» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Treść
gość
Gość
W ofercie jest możliwość udziału w wieczorze greckim - interesuje mnie jaka jest jego faktyczna cena.
IP: 83.29.195.33
magda
Gość
pewnie zalezy ile sie zglosi osob
IP: 83.4.203.233
gość
Gość
Byliśmy ostatnio dwa lata temu i wybieramy się ponownie we wrześniu. Ciekawa jestem czy córka właściciela prowadzi jeszcze sklepik przy pensjonacie.
IP: 212.49.60.159
kaasiaa
Gość
tak prowadzi, uwaga na przeterminowane produkty i wysokie ceny, 100 m dalej jest już duzo taniej :)
IP: 195.95.144.247
gość
Gość
Wybieram sie w ostatniej dekadzie sierpnia, moja sistra przeczytała na pewnym portalu pogodowym, że obecnie jest tam plaga komarów. Proszę o informacje - czy tak jest faktycznie.
IP: 83.29.49.132
kaasia
Gość
Plagom bym tego nie nazwała, ale kilka ukąszeń sie zdarzyło.
IP: 195.95.144.247
Pau
Gość
Ogólnie rzecz biorac ja się tym rozczarowałam. Od 11 lat jeżdże z olimpem na wczasy, w tym roku na thassos były najmniej udane. Jest to miejsce bardzo spokojne, daleko stamtad wszędzie. Miasteczko do którego jest 1250 m jest równie bardzo niewielkie, port bardzo marniutki. Jeżeli ktos jedzie tam po to by tylko leżeć na plaży palckiem do poźnych godzin nocnych to warto. Ale jeżeli szuka się życia towarzyskiego to już nie :(

w przypadku willi herih pokoje najprościej urzadzone, w miare czyste, aneks w postaci 2 szklanek, widelcy i talerzy a i 1 garnka. lodówka nie działająca. Telewizja kablowa z 5 kanałami greckimi regionalnymi :P a internet działa tylko w 1 miejscu, pod warunkiem jeszcze ze nikt inny z niego nie korzysta tylko 1 osoba.

jedzenie w willi dość dobre śniadania, obiadokolacje dwudaniowe, 1 danie zawsze sałatka a drugie jakiś kurczak z grilla czy spagetti. deser= lody bez smaku, ew. pomarańcza, nektarynka.
IP: 77.254.157.173
aSIA
Gość
A jeszcze zapomniałam ze offff bardzo konieczny bo straszne plagi komarów i innych ukąszeń. Po spacerku ze 2 godziny drapania i z 20 bąbli.
IP: 77.254.157.173
karol
Gość
Niestety ja tez jestem zawiedziony tym wyjazdem. Zawsze wszedzie z tym biurem ale po tym wyjeżdżie był to ostatni raz.
IP: 77.254.130.185
Stf
Gość
Możecie napisać dlaczego jesteście zawiedzieni wyjazdami?
IP: 31.61.136.223
joa
Gość
Też jestem ciekawa dlaczego jesteście zawiedzeni.....chociaż myślę że ilu uczestników wczasów tyle opini,i zawsze znajdzie sie ktoś komu nic nie pasuje ,to że miejscowość spokojna i mała wiem bo sprawdzałam przed zarezerwowaniem wczasów,jednak więcej chyba tych pozytywnych opinii w necie czytałam ,więc mam nadzieję że ja się nie rozczaruję :) wiem że wyspa jest przepiękna,pogoda wspaniała,woda w morzu ciepła,dużo ciekawych miejsc do zobaczenia....i to mi wystarczy :)Już odliczam dni do wyjazdu :)
IP: 83.30.251.195
Stf
Gość
Ja już byłem na Thassos w miasteczku 2 km od hotelu Herih. To, że jest tu spokojnie, jest dla mnie atutem. Znam już prawie całą wyspę, ale można tam jeździć bez końca, bo po prostu jest bardzo urocza. Też odliczam dni do wyjazdu, zostały 4 :)
IP: 31.61.136.223
elusia
Gość
Zgadzam się z wypowiedziami - byłam na Thassos 4 razy, za rok jade ponownie i na pewno nie ostatni raz - wyspa jest cudowna, mozna wiele zobaczyc, pozwiedzac, a przede wszystkim odpocząć :) gorąco polecam i szczerze zazdrosze tym wszystkim , którzy pakują własnie walizki do wyjazdu na nią :((.
IP: 31.182.241.86
joa
Gość
a fajne knajpki na miejscu może ktoś polecić?
Stf :) to do soboty :)
IP: 83.30.251.195
Stf
Gość
Są i knajpki i fajne tawerny ale na Skala Potamia (Chrisi Akti). Jak się zgadamy to Ci powiem które :)
IP: 31.61.136.168
elusia
Gość
My często jadalismy w knajpie Pefka nad morzem obok kempingu w Chrissi Ammoudia - podobno najlepsza Mussaka :)
IP: 31.182.241.86
kaasia
Gość
Polecamy Kapitana.
pycha!
IP: 195.95.144.247
Łukasz
Gość
Witam. Proszę o informację jak wygląda podróżowanie autobusami po wyspie. Czy jeżdżą one często i czy rozkłady na przystankach są dostępne i czy godziny odjazdów się zgadzają. Do której godziny kursują autobusy. Jeśli ktoś wie to proszę również o informację na jakim przystanku wysiąść najlepiej, aby dotrzeć pieszo do Gioli lub na Saliara Beach
IP: 83.10.72.51
Łukasz
Gość
Proszę również o informację z jakiego przystanku jest najłatwiej dotrzeć do zatoki Livadi i Monastyru Archanioła Michała.
IP: 83.10.72.51
Carlos
Gość
Ja się też podpinam pod pytanie :)

Prosiłbym również o świeżą informacje ile kosztuje wynajęcie auta w tym sezonie. ile na 1 dzień i ile na 3 oraz czy są to 2 czy 4 osobowe?

Jest gdzieś w pobliżu jakiś klub, dyskoteka?
IP: 83.22.70.251
cataria
Gość
Witam, czy ktoś z państwa pożyczał w tym roku na Thassos w Skala Potamia samochód Suzuki Jimmy na 1 dzień ? Jak tak jaka cena ?
IP: 83.5.170.130
krycha
Gość
przy hotelu herih jest przystanek autobusowy i wisi rozkład jazdy.bilety można nabyć w markecie przy herih.najlepiej kierowcy zapytać kiedy jest kurs powrotny my autokarem wybraliśmy się na aliki tam można zobaczyć starożytną świątynię i starożytne kamieniołomy .można też wysiąść wcześniej i odwiedzić plażę paradisos klasztor archangelou znajduje się 5km od aliki. samochód na jeden dzięn to 26euro 4-0sobowy.do 100km-póżniej doliczana jest dodakowa opłata.autobusy kursują dośc regularnie z małymi opóżnieniami.my dyskoteki nie spotkaliśmy,jest dring bar z sympatyczną obsługą : :mrgreen:
IP: 89.71.98.87
magda
Gość
to kto jedzie też 8.09? :)
IP: 91.222.27.120
Carlos
Gość
ja jadę :D coraz bliżej...
IP: 83.5.59.245
cataria
Gość
My jedziemy w 4 osoby od 17 września,kto jedzie?
IP: 83.4.25.228

Strona: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Herih Thassos z biurem Olimp z Krakowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij