» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 > »

Autor Treść
turysta z2014 r
Gość
zawsze zadziwiają mnie turyści którzy decydują się na wyjazd przed sezonem za śmiesznie małe pieniądze. A oczekują luksusu jak w hotelu 5 gwiazdkowym.my zeszłoroczne wakacje w herih zaliczamy do udanych.właściciele bardzo sympatyczni,pokoje czyste (pewnie aż tak nie bałaganiliśmy)Pani codziennie myła nam podłogę wynosiła śmieci zmieniała ręczniki 3 razy pościel. :lol: wybieramy się znowu w tym roku . :roll:
IP: 89.71.98.87
elusia
Gość
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do hotelu i osób tam mieszkających czy tez pracujących a byliśmy już nie raz i w tym roku jedziemy po raz piąty i zapewne nie ostatni.
IP: 31.183.1.97
krynia
Gość
Hej hej ;) jedziemy w 4 pary (22-26 lat) w tym roku do hotelu herih w drugiej połowie wrzesnia, moze ktoś jeszcze wybiera sie z nami ;) ? Na jaką pogodę możemy liczyć? Ile trwa podróż z Opola?
IP: 78.10.86.4
Użytkownik
Posty: 21
Krynia Jedzie sie jakieś 26 godzin z Katowic a pogoda napewno murowana.
IP: 217.99.246.137
krynia
Gość
Dziękuję za informacje, czyli z Opola jakieś 28 godzin w autobusie, mam nadzieję, że zleci bo zazwyczaj wybierałam samolot żeby uniknąć zmęczenia podróżą... Co do pogody 2 lata temu byłam na Rodos i faktycznie było idealnie - dnie ciepłe/gorące, noce nieco chłodniejsze ale równie przyjemne :) Mamy zamiar wypożyczyć auto na 3 dni i zwiedzić jak najwięcej na własną rękę ;)
IP: 78.10.86.4
obywatel
Gość
Jak to dziecko bedzie sie darło to pania wysadzimy.szopka brac dzieci na wycieczke.jak mnie bedzie kopac po siedzeniu to razem z siedzeniem wyleci.uparta babo!!!
IP: 31.61.136.183
turysta
Gość
Witam, my wybieramy sie z Olimpem 9.06 z Katowic i mamy nadzieje na udane wakacje a co do dzieci przebywajacych a autokarze to raczej nie jest problem, radzą sobie dobrze i jeżeli tylko rodzice przypilnują to jest to spokojna podróż, byliśmy już kilkukrotnie autokarem wraz z przebywajacymi w nich dziećmi i nigdy nie było problemu. Pozdrawiam mame dziecka i proszę się nie przejmować złośliwymi komentarzami na pewno będzie dobrze :)
IP: 46.171.201.18
gość
Gość
obywatel napisał
Jak to dziecko bedzie sie darło to pania wysadzimy.szopka brac dzieci na wycieczke.jak mnie bedzie kopac po siedzeniu to razem z siedzeniem wyleci.uparta babo!!!
najlepiej będzie jak obywatel zrezygnuje z wyjazdu i pojedzie własnym środkiem transportu wtedy nikt mu nie będzie przeszkadzał my nie mamy małych dzieci ale nagonki na rodziców z dziećmi zupełnie nie rozumiem.jeśli oferta biura obejmuje wyjazdy dzieci to niech rodzice z nimi wyjeżdżają a chamscy obywatele szukają innej oferty -są hotele gdzie przyjmuje się tylko osoby dorosłe.
IP: 89.71.98.87
turystka
Gość
dokładnie byłam na wielu wyjazdach autokarem i największe problemy to raczej robią upierdliwi obywatele ,zresztą nie tylko w autokarze ale w hotelu też to taki typ ludzi którym nic nie pasuje od autokaru ,hotelu rezydenta itp.pozdrawiam wszystkich młodych rodziców.
IP: 89.71.98.87
obywatel
Gość
Najbardziej beda płakac Ci co teraz bronia kobiety z dzieckiem..24 h nikt nie wytrzyma z małych w autokarze..w pokoju zamknijcie dziecko to zobaczycie co sie bedzie dziac a nie a autokarze.chetnie sie zamienie z tymi cwaniakami jak mnie dziecko bedzie kopac miejscem i zobaczymy czy im bedzie miło :) kto chetny podac imie :)
IP: 31.61.136.178
świeta
Gość
dokładnie.popieram obywatela.nie do wytrzymania z małymi na takiej wycieczce..matka nie dopilnuje dzieciaka i bedziemy sie meczyc.gdzie rozum.ja mam dzieciaka i zistawiłam w domu.pozdrawiam i miłej meczarni
IP: 31.61.136.178
świeta i obywatel
Gość
Gosc i turystka ip przypadek?2 w 1 ? :D Pokazałem Ci ze mozna :) czy moze ktoś z biura to pisze?
IP: 31.61.136.178
gość i tuystka
Gość
gość i turystka to dla zainteresowanych małżeństwo :lol: i jak się można domyślić używają jednego komputera :lol:mamy 30 lat stażu małżeńskiego , zdarza nam się mieć różne zdania ale w tej akurat sprawie byliśmy jednomyślni. a chyba każdy ma prawo na forum do samodzielnej opinii :evil: troszkę już wyjazdów autokarowych udało się nam zaliczyć i :P wiele widzieliśmy jak łatwo się domyśleć mamy już dorosłe dzieci a nawet wnuka tak więc wyraziliśmy swoja opinie.w lipcu wybieramy się do herih bez dzieci i wnuka.ale jesteśmy tolerancyjni i dzieci nam nie przeszkadzają w autokarze. :P :D
IP: 89.71.98.87
gość i tuystka
Gość
a nie uważasz święta i obywatelu że to przesada szukać innego komputera jak się chce wyrazić swoją opinie.rodzinka z dzieckiem zapewne przygotuje się odpowiednio do podróży to po co te złośliwe uwagi na ich temat.co więcej nie tylko dzieci w autokarze są uciążliwe więc skąd z góry takie złe nastawienie w końcu decydujemy się na autokar a zapewniam wypity turysta który -przesadził i przestaje się kontrolować beka pierdzi i śmierdzi jest o wiele bardziej uciążliwy niż nie jedna matka z dzieckiem a wiemy bo i na jednych i na drugich udało nam się trafić . a zapewniam łatwiej porozumieć się w autokarze z 4 latkiem niż narąbanym 25 latkiem a na koniec życzymy wszystkim którzy wybierają się w tym roku do herih miłej podróż w takim czy innym autokarowym towarzystwie (i oczywiście więcej tolerancji i mniej cwaniactwa :P
IP: 89.71.98.87
obywatel
Gość
w sumie racja lepszy dzieciak 4 letni niz bekajacy 25 latek ;) respect :)
IP: 31.61.136.224
szart
Gość
A czy może mi ktoś powiedzieć czy w Hotelu Hellas jest możliwość wykupienia na miejscu samych śniadań i ile jak co taka przyjemność kosztuje? Jade 06.07 kto jedzie w tym terminie?
IP: 89.74.80.169
magda
Gość
najlepiej skontaktować się w takiej sprawie z biurem
IP: 83.27.239.40
Sylwia
Gość
Haha.. szkoda że przed wycieczką nie czytałam wspaniałych opinii na temat mnie jako wrednej matki narażającej dziecko na taką straaaszną męczarnię i mojego dziecka, które nie jest wychowywane bezstresowo ;) i mam nadzieję wielki OBYWATELU i inni idioci którzy pisali u góry swoje jakże zaściankowe poglądy na temat podróży z dzieckiem, że jednak tak bardzo nie przeszkadzaliśmy Wam w waszej jakże wspaniałej podróży. Mam nadzieję że moje dziecko, którego jednak nie było słychać na cały autokar oraz nie kopało nikomu po siedzeniach zrobiło na Was idioci - bo inaczej nie da się Was nazwać- wspaniałe wrażenie. Jak można było zobaczyć .... czasami jedno babsko w podeszłym wieku może narobić więcej syfu niż 4 latek:) Bardzo dziękuję Pani która tak próbowała utrudnić życie nie tylko mi ale i innym uczestnikom... najpierw spóźniając się na autobus, potem skarżąc rezydentce że mucha się na winogron zesała.. a na koniec jaśnie Pani nie mogła przejść przez ulice z bagażami tylko trzeba było zawieźć ją przez Mysłowice na drugą stronę ulicy po której znajdował się dworzec PKP... nie wspominając już, że w autokarze nie można było swobodnie rozmawiać bo bardzo jej to przeszkadzało... Zastanówcie się ludzie co Wam bardziej przeszkadza w autokarach... DZIECI czy uparte, zmanierowane babska.

Wycieczka w tym terminie była cudowna, mieliśmy na prawdę zgraną grupę i życzę każdemu takich towarzyszy 30 godzinnej męczarni:D oraz całych wakacji :)

Jedna uwaga jeśli chodzi o organizację Biura Olimp. Wsiadaliśmy w Krakowie o godzinie 6 rano.... i niestety dopiero o godzinie 10:30 opuszczaliśmy Polskę. Dlaczego? Ponieważ biuro nie umiało zorganizować jednego miejsca w Katowicach gdzie wsiadali kolejni uczestnicy tylko jeździliśmy od punktu do punktu... najpierw stacja na której wsiadły 2 osoby... później okazało się że kolejne dwie swoją na stacji po drugiej stronie tej samej ulicy (co miały zaznaczone w umowie, że właśnie tam miały stać) no i hit.... czekanie 45 minut na jaśnie panią która dojechała do Katowic z okolic Wrocławia (następnym razem proponuję wcześniejszy autobus) ... w końcu... trafiliśmy do Bielska gdzie wszystko poszło sprawnie. W mojej ocenie organizacja biura wypada bardzo słabo.

Sam pobyt w Herih to była sama przyjemność. Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane, pościel wymieniona raz w ciągu pobytu. Właściciele bardzo bardzo mili. PANI JOLU jest Pani cudowną osobą i nie należy przejmować się opiniami negatywnymi, które zapewne piszą osoby chcące mieć wszystko za darmo, a jak zwróci się im uwagę to koniec świata i od razu piszą że ktoś jest nie miły :)
Polecam wypożyczenie samochodu FOTELIK DAJĄ BEZ PROBLEMU!! ;) Wyspa jest tak piękna że warto zwiedzić każdy jej zakamarek :) W szczególności polecam Giola, plażę Paradisso, Limenarie oraz tak na prawdę wszystko co opisane w przewodnikach :) Mnie szczególnie urzekło miasteczko Panagia.

Pozdrawiam wszystkich cudownych ludzi z naszej grupy których udało nam się poznać!!! Tęskno nam za Wami :)
IP: 83.6.161.48
saszka1
Gość
Do Szanownego
<Obywatel>

Ty jesteś jakiś nienormalny -ja mam dziecka nie brać na wakacje tylko dlatego że taki palant jak ty sobie tego nie życzy? byłem z 2.5 latnią córką raz autokarem i jakoś nic i nikogo nie kopała tylko się bawiła z innymi dziećmi, a nawiasem mówiąc to świadczy tylko o rodzicach że jadąc na wczasy nie biorą dzieci !!! tylko po co je robili ???????????
bo to chyba dla nich jest przede wszystkim, bo przypuszczam że ty jak byłeś w ich wieku to w dupie byłeś a nie za granicą dlatego nie odbieraj dziecku przyjemnościz wakacji jak kogoś stać :evil:
IP: 31.134.58.100
Kaasia
Gość
szart możesz podejsc do tej restauracji gdzi eywdawane sa jedzenia tam jest Pani Polka i mysle, ze spokojnie mozna sie z nia dogadac. my sie dogadywalismy co do prowiantu na droge i co do kolacji w ostatni dzien nie było problemu.
bardzo mili ludzie.
IP: 195.95.144.247
Milena
Gość
Witam,
wybieramy się do hotelu herih w sierpniu. Z uwagi na nienajlepsze opinie dotyczące posiłków, wykupiliśmy opcję bez wyżywienia, ale w obecnej sytuacji kryzysu, zastanawiamy się czy to dobry wybór. Będę wdzięczna za informacje dot wyżywienia, które oferuje biuro oraz info czy sytuacja jakoś odbija się na sklepach, gastronomi itp. Chętnie przeczytam o waszych wrażeniach z pobytu, A możne jakieś zdjęcia?
Pozdrawiam, Milena
IP: 89.64.22.15
Użytkownik
Posty: 21
Milena nie wiem skąd masz takie opinie ale w tym roku jade po raz trzeci z wyżywieniem i nie ma zastrzeżeń,myślę że jest całkiem dobre i nie ma co wymagać więcej za tą cenę
IP: 83.22.235.34
magda
Gość
w ubiegłym roku mieliśmy wykupione pełne wyżywienie. zero zastrzeżeń, jedzenie naprawdę dobre. z naszego turnusu nikt się nie skarżył. następnym razem również tylko i wyłącznie z wyżywieniem.
IP: 83.22.72.27
turystka
Gość
do Milena.wczoraj wróciliśmy z thassos turnus 6-17 lipiec było super. my byliśmy bez wyżywienia. ale kryzysu nie czuliśmy w tawernach różnorodne meni ceny jak w zeszłym roku.jesz co chcesz do wyboru do koloru w sklepach pełno wszystkiego więc nie warto brać nic z polski.ci którzy mieli wyżywienie tez nie narzekali mówili że dużo i smacznie. nas jedynie nie ograniczały wyznaczone godziny posiłków .mąż próbował typowych greckich specjałów aj .a gustowałam w bardziej polskim meni tuylko szkoda że wakacje już za nami bo jest tam super
IP: 89.71.98.87
Milena
Gość
Dziękuję za informacje. Czy podróżowaliście autokarem piętrowym? Napisz proszę, jakie są Wasze wrażenia z pobytu w hotelu i na wyspie
IP: 89.64.22.116

Strona: « < ... 15 16 17 18 19 20 21 > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij