotkaniu integracyjnym i już nie będziesz "sama z koleżanką" ale z całą grupą : )
Pozdrawiam Kim
IP: 193.59.121.233
krk
Gość
aaa jeszcze jedno ważne pytanie do VAT :) jak wygląda sprawa w makarskiej z toaletami na plaży są w ogóle? darmowe czy płatne? dzieki tak w ogole za wyczerpujące odpowiedzi :)
IP: 83.175.139.10
montenegro fan
Gość
co za debilne pytania. pojedź to sam zobaczysz. żeby się jeszcze o ceny toalet dopytywać?! jedziesz na wakacje to bierz kasę i ją trwoń, chyba po to się jedzie na wakacje. sknera pieprzony.
Szkoda, że Ci nie podał stawek vat na poszczególne produkty i ile bedziesz mogł sobie odliczyć.
Żenada
IP: 82.177.144.74
Vat
Gość
Nie ma ToiToi czy jakiś osobnych toalet. Na głównej plaży znajomi raz poszli do pobliskiego baru (są ze dwa).
Ja jakoś nie miałem potrzeby ale tuż przy plażach są bary, knajpy i tam też są WC.

Pamiątki: może nie szukać przy głównym deptaku, ale w centrum jest spoore targowisko ze straganami. Muszelki, ubrania i tego typu rzeczy. sam tam kupowałem to co mnie interesowało czyli wisiorki i rzemyki ale np. już na jakieś fajne pareo zabrakło kasy w ostatni dzień.

Rezydent (ja miałem okazję poznać Michała) - bardzo spooko - u niego kupuje się wycieczki, załatwia je 10 kn taniej zdaję się. Mówi jakie wycieczki poleca, jakie sobie odpuścić itp. ZAWSZE jest punktualnie o 20.00 w umówionym miejscu na tarasie. Rezydent na plus. Tylko często narzeka na upały ; )
IP: 79.186.117.156
Dawid86
Gość
jutro 10:30 wyjazd z Wrocławia do Makarskiej ;) jest ktoś z okolic Lwówka Śl.?
IP: 195.117.184.214
Marta
Gość
VAT, napisz proszę jak wygląda to wyżywienie w Makarskiej(wspomniałeś o posiłkach wykupionych). Zastanawiam sie nad oferta z wyzywieniem. Gdzie są podawane posilki (bo przeciez ludzie w kilku willach mieszkaja) i czy smaczne:)

Pozdrawiam
IP: 89.167.27.44
Marta
Gość
Przepraszam, już doczytałam o wyżywieniu:)
IP: 89.167.27.44
krk
Gość
Do" montenegro fan" - sam jestes jedna wielka żenadą jesli ktoś jest ok i ma ochotę odpowiadać na moje pytania to sie nie wtrącaj mam nadzieje ze nie trafie na wycieczce na ciebie. a jak ktoś jest wieśniakiem i chce sie odlać do morza zamiast do toalety to faktycznie moze ci sie wydać moje pytanie debilne.... a od moich spraw finansowych sie odwal
IP: 83.175.139.10
Dawid86
Gość
gdzie można kupić najtaniej buty w Makarskiej na plaże ?
IP: 195.117.184.214
Vat
Gość
Jak jesteś jeszcze w Polsce to w Deichmannie : )
Jak już w Makarskiej to raczej nie przyoszczędzisz. Są do kupienia na straganach przy plaży i targowisku.
Cenowo pewnie "ładnie" - no ale nie odradzam ci bo mogą się rzeczywiście przydać - ja takich nie miałem i po pierwszym dniu już do wody wchodziłem w klapkach. Rezydent będzie też pewnie mówił o tych mitycznych jeżowcach.
Piszę mitycznych bo ja nie widziałem ani jednego a byłem i na głownej plaży i na bocznych, i na półwyspie wśród skał i na plażach nudystów i ani jednego. No ale może są : )

Jedzenie w Hotelu Bonaca
- obsługa kelnerska

sniadania od 8 do 10
- wedliny
- sery żółte
- nutella
- dzemy
- masło
- dwa rodzaje chleba jasne i ciemne (takie bagietkowe)
- jakieś inne smarowidła
- jajka, jajecznica
- parówki
- keczup
- ogórki
- papryka
- pomidory
i sporo jeszcze takich sniadaniowych rzeczy min. ciepłe mleko kakao płatki śniadaniowe czekoladowe zwykłe itp

Obiado-kolacje od 18.30 do 21.00

3 posiłki do wyboru (3 dania)
np. kurczak, frytki, sałatka
- ziemniaki, mieso, pomidory
- spagheti
- sałatka z warzywami i tuńczykiem
- jakieś naleśniki
- wszystko smaczne i sycące

do tego masę warzyw (sam np. brałem do miski sałatę lodową + twarde kawałki czerwonej papryki + przyprawy + oliwa która jest na każdym stole) lub zamist tego mizeria itp
Przed głównym daniem zupa - rosołek, ogórkowa itp

Do tego wino w dzbanach do nalewania sobie wedle uznania (czasami juz na kolacji zaczynałem imprezę ale elegancko z kieliszków z nóżką : ) białe i czerwone ( pewnie nie jakieś extra gatunkowo ale nawet bym nie poznał) do tego kieliszki z rakiją, woda, sok, i piwko (tutaj trzeba poprosić kelnera to przyniesie zimne piwko w szklance)

Wykupienie opcji z jedzeniem to była dobra decyzja.
IP: 193.59.121.233
brunet21
Gość
a w jakiej cenie jakaś wódeczka? :D
IP: 89.72.15.9
no-one
Gość
Czy ktoś był w tym roku w Budvie w villi Ivo i może opowiedzieć jak było?
IP: 83.26.162.156
JA 23
Gość
był ktoś w tym roku w Albenie, dokładnie hotel Althea??? jaka organizacja wyjazdu, jedzenie, hotel i ogólnie czy jest co robić w Albenie?? wyjazd mamy mieć z Rzeszowa, ale pewnie nie zbiorą ludzi i pewnie będzie z Krakowa.
IP: 178.42.148.63
enfer
Gość
ktoś się może wybiera do Makarskiej 19 sierpnia z Wro? ;)
IP: 83.8.11.141

Strona: « < ... 205 206 207 208 209 210 211 212 213 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij