» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Treść
Merilon
Gość
no tak,oglądałam tą galerię...bardzo ładne widoczki miejsc i ludzi...ale czy jest możliwośc zobaczenia pokoju za ktory się płaci? to raczej logiczne,i w każdym biurze dysponuje się takimi zdjęciami...niestety u was takich nie znalazłam :(
IP: 87.99.112.144
bartek
Gość
Witam!!!
Proszę kliknąć na obrazek willi, zobaczy Pani kilka zdjęć z danej wilii

Pozdrawiam
Bartosz Olszewski
Biuro O.I.S.
IP: 62.233.203.150
alfica
Gość
też planujemy wyjechać w sierpniu do Grecji lub Chorwacji, tylko nie wiemy, czy warto... bo taniej wychodzi zamówienie sobie lokalu bezpośrednio, dojazd pewnie taniej wyjdzie, więc ogólnie całość będzie tańsza -> stąd nasze pytanie: czy ktoś jechał w tzw ciemno do któregoś z tych państw?
IP: 217.173.185.87
larysa
Gość
...skutecznie mi odradziliscie wyjazd ...NIE JEDZIEMY !!! .... po przeczytaniu waszych komentow odeszla mi ochota na wyjazd z tym biurem
IP: 89.228.216.232
gosc
Gość
Czy ktoś wie, czy willa BOZO znajduje się w samym Biogradzie czy gdzieś pod miastem?
IP: 212.75.100.106
Bartek Biuro O.I.S.
Gość
Witam!!!

Bozo znajduje się w centrum Biogradu

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
gosc
Gość
a był już ktoś tam z ois?
IP: 212.75.100.106
Maciek
Gość
WItam, Pisze bo moze ktos to forum przeglada kto byl w St. Valentin na nartkach - czy ktos moze widzial zostawione na parkingu buty?? Pozdro dla wszystkich - bylo git i na pewno trzeba powtorzyc ten wyjazd. Jak dostane buty to ocenie ten wyjazd na 5 z plusem. Pozdro dla Olka rezydenta z OIS.
IP: 62.233.203.150
senora
Gość
w ofercie gdzie opisana jest willa BOZO znajduje się informacja o 7 pokojach 2-3 osobowych, ale już w tabeli w której rezerwuje się pokoje są tylko 4. chcielibysmy ze znajomymi jechac wieksza paczką, no ale te cztery pokoje nam nie wystarczą więc ile ejst w koncu tych pokoi?

P.S. mam znajomych którzy byli na sylwku z tym biurem i nie polecają, ale mam tez takich którzy pojechali na wakacje z OIS i są bardzo zadowoleni, więc ja zaryzykuję :] pozdrawiam!
IP: 193.59.72.210
gosc
Gość
Czy biuro ois moze podac adres willi BOZO? Nigdzie nie znalazlam takiej informacji.
IP: 83.17.66.242
Bartek O.I.S.
Gość
www.apartmani-mitrovic.hr/Estranica004.html
to jest adres strony z willa Bozo
w willi bozo są 4 studia 2 lub 3 os oraz 7 pokoi jeden 2 os reszta 3 os
w przypadku rezerwacji większej liczby osób zapraszam do kontaktu z biurem el 022 398 02 79 lub 022 825 22 58

Pozdrawiam

Bartek
IP: 62.233.203.150
Ania
Gość
HEj wszystkim.
Ja mam pytanko:) dla odmiany:D Czy ktos jechal z OIS solo, bez swojej paczki, bo w ty roku marzy mi sie wyjazd w pojedynke, ale troszke sie boje..., nie wiem czy jada z wami osoby solo (nie single- tylko solo), jak ich rozmieszczacie w pokojach? Bardzo mi sie podoba wasza oferta. Chcialabym w te wakacje z wami jechac.
A czy ktos moglby mi cos wyjatkowo polecic na lato 2008?
IP: 193.0.75.45
Bartek O.I.S.
Gość
Witam

Jeśli chcesz jechać solo t proponuję ci wyjazd do Biogradu do willi Lidia, mamy tam dwa 1os pokoje.
Zapraszam do naszego biura

Pozdrawiam
Bartek O.I.S.
IP: 62.233.203.150
ciapek
Gość
Za dużo negatywnych opini...Mozliwe że ktos sie na was uwziął ale po co??
IP: 92.11.192.160
senora
Gość
dotyczące Biogradu
czy są w cenie jakieś posiłki? śniadania? w ofercie nic nie ma, a ktoś na pierwsej czy drugiej stronie narzekał na śniadania:)
i czy mogę się dowiedzieć czym różni się studio, apartament i pokój?
Bardzo dziękuję za odpowiedz :)
IP: 193.59.72.210
ciapek
Gość
Siema,ja też bym chciał sie cos dowiedzieć o wyjeździe do Biogradu!tyle jest tych negatywnych opini że sam juz nie wiem czy jechać z tego biura,co o tym sądzisz byłaś juz od nich kiedyś?
IP: 92.11.192.160
ciapek
Gość
do OIS.Zamieścilibyście więcej informacji o tych waszych wyjazdach,bo wszyscy pytaja,żadnej odpowiedzi!ktoś mówił że jedziecie na ilość,to prawda?ja już nie wiem.Zróbcie cos z tym,bo jest nieciekawie!Jakiś pracownik waszego biura mówił;A CO WY CHCIELISCIE ZA TAKA CENE,ja przepraszam,ale pieniądz to pieniądz no nie,wiadomo że Neckermann-em nie jesteście...ale jakieś standardy muszą być zachowane..
IP: 92.11.192.160
senora
Gość
jak pisałam wyżej znajomi z letnich wyjazdów biura OIS polecają je, ale do chorwacji nikt jeszcze nie jechał, jeśli nawet jest tak źle to chciałabym się sama przekonać, nie jestem zbyt wybredna, a cena jest naprawde kusząca, nie spodziewam się też zbyt wiele(cena) ale licze na fajną zabawe no i przede wszystkim na fajnych ludzi:]
IP: 193.59.72.210
Bartek O.I.S.
Gość
Witam

Jeszcze żadne pytanie do nas na tym forum nie zostało beż odpowiedzi :) W Biogradzie wyżywienie można wykupić na miejscu, ze względu na to że w każdej willi jest do dyspozycji wyposażona kuchnia z której wielu naszych klientów korzysta. To co jest w cenie jest bardzo dokładnie opisane w każdej naszej ofercie sprawdżcie to na naszej stronie. Studia, apartamenty i pokoje oprócz tego że różnią się ceną, różnią się też standardem do 2-3 pokoi jest 1 łazienka oraz kuchnia dla całej willi, na 2-3 apartamenty przypada 1 łazienka i kuchnia, natomiast do każdego studia jest do dyspozycji łazienka i kuchnia. Zapraszam do uważnej lektury naszej strony lub do naszych niur w całym kraju

Pozdrawiam

Bartek O.I.S.
IP: 62.233.203.150
nna
Gość
Witam
a ja mam pytanie odnośnie Majówki w Pradze.
Zależy Nam ze znajomymi na "wolnej ręce" mam nadzieje że podczas wypadu nie bedzie przymusowych check pointów itp... Jeżeli ktoś może przybliżyć jak wygląda dzień po śniadaniu na takim wypadzie.Z tego co wyczytałem na Majówce nie organizujecie żadnych wycieczek itp... Jedynie dojazd i nocleg? dobrze zrozumiałem?
cena 347zł za dojazd i 3 noce w Pradze jak najbardziej okej.
I czy nie ma pokojów 5 osobowych ew czy istnieje możliwość dostawki?
IP: 89.206.0.98
nna
Gość
Pytanko jeszcze o powrót.
Wracamy z Pragi o 9.30 rano w niedziele wiec w Warszawie jesteśmy...?
rozumiem także że jak wsiadamy w Warszawie to autokar odwozi w to samo miejsce?
IP: 89.206.0.98
ciapek
Gość
Ile kosztuje wykupienie wyżywienia w Biogradzie na cały pobyt???
IP: 92.11.192.160
senora
Gość
właśnie, ile?:] ciapek wybierasz się?
IP: 193.59.72.210
ciapek
Gość
tak wybieram się w sierpniu,a Ty?
IP: 92.11.192.160
ciapek
Gość
Jednak sie nie wybieram..pozdrawiam
IP: 92.11.192.160

Strona: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij