» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Treść
uczestniczka
Gość
NIE WARTO!!!! To moje zdanie! Lepiej wydać troszke wiecej pieniedzy niż tłuc się w tych brudach i kompletnym braku organizacji!

Tragedia! Nawet nie ubezpieczaja ludzi! A chciałam dodać, że za ubezpieczenie równiez im płaciliśmy - ODDZIELNIE!

Nigdy więcej!!!
IP: 83.6.62.205
Marcin
Gość
Droga uczestniczko napisz gdzie byłaś ? Bo wydaje mi się że nigdzie z nami nie jeździłaś.
A poza tym kłamiesz w sprawie ubezpieczeń wszyscy klienci są u nas ubezpieczeni.
( a o jakie brudy ci chodziło)
Pozdrawiam
IP: 88.156.17.78
Marcin
Gość
alvaro napisał
witam, dzisiaj zdecydowalem sie na wyjazd z tym jakze 'wspanialym' biurem w lutym br. na Slowacje do Starej Lesnej koło Popradu, ale po przeczytaniu tych wszystkich postow, musze przyznac, ze troche sie obawiam! co prawda jeszcze nie zaplacilem, nawet zaliczki, ale jak nie pojade to sie nie przekonam. czyz nie? pytanie czy warto?

Mogę Ci napisać jedno większość klientów do nas wraca i są zadowoleni z naszych usług, ale jeżeli masz wątpliwości wpadnij do biura to postaramy Ci je rozwiać
pozdrawia
IP: 88.156.17.78
alvaro
Gość
drogi Marcinie, nie chodzi tu o wyjasnianie czy jest brudno czy nie jest brudno. tu chodzi o, ta pewnosc, ze jak pojedziesz to bedziesz mial czysto w pokoju i ze w ogole dojedziesz! musze przyznac, ze jedna z waszych agentek probowala mnie przekonac, ale nie jestem na tyle glupi, zeby dac sie przekonac w stu procentach. rezerwacje odwolalem, poszedlem do innego, renomowanego biura, doplacilem 600zloty wiecej i teraz jestem pewien, ze jade i wiem, ze wszystko bedzie okey! zmiencie troche polityke firmy, tzn. nie ilosc, a jakos sie liczy, a ilosc juz sama przyjdzie. jestem pozytywnie nastawiony na wyjazd z Wami za rok na jakis wypad, ale musicie popracowac nad swoja organizacja.
Pozdrawiam
IP: 79.162.25.186
uczestniczka
Gość
Marcin napisał
Droga uczestniczko napisz gdzie byłaś ? Bo wydaje mi się że nigdzie z nami nie jeździłaś.
A poza tym kłamiesz w sprawie ubezpieczeń wszyscy klienci są u nas ubezpieczeni.
( a o jakie brudy ci chodziło)
Pozdrawiam


Byłam w Bańskiej Bystrzycy w Luxie, mój wpis jest na stronie 2 jakby co... Jeśli bym nie była, to nie wiem jaki by był mój interes oczerniać bezpodstawnie OIS.

Jesli kłamię w sprawie ubezpieczeń, to czy w takim razie osoba pod nickiem "LUX" na poprzedniej stronie również kłamie?????

Brudy są w sensie przenośnym drogi Panie Marcinie. :? :? :? :]
IP: 83.6.195.231
olejny raz Ci j
Gość
uczestniczka napisał
Marcin napisał
Droga uczestniczko napisz gdzie byłaś ? Bo wydaje mi się że nigdzie z nami nie jeździłaś.
A poza tym kłamiesz w sprawie ubezpieczeń wszyscy klienci są u nas ubezpieczeni.
( a o jakie brudy ci chodziło)
Pozdrawiam


Byłam w Bańskiej Bystrzycy w Luxie, mój wpis jest na stronie 2 jakby co... Jeśli bym nie była, to nie wiem jaki by był mój interes oczerniać bezpodstawnie OIS.

Jesli kłamię w sprawie ubezpieczeń, to czy w takim razie osoba pod nickiem "LUX" na poprzedniej stronie również kłamie?????

Brudy są w sensie przenośnym drogi Panie Marcinie. :? :? :? :]

Kolejny raz ci pisze że wszyscy ludzie są ubezpieczeni to standard a jeśli chodzi o tamtego chłopaka był kompletnie pijany i dlatego pogotowie się nie zajeło jego osobą.
pozdrawiam
Marcin
IP: 62.233.203.150
olejny raz Ci j
Gość
alvaro napisał
drogi Marcinie, nie chodzi tu o wyjasnianie czy jest brudno czy nie jest brudno. tu chodzi o, ta pewnosc, ze jak pojedziesz to bedziesz mial czysto w pokoju i ze w ogole dojedziesz! musze przyznac, ze jedna z waszych agentek probowala mnie przekonac, ale nie jestem na tyle glupi, zeby dac sie przekonac w stu procentach. rezerwacje odwolalem, poszedlem do innego, renomowanego biura, doplacilem 600zloty wiecej i teraz jestem pewien, ze jade i wiem, ze wszystko bedzie okey! zmiencie troche polityke firmy, tzn. nie ilosc, a jakos sie liczy, a ilosc juz sama przyjdzie. jestem pozytywnie nastawiony na wyjazd z Wami za rok na jakis wypad, ale musicie popracowac nad swoja organizacja.
Pozdrawiam

Drogi Alvaro
Bardzo się cieszę że poszedłeś do remowanego biura życze Ci miłego wyjazdu i zapraszam na nasze kolejne wyjazdy (oczywiście jak będziesz chciał)
pozdrawiam
Marcin
IP: 62.233.203.150
uczestniczka
Gość

Kolejny raz ci pisze że wszyscy ludzie są ubezpieczeni to standard a jeśli chodzi o tamtego chłopaka był kompletnie pijany i dlatego pogotowie się nie zajeło jego osobą.
pozdrawiam
Marcin


Nie bede się kłóciła, bo i tak powiesz swoje.. Ale czy to troche nie dziwne, że pogotowie nie chce zabrać zakrwawionego człowieka, nawet jeśli jest pijany ??... :shock: Niech każdy kto to czyta sam osądzi...

Zamiast rzucać sie do gardeł każdemu kto wypowiada swoją negatywną opinię, mógłbyś chociaż zauważyć i przyznac się, że z organizacją w tym roku troche Wam nie wyszło. Napewno lepiej byś na tym wyszedł i nie byłoby tyle krzyku.
IP: 83.6.63.119
uczestniczka
Gość
Przynajmniej ja bym Wam dała wtedy szanse.. Każdy ma prawo do błedu o ile potrafi się do niego przyznać.
Pozdrawiam
IP: 83.6.63.119
Łukasz
Gość
Witam. Mam zamiar wybrac sie z biurem OIS do Włoch na deske. Chciałbym zasięgnąć opinii tych którzy moze byli juz z tym biurem na podobnym wypadzie. Prosze o odpowiedzi

Pozdrawiam Łukasz
IP: 83.22.229.4
Marcin
Gość
uczestniczka napisał
Przynajmniej ja bym Wam dała wtedy szanse.. Każdy ma prawo do błedu o ile potrafi się do niego przyznać.
Pozdrawiam

Zgadzam się z Tobą. Niestety myteż popełniamy błedy jesteśmy tylko ludzm,i za niedociągnięcia z naszej strony serdecznie przepraszam. Staraliśmy żeby było ich jak najmiej.
pozdrawiam
Marcin
IP: 62.233.203.150
Łukasz
Gość
Witam ponownie..

Chciałbym jeszcze raz zasięgnąć opinii czy był ktos w tym sezonie z biurem OIS we Włoszech (st. Valetin - Nauders).. Jakie warunki, jaka organizacja itp itd. Czytając opinie juz sam nie wiem o o tym myslec. W sumie zaliczke juz wpłaciłem i wybieram sie w terminie od 15.01-24.01.2008... czy ktos tez moze wybiera sie w tym terminie ?
IP: 83.22.193.185
Bart
Gość
bylem z tym biurem roku temu z czworka znajomych w zvoleniu na slowacji.
nie mam na co narzekac! super hotelik (franco), dobra organizacja, super rezydent (ktory niestety w tym roku nie jedzie na slowacje- jest w indiach). w tmym roku tez tam jade, tez do tego samego miasta.
ja polecam- przynajmniej zvolen (nigdzie indziej nie bylem)
pozdro
IP: 84.10.62.244
Jola
Gość
Bart napisał
bylem z tym biurem roku temu z czworka znajomych w zvoleniu na slowacji.
nie mam na co narzekac! super hotelik (franco), dobra organizacja, super rezydent (ktory niestety w tym roku nie jedzie na slowacje- jest w indiach). w tmym roku tez tam jade, tez do tego samego miasta.
ja polecam- przynajmniej zvolen (nigdzie indziej nie bylem)
pozdro



Podpowiedzcie mi jakąś fajną, niedrogą :P wyciczke właśnie na Słowację. o będzie mój pierwszy wyjazd, nie mam doświadczenia w szukaniu ofert i doborze biór podróży doradzcie coś konkretnego. Będę bardzo wdzięczna. Opis powyżej świetnie brzmi możę więcej szczegółów na temat tego wyjazdu? Pozdrawiam i z góry dziękuję
IP: 83.31.50.35
jola
Gość
Biur nie biór sory, to z pośiechu
IP: 83.31.50.35
Bart
Gość
Zaraz ktos napisze ze jestem podtsawiona osoba z biura... ale tak nie jest ;]
Ja z wlasnego doswiadczenia polecam zvolen, 657pln za tydzien, fajne hoteliki- franco- tam bylem rok temu, fajnie urzadzone lazienki (w niektorych bylo jacuzzi) oraz dwa inne. dojazd na stoki- snow park w donovalach ;], w miescie znam fajna knajpke gdzie mozna tanio zjesc i sie napic piwka- kelt...
Ja naprawde goraco polecam. byc moze sie spotkamy ;]
wyjazd 09/02- 16/02
pzdr dla zadowolonych z biura i tych nie.
IP: 84.10.62.244
Bart
Gość
BTW- wejdz na ich strone i tam jest pełen opis... polecam Zvolenik ;]
IP: 84.10.62.244
pati i oskar
Gość
Chciałbym jeszcze raz zasięgnąć opinii czy był ktos w tym sezonie z biurem OIS we Włoszech (st. Valetin - Nauders).. Jakie warunki, jaka organizacja itp itd. Czytając opinie juz sam nie wiem o o tym myslec. W sumie zaliczke juz wpłaciłem i wybieram sie w terminie od 15.01-24.01.2008... czy ktos tez moze wybiera sie w tym terminie ?


my sie chcemy wybrac 15-24 lutego
Ty chyba tez o lutym chciales napisac?
troche sie obawiamy- mimo wszystko wiekszosc postow jest tu na NIE
poradzcie co zrobic
pozdrawiamy
pati i oskar
IP: 83.23.224.15
Łukasz
Gość
ja wraz moją luba jadziemy juz na pewno. Zaliczka wpłacona, biuro odpowiedziało tak jak powiino czyli (konkretna informacja, szybkie potwierdzenie zakupionego mijesca i takie tam podstawowe sprawy). Certyfikat widać iż faktycznie widnieje w urzędzie więc mysle że jakoś będzie. Rok temu byliśmy z biurem "Karlik" we Francji i również początkowe godziny to także brak organizacji ale byłem ogólnie rewelacyjnie zadowolony więc mam nadzieje że tu też tak będzie. Co do warunków to wchodziłem na kamerki znajdujące się w nauders, st. valentin i naprawde nieźle to wszystko wygląda, jednym słowem są warunki :D

ps. 15-24.01.2008, pokój 2-osobow, hotel POST, warinat B
ps.2 Na czym jeździcie, bo my na deskach :P
IP: 83.22.232.134
ciekawy
Gość
hej jak już wrócicie napiszcie jak było sam wybieram się z tym biurem no i w sumie sam nie wiem...
IP: 79.186.248.27
Łukasz
Gość
ciekawy napisał
hej jak już wrócicie napiszcie jak było sam wybieram się z tym biurem no i w sumie sam nie wiem...


kiedy sie wybierasz i czy może słyszałeś jakieś opinie już na ich temat a konkretnie jeśli chodzi o włochy ?
IP: 83.22.197.87
xxx
Gość
Czemu trafiłem na to forum po zapłaceniu zaliczki?!?! Jadę z piątką znajomych do Sulden we Włoszech 22.II-3.III.2008.
Jak wrócę to zdam relacje... zobaczymy czy taki wilk straszny. Mi nie wiele potrzeba do szczęścia (najważniejsze to się wyjeździć), ale jeden z kumpli nie daje sobie w kaszę dmuchać, ciekawe jak jemu się spodoba :)
IP: 153.19.215.70
piotrek
Gość
Bylem z zona na Sylwestra od 28.12.2007 do 2.01.2008. Nie polecam!!! Jedna wielka sciema.
Zakweterowani bylismy w hotelu Energetyk. Zaplacilem za pokoje o podwyzszonym standardzie a dostalem jakas PRL-owski klitke. Zupelnie co innego pokazuja na zdjeciach a co innego jest w rzeczywistosci. Totalny brak organizacji. Rezydenci to niezli kombinatorzy. Gdy ludzie przychodzili do nich z pretensjami i chcieli wyjasnic dlaczego biuro ich oszukalo to wciskali ludzia kit typu: ze nie sa oni rezydentami, musieli zaplacic tez za wyjazd i ze pracuja charytatywnie. Za te same pieniadze mozna spedzic urlop w lepszych warunkach.
IP: 83.24.254.86
olo
Gość
a w megusovcach ktos byl ? jakies info ? z gory dzieX :D
IP: 62.179.51.5
Stackar
Gość
Wow jak bardzo OIS dba o swoją reklame :) Kilka postów z jednego numeru IP . . . Ciekawe
IP: 79.186.218.69

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij