» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Autor Treść
patrycja
Gość
patrycja napisał
Zarąbisty hotel szczerze polecam ;)
Chodzi mi o Titanic Resort.... 8)

Egipt
IP: 94.254.217.69
Paweł
Gość
Lece 2-4 Lipca do Hurgady do hotelu Alladin jak mozecie to powiedzcie mi jakich pokojów mam nie wybierac rozchodzi mi sie o numer i jakie mam wybrac :) Prosze o kontakt na e-maila graz51@wp.pl Jak udały sie wam wakacje w tym hotelu ??
IP: 109.196.50.12
Mariusz
Gość
No to i ja dorzucę perełkę do tych opinii. Otóż drugiego października 2009 wykupiłem u nich (w SUN&FUN) dwutygodniową wycieczkę do Egiptu, do Hurghady, do czterogwiazdkowego hotelu Royal Palace dla mnie i mojej rodziny (cztery dorosłe osoby). Termin wylotu z Katowic to 22 listopad 2009. Jaki przeżyliśmy szok jak dnia 20 listopada 2009 dowiedzieliśmy się, że nie zarezerwowano nam miejsc w samolocie. Proponowano nam inne terminy, ale to wszystko było za późno. Pod koniec roku nikt nam nie przesunie urlopów. W wielkim skrócie powiem, że znaleziono nam samolot, ale lecący do Sharm El Sheikh i to 24 listopada. Znaleziono nam też hotel pięciogwiazdkowy Kiroseis. Nasz wylot miał się odbyc na drugi dzień po tej informacji. Wylot jednak biuro uzależniło od dopłaty, którą mieliśmy dokonac na lotnisku przed wylotem. Zależało nam na tym urlopie i dokonaliśmy tej dopłaty w Katowicach. Po czterech godzinach lotu już na miejscu w Egipcie dowiedzieliśmy sie, że w tym hotelu za który dopłaciliśmy nie ma dla nas miejsca. Umieścili nas w hotelu czterogwiazdkowym. Tam na ręce polskiej rezydentki S&F złożyliśmy odpowiednią reklamację. Po przylocie napisałem reklamację do centrali biura S&F. Jak można się było spodziewac potraktowali nas jak piąte koło u wozu. Nie daruję im takiego podejscia do klienta. Zakładam sprawę w sądzie, powiadomię Izbę Turystyki, a jak to nie pomoże pójdę jeszcze wyżej. Takie ,,firmy,, powinny zniknąc z rynku.
IP: 83.4.64.118
czerwony baron
Gość
wyszlo jak wyszlo, lepiej,ze dali ci znac wczesniej, szkoda,ze w sharm nie wyszlo, ale royal palace akurat to hotel delikatnie mowiac sredni...bardzo sredni..
IP: 41.153.36.104
Mariusz
Gość
Wiesz tu już nie chodzi o hotel, ale o podejście do klienta. My wybraliśmy Hurghadę i hotel Royal, bo tam mieliśmy się spotkac ze znajomymi z Gdańska. Niestety nic z tego nie wyszło. Poraża mnie niefrasobliwosc tego biura. Jak można na dwa dni przed wylotem powiedziec klientom, że nie ma dla nich miejsca w samolocie? To jest jakieś chore. Ja tu opisałem w naprawdę bardzo wielkim skrócie to co się stało. Nie chcę opisywac rozmów z przedstawicielami SUN&FUN, ale proszę mi wierzyc, że nie należała do przyjemnych. Po za tym dlaczego nie chcą zwrócic dopłaty, którą pobrali na lotnisku, jeśli nie wywiązali się z umowy i umieścili nas i tak w hotelu o niższej kategorii. Pewnie sąd to wyjaśni, bo całą sprawę zamierzam oprzec o ten organ własnie. Ponadto nagłośnię w mediach o moich doświadczeniach z tym ,,biurem podróży,, bo nie można tego tak zostawic.
IP: 83.4.242.161
Rufio
Gość
Witam.

Czy ktoś miał jakieś problemy jadąc przez Sun&fun do hotelu Titanic Beach w Hurghada. Ja z rodzina jedziemy z poznania 26.02.2010. Moze ktoś ma jakieś specjalne uwagi? Dzieki
IP: 82.206.224.34
czerwony baron
Gość
Rufio napisał
Witam.

Czy ktoś miał jakieś problemy jadąc przez Sun&fun do hotelu Titanic Beach w Hurghada. Ja z rodzina jedziemy z poznania 26.02.2010. Moze ktoś ma jakieś specjalne uwagi? Dzieki

jedz spokojnie, nie powinno byc problemow, bylet tam 2tygodnie, dwa tygodnie temu, supe, tymbardzie,ze zaplacilem prawie 3tysiace mniej jak bym jechal z tui, do tego tansze fakultety. rezydentka bardzo fajna, sam hotel ok, organizacja dobra. pozdrawiam
IP: 83.22.150.123
Donaldka
Gość
Katarinko, ja lecę tam 2 lipca to wszystko opiszę Ci po powrocie:D. Na każde biuro psioczą, na każdy hotel: jak nie Ruscy, to Włosi, Niemcy..., ale obawiam sie że przede wszystkim niestety siarę robią Polacy
IP: 78.88.236.6
K.A.T.
Gość
Leci ktoś z S&F do Hurgady -Titanic Beach & Aqua Park -wylot 03.09.2010 - z Poznania lub innego miasta w tym terminie?
IP: 77.45.61.30
K.A.T.
Gość
Rufio jak przylecisz z Egiptu daj znać jak było. Ja lecę we wrześniu.
Rufio napisał
Witam.

Czy ktoś miał jakieś problemy jadąc przez Sun&fun do hotelu Titanic Beach w Hurghada. Ja z rodzina jedziemy z poznania 26.02.2010. Moze ktoś ma jakieś specjalne uwagi? Dzieki

jedz spokojnie, nie powinno byc problemow, bylet tam 2tygodnie, dwa tygodnie temu, supe, tymbardzie,ze zaplacilem prawie 3tysiace mniej jak bym jechal z tui, do tego tansze fakultety. rezydentka bardzo fajna, sam hotel ok, organizacja dobra. pozdrawiam
IP: 77.45.61.30
Użytkownik
Posty: 1
K.A.T. napisał
Leci ktoś z S&F do Hurgady -Titanic Beach & Aqua Park -wylot 03.09.2010 - z Poznania lub innego miasta w tym terminie?


My lecimy w 4 osoby z Katowic z S&F wlasnie do Titanic Beach & Aqua Park 03.09.2010 Pozdrawiam
IP: 83.4.45.177
george
Gość
Proszę o informację od kogoś kto gył z tym biurem w ZEA w Dubaju w hotelu Megia Rotana. Czy było w porządku?
IP: 212.2.115.65
paulaaa
Gość
Witam!
Czy był ktos w BELLA VISTA w Hurghada??? Trochę mnie zaniepokoiły te opinie o zmianie hotelu :(
IP: 89.76.206.135
monia
Gość
hej byłam z tym biurem w zeszłym roku wykupiłam hotel 4* no jak sie okazało brak miejsca nie powiem bylismy przerazeni 3 w nocy dwójka małych dzieci ale i tu was zaskocze tych co pisza te negatywy dostalismy hotel 5* i ultra all no i hotelik naprawde super wiec bez obaw wykupiłam w tym roku do egiptu w sierpniu a tak wogóle nie oszukujmy sie sa tani i na 4 osobowa rodzine taniej wynosi nawet o 2 tys ja polecam z czystym sumieniem a jak wejdziecie na inne biur to tez nie pisza samych super opini
IP: 94.254.129.55
Jarek
Gość
Ja się również połasiłem na cenę i niestety za dużo zdrowia mnie to kosztowało. Nam również zaproponowano hotel 5*, ale niestety kazano nam dopłacic. Nie pomagały tłumaczenia nasze, że przecież to biuro nie wywiązało się z umowy. Dopłaciliśmy i wywieziono zas owszem do hotelu 5* ale bez dostępu do plazy. Poza tym co się naczekaliśmy w hotelowej recepcji tego nam nikt nie odbierze. Dlatego jeśli ktoś się wybiera z biurem Sun & Fun może się liczyc z takimi numerami. Ostrzegam.
IP: 83.27.138.200
Monia
Gość
no mi nic nie kazano dopłacac a nie powiem jak wróciłam do domu to sprawdziłam i dosc sporo kosztował ten hotel był to hotel el morandi palace z ultra all wiec chyba miałam szczescie i to duze
IP: 109.243.245.16
Stambul
Gość
"Organizacja przewodnikow Turcji " oferuje Panstwu wycieczki po Stambulu i po calej Turcji.Gwarantujemy przewodnika mówiącego po Polsku.Mają Państwo możliwość wybrac samemu miejsca historiczne do zwiedzania w kazdym miescie.Moze byc i tylko jedno miasto. Numer GG 4676901.numer telefonu +90 544 332 61 68 Pozdrawiam
IP: 78.171.26.128
mrowek
Gość
Witam.Leci ktos z SUN&FUN DO SHARM EL SHEIKH do hotelu shores amphoras 15.06.2010.Byl ktos moze w tym hotelu
IP: 77.112.140.250
karolina
Gość
Witajcie.
Włosy mi dęba stanęły....jak to czytam . Wybieram sie w kwietniu z tym biurem do Sharm-el-Sheikh do Amway
ex.Millenium. Zostałam namówiona na ten hotel i zreszta opinie sa o nim w większości bardzo dobre, ale w zwiazku z tym ze kupiłam wycieczke w zaprzyjaźnionej agencji a nie bezpośrednio w biurze dopiero dzisiaj zabrałam się za czytanie opinii o Sun&Fun. Jak sie mozna domyslic ...już zapłaciłam. W związku z tym ze ma to być prezent , jesli bedzie to wtopa to się załamię. Decyzje w zasadzie podjelam ze wzg. na hotel więc jesli wylądujemy w innym - wyjdę z siebie. Czy ktos był akurat tam i taka syt. sie zdarzyła? Nie zależy mi za bardzo na "opiece" rezydenta, bo raczej jestem samowystarczalna, ważniejszy jest dla mnie hotel i pogoda. Proszę o opinie....bo jestem zestresowana. Pozdrawiam
IP: 85.221.158.0
kdx
Gość
czy ktoś był w hotelu Sheraton Resort?
IP: 62.29.173.121
Użytkownik
Posty: 1
Witam
czytam opinie o biurze sun and fun i troche zaczynam sie obawiac .
Wraz ze znajomymi wykupilismy pobyt w Egipcie w grudniu i zapłacilismy zaliczkę.
W zasadzie wszystko błoby pięknie gdyby nie fakt: pobyt zaczynamy 2.07.10 a okazało się własnie dwa dni temu, że owszem wylatujemy 2.07 ale...... póznym wieczorem, na miejscu bedziemy o godz 2:10 kolejnego dnia i coz ....?to juz jest policzona nasza pierwsza doba hotelowa z czego tak naprawde niewiele skorzystamy
Jeszcze nie wiem co na to odpowowiedza w biurze, ale nie spodziewam sie zbyt dobrych wiesci ,

Moze ktos z juz był lub cos wie o hotelu Tia Hights nie ukrywam ze martwie sie , zresztą jezeli dojdzie juz do skutku cala impreza z pewnoscia i Ja podziele sie opiniami , jak na razie juz na starcie zapowiada sie niezbyt korzystnie dla Nas klientow .
pozdrawiam
IP: 95.45.241.73
Carmen
Gość
No to witamy w gronie uszczęśliwionych przez biuro SUN&FUN klientów. Jak widać oszukiwanie ludzi mają we krwi. Będą tak czynić do momentu, kiedy im ktoś nosa nie utrze.
Radzę wcześniej reagować na wszystkie nieprawidłowości.
IP: 83.4.61.124
Rufio
Gość
Wrocilem 14.03.2010 z Egiptu. Bylem przez S&F w hotelu Titanic Beach i......... wiec co do biura to nie mam duzych zastrzezen oprocz tego ze nie bylo dla nas pokoju odrazu tylko na drugi dzien. Hotel ciekawy architektonicznie i pelen atrakcji. Najgorsze i najwazniesze chy ba to jedzenie i to nie tylko moje zdanie ale i moich znajomych, ktorzy z nami byli i nie jestesmy wybredni. To co tam serwuja to kpiny a pozatym brudne naczynia az sie kleja. Dwa razy chorowalem az odkrylem ze w barze przy plazy nie myja szklanek i nosilem swoja dzieki czemu skonczyly sie moje problemy chorobowe.
IP: 82.206.224.34
Użytkownik
Posty: 1
Ja tez lece 2.07.2010 z Katowic do Hurghady z biurem sun&fun i tez pare dni temu dowiedzialam sie ze mam wylot pozno wieczorem i w Egipcie niestety bede dopiero o 2 rano nastepnego dnia ,plus doliczyc czas na lotnisku i transfer do hotelu pozniej czekanie w recepji na pokoj,wszystkie formalnosci... i jest prawie rano wiec w tym drugim juz dniu wczasow czlowiek jest nie wyspany,zmeczony i wczasy na dobra sprawe zaczynaja sie od 3 dnia paranoja!Nie mowiac juz o tym ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze moze sie spoznic samolot.Z tym ze chce tutaj zwrocic uwage ze nie sadze zeby byla to wina biura gdyz w zeszlym roku bylam z innym biurem w Tunezji i bylo to samo w hotelu bylam cos przed 2 w nocy nastepnego dnia a sprawdzalam godziny wylotow z innych biur np:exim tours i wyloty maja nawet przed 24!Widzialam wlasnie w rozkladzie lotow ze osoby ktore leca z biurem sun&fun liniami koral blue leca wieczorem a liniami airlines leca nawet o 9 rano,wiec widac ze juz drugi raz zle trafilam.Mam nadzieje ze ktos sie wreszcie za to kiedys weznie bo tak nie powinno byc bo gdyby faktycznie byla to wina biura to po prostu nastepnym razem biore i kupuje wczasy w innym ale widac wszedzie tak sie moze zdazyc.
IP: 87.105.115.43
lola29
Gość
ja lecę w maju z biurem s&f po raz pierwszy i aż się boję co będzie po tych wszystkich opiniach...dwa lata temu leciałam z exim'em i nie było żadnych problemów...brrrrrrrrr
IP: 91.208.106.4

Strona: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij