» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
Ola i Ania i Wojtek
Gość
Zapomnialem dodac siebie. Generalnie zawsze bylo ok. Szczegolnie podobal nam sie rejs i majowka Budapeszcie
Milych wyjazdow
IP: 213.25.78.243
krzysiek
Gość
Byłem z biurem OIS na słowacji Zwoleń i było zajebiście, już szukuje sie na rejsik, jedzie ktoś w terminie 26.07-09.08.2008??
IP: 217.197.163.231
Marlenka
Gość
Mam pytanie kto wybiera sie na trzeci rejsik od piatego lipca. Ja z kloezankami plyne zapraszamy wszystkich z uniwerku warszawskiego z prawa 3 rok
pozdrawiam
Marlenka
IP: 88.156.23.62
blizna25
Gość
czesc ... mamy zamiar wraz z narzeczonym wybrac sie z OIS do Chorwacji ale juz jako malzenstwo :) moje pytanie w zwiazku z tym ... czy jest potrzebna legitymacja studencka ( wyjazdy studenckie ) oboje juz czasy studiowania mamy za soba ale nie skonczylismy jeszcze 35 lat :)) Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz .
IP: 81.190.111.203
Marcin
Gość
Witam!!!

Wystarczy, że nie macie35 lat NIE TRZEBA legitymacji studenckiej. To są wyjazdy dla studentów i absolwentów.

Pozdrawiam!!!
IP: 62.233.203.150
Jola i Ania
Gość
Mam pytanko czy ktos był w Biogradzie z ois bo słyszałam ze to bardzo fajne miasto ?
Wybieram sie na turnus od 01.07 - 11.07.2008
pozdrawiam
Dziekkuje i czekam na info
IP: 85.221.165.233
heja
Gość
witam, mam pytanko wiecie może jak przewoziliście sprzęt (deski) autokarem do Włoch.. co radzicie generalnie jesteśmy ciekawi czy sprzęt się niszczy podczas tej podróż czy nie mamy się czym przejmować. pozdro z góry dzieki za odp
IP: 79.186.237.119
Marcin
Gość
Witam!!!

Możecie być spokojni o sprzęt w czasie transportu. Jeszcze nikomu nic nie zginęło i nic się nie zniszczyło.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i zapraszam do wyjazdów z nami!!!
Marcin
IP: 62.233.203.150
aniulka
Gość
hm... powiem tak, gdy zobaczyłam oferty OIS to nawet się cueiszyłam ze znalazałam cos tak taniego... i już jestem(byłam!) zdecydowana ze wybiore się w nimi w te wakacje do chorwacji..ale jak widze po tych opiniach to cos nie bardzo chce z nimi jechac.. wiadomo ze za taką cenę nie można wiele oczekiwać ale no bez przesady... jak teraz trudno znaleźć odpowiednie, odpowiedzialne i zaufane biuro podróży.. ehh
IP: 91.123.161.67
bartek
Gość
Witam!!!
Bardzo mi przykro, że przy wyborze biura podróży kieruje się Pani subiektywnymi opiniami z forum. Życzę szczęścia z innym biurem. Pozdrwaiam zadowolonych uczestników naszych wyjazdów i przyszłych naszych klientów!!

Bartek
Biuro O.I.S.
IP: 62.233.203.150
obiektywna
Gość
Subiektywne opinie? to kolejny dowod na to,ze biuro w ogole nie szanuje swoich klientow i nie przyjmuje,ze nawalilo. W dodatku wmawia,ze to tylkom kaprysność ludzi. Owszem moga sie zdarzyc osoby ktore przesadzaja, ale nie az tak duzo jak na tym forum. Tak wielu zlych opini jeszcze nie widzialam o zadnym innym biurze. Ludzie ostrzegam was -nie jedzie z OISem. Fatalna organizacja i zero szacunku i checi wyjasnienia nieporozumien przez organizatorow. Nie psujcie sobie nerwów na wakacjach. Subiektywne opinie? Bartek jestes naprawde bezczelny
IP: 88.156.116.57
Bartek
Gość
Pani "obiektywna" wszystkie powyższe opinie są subiektywne ponieważ nikt się pod nimi nie podpisał swoimi danymi, czyli nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za to co pisze. Nasze biuro bierze całkowitą odpowiedzialność za imprezy które sprzedaje i jesteśmy z tego rozliczani. Stwierdza Pani, że nasze biuro "nawaliło", nie szanuje swoich klientów, nie mamy chęci wyjaśniania nieporozumień, psujemy klientom nerwy na wakacjach, a ja jako pracownik biura jestem bezczelny. Uważam że umieszczaniem takich opinni niesłusznie szkodzi pani opinii mojej i mojego biura. Proszę Panią o podanie danych osobowych, ponieważ chciałbym w sądzie dochodzić moich praw i praw mojej firmy. Jeśli jest Pani na tyle odważna żeby odpowiadać za to co pani pisze to proszę o kontakt.
Bartosz Olszewski
Biuro O.I.S.
Pozdrawiam zadowolonych i przyszłych klientów naszego biura!!!
IP: 62.233.203.150
Sylwia
Gość
Byłam już zdecydowana na wyjazd do Grecji (Kokino Nero), ale po przeczytaniu tych opinii to sama już nie wiem... Zdaję sobie sprawę, że zawsze byli, są i będą krytycy i najczęściej ludziom zadowolonym najzwyczajniej w świecie nie chce się wystawiać jakiegokolwiek komentarza... ale ale ;) Czy ktoś był w Grecji i mógłby się podzielić swoją opinią?:)
IP: 83.25.82.235
Agaaaaaaa
Gość
Jest git!
Tanio, szybko i bezpiecznie! Naprawde ;]
MAKARSKA - REWELACJA! Polecam szczerze.
Taak, idealne miejsce zarówno na wypoczynek, zwiedzanie, imprezowanie i przede wszystkim klimat :)) Split, skutery, canonig, rejsy :) Wszystko naprawdę w rozsądnej cenie i zorganizowane dobrze (zawsze można dopracować pare rzeczy by było bardzo dobrze.)
Warunki były o wiele lepsze niż się spodziewałam na 'studencki standart', wille zadbane, apartamenty wyposażone we wszystko co potrzebne, łazienka i pokoje bez zarzutu.
Nie mam na co narzekać, zadowolona jestem i bez wahania polecam młodym ludziom wyjazd z OiSem do Chorwacji. Nie wiem jak to w Grecji, ale im taniej tym słabiej z warunkami to jest chyba w miarę logiczne :) Zależy na co kto się pisze prawda :)
Pozdrowienia, czekam na jakieś powalajace oferty z Hiszpani :))
A może zorganizować by coś w Wenecji dla studenciaków? :P
IP: 83.25.7.221
Sylwia
Gość
"Agaaaaaaa" w sumie to masz i racje :) jadę chyba do Makarskiej!!! :D może ktoś jeszcze podzieli sie wrażeniami z Grecji albo Chorwacji??;)
IP: 83.17.195.218
martyna
Gość
....jestem zdołowana po przeczytaniu tego forum, jak znalazłam stronę tego biura nie posiadałam się z radości...nigdy nie byłam na wycieczce zagranicznej..i myślałam ze wreszcie moje marzenia sie spelnia;)ale po tych wszystkich kometarzach..nie mam odwagi tak zaryzykować moje pierwsze zarobione pieniadze...
IP: 83.23.69.241
Maciek
Gość
Ja byłem rok temu z oisem w Biogradzie w chorwacji i było rewelacyjnie. Wyjazd oceniam na 4 z plusem
pozdrawiam
w tym roku jade na Krym
IP: 213.25.78.243
WBE
Gość
Witam

Mam zamiar wybrać się na Majówkę na żagle po jeziorach Mazurskich z biurem OIS co możecie powiedzieć o tej imprezie w latach ubiegłych? Czekam na rzetelne opinie.
IP: 83.27.153.142
pawel
Gość
Maciek,
ja tez wybieram sie na Krym z OIS, kiedy jedziesz? dasz jakies namiary na siebie?
Z gory wielkie dzieki!!!
IP: 89.79.130.100
Larysa
Gość
...zastanawiamy sie nad wyjazdem do chorwacji...oferta wyglada calkiem niezle...a jak jest naprawde ?? jesli ktos mial okazje byc w BIogradzie z tym biurem to niech popdzieli sie swoimi odczuciami bedziemy bardzo wdzieczni...
Sa jeszzce jakies biura ktore organizuja wyjazdy dla studentow?? bo to wlasnie to przyciaglo nas do tego biura .. mozna miec pewnosc ze bedzie to faktycznie przedzial 18-35??
IP: 89.228.216.232
Kasia
Gość
HEJ
jesli ktos byl w Biogradzie z OIS niech napisze wiecej informacji!!!jak ten cały pobyt wygląda, czy da sie spac w tych pokojach i jak z kuchnia? czy jest naprawde dostep do niej?(troszeczke przestraszyly mnie te wszytskie komentarze, a chce spedzic super czas ze znajomymi i nie wiem czy warto)
z góry dziekuje :)
IP: 62.69.209.29
stefan
Gość
wejdzcie na forum gazeta.pl i poczytajcie o tych oszustach.
IP: 83.22.32.42
Xsvier
Gość
Marcin napisał
Jeszcze raz przejrzalem to forum... nigdy nie bedzie obiektywne. Dzisiaj bylo 15 osob chcace odebrac faktury, wszystkie byly (moze z jednym wyjatkiem) zadowolone lub super zadowolone. Zadna z nich nie wypowiedziala sie nigdy na forum.... Wnioski wyciagnijcie sami.


TO NIESTETY BARDZO PRZYKRE, ŻE NA TAKICH FORACH PRAWIE ZAWSZE WYPOWIADAJĄ SIĘ NIEZADOWOLONE OSOBY I FRUSTRACI. CI KTÓRZY SĄ ZADOWOLENI POPROSTU NIE WCHODZĄ NA FORA ZWIĄZANE Z DANYM TEMATEM.
IP: 83.15.38.50
Merilon
Gość
hmm...nie napiszę nic nowego z tego co widzę...ja również bardzo się ucieszyłam gdy zobaczyłam ofertę tego biura...i jestem świadoma że jaka cena takie warunki,no ale bez przesady...najlepiej by było gdyby biuro podało w ofercie zdjęcia oferowanych kwater, których nie ma (oprócz miniaturek, które niewiele ukazują) czy ktoś dysponuje może jakimiś zdjęciami lub informacjami na temat zakwaterowania na Chorwacjii? a może ktoś z biura dysponuje takimi?
IP: 87.99.112.144
Bartek
Gość
Zapraszam na stronę www.ois.pl do zakładki Galeria

Pozdrawiam
Bartek
Biuro O.I.S.
IP: 62.233.203.150

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij